60 miljoen voor 4 jaar is nog minderquote:
Vettel heeft WK-titels om mee te schermen, Max niet.quote:Op woensdag 8 januari 2020 17:27 schreef beantherio het volgende:
Vettel zou momenteel 40 a 45 miljoen per jaar verdienen: die zou voor 16 miljoen nog niet eens zijn bed uit komen. Dan denk ik niet dat een coureur die het afgelopen jaar meer races heeft gewonnen, meer poles heeft gepakt en boven hem is geëindigd zoveel minder zou verdienen.
Ik denk trouwens niet dat Vettel zijn huidige salaris bij een verlenging zal kunnen handhaven.
Dat is inmiddels al weer lang geleden en in zijn tijd bij Ferrari heeft Vettel bewezen dat het geen garantie is voor succes in het heden. Op een gegeven moment hebben die titels dan weinig effect meer in de onderhandelingen: vraag maar aan Alonso.quote:Op woensdag 8 januari 2020 17:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vettel heeft WK-titels om mee te schermen, Max niet.
o ja had ik niet eens gezien maar verdiende hij met z'n oude contract toch al? Dus 40 lijkt me aannemelijkerquote:Op woensdag 8 januari 2020 17:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
60 miljoen voor 4 jaar is nog minder
Meer zelfs. 15 miljoen euro is 16,6 miljoen dollar.quote:Op woensdag 8 januari 2020 17:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
60 miljoen voor 4 jaar is nog minder
40 lijkt me wat veel, maar 12 miljoen pond, 15 miljoen euro of 16 miljoen dollar wat weinig. Zoals ik hier al eerder postte valt dat in de range van de geruchten over zijn salaris in 2019.quote:Op woensdag 8 januari 2020 17:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
o ja had ik niet eens gezien maar verdiende hij met z'n oude contract toch al? Dus 40 lijkt me aannemelijker
Over de valuta heengelezen.quote:Op woensdag 8 januari 2020 18:42 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Meer zelfs. 15 miljoen euro is 16,6 miljoen dollar.
Die 40 miljoen euro per jaar schijnt volgens thejudge13 inclusief bonussen te zijn. 15 miljoen euro per jaar (60 miljoen in 4 jaar) zou zijn basissalaris zijn.quote:Op woensdag 8 januari 2020 17:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
o ja had ik niet eens gezien maar verdiende hij met z'n oude contract toch al? Dus 40 lijkt me aannemelijker
Ja, dat is sowieso variabel. Een winst levert wat extra op enzo.quote:Op woensdag 8 januari 2020 20:08 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Die 40 miljoen euro per jaar schijnt volgens thejudge13 inclusief bonussen te zijn. 15 miljoen euro per jaar (60 miljoen in 4 jaar) zou zijn basissalaris zijn.
ik vind het in zijn geval wel leuk om te weten/zien hoeveel ze hem waard vinden ook tov de andere coureursquote:Op woensdag 8 januari 2020 23:16 schreef Gezicht het volgende:
Waarom is iedereen toch altijd zo gefascineerd over wat mensen verdienen
Ondertussen op de FP:quote:Op woensdag 8 januari 2020 23:22 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind het in zijn geval wel leuk om te weten/zien hoeveel ze hem waard vinden ook tov de andere coureurs
quote:Op woensdag 8 januari 2020 23:29 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ondertussen op de FP:
"Die Max rijdt ook alleen maar bij RB vanwege de centen van z'n pa".
FP.quote:Op woensdag 8 januari 2020 23:29 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ondertussen op de FP:
"Die Max rijdt ook alleen maar bij RB vanwege de centen van z'n pa".
Naja, klopt opzich wel een beetje.quote:Op woensdag 8 januari 2020 23:29 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ondertussen op de FP:
"Die Max rijdt ook alleen maar bij RB vanwege de centen van z'n pa".
Vergeet de auto van de zaak niet!quote:Op dinsdag 7 januari 2020 18:31 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En hoe zou dat zitten met een reiskostenvergoeding, is dat in Monaco ook 19 cent? Tikt wel aan met het vliegen.
Kerstpakket zal die wel geen zorgen over maken, maar de doorgroei mogelijkheden zijn beperkt...
Onzin.quote:Op donderdag 9 januari 2020 04:50 schreef SiGNe het volgende:
Maar alle rijders hebben rijke ouders, anders is 't gewoon niet te betalen.
Dus hij komt uit een racefamilie? Dat is wat anders.quote:Vader van Leclerc was manager bij een circuit en heeft ook professioneel in F3 gereden,
Etc. wat? Etc. betekent dat je er nog meer zou kunnen noemen. De pa van Vettel is/was timmerman, Hamilton claimt opgegroeid te zijn in de sloppenwijken van Stevenage.quote:vader van Norris staat in de top 500 rijkste Britten, Stroll z'n vader is miljardair, etc.
Nou je woont niet zomaar in Monaco zeg maar..quote:Op donderdag 9 januari 2020 09:13 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Onzin.
[..]
Dus hij komt uit een racefamilie? Dat is wat anders
Hoe bedoel je? Er zijn geen geboren Monegasken? Het zijn allemaal multimiljonairs die daar naartoe verhuizen om vervolgens schoonmaker en loodgieter te worden voor andere multimiljonairs?quote:Op donderdag 9 januari 2020 09:17 schreef nils7 het volgende:
[..]
Nou je woont niet zomaar in Monaco zeg maar..
Die loodgieters zullen voornamelijk forenzen uit Frankrijk.quote:Op donderdag 9 januari 2020 09:30 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Er zijn geen geboren Monegasken? Het zijn allemaal multimiljonairs die daar naartoe verhuizen om vervolgens schoonmaker en loodgieter te worden voor andere multimiljonairs?
En wat doen die Monegasken zelf dan allemaal? Er wordt goed verdiend aan al die belastingvluchtelingen en het toerisme, maar daar moet natuurlijk wel voor gewerkt worden. Het is niet zo dat de Monegaskische staat alle burger maar eventjes een paar miljoen cadeau doet, want daarvoor zou het veel belasting moeten heffen, en dan komen er niet zoveel mensen om aan te verdienen.quote:Op donderdag 9 januari 2020 09:32 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Die loodgieters zullen voornamelijk forenzen uit Frankrijk.
quote:Op donderdag 9 januari 2020 09:42 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
En wat doen die Monegasken zelf dan allemaal? Er wordt goed verdiend aan al die belastingvluchtelingen en het toerisme, maar daar moet natuurlijk wel voor gewerkt worden. Het is niet zo dat de Monegaskische staat alle burger maar eventjes een paar miljoen cadeau doet, want daarvoor zou het veel belasting moeten heffen, en dan komen er niet zoveel mensen om aan te verdienen.
Dan moet je aardig door-loodgieteren....quote:Monaco is the most expensive property market in the world, according to a recent report by the international real estate company Savills: In 2016, the average resale price was $45,360 (or 41,400 euros) per square meter.
Ik gok (Hihi) dat vooral de casino's een behoorlijke inkomstenbron zijn.quote:Op donderdag 9 januari 2020 09:42 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
En wat doen die Monegasken zelf dan allemaal? Er wordt goed verdiend aan al die belastingvluchtelingen en het toerisme, maar daar moet natuurlijk wel voor gewerkt worden. Het is niet zo dat de Monegaskische staat alle burger maar eventjes een paar miljoen cadeau doet, want daarvoor zou het veel belasting moeten heffen, en dan komen er niet zoveel mensen om aan te verdienen.
Dan zou ik voor ons huis ¤6.582.600,- neer moeten tellenquote:Op donderdag 9 januari 2020 10:14 schreef habitue het volgende:
In 2016, the average resale price was $45,360 (or 41,400 euros) per square meter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |