Het komt vooral zuur over wanneer je hier doet alsof iedere alleenstaande moeder precies hetzelfde is en allemaal per definitie voor problemen gaan zorgen. Terwijl de ene singlemoeder de andere niet is. Maar het lijkt er eerder op dat je zelf niet om kan gaan met een bestaand kind en een eventuele vader daarvan.quote:Op zaterdag 21 december 2019 22:07 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Je voelt je anders behoorlijk op je tenen getrapt, want je schiet meteen in de verdediging.
En vervolgens ga je mensen zuurpruim noemen..
Ik en Sedan hebben gewoon hele andere ervaringen, en dat is helemaal prima.
Dat Jan en alleman maar vindt dat je kinderen "moet" accepteren, dat gaat nergens over.
Jouw / jullie keus om samen kinderen te nemen / krijgen, je lost het ook zelf maar op, ipv andere mensen ermee op te schepen...
Ach en de meeste exen gaan ook gewoon verder met hun leven en vinden nieuwe liefdes. NIet de hele wereld bestaat uit tokkies of stalkers.quote:Op zaterdag 21 december 2019 16:23 schreef zoem het volgende:
Je hebt overigens ook bewust alleenstaande moeders via een donor. Dat lijkt me toch wel weer anders dan dat er een ex in het spel is.
Het zit hem vooral in het toontje waarmee zoiets dan wordt uitgesproken. Iedere normale man begrijpt wel dat dat kind erg belangrijk is. Maar zo'n uitspraak op een profiel van "Mijn kind staat altijd op 1" komt nogal betuttelend over alsof ze het bij voorbaat al met een vermanend vingertje zegt. Dan voel je je ook een beetje als kind behandeld. Die uitspraak voegt ook niks toe omdat er geen vent zijn gedrag door gaat aanpassen. Iemand past bij een single moeder of niet.quote:Op zaterdag 21 december 2019 22:07 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
En ouders die hun kinderen niet op 1 hebben staan... dan kun je je ook dingen gaan afvragen...
Ik zou daar serieuze bedenkingen bij hebben.
Kijk eens aan, leuk dat het dan ook ineens zo kan gaan.quote:Op zaterdag 21 december 2019 23:58 schreef zoem het volgende:
Grappig hoe snel het kan lopen. Zit al de hele dag nonstop op Bumble te chatten met een nieuwe match en zelfs bijna een date geregeld. Het kán dus wel...
Ik had het ook over normale mannen. Niet over grote kinderen.quote:Op zondag 22 december 2019 07:52 schreef Uhmmpie het volgende:
@:hexagon: vast net zo aantrekkelijk dan die vent die perse hier thuis wilde langs komen met dochterlief op bed.
En zich vervolgens zwaar beledigd voelde dat ie maar een dag moest wachten tot ze er niet zou zijn.
Het eindigde in 3 dagen gescheld en gevloek trouwens.
Dus nee, niet alle mannen snappen dat heus
Hoop mannen (met name die zonder kinderen) doen (denken dat...) alsof ze het geen probleem vinden en snappen er alsnog weinig van.
En de meeste single moms die ik ken... daten liever met een man met kinderen. Gewoon omdat die er toch wezenlijk anders in staan.
Thanks, hier kan ik wat meequote:Op zondag 22 december 2019 06:28 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Meestal kijk ik niet zozeer naar tijd maar meer hoeveel gepraat ik. Ik heb eigenlijk altijd een paar vaste onderwerpen die ik besproken wil hebben en als ik daarna nog steeds enthousiast ben dan vraag ik haar op date. Gaat bijna nooit mis.
Hoe snel dat is ligt meestal aan hoe snel geantwoord wordt en ik weer tijd heb verder te gaan. Maar het komt voor dat ik op dezelfde dag dat ik het eerste contact maak ook een date afspreek.
Overigens heb ik ook wel een paar keer gehad dat vrouwen geen zin hadden in chatten maar gewoon meteen wilden afspreken. Die heb je ook wel. Die PUA-meuk zal de voorbeeldjes waarbij vrouwen die insteek hadden er wel uitgepikt hebben en de tientallen keren dat het mislukte weggelaten hebben.
Mja ik had het nooit op mn profiel staan...quote:Op zondag 22 december 2019 09:10 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik had het ook over normale mannen. Niet over grote kinderen.
Maar het is meer dat dergelijke statements op je profiel uitschrijven waarschijnlijk eerder normale mannen afstoot dan de grootkinderen.
Zeker. Ze woont ook nog eens op loopafstand van mij. Nu alleen nog even zien hoe ik het contact warm kan houden tot een date, want met de feestdagen zitten mensen nogal volgepland. Teveel appen lijkt me ook niet goed, want dan heb je straks niets meer te vertellen. Ben nogal een newbie op dit gebiedquote:Op zondag 22 december 2019 08:20 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Kijk eens aan, leuk dat het dan ook ineens zo kan gaan.
Bumble is ook een leuke app, vind ik.
Die foto's snap ik ook nooit... ik zet er wel in dat ik 2 kinderen heb, maar verder niets in over hun. Ze horen bij mij, maar IK ben degene waar je mee op date gaat.quote:Op zondag 22 december 2019 10:16 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mja ik had het nooit op mn profiel staan...
Ik vind namelijk dat dat profiel om mij gaat.
Net als dat ik het raar vind dat mensen foto’s van kinderen op hun datingprofiel hebben.
En ja mijn kind staat echt boven aan...
maar datingsites is daar gewoon echt de plek niet voor. Dat komt wel als je in gesprek bent samen.
Ik heb het er ook niet bij staan. Dat schrikt vrouwen af denk ik.quote:Op zondag 22 december 2019 10:16 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mja ik had het nooit op mn profiel staan...
Ik vind namelijk dat dat profiel om mij gaat.
Net als dat ik het raar vind dat mensen foto’s van kinderen op hun datingprofiel hebben.
En ja mijn kind staat echt boven aan...
maar datingsites is daar gewoon echt de plek niet voor. Dat komt wel als je in gesprek bent samen.
Nahja ik hou ook van een zeker figuur (lengte x breedte dus) maar puntje bij paaltje nu gestrand bij iemand die alles behalve dat is.quote:Op zondag 22 december 2019 10:23 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Die foto's snap ik ook nooit... ik zet er wel in dat ik 2 kinderen heb, maar verder niets in over hun. Ze horen bij mij, maar IK ben degene waar je mee op date gaat.
Ik merk wel dat daten met iemand die ook kinderen heeft wel makkelijker is, mijn date heeft een dochter en begrijpt ook dat sommige dingen niet kunnen ivm de kinderen. Lastige is wel dat ik de kids 24/7 heb ivm een afwezige vader..
Anyway, iedereen moet en mag zn eigen voorkeuren hebben, zo zal ik niet zo snel daten met iemand die kleiner dan 1.80 is, maar zeg nooit nooit.
Mwah... denk dat mannen er harder van schrikken dan vrouwen.quote:Op zondag 22 december 2019 10:26 schreef Poesje_Mauw77 het volgende:
[..]
Ik heb het er ook niet bij staan. Dat schrikt vrouwen af denk ik.
Mijn huidige date is een totaal ander type dan waar ik voorheen voor viel (lang slank donker haar donkere ogen) hij is 1.80, stevig postuur, blond en blauwe ogen, maar ik vind m wel echt heel erg leuk... dus t blijven uiteindelijk toch maar voorkeuren denk ik...quote:Op zondag 22 december 2019 10:29 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Nahja ik hou ook van een zeker figuur (lengte x breedte dus) maar puntje bij paaltje nu gestrand bij iemand die alles behalve dat is.
En er heel happy mee
24/7 kids is wel lastiger ja..
Je kunt ook niet voor elke date opa en oma to the rescue laten komen.
Kan wel een keer... maar het heeft toch wat meer beperkingen
En mannen met kinderen is echt relaxter als je zelf ook kinderen hebt. Het is toch een zekere state of mind qua prioriteiten als je kinderen hebt.
(Overigens heeft mijn lief OOK nog eens geen kinderen maar gaat dat eigenlijk supergoed ... dus het kan verkeren)
Mja en er spelen natuurlijk meer factoren mee dan hoe iemand eruit ziet.quote:Op zondag 22 december 2019 10:32 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Mijn huidige date is een totaal ander type dan waar ik voorheen voor viel (lang slank donker haar donkere ogen) hij is 1.80, stevig postuur, blond en blauwe ogen, maar ik vind m wel echt heel erg leuk... dus t blijven uiteindelijk toch maar voorkeuren denk ik...
Grappig ja. Succes ermee.quote:Op zaterdag 21 december 2019 23:58 schreef zoem het volgende:
Grappig hoe snel het kan lopen. Zit al de hele dag nonstop op Bumble te chatten met een nieuwe match en zelfs bijna een date geregeld. Het kán dus wel...
Vrouwen die een foto samen met hun kind(eren) op hun profiel zetten, doen dat om subtiel te laten weten kind(eren) te hebben. Daar is ergens niets mis mee, omdat je gewoon zegt hoe het staat. Aan de andere kant, die kinderen hebben niet zelf besloten wel of niet op het internet te willen, dus daar zit het knelpunt.quote:Op zondag 22 december 2019 10:16 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mja ik had het nooit op mn profiel staan...
Ik vind namelijk dat dat profiel om mij gaat.
Net als dat ik het raar vind dat mensen foto’s van kinderen op hun datingprofiel hebben.
En ja mijn kind staat echt boven aan...
maar datingsites is daar gewoon echt de plek niet voor. Dat komt wel als je in gesprek bent samen.
Lekker je kinderen als een geheim bewaren en dan als verrassing vertellen.. Sommige mensen..quote:Op zondag 22 december 2019 10:26 schreef Poesje_Mauw77 het volgende:
[..]
Ik heb het er ook niet bij staan. Dat schrikt vrouwen af denk ik.
Mwah ik wil toch eerst praten voor ik afspreek. Dus dan komt dat vanzelf ter sprake.quote:Op zondag 22 december 2019 10:38 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Grappig ja. Succes ermee.![]()
[..]
Vrouwen die een foto samen met hun kind(eren) op hun profiel zetten, doen dat om subtiel te laten weten kind(eren) te hebben. Daar is ergens niets mis mee, omdat je gewoon zegt hoe het staat. Aan de andere kant, die kinderen hebben niet zelf besloten wel of niet op het internet te willen, dus daar zit het knelpunt.
Een vermelding dat je kinderen hebt is wel handig imo. Iemand kan jou juist liken om de reden dat die denkt dat je juist geen kinderen hebt.
Waarom zou ik het wel meteen vertellen? Een date is nog geen relatie hè.quote:Op zondag 22 december 2019 10:52 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Lekker je kinderen als een geheim bewaren en dan als verrassing vertellen.. Sommige mensen...
En dan vervolgens boos worden, als je daar iets van zegt...
Prima dat je kinderen hebt, dat je ze niet op je profiel zet met foto en al snap ik ook, maar maak er geen geheim van.
Ja ik wil als het mogelijk is wel een co ouderschap. En zoniet heb ik genoeg vrouwen in mijn omgeving waar ik evt wel een poging kan wagen.quote:Op zondag 22 december 2019 10:30 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Mwah... denk dat mannen er harder van schrikken dan vrouwen.
Al is jouw aanstaande kind natuurlijk wel ECHT heel klein... en wellicht dat dat wel afschrikt.
Maar meeste mannen hebben hun kind vooral 1 weekend per 2 weken... dat is beter te behappen dan 1 weekend per 2 weken geen kind
Lijkt me trouwens ook heel lastig qua opvoeden als je gaat scheiden terwijl je kind nog echt baby baby is.
Voor een kind voor jezelf?quote:Op zondag 22 december 2019 12:19 schreef Poesje_Mauw77 het volgende:
[..]
Ja ik wil als het mogelijk is wel een co ouderschap. En zoniet heb ik genoeg vrouwen in mijn omgeving waar ik evt wel een poging kan wagen.
Wat? Ik heb straks 3 jong. Nog 1 erbij kan m'n hoofd niet aan. Dus ik zoek nu naar dames met grote kinderen, liefst een die al uitgeworpen is.quote:Op zondag 22 december 2019 12:20 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Voor een kind voor jezelf?
Zou toch daadwerkelijk niet een random vrouw nemen als wandelende baarmoeder.
Als je nou een leuke vrouw uitzoekt kun je gewoon bij elkaar blijven enzo
Komt stiekem net zo sneu overquote:Op zondag 22 december 2019 12:23 schreef Poesje_Mauw77 het volgende:
[..]
Wat? Ik heb straks 3 jong. Nog 1 erbij kan m'n hoofd niet aan. Dus ik zoek nu naar dames met grote kinderen, liefst een die al uitgeworpen is.
Dan zul je je best moeten doen wat goeds aan de haak te slaanquote:Op zondag 22 december 2019 12:27 schreef Poesje_Mauw77 het volgende:
[..]
Jammer dan. Ik wil niet de rest van m'n leven alleen blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |