Ik had er nog een toevoeging bij gedaan, je was te snelquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:04 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Mweh. Avrotros had 30 miljoen op de bank, en wmb gebruiken ze dan dat podium weer.
[sub][sub]
Ja ik vertrouw Nederland echt niet hoorquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had er nog een toevoeging bij gedaan, je was te snelWant ik blijf bang voor Famke Louise stemmers.
Ja die moeten we niet hebben *ril*quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had er nog een toevoeging bij gedaan, je was te snelWant ik blijf bang voor Famke Louise stemmers.
Of Özcan Akyol die z’n volgers weer oproept om de boel te fucken.quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had er nog een toevoeging bij gedaan, je was te snelWant ik blijf bang voor Famke Louise stemmers.
Owquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:04 schreef Dave het volgende:
[..]
De reviews zijn niet al te positief hoorde ik. En de vorige stoorde ik me aan het flinke aantal reclameblokken. Misschien de hoogtepunten terugkijken.
En de persoon die ik altijd het leukst vond is er dit jaar niet bij.
Peter is er in ieder geval niet bij.quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Ow![]()
Heb geen reviews gezien nog, zag het net op Waylon z'n Instagram.
Sowieso vind ik de Nederlandse versie een stuk minder dan het origineel, maar met Henry van Loon en Peter Pannekoek vond ik het nog wel lachen.
Nooit wat van gemerkt in ieder geval!quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:00 schreef Dave het volgende:
[..]
En je bent waarschijnlijk nog nooit op je ballen gaan zitten.
Alleen vakjury. Met ons.quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik had er nog een toevoeging bij gedaan, je was te snelWant ik blijf bang voor Famke Louise stemmers.
Dit jaar zou wel echt een mooie kans zijn! Kijken of het nationaal aanslaat, er is sowieso al genoeg animo voor ESF nu dat het hier georganiseerd wordt.quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:00 schreef ijs_beer het volgende:
Als ik die filmpjes van het songfestivalfeest op wiwi zo zie, dan wil ik echt weer een NSF.Dat kan echt heel gaaf worden, als je ziet hoe netjes de productie is.
Oeh, bedankt voor de tip, wist niet dat het vanavond was!quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:01 schreef Greys het volgende:
Vanavond half negen Comedy Central the Roast of AliB met oa Waylon die ze ook om z'n oren gaat krijgen.
HHB heb ik vandaag teruggekekenquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:04 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Sowieso eerst eindelijk HHB terugkijkenen daarna waarschijnlijk alsnog wat anders kijken
doelde eigenlijk op volgend jaar dan, dit jaar hebben ze al genoeg te regelenquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:09 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Dit jaar zou wel echt een mooie kans zijn! Kijken of het nationaal aanslaat, er is sowieso al genoeg animo voor ESF nu dat het hier georganiseerd wordt.
Ik let nu ook nog niet heel goed op, want veel van die kandidaten zien we toch niet meer terugquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:11 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
HHB heb ik vandaag teruggekekenWas een auditie-aflevering; wel leuk uiteraard, maar ik zie liever de reguliere weken.
SPOILER: HHB-waarnemingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C’est Davie :o)
Pierre K is het ook met je eensquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:17 schreef Greys het volgende:
Maar dan moeten de artiesten ook al de hele act klaarhebben tijdens een NSF. Want bv Ilse en Waylon waren nooit gekozen door Nederland op basis van hun eerste optreden bij DWDD. Terwijl het lied met act samen dus (bijna) goud bleken voor het ESF.
Nah, ik zie het niet gebeuren. Sorry.Sinds Nederland niet meer mee mag bepalen gaat het stukken beter. Dus óf de Anouken en Ilses en Douwes en verlegen singersongwriters van Nederland moeten ineens allemaal bereid zijn om aan zo'n voorronde mee te doen (denk het echt niet..) en dan moet een deel van NL ook nog een stemverbod krijgen. En anders gewoon maar niet doen ben ik bang.
quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:17 schreef Dave het volgende:
SPOILER: HHB-waarnemingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die twee inderdaadquote:Op dinsdag 17 december 2019 19:06 schreef Greys het volgende:
[..]
Sowieso vind ik de Nederlandse versie een stuk minder dan het origineel, maar met Henry van Loon en Peter Pannekoek vond ik het nog wel lachen.
quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:19 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Pierre K is het ook met je eens
quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:19 schreef Em31 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C’est Davie :o)
quote:Op dinsdag 17 december 2019 19:19 schreef Em31 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |