Ik zag ze ooit als voorprogramma van Bruce Springsteen. Was dikke prima.quote:Op woensdag 6 november 2019 11:56 schreef Clubsoda het volgende:
De Stereophonics ken ik alleen hiervan:
Zijn ze goed?
Stereophonics is een beetje apart... maar wel heel goed.quote:Op woensdag 6 november 2019 11:56 schreef Clubsoda het volgende:
De Stereophonics ken ik alleen hiervan:
Zijn ze goed?
Wat tof!quote:Op woensdag 6 november 2019 12:05 schreef Anthraxx het volgende:
Ik had net een drietal Beekspotters voor het tuinhek. Ze vonden het jammer dat ze de beek niet meer konden zien. Heb ze de tuin ingelaten. Ze waren hun Bekenatlas aan het bijwerken en blijkbaar wonen wij aan een bijzonder stuk (er zit een vistrap in). Toch nog iemand blij gemaakt vandaag
https://www.sprengenbeken(...)ke%20Horsthoekerbeek
De trekschuit moest ergens heenquote:Op woensdag 6 november 2019 12:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Mooie link ookGaaf om te zien hoe het Veluws Hooggebergte (ahem
) afwatert overal heen. Wel jammer van dat Apeldoorns kanaal natuurlijk.
Een groot deel daarvan hebben we nog en gebruiken we ook nog.quote:
Ik bel ook wel een keer aan bij je, met de smoes dat ik je beek wil zienquote:Op woensdag 6 november 2019 12:19 schreef Anthraxx het volgende:
Het klompenpad wat over de beken loopt is best wel bijzonder. Het laat de hoogte zien van de Veluwe en de beken, zoals je net al noemde. Maar ook dat het eindigt in het uitloopgebied van de IJssel (je loopt dus van hoog naar laag en weer terug). Wat dat betreft is de omgeving hier wel heel bijzonder mooi
Weer eens wat anders dan de Nieuwe Waterwegquote:Op woensdag 6 november 2019 12:21 schreef Molo het volgende:
[..]
Ik bel ook wel een keer aan bij je, met de smoes dat ik je beek wil zien![]()
Ook leuk, maar voor mij mag je wel al iets meer rivier zijn. Wat breder, maar wel helder water en zichtbare bodem.quote:Op woensdag 6 november 2019 12:10 schreef Dr_Flash het volgende:
Kabbelende beekjesWatervalletjes
vistrappen
wat leuk.. ik ontdekte laatst pas wat een spreng isquote:Op woensdag 6 november 2019 12:05 schreef Anthraxx het volgende:
Ik had net een drietal Beekspotters voor het tuinhek. Ze vonden het jammer dat ze de beek niet meer konden zien. Heb ze de tuin ingelaten. Ze waren hun Bekenatlas aan het bijwerken en blijkbaar wonen wij aan een bijzonder stuk (er zit een vistrap in). Toch nog iemand blij gemaakt vandaag
https://www.sprengenbeken(...)ke%20Horsthoekerbeek
60 euro per dag om te vissen?quote:Op woensdag 6 november 2019 12:33 schreef derLudolf het volgende:
¤60 per dagHeb net voor 2020 de vispas betaald, die kost ¤33
http://rd-idrija.si/wordpress/de/info/cenik/
Ja en dan mag je nog niks meenemen ook. Dan moet je een tientje extra lappenquote:
Dure visquote:Op woensdag 6 november 2019 12:36 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Ja en dan mag je nog niks meenemen ook. Dan moet je een tientje extra lappen
Lol ja. Scheelt werk ja. En zo lekker vind ik forel nou ook nietquote:Op woensdag 6 november 2019 12:37 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Dure vis. Kan je beter naar de visboer.
In die vijvers is niks aan joh.quote:Op woensdag 6 november 2019 12:39 schreef Anthraxx het volgende:
Wat is er zo moeilijk aan forel vissen? Ze hebben hier ook een forellen vijver. Of is dat gewoon een makkelijk te houden vis?
Beekspottersquote:Op woensdag 6 november 2019 12:05 schreef Anthraxx het volgende:
Ik had net een drietal Beekspotters voor het tuinhek. Ze vonden het jammer dat ze de beek niet meer konden zien. Heb ze de tuin ingelaten. Ze waren hun Bekenatlas aan het bijwerken en blijkbaar wonen wij aan een bijzonder stuk (er zit een vistrap in). Toch nog iemand blij gemaakt vandaag
https://www.sprengenbeken(...)ke%20Horsthoekerbeek
Die leggen sluipende beken en verleggende beddingen opnieuw vast, wist je dat niet?quote:
Daar heb ik wel eens in gelegenquote:Op woensdag 6 november 2019 12:57 schreef Uhmmpie het volgende:
De sprengbeek bij beekhuizen..
sowieso heel mooi gebied om eens een wandeling te maken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hehequote:
Je hebt overal spotters voor. Zo kwam ik op Flickr een keer iemand tegen die alle hoogspanningslijnen/masten in beeld bracht. Het soort mast enzovoorts.quote:
Dat deed ik vanochtend ook nogquote:Op woensdag 6 november 2019 13:07 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Je hebt overal spotters voor. Zo kwam ik op Flickr een keer iemand tegen die alle hoogspanningslijnen/masten in beeld bracht. Het soort mast enzovoorts.
En in Man bijd Hont een keer iemand die stationsbordjes fotografeerde
Ja dat heb ik ook van horen zeggen. Bewijs is daar nooit voor gevondenquote:Op woensdag 6 november 2019 13:07 schreef derLudolf het volgende:
En in Man bijd Hont een keer iemand die stationsbordjes fotografeerde
Ik keek net op die kaart uit de link van Anthraxx en ik woon ook in een sprenggebied blijkt. Vlak bij mijn huis is een Heemtuin en daar hebben ze een beek naar boven gehaald. En vervolgens zijn in de wijk meerdere beken naar boven gehaald.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:05 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Hehe
Ik was er nog nooit geweest tot een week of 3-4 geleden.
Toen gingen we daar een paddestoelenwandeling doen. Maar de beste man wist ook vanalles over de beekjes en de hoe en waarom dat gebied er uit ziet zoals het eruit ziet.
Was erg leuk.
Hij staat nog op mijn netvlies.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:08 schreef Dr_Flash het volgende:
Ja dat heb ik ook van horen zeggen. Bewijs is daar nooit voor gevonden
quote:Op woensdag 6 november 2019 13:07 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Je hebt overal spotters voor. Zo kwam ik op Flickr een keer iemand tegen die alle hoogspanningslijnen/masten in beeld bracht. Het soort mast enzovoorts.
En in Man bijd Hont een keer iemand die stationsbordjes fotografeerde![]()
Leuk dat je dan meteen weer wat leert over je eigen buurtquote:Op woensdag 6 november 2019 13:09 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik keek net op die kaart uit de link van Anthraxx en ik woon ook in een sprenggebied blijkt. Vlak bij mijn huis is een Heemtuin en daar hebben ze een beek naar boven gehaald. En vervolgens zijn in de wijk meerdere beken naar boven gehaald.
Onder R'dam liggen er een aantal; ik kan me niet 1-2-3 herinneren welke URL dit op te vinden is.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:39 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Leuk dat je dan meteen weer wat leert over je eigen buurt
Zo loopt door mijn wijk een ondergrondse rivier...
maar heb dat nog niet online kunnen dubbelchecken.
Heb er wel van gedronken... 1 van mijn oude buren heeft dat als watervoorziening in huis ipv “echt leidingwater”.
RWS is daar weleens monsters komen nemen want die waren er niet van overtuigd dat dat drinkbaar water is... maar moesten toch toegeven dat er niks mis mee was.
Mja ik ook niet dusquote:Op woensdag 6 november 2019 13:40 schreef fietsie het volgende:
[..]
Onder R'dam liggen er een aantal; ik kan me niet 1-2-3 herinneren welke URL dit op te vinden is.
Die was zijn tijd vooruit en heeft zijn veestapel opgegeven voor een molen.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:45 schreef derLudolf het volgende:
Over beken gesproken. Kwam laatst over de Mittelradde. Nu is die beek zelf niet zo bijzonder, maar dit bouwwerk vond ik wel een fotootje waard.
[ afbeelding ]
Duitsers hč, lopen voorop in hernieuwbare energie.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:47 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Die was zijn tijd vooruit en heeft zijn veestapel opgegeven voor een molen.
Of gecombineerd... lijkt wel hooi opslag daar onder.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:47 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Die was zijn tijd vooruit en heeft zijn veestapel opgegeven voor een molen.
Daaronder ligt de PFAS stapelquote:Op woensdag 6 november 2019 13:48 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Of gecombineerd... lijkt wel hooi opslag daar onder.
Sluipende beken!?quote:Op woensdag 6 november 2019 13:00 schreef fietsie het volgende:
[..]
Die leggen sluipende beken en verleggende beddingen opnieuw vast, wist je dat niet?
Als je die ene rechtopstaande balk wegtikt klapt dat hele gebouw in elkaar.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:45 schreef derLudolf het volgende:
Over beken gesproken. Kwam laatst over de Mittelradde. Nu is die beek zelf niet zo bijzonder, maar dit bouwwerk vond ik wel een fotootje waard.
[ afbeelding ]
Ben je serieus?quote:Op woensdag 6 november 2019 13:48 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Of gecombineerd... lijkt wel hooi opslag daar onder.
Mooie foto.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:45 schreef derLudolf het volgende:
Over beken gesproken. Kwam laatst over de Mittelradde. Nu is die beek zelf niet zo bijzonder, maar dit bouwwerk vond ik wel een fotootje waard.
[ afbeelding ]
Eigen put is fantastisch. Ouders hadden dat ook en daar is menige vierkante meter tuin mee beregend.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
Wij hebben een waterput in de serre. We moeten ooit nog eens kijken of we daar iets mee kunnen. Gezien de waterrekening van dit jaar moeten we zeker iets aan gratis water voor de moestuin gaan doen. Een pomp in de sloot kan ook en ik ben voorzichtig rond aan het kijken naar een regenton.
Dankje. Dit is een van de foto's die ik nog wel eens wil gaan afdrukken.quote:
Een regenton is zo leeg. Ik zou een pomp in de sloot gooienquote:Op woensdag 6 november 2019 13:52 schreef Cat-astrophe het volgende:
of we daar iets mee kunnen. Gezien de waterrekening van dit jaar moeten we zeker iets aan gratis water voor de moestuin gaan doen. Een pomp in de sloot kan ook en ik ben voorzichtig rond aan het kijken naar een re
Ze verdienen geen zak daar dus kan me niet voorstellen dat dat bedrag ook voor hen geldtquote:Op woensdag 6 november 2019 12:38 schreef derLudolf het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat het voor een local ook zo duur is. Slovenië is dan wel altijd het rijkste land van Joegoslavië geweest en het is een modern land, maar dat is niet op te brengen ja...
Dat regenwater moet toch ergens blijven, dan kunnen we het beter gebruiken.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:55 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Een regenton is zo leeg. Ik zou een pomp in de sloot gooien![]()
Uit een sloot heb je vaak meer capaciteit dan uit een bron. En zoals gezegd als je pech hebt, roest.
Dorpels, een keer eentje van aan de deur gehad. Blijkbaar had ons huis een heel bijzondere en hij vroeg of hij ook van binnen uit het huis een foto mocht makenquote:Op woensdag 6 november 2019 13:07 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Je hebt overal spotters voor. Zo kwam ik op Flickr een keer iemand tegen die alle hoogspanningslijnen/masten in beeld bracht. Het soort mast enzovoorts.
En in Man bijd Hont een keer iemand die stationsbordjes fotografeerde
Geen zak wil ik niet zeggen, maar in elk geval fors minder dan wij.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:56 schreef Molo het volgende:
[..]
Ze verdienen geen zak daar dus kan me niet voorstellen dat dat bedrag ook voor hen geldt
Gaaf!quote:Op woensdag 6 november 2019 13:39 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Leuk dat je dan meteen weer wat leert over je eigen buurt
Zo loopt door mijn wijk een ondergrondse rivier...
maar heb dat nog niet online kunnen dubbelchecken.
Heb er wel van gedronken... 1 van mijn oude buren heeft dat als watervoorziening in huis ipv “echt leidingwater”.
RWS is daar weleens monsters komen nemen want die waren er niet van overtuigd dat dat drinkbaar water is... maar moesten toch toegeven dat er niks mis mee was.
Klopt, maar een pomp doet 3m3/uquote:Op woensdag 6 november 2019 13:57 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat regenwater moet toch ergens blijven, dan kunnen we het beter gebruiken.
Anyway, we zien wel hoe dat verloopt. Ik ga gezellig theeleuten bij een vriendin.
Oeh dat is wel tof! En er is een Wassertretbeckenquote:Op woensdag 6 november 2019 13:59 schreef derLudolf het volgende:
Oh, voor wie het wil weten, de rivier waar de beek -waaraan die molen staat- in uitmond heeft iets bijzonders.
https://www.google.nl/map(...).2029187!4d8.2552627
Waarbij de Hase in de Ems uitmond en de Else in de Weser. Ergo, twee verschillende stroomgebieden
Verdiensten liggen daar echt laag hoor, zeker in verhouding met wat het algemene dagelijkse leven kost daar.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:59 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Geen zak wil ik niet zeggen, maar in elk geval fors minder dan wij.
Wel jammer van die rotzooi rond dat gebouw. Vervuilt ook je foto flinkquote:Op woensdag 6 november 2019 13:45 schreef derLudolf het volgende:
Over beken gesproken. Kwam laatst over de Mittelradde. Nu is die beek zelf niet zo bijzonder, maar dit bouwwerk vond ik wel een fotootje waard.
[ afbeelding ]
Ik dacht al dat jij dit soort wetenswaardigheden wel zou kunnen waarderenquote:Op woensdag 6 november 2019 14:01 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oeh dat is wel tof! En er is een Wassertretbecken![]()
Daar moeten we heen
Elke gek heeft z'n gebrek.quote:Op woensdag 6 november 2019 13:58 schreef Molo het volgende:
[..]
Dorpels, een keer eentje van aan de deur gehad. Blijkbaar had ons huis een heel bijzondere en hij vroeg of hij ook van binnen uit het huis een foto mocht maken
Wat een cray cray was dat joh, heel fototoestel vol met foto's van dorpels
quote:Op woensdag 6 november 2019 14:08 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Elke gek heeft z'n gebrek.
Bij een maat van me hebben ze een keer de hele tegelvloer gefotografeerd.
Nu woont die in een kasteel en in hotel "La mčre poullard" in Mont Saint-Michel hebben ze precies zo'n vloer die opgeknapt moest worden.
Bij hun staat ligt die in een hal, liggen er kleden overheen en staat de ruimte vol zooi. Dus wij liepen dat restaurant met hem binnen, "ja kijk, dit is dus die mooie vloer in het kasteel die je niet kunt zien"
quote:Op woensdag 6 november 2019 14:11 schreef Molo het volgende:
[..]![]()
Ik kende ooit iemand die gepromoveerd is op putdeksels in Parijs
Tot op heden vind ik het wel meevallen. Wat is het probleem dan?quote:Op woensdag 6 november 2019 14:05 schreef Molo het volgende:
Had ik al gezegd dat Teams kut met peren is
Man man man
Ik zou alles gemaild krijgen maar zit nu weer nieuw groepslid bij en die wist dat nog niet
Onoverzichtelijk, schaalt niet lekker mee en niet intuītieve workflowquote:Op woensdag 6 november 2019 14:25 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Tot op heden vind ik het wel meevallen. Wat is het probleem dan?
Inpasbaarheid in een begrotingquote:Op woensdag 6 november 2019 14:25 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Tot op heden vind ik het wel meevallen. Wat is het probleem dan?
quote:Op woensdag 6 november 2019 14:05 schreef Molo het volgende:
Had ik al gezegd dat Teams kut met peren is
Man man man
Ik zou alles gemaild krijgen maar zit nu weer nieuw groepslid bij en die wist dat nog niet
Jullie hebben nog geluk met jullie fancy Teams en Microsoft shit. Ook al werkt het niet. Of half. Of half niet.quote:Op woensdag 6 november 2019 14:38 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar inderdaad, ik vind het ook vliegende apenaids.
De Office editors doen het niet, je kunt maar op 1 plek tegelijk zijn, OVERAL kanalen voor, Gewoon oprotte met die onzin.
Dat kan ik zonder teams ook.quote:Op woensdag 6 november 2019 14:38 schreef Dr_Flash het volgende:
Maar inderdaad, ik vind het ook vliegende apenaids.
De Office editors doen het niet, je kunt maar op 1 plek tegelijk zijn, OVERAL kanalen voor, Gewoon oprotte met die onzin.
OneNotequote:Op woensdag 6 november 2019 14:58 schreef Zilverberk het volgende:
Wat is een fijne manier om digitaal je to do lijstjes bij te houden?
Mijn aantekeningenboekje is te chaotisch, blijkt.
hmm ik ben recent overtuigd van todoist...quote:Op woensdag 6 november 2019 14:58 schreef Zilverberk het volgende:
Wat is een fijne manier om digitaal je to do lijstjes bij te houden?
Mijn aantekeningenboekje is te chaotisch, blijkt.
Je moet je voorstellen dat je teruggaat naar een webbrowser zonder tabs.quote:
Gebruik ik Word voor. Al jaren. Gaat primaquote:Op woensdag 6 november 2019 14:58 schreef Zilverberk het volgende:
Wat is een fijne manier om digitaal je to do lijstjes bij te houden?
Mijn aantekeningenboekje is te chaotisch, blijkt.
Ik laat het altijd staan als een soort dagboek. Ook om nogeens dingen terug te zoeken. Zo werk ik op mijn wrk al 4 jaar. Ben er ooit opeens mee begonnen en het beviel instantly. Nooit meer mee gestopt. is nu bijna 800 pagina's. Soms ook hyperlinks naar nuttige info ertussen. Screenshots. Foto's van een borrel. Plaatjes van een zonnetje als ik weer wat positieve energie nodig heb. En overzicht in wat je allemaal moet doen en al gedaan hebt.quote:Op woensdag 6 november 2019 15:06 schreef Zilverberk het volgende:
Krijg ik dan wel te zien hoeveel ik al heb afgestreept?![]()
Een to do lijst met afgehandelde zaken geeft voldoening, dat wil ik niet kwijt. Reset rond middernacht is prima.
quote:Op woensdag 6 november 2019 15:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Je moet je voorstellen dat je teruggaat naar een webbrowser zonder tabs.
PROBEER het je je voor te stellen. Als dat niet lukt: Gebruik Teams.
Al jullie argumenten zijn invalide in vergelijking met Lotus Notes.quote:Op woensdag 6 november 2019 15:05 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Je moet je voorstellen dat je teruggaat naar een webbrowser zonder tabs.
PROBEER het je je voor te stellen. Als dat niet lukt: Gebruik Teams.
Ik vond ook Lotus Notes een prettig pakket om mee te werkenquote:Op woensdag 6 november 2019 15:14 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Al jullie argumenten zijn invalide in vergelijking met Lotus Notes.
Dat ken ik nietquote:Op woensdag 6 november 2019 15:14 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Al jullie argumenten zijn invalide in vergelijking met Lotus Notes.
OneNote is idd geweldigquote:Op woensdag 6 november 2019 15:23 schreef Vork het volgende:
Ik gebruikte dus papier en Word voor al m'n aantekeningen op werk. Dat heb ik 4 weken volgehouden. Vanochtend alles wat nog van belang was in OneNote gekieperd. Veel handiger. Kan nogsteeds lekker rommelig allerlei zut ergens inplempen, maar nu ook alles weer terugvinden.
Ja Google Keep dus ook. Is wel een voorwaarde voor mijquote:Op woensdag 6 november 2019 15:26 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
OneNote is idd geweldigEn ook terug te vinden op mijn mobiel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |