Danke danke, mein schatzquote:Op woensdag 25 december 2019 21:00 schreef praadje het volgende:
[..]
Avond mijn allerliefste, a very merry X-mas to you too.![]()
Nog wat leuks gedaan vandaag? Ik was er zoals altijd rond 7.30 uit, 10.00 uur een dutje op de bank. Daarna nog wat dingen gedaan en om 13.30 ben ik maar in bed gekropen tot 16.30. Die verdomde vermoeiheid. Was toch allemaal teveel maandag, de halve dag in het ziekenhuis en dan nog een paar winkels af. Dan ben ik blij dat ik alleen ben en gewoon kan doen en laten wat ik wil op een dag als deze.quote:
Ja maar natuurlijk mijn allesquote:Op woensdag 25 december 2019 21:03 schreef praadje het volgende:
@:WcPot, ben jij hier morgen rond 18.00 uur. Zo ja, wil je dan mijn schatjes en jezelf namens mij een hele goedenavond wensen?
Avond Snow!quote:
Vooral dit! Helemaal mee eens!quote:Op woensdag 25 december 2019 21:06 schreef praadje het volgende:
[..]
Nog wat leuks gedaan vandaag? Ik was er zoals altijd rond 7.30 uit, 10.00 uur een dutje op de bank. Daarna nog wat dingen gedaan en om 13.30 ben ik maar in bed gekropen tot 16.30. Die verdomde vermoeiheid. Was toch allemaal teveel maandag, de halve dag in het ziekenhuis en dan nog een paar winkels af. Dan ben ik blij dat ik alleen ben en gewoon kan doen en laten wat ik wil op een dag als deze.
quote:Op woensdag 25 december 2019 21:15 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Avond Snow!
[..]
Vooral dit! Helemaal mee eens!
Nou, not really..... Ik ging gisteren veels te laat naar mn mandje en was vanmorgen zo moe dat ik tot 11u30 heb geslapen. Dat hakt er wel in...zo laat naar bed, dat gaan we dus vanavond niet meer doenquote:Op woensdag 25 december 2019 21:06 schreef praadje het volgende:
[..]
Nog wat leuks gedaan vandaag? Ik was er zoals altijd rond 7.30 uit, 10.00 uur een dutje op de bank. Daarna nog wat dingen gedaan en om 13.30 ben ik maar in bed gekropen tot 16.30. Die verdomde vermoeiheid. Was toch allemaal teveel maandag, de halve dag in het ziekenhuis en dan nog een paar winkels af. Dan ben ik blij dat ik alleen ben en gewoon kan doen en laten wat ik wil op een dag als deze.
Hahaha, avond Jaytjequote:Op woensdag 25 december 2019 21:15 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Avond Snow!
[..]
Vooral dit! Helemaal mee eens!
Dat gaat in 2020 nog wel wat worden tussen onsquote:
Lekker dat je hebt kunnen uitslapen. Mij lukt dat niet meer om de een of andere reden. Ja, ik weet mijn grens ondertussen wel. Morgen naar dochter en familie en dan weet ik al dat ik vrijdag of zaterdag niets waard ben dus plan ik ook niets in. Ik ben echt wel blij dat ik alleen ben en met niemand rekening hoef te houden.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:18 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Nou, not really..... Ik ging gisteren veels te laat naar mn mandje en was vanmorgen zo moe dat ik tot 11u30 heb geslapen. Dat hakt er wel in...zo laat naar bed, dat gaan we dus vanavond niet meer doen![]()
In huis heb ik zat op te ruimen/uit te zoeken dus vervelen doe ik me niet![]()
Vervelend voor je maar goed dat je zelf weet waar ongeveer de grens ligt en wanneer je erover bent gegaan.
quote:Op woensdag 25 december 2019 21:22 schreef WcPot het volgende:
[..]
Dat gaat in 2020 nog wel wat worden tussen ons![]()
![]()
Ik heb ook xtra niks gepland maar tsja, vrijdagavond avondwake(moeder van goede vriend) en zondag family meet en maandagmiddag begrafenis.. Auto nog steeds niet klaar, zaterdag waarschijnlijk. Dus de 2 weken echt voor mezelf zijn al naar de klote.....quote:Op woensdag 25 december 2019 21:24 schreef praadje het volgende:
[..]
Lekker dat je hebt kunnen uitslapen. Mij lukt dat niet meer om de een of andere reden. Ja, ik weet mijn grens ondertussen wel. Morgen naar dochter en familie en dan weet ik al dat ik vrijdag of zaterdag niets waard ben dus plan ik ook niets in. Ik ben echt wel blij dat ik alleen ben en met niemand rekening hoef te houden.
Oh gecondoleerd met de moeder van je vriend. Ja sommige dingen moeten gewoon gebeuren maar ik had je zo die twee weken rust gegundquote:Op woensdag 25 december 2019 21:35 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Ik heb ook xtra niks gepland maar tsja, vrijdagavond avondwake(moeder van goede vriend) en zondag family meet en maandagmiddag begrafenis.. Auto nog steeds niet klaar, zaterdag waarschijnlijk. Dus de 2 weken echt voor mezelf zijn al naar de klote.....
Nouja, what doesn't kill you makes you stronger hèquote:Op woensdag 25 december 2019 21:38 schreef praadje het volgende:
[..]
Oh gecondoleerd met de moeder van je vriend. Ja sommige dingen moeten gewoon gebeuren maar ik had je zo die twee weken rust gegundJij hebt het ook hard nodig na alles en je zult er ook wel de naweeën nog van voelen.
Dat inderdaad, we will rock. Ja ik werkte altijd graag met de feestdagen. Zo leuk om die zieken en oudjes een fijne kerst te bezorgen. Daar haalde ik altijd mijn voldoening zo uit. Nou je, een fijne kerst kon je ze niet altijd bezorgen maar een beetje dragelijker maken met een lief woord of gebaar en dan die glimlach. Dat mis ik echt.quote:Op woensdag 25 december 2019 21:45 schreef Snowsquall het volgende:
[..]
Nouja, what doesn't kill you makes you stronger hèdus we doen het er maar mee.
Eigenlijk kun je beter gewoon werken met deze dagen, en eind jan of zo verlof opnemen; zitten de winkels niet dicht en bedrijven en is het ook niet zo tyfusdruk in de winkels en dan is er ook nog eens geen reet op tv nu
Ja maar lief Kreetje. Je moet ook geen topics openen als je gedronken hebt. Dan ben je echt niet helder en duidelijk meer.quote:Op woensdag 25 december 2019 22:26 schreef kree het volgende:
Ik mis pauw. Naja topic op fok hier maakt nog wat goed. Maar ook al afgezeken daar lol
Ja nouja wellicht maar ik ben sowieso slecht in uitleggen. Het verhaal is denk uiteindelijk wel duidelijk maar toen ging ie dichtquote:Op woensdag 25 december 2019 23:46 schreef praadje het volgende:
[..]
Ja maar lief Kreetje. Je moet ook geen topics openen als je gedronken hebt. Dan ben je echt niet helder en duidelijk meer.
Je moet sowieso wat aan je drinkgedrag doen als je in januari aan je nieuwe baan begint. En dat bedoel ik goed hoor.quote:Op woensdag 25 december 2019 23:48 schreef kree het volgende:
[..]
Ja nouja wellicht maar ik ben sowieso slecht in uitleggen. Het verhaal is denk uiteindelijk wel duidelijk maar toen ging ie dicht
Vooral dit! Luister naar het orakel van dit forumquote:Op woensdag 25 december 2019 23:46 schreef praadje het volgende:
[..]
Ja maar lief Kreetje. Je moet ook geen topics openen als je gedronken hebt. Dan ben je echt niet helder en duidelijk meer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |