Goh, deze tekst uit de OP mag ook wel eens geüpdatet wordenquote:De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2018 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Met het mensonterende café. Had ik daar al over geklaagd?
Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 3 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur. Tussen 3 en 5 wordt het café gepoetst, ongetwijfeld met Echoes op de achtergrond.
En moertje schroefje boutje dan?quote:
Olijvenquote:
haal maar weg, ik hoop dat ie beter smaakt dan dat ie lijkt.quote:
Beetje raar, gitaar op je pizza, maar goed.quote:
Ook nietquote:Op zaterdag 28 december 2019 19:37 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
En moertje schroefje boutje dan?
zwarte zijn nog wel te doenquote:
Doe maar even, dat is jouw vak toch.quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:37 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Goh, deze tekst uit de OP mag ook wel eens geüpdatet wordenCultura bestaat al jaaaaaren niet meer.
Bim Bam?quote:
Ja post dan mee jonguhquote:Op zaterdag 28 december 2019 19:38 schreef Isorden het volgende:
Nog voor het eind van dit topic terug van het eten....
Schiet is op hier joh!
Hoe snel eet jij wel nietquote:Op zaterdag 28 december 2019 19:38 schreef Isorden het volgende:
Nog voor het eind van dit topic terug van het eten....
Schiet is op hier joh!
En Ome Cor met zijn drillboorquote:
Nee, gewoon nee.quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:38 schreef Nizno het volgende:
[..]
zwarte zijn nog wel te doen
maar daarnaast moet je pizza gewoon bestellen bij een toko die met verse ingrediënten kan beleggen.
als er een goede tekst komt wil ik de OP wel aanpassen.quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:38 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Doe maar even, dat is jouw vak toch.
Volgend jaar stemactie opzettenquote:Op zaterdag 28 december 2019 19:38 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Wuuut serieusIK WILLEM TERUG DE LIJST IN!
Ik denk dat dit Jezus.quote:
ja gewoon ja!!quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:39 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Nee, gewoon nee.
Al is het nooit zo erg als de pizza die F1-coureur Perez dit jaar in Monza heeft gegeten.
Als ik naar mn posts kijk, 12 minuten tussen naar beneden gaan en terug naar mn PCquote:
Isorden zei net "Schiet is op"quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
Insert hier uw “is”-woordgrap
je moet wel kauwen he... niet gewoon schuiven en slikken.quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:39 schreef Isorden het volgende:
[..]
Als ik naar mn posts kijk, 12 minuten tussen naar beneden gaan en terug naar mn PC
Zit je nu mijn zus te stalken?quote:
Ik ben van de less=more dus ik sla ook even over.quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:39 schreef Nizno het volgende:
[..]
als er een goede tekst komt wil ik de OP wel aanpassen.
maar zelf herschrijven doek nie
Hehehehequote:Op zaterdag 28 december 2019 19:40 schreef Nizno het volgende:
[..]
je moet wel kauwen he... niet gewoon schuiven en slikken.
Friet is vrij makelijk weg te kauwenquote:Op zaterdag 28 december 2019 19:40 schreef Nizno het volgende:
[..]
je moet wel kauwen he... niet gewoon schuiven en slikken.
Je zus is een man?quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:40 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Zit je nu mijn zus te stalken?
Ik wou zeggen "Deze hoor je niet zo Phil meer"quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
Insert hier uw “is”-woordgrap
Deze realisatie was al te laat toen ik het postte, dus ik laat het maar in schaamte om voor iedereen te zien.quote:
prima alleen wouter moet wel leren dat als Frank er bij is hij net zo moet gedragen als nu.quote:Op zaterdag 28 december 2019 19:41 schreef Newone82 het volgende:
Het verschil tussen een intro volpraten van Wouter van der Goes die dat uitstekend strak doet, en een Gijs Staverman is toch wel heel groot. Gijs Staverman moet in de leer bij Woutertje in 2020
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |