Wat een ongefundeerde maar wel uitgesproken mening, badr is schatrijk stumpert. Badr is ook nog een beste vrienden met de koning van Marokko, alles wat badr wenst, krijgt hij. Badr is zijn comeback nooit voor centen hoeven doen, maar om het feit dat er een tijdje roddels waren dat Rico nooit mee had gekund met de toppers van toen en dat waren er wel 20 en nu zijn dat er drie, lol het is nu Rico, Jamal en badr, lol. en dit punt is nu al meerdere keren bewezen, Rico is een hele goede vechter , voor deze tijd. Anders had hij niet geteld, maar het mooie van alles is dat Rico er al was toen badr als 18 jarige de top versloeg hoor, maar rico kon niet mee tegen die beesten van gasten, badr destijds wel en dat is het hele eieren eten geweest tussen hun.quote:Op zondag 22 december 2019 09:30 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Badr voelt het einde van zijn carrière naderen en beseft dat hij nieuwe inkomstenbronnen aan moet boren. Daarom probeert hij zichzelf nu een soort sympathiek knuffelmarokkaan imago aan te meten.
Robin van Persie was in de nadagen van zijn carrière ook opeens een hele lieve sympathieke jongen die "respect" voor iedereen had. Het draait alleen maar om geld en jezelf goed in de markt zetten. Stelletje acteurs. Rico is geen haar beter overigens.
Uhu, toen Badr 18 was, was Rico 13.quote:Op zondag 22 december 2019 10:57 schreef groftick het volgende:
[..]
Rico is een hele goede vechter , voor deze tijd. Anders had hij niet geteld, maar het mooie van alles is dat Rico er al was toen badr als 18 jarige de top versloeg hoor, maar rico kon niet mee tegen die beesten van gasten, badr destijds wel en dat is het hele eieren eten geweest tussen hun.
Geld en eer. Rico was Badr aan het ontleden ondanks de knock downs. Badr was op weg om neergeslagen te worden.quote:Op zondag 22 december 2019 10:59 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Denken jullie dat Badr weer een rematch wilt? Hij is nu twee keer naar het ziekenhuis afgevoerd na afloop. Je kunt toch niet aan de gang blijven? Als ik ergens huilend op een brancard afgevoerd zou worden dan zou ik me daar nooit meer durven te vertonen.
Vorige keer ook tegen Rico, alleen slecht afgetrainedquote:Op zondag 22 december 2019 11:31 schreef polderturk het volgende:
Jamal Ben Saddik is nu de sterkste.
Denken dat Badr nog iets moet doen voor geld.quote:Op zondag 22 december 2019 09:30 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Badr voelt het einde van zijn carrière naderen en beseft dat hij nieuwe inkomstenbronnen aan moet boren. Daarom probeert hij zichzelf nu een soort sympathiek knuffelmarokkaan imago aan te meten.
Robin van Persie was in de nadagen van zijn carrière ook opeens een hele lieve sympathieke jongen die "respect" voor iedereen had. Het draait alleen maar om geld en jezelf goed in de markt zetten. Stelletje acteurs. Rico is geen haar beter overigens.
Wat is er dan precies sneu? Beetje auw kan ik ook wel verdragen voor 1,5 miljoen euro.quote:Op zondag 22 december 2019 00:58 schreef Poepz0r het volgende:
Sneu voor Badr. Dit gun je niemand natuurlijk. Wel beide ongeveer 1,5 miljoen euro opgestreken, dus allemaal prima
Gewoon het draaiboek gevolgd het is een grote poppenkastquote:Op zaterdag 21 december 2019 23:09 schreef praadje het volgende:
Veronica ligt mooi op schema. Rond 23.00 uur zou er een film beginnen. Goede timing
Wat weet jij er nou van joh. Denk je dat Badr dezelfde lifestyle heeft zoals jij? Voor 40 euro in de week boodschappen doen bij de Jumbo.quote:Op zondag 22 december 2019 11:42 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Denken dat Badr nog iets moet doen voor geld.
inderdaad dat gelul altijd van dat "gun je helemaal niemand" het is een grote poppenkast met alleen maar winnaars en dat gejank gewoon bizar allemaal, op naar de volgende ronde, alles voor de poen.quote:Op zondag 22 december 2019 11:44 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Wat is er dan precies sneu? Beetje auw kan ik ook wel verdragen voor 1,5 miljoen euro.
Moet ie maar leren consuminderenquote:Op zondag 22 december 2019 11:46 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Wat weet jij er nou van joh. Denk je dat Badr dezelfde lifestyle heeft zoals jij? Voor 40 euro in de week boodschappen doen bij de Jumbo.
Ik las dat de fillum ingepland stond om 11.00 uur.quote:Op zondag 22 december 2019 11:47 schreef matthijst het volgende:
Al bekend wat ie nou heeft?
Dit keer wel wat gebroken, of weer nep?
nee je duisters en Argentijnse koningshuis zijn vele malen beter toch? lol je bent een toerist in eigen staat, het is nooit de staat dan de Nederlanders geweest, maar van de duisters hahahahahahahahahahahahahahah gtfo clwonquote:Op zondag 22 december 2019 10:49 schreef raptorix het volgende:
[..]
Vriendjes zijn met een dictator helpt ook.
hahahahahahahahaha je king kreeg alweer een pakslaag hahaha maar jij wilt net doen voorkomen alsof hij aan het verliezen was hahahahahahaha het is over voor Rico, de hele wereld heeft gezien dat hij pakkie kreeg, de hele wereld ziet dat hij werd gespaard door de bonden dat is cherry picking, wat een afgang voor hem hahahahahahahahahahahahahahahahahah hij begon ook meeemn na het gevecht zich te verklaren hahahahaha omdat hij weet dat hij een maatje te klein is. Dit doet Rico heel veel pijn, de wereld en hij zelf hebben nu ervaren dat hij niet op dat niveau zit wat hij wel beweert, lol daarom ontwijkt hij ook in alle macht jamal, want na dat jamal zijn 8 toernooi had gewonnen was de afspraak rico vs Jamal, maar rico wilde niet. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahgahahahahahaha wat een afgang hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaquote:Op zondag 22 december 2019 11:28 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Geld en eer. Rico was Badr aan het ontleden ondanks de knock downs. Badr was op weg om neergeslagen te worden.
Alle eer aan Rico terecht de king. Volgende wedstrijd tegen jamal.
Die gerges probeert nog relevant te blijven door wat te roepen maar is geen partij voor Rico.
Wie is er eigenlijk wereldkampioen nu?quote:Op zondag 22 december 2019 11:54 schreef groftick het volgende:
[..]
hahahahahahahahaha je king kreeg alweer een pakslaag hahaha maar jij wilt net doen voorkomen alsof hij aan het verliezen was hahahahahahaha het is over voor Rico, de hele wereld heeft gezien dat hij pakkie kreeg, de hele wereld ziet dat hij werd gespaard door de bonden dat is cherry picking, wat een afgang voor hem hahahahahahahahahahahahahahahahahah hij begon ook meeemn na het gevecht zich te verklaren hahahahaha omdat hij weet dat hij een maatje te klein is. Dit doet Rico heel veel pijn, de wereld en hij zelf hebben nu ervaren dat hij niet op dat niveau zit wat hij wel beweert, lol daarom ontwijkt hij ook in alle macht jamal, want na dat jamal zijn 8 toernooi had gewonnen was de afspraak rico vs Jamal, maar rico wilde niet. hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahgahahahahahaha wat een afgang hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Slechte show dan.quote:Op zondag 22 december 2019 11:52 schreef Evertjan het volgende:
Maar dit is toch hetzelfde als dat worstelen wat je had in de jaren 80 en 90 in de VS met Hulk Hogan? Allemaal in scene gezet
Aanstelleritus extremitisquote:Op zondag 22 december 2019 11:47 schreef matthijst het volgende:
Al bekend wat ie nou heeft?
Dit keer wel wat gebroken, of weer nep?
Rico kreeg een pak slaag totdat Jamal buiten adem raakte. Jamal is nu beter in vorm en heeft Rico al een paar keer uitgedaagd. Rico weigert echter.quote:Op zondag 22 december 2019 11:34 schreef raptorix het volgende:
[..]
Vorige keer ook tegen Rico, alleen slecht afgetrained
het maakt niet uit dat Rico champ is, want dat is nu juist het mooie van alles, dikke vette paklaag kreeg hij dus wees aub trost dat hij de titel nog heeft hahahahahahahah wat een zielig zooitje zeg hahahahahahahahahahahahahahahahaha wtf hij is hellemaal naar de tering gemept, maar toch blij zijn hahahahahahahahahahahahaha dus hij mag wel kampieon zijn, maar de wreld heeft gezien dat hij er nog niet is, hij is nog best jong dus hij kan er echt wel komen, maar badr is een maatje te groot voor hem.quote:Op zondag 22 december 2019 11:55 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Wie is er eigenlijk wereldkampioen nu?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |