Daar zitten ze volgend jaar als ze zo door gaan.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:40 schreef Gale_Boetticher het volgende:
Dock Of The Bay op nummer 9? ZIjn de boeren verbannen?
Wel jammer dat er niet wat vrouwelijk schoon in de nacht is geprogrammeerdquote:
Pornhub zou je kunnen checken.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:41 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Wel jammer dat er niet wat vrouwelijk schoon in de nacht is geprogrammeerd
quote:Op woensdag 25 december 2019 21:42 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Pornhub zou je kunnen checken.
Daar staan wel meer dan 2000 nummertjes op.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:42 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Pornhub zou je kunnen checken.
Maar daar zijn Annemiek of Emmely niet te vinden. Of wel dat je weet?quote:Op woensdag 25 december 2019 21:42 schreef MTheBassman het volgende:
[..]
Pornhub zou je kunnen checken.
Boeren zijn niet zo belangrijk.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:42 schreef Isorden het volgende:
Geloof dat Annemieke een 9 vergat, Dock of the bay staat op 99
Perfect. Geen woord aan toe te voegen.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:38 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Het gaat volgens mij over iemand die door de woestijn rijdt en incheckt in een hotel waar het heel hedonistisch aan toe gaat. Als hij wil vertrekken, blijkt dat hij wel kan uitchecken maar niet kan vertrekken.
Zit je om het hoekje te wachten totdat je weer een geniale oneliner eruit kan gooien ofzoquote:Op woensdag 25 december 2019 21:43 schreef Cee het volgende:
[..]
Daar staan wel meer dan 2000 nummertjes op.
We hebben altijd photoshop nog als we niks kunnen vinden.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:43 schreef Gale_Boetticher het volgende:
[..]
Maar daar zijn Annemiek of Emmely niet te vinden. Of wel dat je weet?
Wij moesten agrariërs zeggen.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:39 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Dat is niet politiek correct. Wij noemen ze tegenwoordig kerels.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |