SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
.![]()
Voor het eerst dat ik wel even geinteresseerd ben in de persconferentie. Toch stiekem hoop dat Promes en Onana fit zijn.![]()
"hier kunnen we nog geen uitsluitsel over geven"quote:Op maandag 9 december 2019 08:54 schreef Simmertje het volgende:
Voor het eerst dat ik wel even geinteresseerd ben in de persconferentie. Toch stiekem hoop dat Promes en Onana fit zijn.![]()
werkelijk onvoorstelbaar wat er vrijdag is gebeurt... en het was niet eens onterecht.quote:Op zaterdag 7 december 2019 14:43 schreef Vjenne12345 het volgende:
@:mokkiemok
Ajax zou toch eenvoudig alles winnen?
eenvoudig heb ik overigens nooit gezegd, maar zo door de ondergrens zakken had ik echt niet zien gebeuren dit seizoen. afijn 1 zwaluw maakt geen zomer, en zo werkt het omgekeerd ook. winnen van AZ is wel een dingetje nu, dat is jammer.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
na zo'n wedstrijd ben ik er ook bang voor. al kan het zomaar zijn dat ze dan juist weer en pannen van het dak spelen.quote:Op vrijdag 6 december 2019 21:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dit wordt enorm kut tegen Valencia.
Zou dan niet beginnen met Huntelaar.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
wie weet laat Chelsea gewoon een steek vallen en gaat de wedstrijd alleen nog maar over de #1 positiequote:Op maandag 9 december 2019 08:59 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
na zo'n wedstrijd ben ik er ook bang voor. al kan het zomaar zijn dat ze dan juist weer en pannen van het dak spelen.![]()
ik heb ze tegen Everton gezien, die waren ook niet best.quote:Op maandag 9 december 2019 09:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
wie weet laat Chelsea gewoon een steek vallen en gaat de wedstrijd alleen nog maar over de #1 positieFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Win je morgen dan was Willem II de perfecte wake up call. Heerlijk toch dat opportunisme in het voetbal.![]()
ik ook, de vraag is of ze er bij Lille nog zin in hebben.quote:Op maandag 9 december 2019 09:04 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik heb ze tegen Everton gezien, die waren ook niet best.![]()
maar zoals JR stelt, je heb wel een begin gezet om het seizoen te verneuken in een week.quote:Op maandag 9 december 2019 09:04 schreef Simmertje het volgende:
Win je morgen dan was Willem II de perfecte wake up call. Heerlijk toch dat opportunisme in het voetbal.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Zo ging het vorig seizoen natuurlijk wel steeds.quote:Op maandag 9 december 2019 08:59 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
na zo'n wedstrijd ben ik er ook bang voor. al kan het zomaar zijn dat ze dan juist weer en pannen van het dak spelen.Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
in de competitie doen ze het ook niet best, door de achterban is dit wel een wedstrijd denk ik. hoop dat Lille het daar nog voor doet.quote:Op maandag 9 december 2019 09:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik ook, de vraag is of ze er bij Lille nog zin in hebben.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
ik geloof daar nooit zo in, ook al had je met 5-0 van Willem II gewonnen wakker zijn ze sowieso morgen, het kan echt nog wel fout gaan maar aan de inzet zal het niet liggen.quote:Op maandag 9 december 2019 09:04 schreef Simmertje het volgende:
Win je morgen dan was Willem II de perfecte wake up call. Heerlijk toch dat opportunisme in het voetbal.![]()
Vorig jaar verloor je van real, feyenoord (6-2!) en Heracles in 1 periode. Laten we nou niet in paniek raken voor niets. Met Promes en Neres geblesseerd heb je natuurlijk wel behoorlijk wat kracht ingeleverd. Maar die gaan ook gewoon weer terugkeren. Morgen volle bal en knallen met ze allenquote:Op maandag 9 december 2019 09:05 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
maar zoals JR stelt, je heb wel een begin gezet om het seizoen te verneuken in een week.![]()
Gaat heus wel goed komen, tuurlijk is het een aderlating nu je Promes en Neres mist en evt Onana. Maar dan nog moet je dit kunnen overleven.
Mazraoui - Veltman - Blind - Tagliafico
Alvarez - Martinez
Ziyech - Donny - Lang
Tadic![]()
daarom en het seizoen verpesten, hoe dan? Er wordt snel vergeten dat CL halen al een heel ding was, overwintering is al zeker al baal ik uiteraard ook als het EL ipv CL wordt.quote:Op maandag 9 december 2019 09:12 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Vorig jaar verloor je van real, feyenoord (6-2!) en Heracles in 1 periode. Laten we nou niet in paniek raken voor niets. Met Promes en Neres geblesseerd heb je natuurlijk wel behoorlijk wat kracht ingeleverd. Maar die gaan ook gewoon weer terugkeren. Morgen volle bal en knallen met ze allen![]()
Geen keeper opstellen genotquote:Op maandag 9 december 2019 09:25 schreef Frozen-assassin het volgende:
Gaat heus wel goed komen, tuurlijk is het een aderlating nu je Promes en Neres mist en evt Onana. Maar dan nog moet je dit kunnen overleven.
Mazraoui - Veltman - Blind - Tagliafico
Alvarez - Martinez
Ziyech - Donny - Lang
Tadic![]()
Die waren zaterdag wel akelig efficiënt moet ik zeggen.quote:Op maandag 9 december 2019 09:32 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Valencia mist toch alles lol![]()
Hoi Valentijnquote:Op maandag 9 december 2019 09:32 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Valencia mist toch alles lolLege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Maar kregen er ook weer twee tegen. Het zijn twee instabiele verdedigingen tegen elkaar. Zaak dus dat Ziyech, Tadic en vd Beek hun vorm vinden. En hopen op Promesquote:Op maandag 9 december 2019 10:21 schreef franske19 het volgende:
[..]
Die waren zaterdag wel akelig efficiënt moet ik zeggen.![]()
![]()
https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=364103
Het is nog maar de vraag of André Onana in actie kan komen tijdens de beslissende groepswedstrijd van Ajax in de Champions League tegen Valencia. De sluitpost van de Amsterdammers kampt met een hamstringblessure. Het Algemeen Dagblad schrijft dat Onana en Quincy Promes maandag op de training aan een ‘uitgebreide test’ worden onderworpen, waarna een beslissing moet worden genomen over hun inzetbaarheid.
Het zal dan ook duidelijk worden of Promes in actie kan komen in het treffen met Valencia. De vleugelaanvaller moest de wedstrijd tegen Willem II aan zich voorbij laten gaan wegens een spierblessure, maar Ten Hag sprak de hoop uit dat hij weer van de partij zou zijn bij het beslissende Champions League-duel. Het Algemeen Dagblad weet tegelijkertijd te melden dat Daley Blind ‘fit’ is en ‘gewoon’ kan spelen.![]()
Bron?quote:Op maandag 9 december 2019 10:32 schreef Themeparktommy het volgende:
Promes én Onana zijn er morgen gewoon bij. Net als Cillessen bij Valencia.![]()
Mijn intuïtiequote:Vaak worden dit soort dingen vlak voor een belangrijke wedstrijd gemeld, vaak valt het ook reuze mee en spelen ze gewoon.
![]()
Hou op met Siem de Jong hoor, dat moet echt een keer klaar zijn. Ben een groot fan van ten Hag, maar die Siem de Jong wissel wordt irritant.![]()
Ten Hag is conservatief (zoals iedereen bij de KNVB cursus). Hij durft Traore/Brobbey niet na 40 minuten te brengen bijvoorbeeld.quote:Op maandag 9 december 2019 11:20 schreef Simmertje het volgende:
Hou op met Siem de Jong hoor, dat moet echt een keer klaar zijn. Ben een groot fan van ten Hag, maar die Siem de Jong wissel wordt irritant.![]()
Dan koop ik een Siem shirt.quote:Op maandag 9 december 2019 11:19 schreef Poepz0r het volgende:
Siem de Jong met de winnende morgen...
Nee dat kan nietEmotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Stinkboer die Ten Hagquote:Op maandag 9 december 2019 11:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ten Hag is conservatief (zoals iedereen bij de KNVB cursus). Hij durft Traore/Brobbey niet na 40 minuten te brengen bijvoorbeeld.Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Ik vind dat de laatste maanden hij sneller durft te wisselen.quote:Op maandag 9 december 2019 11:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ten Hag is conservatief (zoals iedereen bij de KNVB cursus). Hij durft Traore/Brobbey niet na 40 minuten te brengen bijvoorbeeld.
Minder van die kansloze 2 minuten wissels. Nog steeds wel iedere keer dezelfde wissels.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Oneens. Enkel omdat hij niet anders kan, bijvoorbeeld door blessures.quote:Op maandag 9 december 2019 11:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik vind dat de laatste maanden hij sneller durft te wisselen.
Minder van die kansloze 2 minuten wissels. Nog steeds wel iedere keer dezelfde wissels.![]()
omdat die dat misschien nog niet aankunnen, ik ben ook niet pro Siem of zo en ik vond het tactisch tegen W2 niet geweldig maar ik heb niet het idee dat 1 van die 2 inbrengen de sleutel is, sowieso voetbalt Ajax met Tadic in de spits lekkerder.quote:Op maandag 9 december 2019 11:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Ten Hag is conservatief (zoals iedereen bij de KNVB cursus). Hij durft Traore/Brobbey niet na 40 minuten te brengen bijvoorbeeld.![]()
Niet aankunnen drogreden. Stel ze op, laat ze zich bewijzen zoals Lang dat ook deed.quote:Op maandag 9 december 2019 11:25 schreef Tarado het volgende:
[..]
omdat die dat misschien nog niet aankunnen, ik ben ook niet pro Siem of zo en ik vond het tactisch tegen W2 niet geweldig maar ik heb niet het idee dat 1 van die 2 inbrengen de sleutel is, sowieso voetbalt Ajax met Tadic in de spits lekkerder.![]()
quote:Op maandag 9 december 2019 11:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Niet aankunnen drogreden. Stel ze op, laat ze zich bewijzen zoals Lang dat ook deed.natuurlijk doen in de CL in een wedstrijd die om 25? miljoen gaat
![]()
10 miljoen. Je had die mannen ook tegen W2 eerder kunnen brengen.quote:Op maandag 9 december 2019 11:28 schreef Tarado het volgende:
[..]natuurlijk doen in de CL in een wedstrijd die om 25? miljoen gaat
![]()
Ten Hag kontsnuivers die hun God zien vallen
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
ik vond het juist niet zo handig dat hij het voetbal uit de as haalde en dat heb je met deze jongens ookquote:Op maandag 9 december 2019 11:29 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
10 miljoen. Je had die mannen ook tegen W2 eerder kunnen brengen.![]()
ik weet niet jij snuift maar wie vond jij een goeie Ajaxtrainer dan?quote:Op maandag 9 december 2019 11:32 schreef standaard-viezerik het volgende:
Ten Hag kontsnuivers die hun God zien vallen![]()
De volgendequote:Op maandag 9 december 2019 11:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik weet niet jij snuift maar wie vond jij een goeie Ajaxtrainer dan?
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Denken dat Ten Hag na Ajax een grote club zal coachenquote:
Die engerd die altijd bij de ingang van de super staat.![]()
Hij had gewoon Huntelaar eruit moeten halen voor Marin/Gravenberch, kon Donny op 10 en Tadic in de spits.quote:Op maandag 9 december 2019 11:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vond het juist niet zo handig dat hij het voetbal uit de as haalde en dat heb je met deze jongens ook
Fucking Siem die vooral in de weg liep daar
Oh.![]()
Lang heb ik niet gezien tegen Willem 2. Tegen Twente was het voetballend ook niet geweldig maar viel die bal een paar keer goed.quote:Op maandag 9 december 2019 11:25 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Niet aankunnen drogreden. Stel ze op, laat ze zich bewijzen zoals Lang dat ook deed.![]()
Tegen Twente deed hij wat hij moest doen maar je kan niet van dat soort jochies verwachten dat ze het niveau optrekken als de vedettes zoals Tadic en Ziyech geen zin hebbenquote:Op maandag 9 december 2019 11:58 schreef franske19 het volgende:
[..]
Lang heb ik niet gezien tegen Willem 2. Tegen Twente was het voetballend ook niet geweldig maar viel die bal een paar keer goed.![]()
Ik ben overvallen door pessimisme. We zijn natuurlijk voor 5 punten genaaid door de UEFA tegen Chelsea en dat kon weleens niet vanwege Chelsea zijn maar vanwege Ajax. Dan moet je met een gemankeerde selectie op je tenen lopen tegen een goede ploeg om niet tegen rood of een penalty aan te lopen.
Ik vrees dat we Promes en Onana keihard nodig zullen hebben.Hij had natuurlijk Huntelaar niet op moeten stellen. Die speelt al heel lang kut, maar als hij dan weer 1 van de drie kansen op een presenteerblaadje maakt dan begint er weer lobby voor hem, dan wordt hem gevraagd hoe hij het toch voor elkaar krijgt om geen stennis te schoppen zoals op het EK van 2012.quote:Op maandag 9 december 2019 11:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij had gewoon Huntelaar eruit moeten halen voor Marin/Gravenberch, kon Donny op 10 en Tadic in de spits.
Fucking Siem die vooral in de weg liep daarWees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: