Ik zou hier toch eens hulp voor zoeken hoorquote:Op zaterdag 28 december 2019 21:39 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Mijn antipathie tegen dialect/Friese taal overheerst dan toch.
Ja, het is tijd voor penalties.quote:
Frans vind ik naast Engels en Nederlands de enige mooie taal in liedjes. Duits vind ik minder, Spaans en Italiaans vind ik ook niet echt wat. Ow en instrumentaal ben ik ook niet gek op.quote:
immerquote:
Klopt! Alie en Let There Be Rock vallen toch wel mee?quote:Op zaterdag 28 december 2019 21:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hmm, dan is Alie, Nao 't Zuuje of Let There Be Rock de grootste stijger. Zou allemaal een flopshow zijn.
Dan kan ik eigenlijk alleen maar concluderen dat je het niet uit kan staan wanneer je een tekst niet begrijpt. Ik kan zelf ook net zo makkelijk luisteren naar iets in het Japans, als de muziek zelf me aanstaat.quote:Op zaterdag 28 december 2019 21:40 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Frans vind ik naast Engels en Nederlands de enige mooie taal in liedjes. Duits vind ik minder, Spaans en Italiaans vind ik ook niet echt wat. Ow en instrumentaal ben ik ook niet gek op.
Ik kan er prima mee leven en mijn omgeving ook. Dus ik doe dat maar niet.quote:Op zaterdag 28 december 2019 21:39 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik zou hier toch eens hulp voor zoeken hoor
Maar natuurlijkquote:
Franse muziek is wel genot. Verder moeten die Fransen natuurlijk hun bek houden.quote:Op zaterdag 28 december 2019 21:40 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Frans vind ik naast Engels en Nederlands de enige mooie taal in liedjes. Duits vind ik minder, Spaans en Italiaans vind ik ook niet echt wat. Ow en instrumentaal ben ik ook niet gek op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |