En dan laat je ze vanavond alleen? Of denk je dat dat juist beter is?quote:Op dinsdag 31 december 2019 09:47 schreef rival het volgende:
[..]
Zelf afschieten doe ik ook al een paar jaar niet idd, lekker meekijken met de rest.
Hij is bang die gaat steeds van de voorkant naar de achterkant afhankelijk waar de knallen zijn. Vrouwtje is vrij rustig als ze bij mij zit maar bij een hele harde knal wilt ze ook wel even wegschieten.
Hij is ook nog bang voor mij dus kan hem niet kalmeren... Maja komt wel goed.
Voor hem is het misschien wel beter want dan kan hij onder de bank zitten. Daar zit ie weer niet rustig als ik erop zitquote:Op dinsdag 31 december 2019 09:50 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
En dan laat je ze vanavond alleen? Of denk je dat dat juist beter is?
Oja, misschien wel beter dan inderdaadquote:Op dinsdag 31 december 2019 09:52 schreef rival het volgende:
[..]
Voor hem is het misschien wel beter want dan kan hij onder de bank zitten. Daar zit ie weer niet rustig als ik erop zit![]()
Ik denk dat het verder niet veel verschil maakt. Ik heb in ieder geval het luik gesloten dus ze kunnen niet buiten komen en daar in paniek wegrennen.
Mijn dankbaarheidsdagboek weer bij gaan houden. Verder ben ik eigenlijk niet zo van de goede voornemensquote:Op dinsdag 31 december 2019 10:05 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wat zijn jullie goede voornemens?
Doen wat mij gelukkig maakt in plaats van me te laten leiden door wat anderen willen en verwachten.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:05 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wat zijn jullie goede voornemens?
Meer boeken lezen en films kijken. Vaker naar mijn Linkin Park-cd's luisteren en vaker op mijn racefiets zitten.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:05 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wat zijn jullie goede voornemens?
quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:18 schreef Elvi het volgende:
[..]
Doen wat mij gelukkig maakt in plaats van me te laten leiden door wat anderen willen en verwachten.
Dus dat wordt een opgave![]()
Maar ik kan me ook weinig dingen voor de geest halen van 2019. Alles is gewoon 1 brei geworden. Alle dagen lijken op elkaar.
Linkin Parkquote:Op dinsdag 31 december 2019 10:34 schreef Muskusboktor57 het volgende:
[..]
Meer boeken lezen en films kijken. Vaker naar mijn Linkin Park-cd's luisteren en vaker op mijn racefiets zitten.
Groetjes.
Zo kansloos, goede voornemens. Als ik wat wil veranderen doe ik dat gewoon.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:05 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wat zijn jullie goede voornemens?
Ik wil vooral doorgaan met gezond(er) leven. Dat is dan blijven sporten en zorgen dat ik het gezonder eten ook vol ga houden. In mijn eentje is dat niet altijd even gemakkelijkquote:Op dinsdag 31 december 2019 10:07 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Mijn dankbaarheidsdagboek weer bij gaan houden. Verder ben ik eigenlijk niet zo van de goede voornemensDe jouwe?
Lijkt me dan al een goed voornemen om te zorgen dat dat laatste in 2020 niet zo is.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:18 schreef Elvi het volgende:
[..]
Doen wat mij gelukkig maakt in plaats van me te laten leiden door wat anderen willen en verwachten.
Dus dat wordt een opgave![]()
Maar ik kan me ook weinig dingen voor de geest halen van 2019. Alles is gewoon 1 brei geworden. Alle dagen lijken op elkaar.
drastisch minder gaan zuipenquote:Op dinsdag 31 december 2019 10:05 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wat zijn jullie goede voornemens?
Klinkt goedquote:Op dinsdag 31 december 2019 10:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik wil vooral doorgaan met gezond(er) leven. Dat is dan blijven sporten en zorgen dat ik het gezonder eten ook vol ga houden. In mijn eentje is dat niet altijd even gemakkelijk![]()
Verder heb ik voor volgend jaar als doel om wat bewuster te sparen, ik begin 1 januari in een nieuwe functie en dan zou ik wat meer ruimte moeten hebben daarvoor.
Gezonder leven, laatste 2 weken gaan al goed.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:05 schreef Citizen.Erased het volgende:
Wat zijn jullie goede voornemens?
Filsteerd CE! Wat ga je doen, nog vaak buitenland?quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:39 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Ik wil vooral doorgaan met gezond(er) leven. Dat is dan blijven sporten en zorgen dat ik het gezonder eten ook vol ga houden. In mijn eentje is dat niet altijd even gemakkelijk![]()
Verder heb ik voor volgend jaar als doel om wat bewuster te sparen, ik begin 1 januari in een nieuwe functie en dan zou ik wat meer ruimte moeten hebben daarvoor.
[..]
Lijkt me dan al een goed voornemen om te zorgen dat dat laatste in 2020 niet zo is.
Dat is me dit jaar al vrij goed geluktquote:
Gezonder leven gaat op zich toch ook wel goed als je met zijn tweeën bent? Dan heb je nog iets van een stok achter de deur.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:41 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Gezonder leven, laatste 2 weken gaan al goed.
Beleggen en meer sparen (dit laatste gaat de laatste 2 maanden ook al goed), op weg naar een huis en een pensioen.
Geen nieuwe spellen en boeken meer kopen totdat de oude uit zijn.
Deze herken ik van jaren terug, maar dat zuipen is ook socializen. Dus de tijd dat je dan niet zuipt moet je wat anders ‘leuks’ bedenken.quote:
Loka leeft ook niet echt gezond, maar die komt niet zo snel aan. Ik denk dat mijn porties een stuk groter zijn.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:44 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat is me dit jaar al vrij goed gelukt
[..]
Gezonder leven gaat op zich toch ook wel goed als je met zijn tweeën bent? Dan heb je nog iets van een stok achter de deur.
Ik wil ook wat (extra's) voor mijn pensioen regelen. Mijn doel is volgend jaar 500 euro per maand te sparen en daarbij 100 euro per maand in te leggen op een beleggingsrekening en daar de komende 10-15 jaar niet al teveel naar kijken.
ik verwacht dat het de eerste paar weken wel even gaat tegenvallen, maar als het resultaat oplevert dan moet het wel goed komen.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:44 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat is me dit jaar al vrij goed gelukt
[..]
Ik blijf het werk doen wat ik afgelopen half jaar al gedaan heb, dat zou eerst tijdelijk zijn maar beviel blijkbaar zo goed dat ik dat mag blijven doenquote:Op dinsdag 31 december 2019 10:43 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Filsteerd CE! Wat ga je doen, nog vaak buitenland?
mijn doel is iets anders:quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:46 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Deze herken ik van jaren terug, maar dat zuipen is ook socializen. Dus de tijd dat je dan niet zuipt moet je wat anders ‘leuks’ bedenken.
Anders zit je maar op de bank heel Holland bakt te kijken.
Minder eten was voor mij ook wel een oplossing. Als ik in mijn eentje kook dan maak ik toch altijd teveel; dat niet allemaal in 1x opeten scheelt. Verder probeer ik iets gevarieerde te eten en minder ongezonde dingen te eten als ik uit eten ga of iets laat bezorgen. Minder eten laten bezorgen dat scheelt ook weer geld, dus ergens is het een win-win situatie.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Loka leeft ook niet echt gezond, maar die komt niet zo snel aan. Ik denk dat mijn porties een stuk groter zijn.
Maar het begon eigenlijk dat ik met de feestdagen altijd me zo kut voel omdat ik vies vol zit. Dus nu expres weinig gegeten alle dagen, en voel me gewoon stukken beter. Is een stuk moeilijker met werken straks maar goed.
Precies, gewoon lekker weinig uitgeven. Nu Loka ook werkt gaat dit wat makkelijker. Ik werk maar 4 dagen en ben sowieso maar leraartje. Dus veel geld kwam er niet binnen. Is nu een stuk beter.
Lekker investeren en hopen over een jaar of 15 een leuk bedrag er uit te halen.
Dat bedoel ik. Je moet (mag) iets gaan doen wat je bezighoud of leuk vind, anders ga je dom zuipen.quote:Op dinsdag 31 december 2019 10:50 schreef gianni61 het volgende:
[..]
mijn doel is iets anders:
als ik sociaal met vrienden ben wil ik best nog wel een biertje drinken.
maar nu drink ik ook als ik thuis op de bank naar heel holland bakt zit te kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |