Waar hoor ik bij?quote:
Kun je wel een deel van je geld terug krijgen KingFlopland.quote:Op vrijdag 13 december 2019 23:52 schreef KingRoland het volgende:
@:trein2000 30 min later aangekomen bij Leiden bedankt lul
dat kost weer wat moeitequote:Op zaterdag 14 december 2019 00:02 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kun je wel een deel van je geld terug krijgen KingFlopland.
Wie?quote:Op zaterdag 14 december 2019 00:03 schreef Doublepain het volgende:
@:lenny_leonard is een type Jia Ruan
@:kingroland
Eens.quote:Op zaterdag 14 december 2019 00:03 schreef Doublepain het volgende:
@:lenny_leonard is een type Jia Ruan
@:kingroland
Wij werken hier liever gewoon voor ons .. geldquote:Op zaterdag 14 december 2019 00:02 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kun je wel een deel van je geld terug krijgen KingFlopland.
neem nog een oxazepammetje, je ziet spokenquote:Op zaterdag 14 december 2019 00:04 schreef KingRoland het volgende:
[..]
dat kost weer wat moeite
ze kunnen me ov-chipkaart reishistorie lezen + dat de trein die ik heb genomen 30 min vertraging had. Banknummer staat ook gekoppeld dus dat kunnen ze prima automatiseren net zoals hoe @:oscar. zijn functie op FOK! binnenkort gaat verliezen.
madquote:Op zaterdag 14 december 2019 00:07 schreef Oscar. het volgende:
[..]
neem nog een oxazepammetje, je ziet spoken
Het is wel weer allemaal dingen slecht bij Ajax he, wat een kleine mindere periode wel niet met de stemming kan doenquote:
tja het is dat of 1 wedstrijd van de 11 winnen en doen alsof er niks aan de hand isquote:Op zaterdag 14 december 2019 10:16 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Het is wel weer allemaal dingen slecht bij Ajax he, wat een kleine mindere periode wel niet met de stemming kan doen
Doelde meer op de media, hoe makkelijk die 180 graden draaien.quote:Op zaterdag 14 december 2019 10:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
tja het is dat of 1 wedstrijd van de 11 winnen en doen alsof er niks aan de hand is
die zitten te wachten op zo'n moment om Ajax af te schieten na ze eerst absurd op te hemelen, dat werkt natuurlijk wel lekker.quote:Op zaterdag 14 december 2019 10:19 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Doelde meer op de media, hoe makkelijk die 180 graden draaien.
Maar Bommel mag wel blijven, er is toch niks beters
Lekker weer clicks scorenquote:Op zaterdag 14 december 2019 10:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
die zitten te wachten op zo'n moment om Ajax af te schieten na ze eerst absurd op te hemelen, dat werkt natuurlijk wel lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |