Lulde alles wat krom was recht. Schade voor zijn zoon beperken.quote:Op vrijdag 20 december 2019 18:43 schreef quirina het volgende:
[..]
Peter keek zuur en kon er ook niet veel aan redden
Volgens Peter was Maasland totaal onschuldig .quote:Op vrijdag 20 december 2019 19:08 schreef Regilio_ het volgende:
Slechte PR voor PR de Vries &zn dus. Beetje advocaat legt cliënt eerst het vuur aan de schenen en licht het verhaal van A tot Z door, waaruit de conclusie zou moeten volgen dat cliënt in deze zaak juridisch geen enkele kans maakt.
quote:Op vrijdag 20 december 2019 19:14 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
Volgens Peter was Maasland totaal onschuldig .
Mooie uitspraak , jammer dat zij zich nu niet laat zien .quote:Op vrijdag 20 december 2019 19:25 schreef Annagh het volgende:
[..]![]()
Tuurlijk, en Elvis leeft ook nog.
Die reacties dan!quote:Op vrijdag 20 december 2019 19:28 schreef Tuttebella het volgende:
https://www.geenstijl.nl/5151120/zoentjes/
Hoe die schrijven
Dat is ze ook. Peter Rrrrr was alleen ff vergeten dat dit geen strafrecht is en in het civiele recht andere regels gelden, zeker als je zo dom bent om zelf een procedure te startenquote:Op vrijdag 20 december 2019 19:14 schreef Tuttebella het volgende:
[..]
Volgens Peter was Maasland totaal onschuldig .
quote:Op vrijdag 20 december 2019 19:28 schreef Tuttebella het volgende:
https://www.geenstijl.nl/5151120/zoentjes/
Hoe die schrijven
Soms maak je het erger dan het was.quote:Op vrijdag 20 december 2019 19:46 schreef superniger het volgende:
Daar sta je dan met je slipje op je enkels.
Voortaan maar iets aantrekken dat niet zo snel naar haar enkels zakt.quote:Op vrijdag 20 december 2019 19:46 schreef superniger het volgende:
Daar sta je dan met je slipje op je enkels.
Tja, ze is gewoon heel erg door de mand gevallen.quote:Op vrijdag 20 december 2019 20:17 schreef Fokkie83 het volgende:
Net RTL boulevard teruggekeken.
Wat een trieste vertoning van Peter Rrrrrrrr De Vries.![]()
Zullen er mensen zijn dit hem geloven? Die Bridget nog geloven?
Op elke site waar je reacties kan achterlaten zie ik alleen maar zeer negatieve reacties over Bridget.
Er zat geen elastiek meer in haar slip. De rek was eruit, dan gaat de boel zakken.quote:Op vrijdag 20 december 2019 20:01 schreef Annagh het volgende:
[..]
Voortaan maar iets aantrekken dat niet zo snel naar haar enkels zakt. [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 20 december 2019 20:35 schreef quirina het volgende:
[..]
Er zat geen elastiek meer in haar slip. De rek was eruit, dan gaat de boel zakken.
Net zo als haar nek.
Dit vind ik wel een interessante. Zulke termen zag ik ook vaak voorbijkomen op de insta van B. Het blijven toch vaak de dames die als makkelijk en sletterig worden gezien.quote:Op vrijdag 20 december 2019 18:37 schreef Bottendaal het volgende:
Bridget wordt hier flink afgezeken maar het is Hazes die een relatie heeft en zich in bedwang moet houden ook al heeft Bridget geen slipjes aan. Natuurlijk is ze een slettebak maar Hazes moet beter weten
Ja, Hazes had beter moeten weten, maar zij net zo goed. Ze wist dondersgoed dat hij een relatie had. Ze is zelf belazerd door haar ex dus ze weet hoe dat voelt. Ik vind het een naar mens door dit, niet doordat ze ergens met haar onderbroek op half elf staat te rotzooien, maar doordat het met de vriend van een ander is, en ze dat heel goed wist. Hazes zelf is een slappe laffe zak.quote:Op vrijdag 20 december 2019 18:37 schreef Bottendaal het volgende:
Bridget wordt hier flink afgezeken maar het is Hazes die een relatie heeft en zich in bedwang moet houden ook al heeft Bridget geen slipjes aan. Natuurlijk is ze een slettebak maar Hazes moet beter weten
Denk het wel, maar doet net of ze gek is.quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:22 schreef Fokkie83 het volgende:
Ze heeft nog steeds de grootste lol op insta.
Zal ze zelf doorhebben dat ze compleet voor gek staat?
Ook wel matig dat ze na die amoreuze escapade en voordat ze ""echt iets kregen zo met heulde: selfies samen plaatsen, reageren op zijn berichten, leuk doen met Mo...terwijl Monique het al die tijd misschien wel wist.quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:04 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ja, Hazes had beter moeten weten, maar zij net zo goed. Ze wist dondersgoed dat hij een relatie had. Ze is zelf belazerd door haar ex dus ze weet hoe dat voelt. Ik vind het een naar mens door dit, niet doordat ze ergens met haar onderbroek op half elf staat te rotzooien, maar doordat het met de vriend van een ander is, en ze dat heel goed wist. Hazes zelf is een slappe laffe zak.
Bart Ettekoven.quote:Op vrijdag 20 december 2019 17:49 schreef Mylene het volgende:
Hoofdredacteur Weekend in ieder geval, Bart nog wat.
Je moet het maar kunnen om iemand zo te belazeren om in het gezicht leuk te doen en achter haar rug om met haar vriend te rommelen. Maar wat je zegt zou best kunnen, dat Monique het ergens wel wist dat hij rotzooide, maar misschien niet met wie.quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:55 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Ook wel matig dat ze na die amoreuze escapade en voordat ze ""echt iets kregen zo met heulde: selfies samen plaatsen, reageren op zijn berichten, leuk doen met Mo...terwijl Monique het al die tijd misschien wel wist.
Of het wel wist van Bridget, omdat ze zei dat het extra pijnlijk was dat juist zij het volgende neukertje van André was.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:14 schreef Annagh het volgende:
[..]
Je moet het maar kunnen om iemand zo te belazeren om in het gezicht leuk te doen en achter haar rug om met haar vriend te rommelen. Maar wat je zegt zou best kunnen, dat Monique het ergens wel wist dat hij rotzooide, maar misschien niet met wie.
Die uitspraak zou daar heel goed op kunnen slaan. Ik dacht dat ze bedoelde dat het pijnlijk was omdat ze een leuk contact met Bridget had en samen over hondenopvang etc kletsten, maar het zou goed kunnen dat het op het geklefbek sloeg.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:34 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Of het wel wist van Bridget, omdat ze zei dat het extra pijnlijk was dat juist zij het volgende neukertje van André was.
quote:Op vrijdag 20 december 2019 20:01 schreef Annagh het volgende:
[..]
Voortaan maar iets aantrekken dat niet zo snel naar haar enkels zakt. [ afbeelding ]
Dit denk ik ook.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:34 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Of het wel wist van Bridget, omdat ze zei dat het extra pijnlijk was dat juist zij het volgende neukertje van André was.
Dat is Bridget Maaslandquote:Op vrijdag 20 december 2019 22:14 schreef Annagh het volgende:
[..]
Je moet het maar kunnen om iemand zo te belazeren om in het gezicht leuk te doen en achter haar rug om met haar vriend te rommelen. Maar wat je zegt zou best kunnen, dat Monique het ergens wel wist dat hij rotzooide, maar misschien niet met wie.
Ben niet roomser dan de paus maar ik zou zo enorm last van mijn geweten krijgen. Ik snap het echt niet hoe zij dat kan.quote:
Volgens mij heeft mo altijd gezegd dat ze vreemdgaan nooit zal accepteren in een relatie.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:14 schreef Annagh het volgende:
[..]
Je moet het maar kunnen om iemand zo te belazeren om in het gezicht leuk te doen en achter haar rug om met haar vriend te rommelen. Maar wat je zegt zou best kunnen, dat Monique het ergens wel wist dat hij rotzooide, maar misschien niet met wie.
En dan zweren op je kindquote:Op vrijdag 20 december 2019 22:41 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ben niet roomser dan de paus maar ik zou zo enorm last van mijn geweten krijgen. Ik snap het echt niet hoe zij dat kan.
Ze weet in ieder geval in hoeverre Antwee te vertrouwen is.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:41 schreef -river- het volgende:
Ik geloof die twee dus never en nooit meer nu. (niet dat hun ervan wakker liggen en ik ook niet)
Dat is haar masker , niemand zal iets merken van haar verlies.quote:Op vrijdag 20 december 2019 21:22 schreef Fokkie83 het volgende:
Ze heeft nog steeds de grootste lol op insta.
Zal ze zelf doorhebben dat ze compleet voor gek staat?
Zelf riep hij dat altijd dat hij Mo nooit had besodemieterd.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:41 schreef Fokkie83 het volgende:
[..]
Volgens mij heeft mo altijd gezegd dat ze vreemdgaan nooit zal accepteren in een relatie.
Gewoon helemaal niet.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:42 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ze weet in ieder geval in hoeverre Antwee te vertrouwen is.
Ja, triest voor dat joch. Nou, ben benieuwd hoelang ze het nog volhouden voor ze elkaar uitkotsen.quote:
Niet dus.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:42 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ze weet in ieder geval in hoeverre Antwee te vertrouwen is.
Lijkt mij verschrikkelijk om te leven met leugens, het zou mij van binnen opvreten.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:44 schreef Annagh het volgende:
[..]
En dat weet hij ook van haar. Fijne basis zei hij toch?
Moet je wel een geweten hebben , en dat heeft zij niet . Schaamte ook niet.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:41 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ben niet roomser dan de paus maar ik zou zo enorm last van mijn geweten krijgen. Ik snap het echt niet hoe zij dat kan.
quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:39 schreef Annagh het volgende:
[..]
Ik zie nu pas dat die foto net als die onderbroek mega is.
Ja klopt. Maar Mo heeft altijd gezegd dat ze vreemdgaan nooit zal accepteren.quote:Op vrijdag 20 december 2019 22:43 schreef -river- het volgende:
[..]
Zelf riep hij dat altijd dat hij Mo nooit had besodemieterd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |