Wat een stress, GM. Gelukkig zijn zn longen schoon. Hopelijk veel plezier morgen!
Lemijn, het is inderdaad heel lastig die afweging en daarvoor is het goed denk ik om het voor jezelf op een rij te zetten, wat het concreet betekent. Ik vind de opmerking over basisschool ook wel een goede. Overigens zou ik het ook best bijzonder vinden als je die keuze hebt en er geen lange wachtlijsten zijn?
Toen wij verhuisden, was er ook een kdv in het bos, echt prachtig. Maar daar was echt geen plek. Toen gekozen voor een andere lokatie van dezelfde organisatie. Die lokatie ging ineens sluiten en daardoor kreeg Ysje voorrang bij het kdv in het bos. Hij zit er nu alsnog en dat is vooral ook leuk omdat er vanuit dat kdv ook veel kinderen naar onze basisschool gaan. Hij zit nu al bij een broertje in de groep van een kind uit I's klas.
Verder is het contrast wel enorm. Waar we voorheen middenin het centrum van de stad zaten, met een kdv in een oud postkantoor met geen/nauwelijks natuur in de buurt, zit Ysje nu dus middenin het bos. Maar I heeft het op haar kdv in de stad ook enorm naar haar zin gehad. Met terugwerkende kracht, nu ik meer opvang heb gezien, vind ik de leidsters die zij daar had echt heel top.

. Het is best lastig om dit soort zaken van tevoren goed in te schatten...
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"