Heb laatst Khabib - Tibau teruggekeken en die scoorde ik 30-27 Tibau, meningen zijn enorm verdeeld maar wat mij betreft had dat zijn eerste verliespartij moeten zijn. En wie weet wat voor tijdlijn die had gehad als de judges die ook zo hadden gescoord.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 16:53 schreef HulkHeld het volgende:
Interessant om jullie meningen zo te lezen. Ik kende Khabib voor zijn gevecht tegen Connor helemaal niet, ben daarna naar zijn gevechten gaan kijken en was onder de indruk van zijn ground-game. Zou hem graag tegen iemand zien die hem wat dat betreft echt partij kan geven.
Ik hoop het. Gevecht waar ik persoonlijk het meest naar heb uitgekeken ooit.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 16:06 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Tony maakt echt wel een (goede) kans hoor.
Ik heb dat gevecht zelf niet gezien. En weet niet precies wat joe rogan er over gezegd heeft.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 19:18 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Dat Iaquinta ook maar iets in te brengen had tegen Khabib is een Joe Rogan fabricated story dat een beetje zijn eigen leven is gaan leiden.
Khabib kon 'em op een gegeven moment niet meer op de grond houden, vooral omdat de lichamen glibberig waren door het zweet. Maar ook staand was Khabib in elke ronde duidelijk de betere.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 19:19 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ik heb dat gevecht zelf niet gezien. En weet niet precies wat joe rogan er over gezegd heeft.
Maar joe heeft er best wel kijk op. Zal vast niet complete onzin zijn
Khabib is matig staand. Die kreeg staand een paar flinke klappen van Ianquinta als ik het me goed herinner. Het is dat Khabib z’n kin blijkbaar goed is.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 19:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Khabib kon 'em op een gegeven moment niet meer op de grond houden, vooral omdat de lichamen glibberig waren door het zweet. Maar ook staand was Khabib in elke ronde duidelijk de betere.
Dan vond ik Conor het beter doen, die was staand iig nog iets beter dan Khabib.
Stuk minder dan tegen Conor, over vijf rondes. Werd dan ook 50-43, 50-44, 50-43, zeldzame oorwassing. Conor pakte tenminste nog een ronde.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 20:48 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Khabib is matig staand. Die kreeg staand een paar flinke klappen van Ianquinta als ik het me goed herinner. Het is dat Khabib z’n kin blijkbaar goed is.
Ik 30-27 khabib. Hoe kan tibau 2de ronde winnen met 2 of 3 gelande strikes en 1 takedown.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 17:32 schreef E-Dubble het volgende:
[..]
Heb laatst Khabib - Tibau teruggekeken en die scoorde ik 30-27 Tibau, meningen zijn enorm verdeeld maar wat mij betreft had dat zijn eerste verliespartij moeten zijn. En wie weet wat voor tijdlijn die had gehad als de judges die ook zo hadden gescoord.
Conor won een ronde? Hij was de hele partij aan het cheaten hij had puntenaftrek moeten krijgen van Dean.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 21:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Stuk minder dan tegen Conor, over vijf rondes. Werd dan ook 50-43, 50-44, 50-43, zeldzame oorwassing. Conor pakte tenminste nog een ronde.
Maar als Khabib voor langere tijd staand vecht, dan krijgt hij wel wat klappen ja. Maar wie niet?
had graag nog de rematch gezien, aangezien dat gevecht werd gemaakt na de weigh ins.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 21:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Stuk minder dan tegen Conor, over vijf rondes. Werd dan ook 50-43, 50-44, 50-43, zeldzame oorwassing. Conor pakte tenminste nog een ronde.
Maar als Khabib voor langere tijd staand vecht, dan krijgt hij wel wat klappen ja. Maar wie niet?
En Tibau ging ook iets te mal op dopinggebied.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 22:47 schreef SOG het volgende:
[..]
Ik 30-27 khabib. Hoe kan tibau 2de ronde winnen met 2 of 3 gelande strikes en 1 takedown.
Oordeel zelf.
Dat is waar maar officieel won hij gewoon de derde ronde. Raging Al kwam daar sowieso niet in de buurt, cheatend of niet.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 23:37 schreef Nober het volgende:
Conor stijgt in de 155 ranking, ook in de P4P ranking en komt nieuw binnen op 14 in de 170 ranking.
Wat een grap.
[..]
Conor won een ronde? Hij was de hele partij aan het cheaten hij had puntenaftrek moeten krijgen van Dean.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 22 januari 2020 16:51 schreef 3rr0r het volgende:
Voor volgende topicdeel:Plaatje met de champs klopt niet meer toch nu Cejudo gestript is?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You got me so wild, Why should I be so surprised? You got me so high, Don't you see it in my eyes?
Één grote gore kuthipster
3 keer is scheepsrecht? 😂quote:Op dinsdag 21 januari 2020 18:54 schreef Geo4kant het volgende:
Ik denk dat het een interessant gevecht zal worden, omdat Tony veel wapens heeft. Als hij naar de grond gehaald wordt, wat ongeacht een keer zal gebeuren zie ik hem wel met die ellebogen gaan slicen op de wenkbrauwen van Khabib.
Hij zal ook meer vanaf zijn rug kunnen en doen dan Conor.
Khabib heeft er ook weleens voor gekozen om met sommige mensen meer te willen striken. Maar uiteindelijk zal hij toch die slopende worstelmanouvres gaan inzetten.
Maar de grootste vraag is gewoon of ze in de kooi komen zonder blessures..
In die ronde zie ik alleen dat khabib faalt om een takedown te krijgen en zelfs wordt gereset omdat die niks anders doet dan alleen tibau vasthouden. Tibau daarintegen scoort wel een takedown en die zou voor mij genoeg zijn om hem de ronde te gevenquote:Op dinsdag 21 januari 2020 22:47 schreef SOG het volgende:
[..]
Ik 30-27 khabib. Hoe kan tibau 2de ronde winnen met 2 of 3 gelande strikes en 1 takedown.
Oordeel zelf.
quote:Op woensdag 22 januari 2020 17:22 schreef leeroy het volgende:
[..]
Plaatje met de champs klopt niet meer toch nu Cejudo gestript is?
Ja dat had ik wel meegekregen, echter, die berichten zijn dat ze hem gaan strippen. Is dat al definitief gebeurd? Voorlopig hou ik dus maar aan wat de UFC aangeeft op hun eigen website.quote:Op donderdag 23 januari 2020 00:03 schreef leeroy het volgende:
[..]
https://www.mmaweekly.com(...)f-his-flyweight-belt
Wat houdt strippen in?quote:Op donderdag 23 januari 2020 00:39 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ja dat had ik wel meegekregen, echter, die berichten zijn dat ze hem gaan strippen. Is dat al definitief gebeurd? Voorlopig hou ik dus maar aan wat de UFC aangeeft op hun eigen website.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |