SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.9 november 2019
André Hazes bevestigt breuk met MoniqueSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bericht van Monique op haar InstagramSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.10 november 2019quote:‘Bridget is nieuwe liefde André Hazes!’
BRIDGET MAASLAND, afgelopen zaterdag 45 geworden, is de nieuwe liefde van ANDRÉ HAZES (25). Aan PRIVÉ wordt dat nieuws bevestigd door een bron rond de zanger, een van de weinige insiders die van dit grote geheim op de hoogte is.
André liet afgelopen weekend middels een persbericht weten dat het, na enkele onstuimige maanden, nu echt over en uit is tussen hem en MONIQUE WESTENBERG – de moeder van zijn zoon ANDRÉ. Wie de vrouw is voor wie hij nu gevoelens heeft, bevestigt hij tegenover RTL Boulevard; wat niet verwonderlijk is, aangezien dit hún presentatrice BRIDGET MAASLAND is.
Monique leek van deze ingrijpende verandering in haar leven, op dat moment, nog maar nauwelijks op de hoogte. Monique plaatste op social media een foto van Dré met daarbij een hartje. Een deel van Nederland had toen echter al kennisgenomen van het nieuws dat namens André met zijn fans werd gedeeld: dat de relatie na bijna vijf jaar nu echt over was.
Hierbij lijkt Bridget dus een grote rol te spelen.
André en zij kennen elkaar al jaren. Zij is een verklaard fan van André en zijn muziek. Dat hij en zij eerder de gelegenheid te baat namen om elkaar beter te leren kennen, is een hardnekkig gerucht dat in de showbizz al langer de ronde deed.quote:Bridget Maasland bevestigt relatie André Hazes
Bridget Maasland en André Hazes zijn inderdaad een setje. Het management van de presentatrice bevestigt dat de twee een beginnende relatie hebben en elkaar ’meer dan gewoon leuk vinden’.
De 45-jarige Bridget en de twintig jaar jongere André kennen elkaar ’nog maar net’, volgens Bridgets manager, hoewel er in de showbizz ook een hardnekkig gerucht gaat dat hij en zij eerder de gelegenheid te baat namen om elkaar beter te leren kennen. Volgens de manager nemen de twee de komende periode rustig de tijd om te kijken hoe de relatie zich ontwikkelt.
Een insider bevestigde eerder op de zondag aan Privé dat Bridget Maasland André’s nieuwe liefde is. Dit beaamde hij zelf in een verklaring aan RTL Boulevard. „Sinds kort heb ik inderdaad contact met Bridget Maasland en we onderzoeken of we het leuk vinden samen”, zo stelde hij. „Uit respect naar de moeder van onze zoon en naar hem toe heb ik dit verteld aan Monique. Het is mijn goed recht, we zijn immers al een tijdje uit elkaar en wonen niet meer samen.”
Zaterdag werd bekend dat de relatie tussen André en zijn ex Monique Westenberg (41) definitief op de klippen was gelopen. De zanger sprak van „een verschrikkelijk moeilijke keuze waar veel tranen overheen zijn gegaan.” De twee hebben zoontje André Jr. (3), voor wie ze samen blijven zorgen.
Monique liet zaterdag al doorschemeren dat André gevoelens heeft voor een andere vrouw ’waar hij een tijdje contact mee heeft’. „Wie dit is maakt het alleen maar nog pijnlijker”, stelde ze.
De covers deze week:
Met dank aan rubbereend:
https://frontpage.fok.nl/(...)ndre-hazes-soap.html
[ Bericht 3% gewijzigd door Tuttebella op 05-01-2020 00:27:55 ]![]()
Nu wel.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.![]()
https://hollywoodhuizen.nl/andre-hazes-monique/
Staat op Hazes z’n naam. Dus Monique heeft het nakijken.
Sorry.![]()
Als hij dat huis al terug wil/haar eruit wil hebben, zorgt hij er vast wel voor dat ze iets anders krijgt. Hij lijkt me helemaal niet zo'n rotzak wat dát betreft. Misschien heb ik het mis.Je raekt an de dinge geweun.![]()
Jij hebt toch oliebollen gekocht bij haar broer?quote:Op zaterdag 4 januari 2020 12:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik zou voor de kleding alleen al een interviewtje gevenBen bang dat ik niet zo interessant ben
![]()
Wellicht heb jij dan een wat andere invulling van stabiel dan ik.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 12:37 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
Die was stabiel. En beide wilde heel graag ivm moeilijk zwanger worden.
Ze hebben zelf vaak gezegd dat hun relatie vanaf het begin nog stormachtig was. Dus ook voor de geboorte van de kleine. Na een jaar ken je elkaar ook amper hč...
En zal best dat ze beide graag wilden, maar om nu te doen alsof de basis nou zo goed was...mwah.![]()
Hollywoodhuizenquote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:11 schreef quirina het volgende:
https://hollywoodhuizen.nl/andre-hazes-monique/
Staat op Hazes z’n naam. Dus Monique heeft het nakijken.
Sorry.![]()
![]()
Ik verwacht dat ook niet, tenzij Monique alle vuile was in de media buiten hangt voor een paar duizend euro.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:14 schreef Messina het volgende:
Als hij dat huis al terug wil/haar eruit wil hebben, zorgt hij er vast wel voor dat ze iets anders krijgt. Hij lijkt me helemaal niet zo'n rotzak wat dát betreft. Misschien heb ik het mis.![]()
Niet bij haar broer. Waarschijnlijk bij haar haar schoonzus en diens dochter. Maar dat wist ik toen nog nietquote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:16 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Jij hebt toch oliebollen gekocht bij haar broer?![]()
![]()
Vergeet zijn moeder niet.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:14 schreef Messina het volgende:
Als hij dat huis al terug wil/haar eruit wil hebben, zorgt hij er vast wel voor dat ze iets anders krijgt. Hij lijkt me helemaal niet zo'n rotzak wat dát betreft. Misschien heb ik het mis.
Die laat haar zoon echt geen kapitale villa aan een ex cadeau geven.![]()
Lijkt me ook echt niet. Hij is padje af en impulsief maar heb niet het idee dat hij hen berooid achter zal laten. Hij kan het makkelijk missen ook natuurlijk.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:14 schreef Messina het volgende:
Als hij dat huis al terug wil/haar eruit wil hebben, zorgt hij er vast wel voor dat ze iets anders krijgt. Hij lijkt me helemaal niet zo'n rotzak wat dát betreft. Misschien heb ik het mis.![]()
Hij verschaft die ex én zijn eigen kind onderdak. Ik mag hopen dat Antwee hem meer waard is dan Raggel.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:29 schreef quirina het volgende:
[..]
Vergeet zijn moeder niet.
Die laat haar zoon echt geen kapitale villa aan een ex cadeau geven.
Hij zal het huis heus niet op haar naam schrijven, blijft zijn eigendom, maar verwacht dat ze daar (voorlopig) nog zal blijven.Je raekt an de dinge geweun.![]()
Die TT![]()
Natuurlijk redt zij zich, ze voert geen klap uit en leeft van Instagram-posts en de alimentatie. Die hoeft zich niet moe te maken hoor.![]()
Ik ga er geen discussie van maken , geen zin in . Maar in de tijd van hun kinderwens waren ze stabiel. Misschien te vroeg dat wel .quote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:21 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Wellicht heb jij dan een wat andere invulling van stabiel dan ik.
Ze hebben zelf vaak gezegd dat hun relatie vanaf het begin nog stormachtig was. Dus ook voor de geboorte van de kleine. Na een jaar ken je elkaar ook amper hč...
En zal best dat ze beide graag wilden, maar om nu te doen alsof de basis nou zo goed was...mwah.![]()
Die had als het aan haar lag Monique er al uit gegooid . Nu is Raggel al geen lief hebbende oma dus doet haar dat niets.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 13:29 schreef quirina het volgende:
[..]
Vergeet zijn moeder niet.
Die laat haar zoon echt geen kapitale villa aan een ex cadeau geven.![]()
Stabiel betekent voor een langere periode gelijk. Hoe lang gingen ze met elkaar toen ze zwanger raakte, anderhalf jaar ofzo? En dan al een kind maken met zo'n gozer... Kansloos gewoon.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:11 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
Ik ga er geen discussie van maken , geen zin in . Maar in de tijd van hun kinderwens waren ze stabiel. Misschien te vroeg dat wel .![]()
Haha ja, ze waren al zeker 5 weken stabiel!quote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:20 schreef DeKleineOnbekende het volgende:
[..]
Stabiel betekent voor een langere periode gelijk. Hoe lang gingen ze met elkaar toen ze zwanger raakte, anderhalf jaar ofzo? En dan al een kind maken met zo'n gozer... Kansloos gewoon.![]()
Ochnee, heb je hem ook weer met zijn hilarische humor.![]()
![]()
Concurrentie voor Bridget: óók Bas Smit verklaart André de liefde!
https://www.shownieuws.nl(...)art-andre-de-liefde/
@Sunshine1982![]()
![]()
![]()
Oh god, heb je hem ook weer met zijn irritante nepblije harsesquote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ochnee, heb je hem ook weer met zijn hilarische humor.![]()
![]()
Concurrentie voor Bridget: óók Bas Smit verklaart André de liefde!
https://www.shownieuws.nl(...)art-andre-de-liefde/
@:Sunshine1982![]()
[ afbeelding ]![]()
![]()
![]()
![]()
Bah bah. Ik denk dat ik die kerel nog veel erger vind dan Dreetje [en ik niet alleen] , dat wil toch wat zeggen.![]()
Waar is hij bekend van?quote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ochnee, heb je hem ook weer met zijn hilarische humor.![]()
![]()
Concurrentie voor Bridget: óók Bas Smit verklaart André de liefde!
https://www.shownieuws.nl(...)art-andre-de-liefde/
@:Sunshine1982![]()
[ afbeelding ]![]()
Dat kind snap ik van haar uit wel. Tikkende klok en hij heeft iig knaken...I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors![]()
Vreselijk, wat een kop!!quote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ochnee, heb je hem ook weer met zijn hilarische humor.![]()
![]()
Concurrentie voor Bridget: óók Bas Smit verklaart André de liefde!
https://www.shownieuws.nl(...)art-andre-de-liefde/
@:Sunshine1982![]()
[ afbeelding ]![]()
A2 wilde persé een relatie met haar en A2 wilde persé een kind met haar.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:56 schreef DancingPhoebe het volgende:
Dat kind snap ik van haar uit wel. Tikkende klok en hij heeft iig knaken...![]()
Ik tegen weinig mensen een aversie. Maar die Bas Smit vind ik zo bloedirritant als ik naar zijn foto's kijk. Elke keer dezelfde blije muilEn hoe hij rondloopt op die hypocriete Hilversum party's, net een wijf.
![]()
Walgelijke vent jaquote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:52 schreef Kim-Holland het volgende:
![]()
Bah bah. Ik denk dat ik die kerel nog veel erger vind dan Dreetje [en ik niet alleen] , dat wil toch wat zeggen.![]()
Moet altijd wel lachen om de zin " de man van " omdat ( bijna ) niemand wist wie hij nou was. Ik kan totaal niet lachen om zijn domme humor en zijn prodent smile.![]()
Nou dat!quote:Op zaterdag 4 januari 2020 15:04 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik tegen weinig mensen een aversie. Maar die Bas Smit vind ik zo bloedirritant als ik naar zijn foto's kijk. Elke keer dezelfde blije muilEn hoe hij rondloopt op die hypocriete Hilversum party's, net een wijf.
Gingen er laatst toch geruchten/verhalen dat hij nogal ontrouw is (geweest) aan Nicolette?Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.![]()
Zal me niks verbazen. Iedereen doet het met iedereen daaro in Hilversum.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 17:45 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Nou dat!
Gingen er laatst toch geruchten/verhalen dat hij nogal ontrouw is (geweest) aan Nicolette?
Ik zag laatst een foto van wat BN'ers aan de eettafel bij Marco en Leontine Borsato waaronder Bas Smit. Ik zie daar zomaar wat orgie avonden georganiseerd worden![]()
![]()
Je moet er maar zin in hebben....quote:Op zaterdag 4 januari 2020 17:45 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Nou dat!
Gingen er laatst toch geruchten/verhalen dat hij nogal ontrouw is (geweest) aan Nicolette?![]()
![]()
Jaaaa wat een irritant ventje is dat!quote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:58 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
De vent van Nicolette van Dam.
Maakt zijn humor vaak juist ten koste van anderen. Als in beledigend!
Niet grappig ook.The secret of getting ahead is getting started![]()
https://www.instagram.com/p/B650n29gWXY/?igshid=1dhs17oz8qxyu
![]()
![]()
![]()
Elke keer als je denkt dat het niet kinderachtiger kan...![]()
![]()
Tijd voor een BN-orgie topic ... met neverending opstapjesquote:Op zaterdag 4 januari 2020 17:48 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Zal me niks verbazen. Iedereen doet het met iedereen daaro in Hilversum.
Ik zag laatst een foto van wat BN'ers aan de eettafel bij Marco en Leontine Borsato waaronder Bas Smit. Ik zie daar zomaar wat orgie avonden georganiseerd worden![]()
![]()
Die heeft echt het IQ van een doppindaquote:Op zaterdag 4 januari 2020 18:10 schreef Fokkie83 het volgende:
https://www.instagram.com/p/B650n29gWXY/?igshid=1dhs17oz8qxyu
![]()
![]()
![]()
Elke keer als je denkt dat het niet kinderachtiger kan...
Alius aliud dicit![]()
Wat een klaphark is het toch...quote:Op zaterdag 4 januari 2020 18:27 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Die heeft echt het IQ van een doppinda![]()
Thanx! Ik print ém voor het dartbord.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 14:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ochnee, heb je hem ook weer met zijn hilarische humor.![]()
![]()
Concurrentie voor Bridget: óók Bas Smit verklaart André de liefde!
https://www.shownieuws.nl(...)art-andre-de-liefde/
@:Sunshine1982![]()
[ afbeelding ]![]()
![]()
He ja een gooisch matras topic.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 18:18 schreef maily het volgende:
[..]
Tijd voor een BN-orgie topic ... met neverending opstapjes![]()
quote:Op zaterdag 4 januari 2020 19:14 schreef Messina het volgende:
My face when I see Bridget pulling faces
[ afbeelding ]![]()
Ze lijkt er wel op, ook een rimpelnek.![]()
Lijkt ook op mij, hoor. Alleen ik ben geen BN'er![]()
Mijn laatste TV optreden was 13 jaar geleden.
Je raekt an de dinge geweun.![]()
Mijn hemel,quote:Op zaterdag 4 januari 2020 18:10 schreef Fokkie83 het volgende:
https://www.instagram.com/p/B650n29gWXY/?igshid=1dhs17oz8qxyu
![]()
![]()
![]()
Elke keer als je denkt dat het niet kinderachtiger kan...![]()
![]()
![]()
quote:Op zaterdag 4 januari 2020 19:07 schreef -river- het volgende:
Hahahaha piemels, kijk mij lopen in een museum met een vriendin die er niet zou misstaan![]()
![]()
Weg ivm herkenbaarheid
[ Bericht 52% gewijzigd door Vivi op 05-01-2020 12:43:33 ]Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.![]()
En hij wilde ook een tweede kind met haar en hij wilde ook trouwen met haar en hij wilde oud worden met haar en zij werd mevr Hazes en met haar werd hij oud .quote:Op zaterdag 4 januari 2020 15:02 schreef -river- het volgende:
[..]
A2 wilde persé een relatie met haar en A2 wilde persé een kind met haar.
En het werd hem allemaal net niet.![]()
![]()
En Barbie dan? Die moet wel wat toegestopt krijgen...quote:Op zaterdag 4 januari 2020 19:55 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik bén journalist voor 'de bladen' en in Nederland wordt niet (in geld) betaald voor interviews, dat is in strijd met de onafhankelijke journalistiek.
(Maar er zijn altijd wel BN'ers *kuch* Nikkie Plessen *kuch* die gillen: 'Ik heb advertentieruimte gekocht, dus ik verwacht wel een positief verhaal!')Je raekt an de dinge geweun.![]()
Mag deze in de OP?
https://media.giphy.com/media/TKKlOmNzHOqJOzLbxN/giphy.gif
Is dat Mo die Antwee een muilpeer geeft?![]()
Geen geld, iig. Van de opdrachtgever waarvoor ik werk kreeg ze trouwens niks hoor.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 19:58 schreef Messina het volgende:
[..]
En Barbie dan? Die moet wel wat toegestopt krijgen...Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.![]()
Een muilpeer? Een tikje zul je bedoelen.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 19:58 schreef An_0_Niem het volgende:
Mag deze in de OP?
https://media.giphy.com/media/TKKlOmNzHOqJOzLbxN/giphy.gif
Is dat Mo die Antwee een muilpeer geeft?
Vind het persoonlijk wat flauwtjes. Had dat stuk karton door de toko geschopt en bij de zwarte nagellak gezet als je dan toch per se een filmpje wil maken. Ook flauw maar ja, je moet wat voor de likes.![]()
![]()
Ik vind dat Bridget zich gedraagt als de minnares die "gewonnen" heeft. Op de dag dat dat Insta berichtje van Monique de wereld in ging kondigde Bridget haar relatie met hem aan haar ouders, vrienden, kind en hele omgeving aan. Waarom zou je dat doen als je net 1 keer hebt liggen kezen, zeker als 45jarige die al eens gescheiden is weet je natuurlijk wel beter dan dat.
Die twee hebben al vijf jaar af en aan een affaire, mark my words.
En ik denk altijd maar: Als het echt goed zit, hoef je dan niet voortdurend op instagram te bewijzen.Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.![]()
Hebben jullie veel echte nasty shit die jullie niet kunnen of willen publiceren?quote:Op zaterdag 4 januari 2020 19:55 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik bén journalist voor 'de bladen' en in Nederland wordt niet (in geld) betaald voor interviews, dat is in strijd met de onafhankelijke journalistiek.
(Maar er zijn altijd wel BN'ers *kuch* Nikkie Plessen *kuch* die gillen: 'Ik heb advertentieruimte gekocht, dus ik verwacht wel een positief verhaal!')
I don’t have “trust issues” I have “I’ve seen this before and I know how it ends” issues.![]()
Helemaal mee eensquote:Op zaterdag 4 januari 2020 20:10 schreef Vivi het volgende:
Ik vind dat Bridget zich gedraagt als de minnares die "gewonnen" heeft. Op de dag dat dat Insta berichtje van Monique de wereld in ging kondigde Bridget haar relatie met hem aan haar ouders, vrienden, kind en hele omgeving aan. Waarom zou je dat doen als je net 1 keer hebt liggen kezen, zeker als 45jarige die al eens gescheiden is weet je natuurlijk wel beter dan dat.
Die twee hebben al vijf jaar af en aan een affaire, mark my words.
En ik denk altijd maar: Als het echt goed zit, hoef je dan niet voortdurend op instagram te bewijzen.![]()
![]()
Misschien voelde het voor haar 5 jaar geleden als een verlies toen A2 vanuit haar snee terug ging naar Mo.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 20:10 schreef Vivi het volgende:
Ik vind dat Bridget zich gedraagt als de minnares die "gewonnen" heeft. Op de dag dat dat Insta berichtje van Monique de wereld in ging kondigde Bridget haar relatie met hem aan haar ouders, vrienden, kind en hele omgeving aan. Waarom zou je dat doen als je net 1 keer hebt liggen kezen, zeker als 45jarige die al eens gescheiden is weet je natuurlijk wel beter dan dat.
Die twee hebben al vijf jaar af en aan een affaire, mark my words.
En ik denk altijd maar: Als het echt goed zit, hoef je dan niet voortdurend op instagram te bewijzen.![]()
Sumant of een van haar fake vrienden beweerde overigens wel dat ze geld hebben gekregen voor een interview.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 20:03 schreef Vivi het volgende:
[..]
Geen geld, iig. Van de opdrachtgever waarvoor ik werk kreeg ze trouwens niks hoor.![]()
-
[ Bericht 100% gewijzigd door Vivi op 05-01-2020 12:40:47 ]Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.![]()
Het zou alleen leuk zijn als het Monique is.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 20:18 schreef Pippi het volgende:
Jammer dat ie niet in de OP zit, blijft leuk
[ afbeelding ]![]()
Dat is niet interessant, we willen de sappige verhalen.quote:Op zaterdag 4 januari 2020 21:11 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ik ben freelancer en zit niet op de redactie dus dat krijg ik niet echt mee. Verder werk ik ook niet voor de echte roddelbladen, zijn meestal de wat serieuzere verhalen en daar speelt dat niet zo.
I don’t have “trust issues” I have “I’ve seen this before and I know how it ends” issues.![]()
Dit!!! Die neuken elkaar al jaren!quote:Op zaterdag 4 januari 2020 20:10 schreef Vivi het volgende:
Ik vind dat Bridget zich gedraagt als de minnares die "gewonnen" heeft. Op de dag dat dat Insta berichtje van Monique de wereld in ging kondigde Bridget haar relatie met hem aan haar ouders, vrienden, kind en hele omgeving aan. Waarom zou je dat doen als je net 1 keer hebt liggen kezen, zeker als 45jarige die al eens gescheiden is weet je natuurlijk wel beter dan dat.
Die twee hebben al vijf jaar af en aan een affaire, mark my words.
En ik denk altijd maar: Als het echt goed zit, hoef je dan niet voortdurend op instagram te bewijzen.I don’t know what’s gonna happen, that’s alright with me
I open up my arms and I embrace the mystery
I am gonna shine![]()
Dit denk ik precies net zo , ik zeg ook steeds wat wilt ze bewijzen. Dit is zo de ogen uitsteken bij Monique en die lacht er echt hard om .quote:Op zaterdag 4 januari 2020 20:10 schreef Vivi het volgende:
Ik vind dat Bridget zich gedraagt als de minnares die "gewonnen" heeft. Op de dag dat dat Insta berichtje van Monique de wereld in ging kondigde Bridget haar relatie met hem aan haar ouders, vrienden, kind en hele omgeving aan. Waarom zou je dat doen als je net 1 keer hebt liggen kezen, zeker als 45jarige die al eens gescheiden is weet je natuurlijk wel beter dan dat.
Die twee hebben al vijf jaar af en aan een affaire, mark my words.
En ik denk altijd maar: Als het echt goed zit, hoef je dan niet voortdurend op instagram te bewijzen.![]()
Vivi je weet zelf dat Evert genoeg alternatieve methodes van ‘betalen’ heeft voor exclusieve interviews/fotoshoots etc.
Het is goed leven als BN’er
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Trendnieuws is zo'n website waar je dus echt geen clicks aan moet gunnen. De aids van het internet.Je raekt an de dinge geweun.![]()
Fijn teksten plakken van het Viva Forum?quote:Op zaterdag 4 januari 2020 20:10 schreef Vivi het volgende:
Ik vind dat Bridget zich gedraagt als de minnares die "gewonnen" heeft. Op de dag dat dat Insta berichtje van Monique de wereld in ging kondigde Bridget haar relatie met hem aan haar ouders, vrienden, kind en hele omgeving aan. Waarom zou je dat doen als je net 1 keer hebt liggen kezen, zeker als 45jarige die al eens gescheiden is weet je natuurlijk wel beter dan dat.
Die twee hebben al vijf jaar af en aan een affaire, mark my words.![]()
Ik zie 'm nergens? Waarschijnlijk lees ik er gewoon lekker overheenquote:Op zondag 5 januari 2020 09:55 schreef Deemmster het volgende:
[..]
Fijn teksten plakken van het Viva Forum?![]()
![]()
Ik zie hem ook, op de relatiepijler. Nickname begint met de F.quote:Op zondag 5 januari 2020 10:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik zie 'm nergens? Waarschijnlijk lees ik er gewoon lekker overheen![]()
Oh, ik zat bij entertainment te kijkenquote:Op zondag 5 januari 2020 10:13 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Ik zie hem ook, op de relatiepijler. Nickname begint met de F.![]()
![]()
quote:Op zondag 5 januari 2020 07:04 schreef Poezewoes het volgende:
‘André Hazes kiest voor een ándere oudere vrouw!’
Zo kan het gaan![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik sta als dit mocht uit komen er niet raar van te kijken.quote:Op zondag 5 januari 2020 07:04 schreef Poezewoes het volgende:
‘André Hazes kiest voor een ándere oudere vrouw!’
Zo kan het gaan![]()
Ik zie wel meer identieke reacties op het VIVA forum![]()
Even tijden checken..Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent![]()
Nou André is goed in jokkebrokken , Maasland vroeg kaartjes voor zijn. Ahoy concert n zeg vroeg er eerst een aantal en veranderde dat in 10 .quote:Op zondag 5 januari 2020 08:50 schreef Poezewoes het volgende:
Dit is hoe André Bridget heeft versierd
Ja ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |