Natuurlijk wel, of maakt het ook niet uit dat er 16 ploegen boven je staan met elk 7 punten meer?quote:Op zaterdag 14 december 2019 19:45 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Daar is niks lastig aan, je moet gewoon zorgen dat je weer gaat winnen en punten inhalen, dan maakt het niet uit of 1 tegenstander punten moet verliezen of 20 tegenstanders
Ja dat maakt wel uit, maar op dit moment staat de beste van de 2 deze punten boven je. Als je AZ al niet in kan halen kan je ajax al helemaal vergeten. Dus je hoeft alleen naar het verschil met ajax te kijkenquote:Op zaterdag 14 december 2019 19:50 schreef tja77 het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, of maakt het ook niet uit dat er 16 ploegen boven je staan met elk 7 punten meer?
Nogmaals, je hebt gewoon minder kans omdat je het niet zelf in de hand hebt.
7 punten is gewoon te doen. Maar eerst gewoon morgen uit bij Feyenoord winnen. Lastig zat. Maar als dat lukt kun je ook in een goede flow terecht komen.quote:Op zaterdag 14 december 2019 17:02 schreef tja77 het volgende:
PSV speelt kut, maar Ajax ook niet echt heel denderend de laatste tijd. Als Ajax flink wat wedstrijden voor de kiezen krijgt in de EL. Dan kunnen blessures ook nog roet in het eten gooien.
Maar ja, PSV speelt kut.
Wat aankopen in de winterstop zouden wel noodzakelijk zijn ja. Plus een gat van 7 punten op 1 ploeg is wat anders dan een gat van 7 punten op 2 ploegen.
moeten het wel hele rake aankopen zijnquote:Op zaterdag 14 december 2019 16:54 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Op basis van het vertoonde spel hoeft PSV niet naar boven te kijken op de ranglijst. Maar als we met een achterstand van 7 punten de winterstop ingaan en er goede aankopen gedaan worden, dan is het nog niet kansloos. Er zijn wel eens grotere achterstanden weggewerkt.
Dijk van een eerste seizoenshelft gedraaid dan.quote:Op zaterdag 14 december 2019 16:31 schreef tja77 het volgende:
[..]
En als je wint en Ajax verliest, nog maar 7 punten achter de koppositie.
Zitten wel op de bank toch?quote:
Mark bij puntverlies:quote:Op zondag 15 december 2019 13:36 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Zijn wel mee afgereisd maar niet inzetbaar volgens RikGod
Vond het al vreemd dat van Bommel Sadilek niet op links back zet.quote:Op zondag 15 december 2019 13:36 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Zijn wel mee afgereisd maar niet inzetbaar volgens RikGod
Ik zeg het je maat, wij worden hier verdomd goed in. Al die quotes kun je zo invullenquote:Op zondag 15 december 2019 13:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mark bij puntverlies:
"We misten met Sadilek, Hendrix en Thomas drie basisspelers. Ik denk dat elke club het dan moeilijk zou hebben in de Kuip."
Wat ie bij winst zou zeggen weet ik niet hoor. Al zo lang geleden dat een uitwedstrijd werd gewonnen. 🤔quote:Op zondag 15 december 2019 13:59 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Ik zeg het je maat, wij worden hier verdomd goed in. Al die quotes kun je zo invullen
"De weg naar de titel ligt weer helemaal open."quote:Op zondag 15 december 2019 14:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Wat ie bij winst zou zeggen weet ik niet hoor. Al zo lang geleden dat een uitwedstrijd werd gewonnen. 🤔
quote:Op zondag 15 december 2019 13:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Mark bij puntverlies:
"We misten met Sadilek, Hendrix en Thomas drie basisspelers. Ik denk dat elke club het dan moeilijk zou hebben in de Kuip."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |