Vind die huidige slogan van 3FM ook wel stomquote:Op zaterdag 28 december 2019 01:03 schreef Strani het volgende:
Is ook wel logisch dat er maar één NPO Radio 2 is hè, wat een stomme slogan.
nee dat zou kut zijnquote:Op zaterdag 28 december 2019 01:05 schreef skysherrif het volgende:
Gelukkig dit nr niet laten verpesten door robert ten brink
Nou, Jezus had het bijna voor elkaar. Als hij een maand of vier eerder drie dagen terug in de tijd was gegaan dan was het 'm gelukt.quote:Op zaterdag 28 december 2019 01:04 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Zelfde als van die mensen die zeggen je wordt maar een keer 30/50/insert bijzonder jaar..
Nee ik word wel twee keer 33??
De eerste dag hebben ze een halve minuut op hetzelfde groepje gestaan met de camera, maar ze gaven geen kik.quote:
Als je een beetje slim reist en door de datumgrens heengaat...quote:Op zaterdag 28 december 2019 01:04 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Nee ik word wel twee keer 33??
quote:
Nou inderdaadquote:Op zaterdag 28 december 2019 01:05 schreef Isorden het volgende:
[..]
Vind die huidige slogan van 3FM ook wel stom
"Music starts here" Alsof ze de muziek zelf maken
Ja, echt hoor, wat een cliché weer.quote:
Princequote:Op zaterdag 28 december 2019 01:06 schreef Scorpion_17 het volgende:
Even gekeken wat ik zo ga missen deze nacht. T is allemaal te overzien. Alleen Four Seasons in One Day is wel jammer. Verder vooral veel overbodige entries.
ik klik af en toe op het tabjequote:Op zaterdag 28 december 2019 01:06 schreef IxCalypso het volgende:
Jullie kijken serieus naar de studio?
ieuw
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |