Ah; tof.quote:Op maandag 13 april 2020 19:42 schreef Iemand91 het volgende:
Geen wonder; prijzen voor de cargo via de lucht zijn 3-5 hoger geworden.
Zelf vandaag onderstaande besteld, 'ns kijken wanneer dat gaat aankomen; voorspelde bezorgdata zijn in ieder geval weinig hoopvol...
x
Hopelijk wel!quote:Op zondag 19 april 2020 11:54 schreef RobertNL het volgende:
Ah; tof.
Werkt het dan beter dan met zo'n simpel TV ontvangertje (lijkt mij?).
Ben begonnen met inderdaad zo'n tv ontvanger. Leuk om mee te beginnen.quote:Ben wel benieuwd wat het allemaal is; en hoe je de setup gaat maken. Die van mij doet het hier maar matig.
Moet hem ooit nog eens een upgrade geven (betere antenne en plaats).
Ja heb ik wel.quote:Op dinsdag 21 april 2020 00:01 schreef bobbernaut het volgende:
Iemand heel toevallig nog een SJ4000 liggen? Of zijn die nu helemaal outdated?
En, is het wat?quote:Op woensdag 15 april 2020 15:40 schreef shiz het volgende:
[..]
Oooh, die is hier morgen. Nou, da's nog best rap dan.
Mooie samenvatting Shiz. Je bent echter een goede marktspeler vergeten: GitUp. Hebben ook mooie camera's tegen betaalbare prijzen.quote:Op woensdag 22 april 2020 14:44 schreef shiz het volgende:
Ja, begrijp ik ook niet zo. YI 4K+ werd door velen beschouwd als een GoPro killer. Wat was het destijds, HERO4 Black ofzo. Die zitten inmiddels ook al op de HERO8 Black. Ik moet zeggen, volgens mij zijn GoPros ook goedkoper geworden? Die laatste is nu 329.99 met een gratis SanDisk-kaartje. Niet per se goedkoop, maar voor GoPro begrippen wel.
Nu is de voornaamste directe concurrentie natuurlijk DJI met hun Osmo Action. Insta360 is recentelijk met een modulaire actioncam uitgekomen, maar dat is een beetje een eigen en duurder segment.
SJCAM is een van de oudste Chineesjes die ook nog actief zijn. Komt altijd wel weer wat uit. https://sjcam.com
EKEN is ook nog wel actief. Dan heb je het ook wel een beetje gehad met de B-merken. Dan heb je nog de C-Z merken zoals Soocoo, Firefly, ThiEYE, Dragon Touch, Geekam, Akaso etc.
Denk vooral dat men beseft dat zo'n camera kopen niet meteen betekent dat je ook voortdurend skiet, surft en skydivet.Dat mensen al vrij snel tevreden zijn met de kwaliteit van ouder spul en bang zijn om nieuw spul te beschadigen/kwijt te raken tijdens activiteiten (wil nog weleens gebeuren). En phones zijn tegenwoordig ook waterresistant. Dus ik denk niet dat er zoveel vraag naar is als er eerder was. GoPro heeft geloof ik ook behoorlijk geherstructureerd naar aanleiding daarvan.
Wat nu wel een soort van booming is, zijn de gimbal action cams. DJI had natuurlijk de Osmo Pocket (heb ik; eerste in zijn soort, niet zonder gebreken). Toen kwamen de knock-offs: de FUNSNAP. De Snoppa V-Mate en de FIMI Palm (Xiaomi). Nu zag ik ook een andere clone van Feiyutech. Mauro's Films doet wel wat van zulke videos. Deze is vers van de pers:
Ziet er heel goed uit voor dat geld. Kan het niet laten er een te bestellenquote:Op maandag 27 april 2020 14:05 schreef shiz het volgende:
Ja! Supergaaf ding wel.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vind maar eens een stainless steel horloge met automatic mechanical skeleton back uurwerk (Seiko NH35) met sapphire glass & ceramic bezel voor dat geld.Bovendien is de stijl natuurlijk wel geïnspireerd, maar ook gewoon clean en nice. Ben eigenlijk niet zo van automatics want dan moet je ze wel dag in dag uit dragen, een watchwinder kopen of er geen bezwaar tegen hebben die af en toe opnieuw in te stellen en varieer daarom eerder met Casios (GA-2100 (batterij), GST-B100 & PRW-6000SC (Tough Solar, Bluetooth dan wel Multiband time sync)). Maar om een minder sporty wat fancier horloge te hebben voor bepaalde gelegenheden, toch wel nice.
Ik heb ook wel interesse. Bouwkwaliteit en uurwerk zijn dus gewoon goed? Pagani heeft wel meer mooie horloges btw. Hopen dat ze allemaal zo goed zijn dan.quote:Op maandag 27 april 2020 14:05 schreef shiz het volgende:
Ja! Supergaaf ding wel.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vind maar eens een stainless steel horloge met automatic mechanical skeleton back uurwerk (Seiko NH35) met sapphire glass & ceramic bezel voor dat geld.Bovendien is de stijl natuurlijk wel geïnspireerd, maar ook gewoon clean en nice. Ben eigenlijk niet zo van automatics want dan moet je ze wel dag in dag uit dragen, een watchwinder kopen of er geen bezwaar tegen hebben die af en toe opnieuw in te stellen en varieer daarom eerder met Casios (GA-2100 (batterij), GST-B100 & PRW-6000SC (Tough Solar, Bluetooth dan wel Multiband time sync)). Maar om een minder sporty wat fancier horloge te hebben voor bepaalde gelegenheden, toch wel nice.
Die winder, daar komen toch nog aanvullende kosten bij?quote:Op maandag 27 april 2020 15:14 schreef davedavy het volgende:
[..]
Ziet er heel goed uit voor dat geld. Kan het niet laten er een te bestellen![]()
Over watch winders gesproken, heb deze ooit van AE gehaald. Bouw kwaliteit is mwah, maar wat verwacht je voor dat geld. Voor een dergelijk horloge prima, maar voor een wat duurder klokje doet het wel wat afbreuk natuurlijk.
Ik denk dat je doelt op invoerrechten? Dat ding ligt al jaren op zolder te verstoffen en was destijds wat goedkoper.quote:Op maandag 27 april 2020 15:19 schreef Gruj0 het volgende:
Weet iemand hoe het zit met de Banggood shipping method EU
Die winder, daar komen toch nog aanvullende kosten bij?
Dan kan je net zo goed voor een duurdere gaan.
Beetje off-topic:quote:Op maandag 27 april 2020 16:12 schreef shiz het volgende:
Ja, een eerder ervaring met automatics was met eentje uit Thailand.Was ik n.a.v. een horlogeforum speciaal in Bangkok naar Asiatique The Riverside afgereisd. Daarna uiteindelijk bij MBK Center geslaagd (ong. zelfde prijs als de Pagani Design).
quote:
zoveel keuzequote:Op dinsdag 28 april 2020 20:33 schreef shiz het volgende:
@:Tjacka • https://techtablets.com/ • https://www.youtube.com/user/hendrickson
@:ebutyouyou • CHI / [Chinese Smartphones] #70 Fold/5G & Xpensive!
quote:
Cadeautje voor mijn vriendin. Dus het moet een beetje bang for bucks zijn.quote:Op dinsdag 28 april 2020 21:05 schreef shiz het volgende:
[..]Met Chuwi, Teclast heb je de main culprits wel te pakken.
AeroBook is fresh op Indiegogo verschenen onlangs: https://www.indiegogo.com(...)k-visual/x/9727099#/
Dan heb je nog Jumper en weet ik wat.
Natuurlijk zijn Xiaomi en Huaweis stiekem ook Chineesjes, maar ik vind het altijd jammer dat er nou nooit echt een serieuze graphics card aan te pas komt...
Maar wat zoek je dan? Want anders gewoon eens bij ASUS/Lenovo bijvoorbeeld kijken, daar krijg je superveel waar voor je geld.
Ervaring heb ik met de Mi 9T Pro wel en bevalt echt heel goed. Alleen de standaard MIUI launcher vind ik minder, maar door Nova Launcher te installeren is dat probleem ook meteen opgelost.quote:Op dinsdag 28 april 2020 16:24 schreef ebutyouyou het volgende:
Ik zit te kijken naar een nieuwe telefoon, en twijfel tussen de Xiaomi 9t pro en de huawei p30 pro.
De eerste is in Nederlandse winkels niet meer te koop, en kan ik ook niet vinden op bijv. banggood. Weet iemand nog een site waar ik deze zou kunnen bestellen? iemand ook ervaring met deze telefoon?
dank alvast
wat moet er op die laptop gedaan worden?quote:Op dinsdag 28 april 2020 21:08 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Cadeautje voor mijn vriendin. Dus het moet een beetje bang for bucks zijn.vooral ook qua uiterlijk.
Netflix, thuiscursus en porno voor mijquote:Op dinsdag 28 april 2020 23:30 schreef mschol het volgende:
[..]
wat moet er op die laptop gedaan worden?
het laatste wat je wil is dat hij na een jaar in een hoek verdwijnt want traag/sloom en niet te upgraden..
Thanks, ga ik het daar proberenquote:Op dinsdag 28 april 2020 20:33 schreef shiz het volgende:
@:Tjacka • https://techtablets.com/ • https://www.youtube.com/user/hendrickson
@:ebutyouyou • CHI / [Chinese Smartphones] #70 Fold/5G & Xpensive!
thanks !quote:Op dinsdag 28 april 2020 23:24 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ervaring heb ik met de Mi 9T Pro wel en bevalt echt heel goed. Alleen de standaard MIUI launcher vind ik minder, maar door Nova Launcher te installeren is dat probleem ook meteen opgelost.
Xiaomi Notebook Air. Without doubt.quote:Op dinsdag 28 april 2020 21:08 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Cadeautje voor mijn vriendin. Dus het moet een beetje bang for bucks zijn.vooral ook qua uiterlijk.
Ik heb tijdens de corona crisis een aantal dingen besteld en wacht er net zo lang op als normaal. Alles heb ik inmiddels binnen.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 09:45 schreef Apekoek het volgende:
Hoe is de levertijd momenteel van alieexpress, grandado of dealextreme? Komt het allemaal nog wel een beetje met de corona crisis?
Wel oppassen met pakjes uit Japan omdat airmail op dit moment niet mogelijk is.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 09:45 schreef Apekoek het volgende:
Hoe is de levertijd momenteel van alieexpress, grandado of dealextreme? Komt het allemaal nog wel een beetje met de corona crisis?
ik ookquote:Op vrijdag 1 mei 2020 10:56 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ik heb tijdens de corona crisis een aantal dingen besteld en wacht er net zo lang op als normaal. Alles heb ik inmiddels binnen.
Ik zoek eigenlijk een teclast oidquote:Op vrijdag 1 mei 2020 00:56 schreef shiz het volgende:
lol, ik zet daar anders heel veel vraagtekens bij.
Minstens wat? ¤799? En dan niet meer dan een MX graphics card?
Ik zou graag Chinese producten willen aanraden als ze een koopje zijn... maar voor wat je krijgt.Haal ik 10x liever hier te lande iets*.
Tenzij je dus zoals gezegd een simpel dingetje wilt voor wat tekstverwerken, emailtjes sturen, browsen en video kijken en daar het liefst zo weinig mogelijk voor wil neerleggen (maar er wel een beetje hip uitziet). Dan kun je in de 250~350 USD-range iets gaan uitzoeken van Chuwi/Teclast/Jumper/BMAX & co.
* ff voorbeeldje bij gezocht: https://www.lenovo.com/nl(...)Gaming/p/88IPL301161 ; vanaf 759
¤799? Dan zijn ze tegenwoordig wel duur geworden, want ik heb de mijne steeds iets boven de ¤600 gekocht. Met levering vanuit Spanje, dus geen invoerrechten meer.quote:Op vrijdag 1 mei 2020 00:56 schreef shiz het volgende:
lol, ik zet daar anders heel veel vraagtekens bij.
Minstens wat? ¤799? En dan niet meer dan een MX graphics card?
Leuk ding die A9, heb hem hier ook.quote:Op zaterdag 2 mei 2020 10:51 schreef davedavy het volgende:
Zojuist de OneOdio A9 besteld. Veel goede reviews gelezen op het internet. Twijfelde tussen deze en de TaoTronics BH060 maar kon weinig vergelijkingsmateriaal vinden. Uitgaande van de reviews waren mensen meer positief over de OneOdio. Het zal mij dus benieuwen
SPOILER: In case anyone is interested...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
quote:Op zondag 3 mei 2020 10:06 schreef shiz het volgende:
Speaking of headphones. Voor piano leren e.d. wilde ik ff een bedraade kleine headphone hebben. Wilde eigenlijk een Sennheiser HD25 Light doen, maar toen herinnerde ik me nog dat ik vroeger een tijdlang een Astrotec gebruikte.
[ afbeelding ]
Nu maar weer een Astrotec AS100PRO besteld.
En door al die laptoppraat bedacht ik me dat ik ergens nog een haast z.g.a.n. zou moeten hebben liggen.Ik neem hem graag voor de vraagprijs over.SPOILER: In case anyone is interested...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Groot fan van User Wotte
Je beschrijft nu de QCY T5(s), alleen dan hebben ze geen vervelend draad eraan.quote:Op maandag 4 mei 2020 22:56 schreef shiz het volgende:
Ik ben fan van de klassieke oordopjes vorm: klein en eenvoudig, met oorsteeltje en verwisselbare IEM silicone tipjes.
Dank voor je uitgebreide toelichtingquote:Op maandag 4 mei 2020 22:56 schreef shiz het volgende:
Oh ja, 'Kanen'.En Awei. XKDUN. Brainwavz. SoundMagic. DUNU. Those were the days.
De laatste keer dat mensen oordopjes hypten waren de ROCK Zircon? Die ik zelf nou niet geweldig vond ofzo.
Ik ben wel fan van het huismerk van Lendmeurears (subsidiary nu van Vsonic): Alpha & Delta.
• http://www.lendmeurears.com • https://www.alphandelta.com
Zou zeggen, neem de 'D2' of 'D2M' als je iets goeds en bedraad voor relatief weinig wilt (wel wat duurder dan Kanen dopjes, maar ook fors beter). Tegenwoordig is alles eigenlijk bluetooth. Ik ben zelf geen fan van de Apple oordopjes. Ik ben ook geen fan van de QCY e.d. grote UFO's die je in je oor stopt. Ik ben fan van de klassieke oordopjes vorm: klein en eenvoudig, met oorsteeltje en verwisselbare IEM silicone tipjes. Heb al aardig wat geprobeerd van o.a. Huawei en Mobvoi, maar mijn huidige go-to's zijn al een tijd de Anker Soundcore Liberty Air. Wel wat prijzig (maar niet zo duur als die andere twee genoemde bijvoorbeeld). Taotronics en Baukey meen ik ook wel populair op Amazon.
Deze gasten laten nog weleens van van alles de revue passeren: https://www.china-gadgets.de/
OFFT maar ONT: Heb bij Drop (voorheen Massdrop) deze gecopt: https://drop.com/buy/koss-kph30i (volgens velen Koss Porta Pros zonder de rare hippe vormfactor).
Ja, alle anderen doen het ook hoor, daar niet van.quote:Op dinsdag 5 mei 2020 08:48 schreef dimmak het volgende:
[..]
Je beschrijft nu de QCY T5(s), alleen dan hebben ze geen vervelend draad eraan.Ik heb deze aangeschaft met een paar foam eartips en het is mijn beste aankoop van 2020 moet ik zeggen.
Ja de SecrID, Nederlands product en dus ook nederlandse kwalieit. Gaat jaren mee en werkt nog precies zoals op dag éénquote:Op dinsdag 5 mei 2020 21:05 schreef Miniem het volgende:
Iemand nog een leuke tip voor een pasjeshouder? Mag China en niet China gerelateerd zijn
Ooit met vaderdag eentje gekocht bij de kruidvat voor ¤7,50. Top ding! Zit nog een extra mapje omheen waar je nog iets in kan stoppen.quote:Op dinsdag 5 mei 2020 21:05 schreef Miniem het volgende:
Iemand nog een leuke tip voor een pasjeshouder? Mag China en niet China gerelateerd zijn
Idd, en als het al inbegrepen zit bij de prijs is het met Cainao. China Post is toch een stuk duurder geworden blijkbaar. Vroeger kreeg je meestal zelfs dingen van een paar euro binnen 2 a 3 weken thuis. Tegenwoordig is 2 a 3 maanden de norm, tenzij je kiest voor AE standard shipping. Overigens ook dikke prima dat die spullen voor lage bedragen zo lang duren. Zo brandnodig is het meestal toch niet.quote:Op zondag 10 mei 2020 23:03 schreef -Wereld- het volgende:
Heb die ervaring nog niet gehad, maar het valt me wel op dat er sinds de afgelopen maanden voor bijna alle producten (relatief hoge) verzendkosten zijn, terwijl dat bij bepaalde producten eerder niet zo was (en nee het was toen ook niet bij de prijs inbegrepen).
Soms wel ¤3-4 voor producten twv ¤1
Laatst werd er wel een pakketje met DHL met een werkende track&trace gebracht.
Maar het duurt wel nog gewoon net zo lang als hiervoor
Noooohh.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 07:25 schreef RobertNL het volgende:
Vrijwel de zelfde chipset als de Xiaomi mi box toch?
[..]
Hoe kom je daar in godsnaam aan? Die schijnt al jaren in beta te zijn en maar nooit gereleased te worden...quote:
Die minix heb ik nog steeds met de melequote:Op dinsdag 12 mei 2020 11:22 schreef shiz het volgende:
[..]
Noooohh.![]()
Is een Huawei P20 Pro een P40 Pro omdat het dezelfde serie is?
Wat je in de MI Boxjes vind is een beetje een ouwe taart. Zit een generatiekloof tussen.
Amlogic S905X VS S905X3.
2012 Mali-450 VS 2018 Mali G31
2GB RAM VS 4GB RAM
Denk ook niet dat IPTV in DTS verstuurd wordt oid. Voor de rest heb ik al m'n tv setup incl. Netflix.
Dus om er weer ff in te komen leek me die nu de beste keuze. Waar dat vroeger waarschijnlijk een MINIX was geweest. Dat waren nog eens tijden.Oh ja, met die Mele F10 Pro remote.
https://community.ziggo.n(...)-op-android-tv-49457quote:Op dinsdag 12 mei 2020 13:55 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Hoe kom je daar in godsnaam aan? Die schijnt al jaren in beta te zijn en maar nooit gereleased te worden...
Ik had het inmiddels al gevonden en me aangemeld, maar ik vraag me af of ik überhaupt iets hoor.quote:Op dinsdag 12 mei 2020 16:47 schreef dimmak het volgende:
[..]
https://community.ziggo.n(...)-op-android-tv-49457
Dit is toch zo'n AE set van 80 euro of zo? Hoe is de kwaliteit?quote:Op woensdag 13 mei 2020 12:22 schreef Schnitzels het volgende:
[ afbeelding ]
Ik heb nu bijna anderhalf jaar dit camerasysteem. Werkt opzich prima, alleen bij de oprit merk ik dat de camera nét te veel focust op de laurier die ervoor staat waardoor die in het donker te fel wit wordt en de auto daarachter nauwelijks nog te zien is.
Is het mogelijk om losse camera's aan deze NVR te koppelen? Zodat ik een nieuwe camera kan proberen te upgraden?
eneloopsquote:Op zondag 17 mei 2020 13:51 schreef larry_flynt het volgende:
Iemand tips voor oplaadbare AA batterijen voor in mijn Xbox controller?
SPOILER: JA HALLO! WAAR ZIJN WE NOU HELEMAAL MEE BEZIG?!!1!? -> Koop lokaal!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
Ikea Ladda. Vergelijkbaar/gelijk aan Eneloop Pro's.quote:Op zondag 17 mei 2020 13:51 schreef larry_flynt het volgende:
Iemand tips voor oplaadbare AA batterijen voor in mijn Xbox controller?
https://www.ikea.com/nl/nl/p/ladda-oplaadbare-batterij-70303876quote:Op zondag 17 mei 2020 13:51 schreef larry_flynt het volgende:
Iemand tips voor oplaadbare AA batterijen voor in mijn Xbox controller?
Top! Woon vlakbij IKEA dus ga daar wel heen.quote:Op zondag 17 mei 2020 14:08 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ikea Ladda. Vergelijkbaar/gelijk aan Eneloop Pro's.
Annuleren van een order kan alleen als een verkoper daarmee instemt. Is dit gebeurd?quote:Op donderdag 21 mei 2020 12:42 schreef einzeinz het volgende:
.... geannuleerd op Aliexpress. Ik neem aan dat je het geld dan terug krijgt......
VISA bellenquote:Op donderdag 21 mei 2020 12:42 schreef einzeinz het volgende:
Ik heb op 18 april een order geannuleerd op Aliexpress. Ik neem aan dat je het geld dan terug krijgt (betaald via VISA en na 2 dagen geannuleerd).
Tot op heden, 21 mei, nog niets terug gezien van geld!
Waar kan je die mooie doos kopen?quote:Op zaterdag 30 mei 2020 16:32 schreef shiz het volgende:
Momenteel is het een beetje een chaos met tracking. Gewoon niet naar kijken, komt vanzelf wel binnen na een week of twee, misschien drie. Daarna nog niet? Toch eens kijken naar de status en bij de verkoper in de loop blijven.
Nothing really more you can do!
Kreeg vandaag mijn mooie horloge storage ding binnen.En die staat nu in het daglicht voor de 2 Tough Solar Casios.
[ afbeelding ]
'Time's moving only because of me' staat daar aan de binnenkant viel me op, lekker self-centered.![]()
De Pagani Design Explorer heb ik nu om... en binnenkort komt Chinese versterking! ZF-je.
[ afbeelding ]![]()
Anyways.En gisteren kwam de RadioMaster TX16s (TBS bundle) binnen!
[ afbeelding ]
• https://www.radiomasterrc.com/tx16s
Nu alleen nog toestelletjes en een vliegspot nodig.
Mijn meest recentste techniek is 'als veel mensen het halen, zal 'ie wel goed aangeschreven staan'. Dus 'watch box' en dan sorteren op aantal bestellingen: https://www.aliexpress.co(...)c&groupsort=1&page=1quote:
Oh, liefst iets dat ook in de commerciële luchtvaart vliegt...quote:Aan wat voor toestel denk je voor die radiocontroller? Waarom geen DIY quad copter? De prijzen voor de onderdelen vallen mee geloof ik.
Dat is ook zoals ik dat doe. Maar ik wist niet dat je deze van AE hebt weggehaald.quote:Op zaterdag 30 mei 2020 22:22 schreef shiz het volgende:
[..]
Mijn meest recentste techniek is 'als veel mensen het halen, zal 'ie wel goed aangeschreven staan'. Dus 'watch box' en dan sorteren op aantal bestellingen: https://www.aliexpress.co(...)c&groupsort=1&page=1
quote:Op zaterdag 30 mei 2020 22:22 schreef shiz het volgende:
Oh, liefst iets dat ook in de commerciële luchtvaart vliegt...
Deze Motion RC Freewing AL37 zou oppervet zijn!![]()
Maar... beetje joekeloeris groot! Moet je echt ergens bij een club zitten en vervoeren kunnen.
Zoek eigenlijk een klein dinkie voor het strand of misschien ergens een verlaten veldje...
Die E-Flite Citation ziet er wel kek uit:
Maar misschien gewoon iets 'normaals', zoals een Skynetic Havok ofzo:
Ben uit plaatsgebrek vroeger ook wel met helicopters in de weer geweest en WLToys quadjes enzo. Maar zodra je een camera bevestigd aan je quadje ben je opeens niet meer aan het vliegen voor het vliegen zelf, maar om beelden te maken en dan mag opeens niks meer.In ik heb geen zin om straks politie op m'n dak te hebben omdat een paar geïrriteerde mensen die nergens last van hadden maar dat toevallig zagen als ze voorbij liepen ofzo erover gaan lopen klikken. En wat je wel mag filmen zijn met toestemming van de landeigenaar velden met grassprietjes ofzo, lekker boeiend. En om er nu mee te racen, met parcours e.d. ... da's niet echt mijn ding. Misschien als men weer lekker op vakantie kan naar exotische plekken waar regels niet bestaan eens een DJI'tje halen.
Hahaquote:Op vrijdag 5 juni 2020 14:25 schreef shiz het volgende:
Ondertussen eerst een onderlinge battle tussen Edifier X3 (AliExpress Premiere Edition) en KZ Z1.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Het ging eigenlijk maanden/paar jaar goed.![]()
En dan tijdens lockdown teveel kijken wat er allemaal nieuw is.
Zowel die van Xiaomi als Sonoff werken hier perfect!quote:Op woensdag 27 mei 2020 07:55 schreef Schnitzels het volgende:
Iemand ervaring met een Smart plug die werkt met Google Assistent. Zaken qua stroom via China, is dat verstandig?
In Nederland betaal je 15 euro per stuk en daar al gauw de helft.
Moet ze nog ff goed opladen, ze geven allebei connectivity issues met drops out of the box.quote:Op vrijdag 5 juni 2020 23:48 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Hahashopaholic.
Zien er trouwens wel echt profi uit die oortjesHoe doen ze het qua geluid? ANC?
Voor die 20 USD lijken de Edifiers echt een mooi koopje zo na een korte initiële hands-on!quote:Op dinsdag 5 mei 2020 13:53 schreef shiz het volgende:
Trouwens hè. KZ is ook populair geworden over de jaren. Beetje ups en downs toen in enkele testte. https://twitter.com/kearphones Sinds een week ofzo een nieuwe BT set gelaunched: de Z1. Beetje weird, parallel met een andere Indiegogo S2 campaign: https://www.indiegogo.com(...)r-monitors/x/9727099 (door Linsoul: https://www.linsoul.com ). In de OPA Audio Store op AE: https://nl.aliexpress.com/item/4000988825055.html met code 'OPAKZZ1S' zijn die dan $29. Afgelopen dagen veel reviews opgedoken: https://www.youtube.com/results?search_query=kz+z1 . Samenvatting: geweldige sound... geplaagd door een beetje onbegrijpelijk gebruik van microUSB in 2020 en maximaal zo'n beetje accuduur van 2 uur.
Ondertussen op Amazon.de ... https://www.amazon.de/gp/(...)bs_pg_1?ie=UTF8&pg=1 een lijst van best verkochte oordopjes.
Ik zal deze 'Blukar' (?!) eens proberen: https://www.amazon.de/dp/B07YCDW6JP/
Qua BT scoren daar de Bluedio Hi wel hoog ook, die kosten ¤21.99 https://www.amazon.de/dp/B07TDKVNZK/
-- Ook altijd wel leuk, discovery thread op Head-Fi: https://www.head-fi.org/threads/the-discovery-thread.586909/
--- Oh, op AliExpress een 'wereldpremière' van de Edifier BT dopjes:
I.p.v. '49,99' -> '19.99' (waarschijnlijk reguliere prijs straks gewoon zo'n beetje natuurlijk) Ook als limited edition (1000 stuks) https://nl.aliexpress.com/item/4000926765820.html
Oh, ik heb hier trouwens die van Blitzwolf!quote:Op zaterdag 6 juni 2020 00:06 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Zowel die van Xiaomi als Sonoff werken hier perfect!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |