Ik kreeg echt heel veel zin om bij een Kool Herc feestje te zijn.quote:Op vrijdag 27 december 2019 13:56 schreef laxus13 het volgende:
[..]
Die is echt geweldig ondanks dat ik verre een liefhebber ben
De Oranje bus is verder weg...quote:Op vrijdag 27 december 2019 13:51 schreef methodmich het volgende:
[..]
Gewoon Return To Sender!
Of was het een kattebel uit Praag, omdat er zoveel te doen was?
Tis hier om de hoek dus we zaten nog te kijken voor de namiddag, maar we waren snel genezen...quote:Op vrijdag 27 december 2019 13:56 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Dat er überhaupt nog mensen naar dat café willen gaan.
Stijn, vriendquote:Op vrijdag 27 december 2019 13:57 schreef El-Stinho het volgende:
1295 Fluorescent Adolescent Arctic Monkeys
1294 Wij Zullen Doorgaan Ramses Shaffy
1293 Dodenrit Drs. P
1292 Somebody Will Know Someday Cuby & The Blizzards
1291 Dog Days Are Over Florence + The Machine
1290 Bad Michael Jackson
1289 Massachusetts Bee Gees
1288 Can You Feel The Love Tonight Elton John
1287 Dromen Zijn Bedrog Marco Borsato
1286 Black Velvet Alannah Myles
1285 Aanzoek Zonder Ringen Bløf
1292![]()
.
ja echt hequote:Op vrijdag 27 december 2019 13:57 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Ik kreeg echt heel veel zin om bij een Kool Herc feestje te zijn.
Ow?Iemand hier vertelde me dat die eruit was..quote:
Somebody Will Know Someday is geweldig, ouwe reus. Voor mij de reden waarom muziek zin heeft.quote:
Hele artikel hier (DVHN)quote:'Muziek is geen wedstrijd'
Marcel Frost, woordvoerder van de NPO zegt dat een actie voor een lied nu moet kunnen. ,,We vinden het leuk om te zien dat mensen hun favoriete nummer in de top 2000 willen krijgen. In het geval van deze boerenactie denken we: kom maar op. De Top 2000 weerspiegelt ook wat er het afgelopen jaar is gebeurd en daar hoort dit bij."
Wel geldt de beperking dat een commerciële partij zich niet met de verkiezing moet bemoeien. ,,Zo lang het leuk en ludiek is, doen we er niet moeilijk over."
Hoeveel mensen hun lijstje inleveren voor de Top 2000 is een goedbewaard geheim. ,,Dat maken we nooit bekend. Dat heeft geen zin. Muziek is geen wedstrijd. De Top 2000 is de lijst van Nederland, van de luisteraars en van de stemmers. Het maakt niet uit of een nummer een paar plekken hoge of lager staat ten opzichte van een ander nummer."
Merci bookoep!quote:Op vrijdag 27 december 2019 13:59 schreef houdjemond het volgende:
[..]
https://www.beeldengeluid.nl/bezoek/agenda/top-2000-cafe-2019
Alstu
Daarom ben ik s'nachts ook hier niet te zienquote:Op vrijdag 27 december 2019 13:59 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ow?Iemand hier vertelde me dat die eruit was..
Maarja, dat was s nachts, raar volk hier dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |