abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 2 december 2019 @ 17:22:05 #26
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190234425
Een nieuw gerucht, jawel. We krijgen een rit tussen Miranda de Ebro, in de provincie Burgos, en Aguilar de Campoo (niet te verwarren met Alto Campoo), in de provincie Palencia. Dit wordt een ritje in de tweede week, als we op weg gaan naar Asturië. Lijkt me een beetje een overgangsrit, denk niet dat hier veel van te maken valt. Is overigens slecht te combineren met een eerder gerucht over een rit tussen Castro Urdiales en Suances, dat valt dan af lijkt me.

https://www.elnortedecast(...)191201123815-nt.html
https://www.diariopalenti(...)n-la-vuelta-a-espana

Nog iets meer dan twee weken en we weten het. Spanning alom.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport dinsdag 10 december 2019 @ 21:53:06 #27
451829 crew  H.Vviv
pi_190370035
Direct Energie lijkt de wildcard voor de Vuelta a España te gaan benutten.
  Moderator woensdag 11 december 2019 @ 00:55:31 #28
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190373906
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 december 2019 21:53 schreef H.Vviv het volgende:
Direct Energie lijkt de wildcard voor de Vuelta a España te gaan benutten.
Ja, voor dat bericht was ik al een beetje bang. Geen onlogische gang van zaken nadat bekend werd dat ze de Giro laten schieten. Als Vegni druk kan zetten op Total Direct Energie mag Guillen eigenlijk ook niet achterblijven, misschien dat hij Bernaudeau eveneens op andere gedachten kan brengen. Want leuk en aardig dat Calmejane de Tour en de Vuelta wil rijden, voor de rest zal TDE vooral het tweede garnituur gaan sturen. Daar heeft de Vuelta niets aan en daar hebben wij als kijker ook bijzonder weinig aan. Calmejane wilde trouwens eerst graag de Giro rijden, zijn mening wordt dus blijkbaar niet eens zo heel erg relevant geacht. Als TDE echt wil rijden wordt de kans voor Mathieu nog een stukje kleiner, ik zie het niet gebeuren dat er maar één wildcard naar een Spaanse ploeg gaat.

In ander nieuws schijnt een van de etappes in Galicië van start te gaan in Mos, de geboorteplaats van niemand minder dan Oscar Pereiro. Die rit schijnt ook specifiek aan hem opgedragen te worden, vrij voorspelbaar aangezien hij tegenwoordig bijbeunt als ambassadeur van de Vuelta. Afgelopen Vuelta zagen we hem dagelijks de act met het flesje alcoholvrij bier en de glasbak opvoeren. Over de etappe zelf zijn meerdere geruchten. Een lokaal radiostation heeft het over een rit van 255 kilometer richting Puebla de Sanabria met meerdere beklimmingen onderweg. Zou lachen zijn, maar lijkt me vrij ongeloofwaardig.

De presentatie komt ondertussen steeds dichterbij. Nog een weekje! Of nouja, iets minder zelfs ondertussen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator woensdag 11 december 2019 @ 13:43:44 #29
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190378939
Er komt een aankomst in Ciudad Rodrigo, een plaats in de provincie Salamanca waar de Vuelta twee keer eerder is geweest. In 1999 en 2000, het leverde twee memorabele winnaars op. In 1999 won Jan Ullrich, een jaar later was het de beurt aan Alexandre Vinokourov. Het zal vermoedelijk de laatste of voorlaatste rit zijn voor we naar Madrid gaan. Aangezien Ciudad Rodrigo redelijk dicht bij La Covatilla ligt zou het zomaar kunnen zijn dat de rit naar Ciudad Rodrigo de 19e is en daarna de aankomst bergop op La Covatilla de 20e. Daarna nog even naar Madrid, want daar ben je dan toch bijna. De start van de rit is nog ongewis, er bestaat zelfs een mogelijkheid dat er een uitstapje naar Portugal op het programma staat. Plaats van vertrek is wel van belang, als je bijvoorbeeld vanuit het noorden komt wordt het vermoedelijk een vrij vlakke rit. In 1999 en 2000 kwam men vanuit het oosten, vanuit Bejar, en daarna reed men via een sierra die ten oosten van Ciudad Rodrigo ligt naar de stad. Enfin.

https://salamancartvaldia(...)iclista-espana-2020/

Dit bericht wil ik jullie ook niet onthouden: De Vrienden van de Planeet zijn geen fan van een aankomst boven op Moncalvillo. Daar zal Guillen wakker van liggen.
quote:
De groep hekelt dat «het huidige ministerie van Duurzaamheid en Ecologische Transitie geen belangstelling toont voor de grote ecologische waarde van de Sierra de Moncalvillo»
https://www.larioja.com/c(...)191205094445-nt.html

Over Moncalvillo gesproken, die rit zou normaal gesproken in de eerste week moeten volgen. Alleen willen de lokale overheden het liever pas in de tweede week zien, zodat men de rustdag ook door kan brengen in La Rioja. Het draait allemaal om de centen, he. Qua schema begint dat ondertussen wat moeilijk te worden, maar wie weet.
quote:
Volgens wat al is bevestigd, zou de dag twee datums kunnen hebben om in de drie weken van terugkeer onder te brengen. De eerste zou zijn in de zesde, op 20 augustus, vóór de etappe die zal vertrekken uit Soria en aankomt in Ejea de los Caballeros. De tweede, die de overheidsdiensten van Riojan meer motiveert, zou rond de tiende etappe zijn, na de beklimming van de Tourmalet en een rustdag (zodat u kunt profiteren van de componenten van de Tour die twee nachten in hotels in Rioja heeft doorgebracht). In dat geval zou de fase Logroño-Moncalvillo de tiende van de derde van de grote ronden in etappes zijn.
https://www.larioja.com/d(...)1204002119-ntvo.html

Oh en de rit naar Aguilar de Campoo gaat misschien niet van start in Miranda de Ebro, maar bij een militaire basis. Ook lachen. Wel een vrij rigoureuze manier om van de milieuactivisten af te komen.
https://www.diariodeburgo(...)Vuelta-a-Espana-2020
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator zaterdag 14 december 2019 @ 20:25:13 #30
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190442611
Over drie dagen is het tijd voor de presentatie, de spanning bouwt dus langzaam op. De vriendelijke mensen in Galicië lichten alvast een tipje van de sluier op, zij maken twee etappes bekend. Direct na de derde rustdag gaan we een stukje fietsen tussen Muros en Dumbria. Dat zorgde voor wat verwarring bij mij, want tussen Muros en Dumbria ligt toch al snel een kilometer of 37, dat kan niet de bedoeling zijn. Het zit dan ook anders, want we eindigen gewoon zoals te verwachten viel op Mirador de Ezaro. Ezaro ligt alleen in de gemeente Dumbria en daarom wordt Dumbria genoemd, want waarom zou je de daadwerkelijke finishplaats benadrukken? Enfin.

De dag daarna is in ieder geval een stuk duidelijker, het gaat van Lugo naar Ourense. Rit van 180 kilometer, grotendeels door de Ribeira Sacra. Kennen we, want dat hebben we de afgelopen jaren vaker gezien. In 2018 nog, toen er een rit aankwam in Luintra. Mooi stukje wereld, en ruig terrein. Het zal geen makkelijke rit worden, veel beklimminkjes onderweg. Wel een wat vlakkere finale, buiten de Ribeira Sacra is het nog een kilometer of 20 fietsen tot in Ourense. Ook wel een wat andere finale dan de afgelopen keren dat we daar waren, op basis van dit kaartje. In Ourense zelf zou er blijkbaar nog wel een mogelijkheid zijn dat er wat steile straatjes in het parcours opgenomen worden, de Vuelta kennende sluit ik zoiets niet uit.



Etappe 18 zou dan dus starten in Mos, maar waar ze precies naartoe gaan is nog niet duidelijk. Of toch wel? In Portugal worden bepaalde geluiden steeds sterker.

quote:
A Vuelta a Espanha regressa a Portugal e terá um final de etapa na cidade do Porto, numa tirada que parte da terra de Oscar Pereira, em Mos na Galiza. Segue-se, no dia seguinte, uma pequena neutralização até Viseu de onde nova etapa partirá para Ciudad Rodrigo.

Com o país rendido ao turismo, a visibilidade que a Vuelta poderá proporcionar, através das imagens televisivas para todo o mundo, facilitou um “negócio”, bem mais acessível do que da última vez que a Vuelta nos visitou.


16. Muros - Mirador de Ezaro (ITT)
17. Lugo - Ourense
18. Mos - Porto
19. Viseu - Ciudad Rodrigo
20. ? - La Covatilla
21. ? - Madrid

Ik heb alleen nog wat gaten in de tweede week. Mijn Lagos de Covadongavrees is nog steeds springlevend.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator maandag 16 december 2019 @ 14:57:16 #31
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190477272
Wielerflits komt met een bericht dat u op 9 november al in dit fameuze topic kon lezen, namelijk dat Mathieu de Vuelta naar alle waarschijnlijkheid niet gaat rijden.

quote:
Mathieu van der Poel gaf al aan dat hij in 2020 graag zijn grote rondedebuut zou maken in de Vuelta a España. Maar zo eenvoudig ligt het niet. Vuelta-koersdirecteur Javier Guillén zit er zwaar mee in zijn maag. “Ik heb slechts twee wildcards, terwijl er drie Spaanse ProContinentale teams zijn. Het wordt bijna onmogelijk om Corendon-Circus uit te nodigen”, vertelt Guillén aan WielerFlits.

Eerst een medaille pakken op de mountainbike op de Olympische Spelen, om daarna te focussen op de Vuelta a España, zijn grote rondedebuut. Zo had Mathieu van der Poel het in gedachten. Dat de Spaanse ronde van start gaat in Utrecht, was een extra meevaller. Eén grote voorwaarde: Corendon-Circus – of hoe het team in 2020 ook zal heten – moet rekenen op een wildcard van de organisator. En daar knelt het schoentje.

“Ik ben zeer vereerd dat een wereldtopper als Mathieu van der Poel van start wil gaan in de Vuelta a España”, vertelt koersdirecteur Javier Guillén. “Van der Poel is niet alleen een referentie in het hedendaagse wielrennen, hij brengt ook spektakel. Maar… Het is zeer ingewikkeld.”

22 teams
Guillén legt uit. “Ik heb plaats voor 22 teams in de Vuelta. Dat zijn de negentien WorldTour-teams, aangevuld met Total Direct Energie als beste ProContinentale ploeg. Dat wil zeggen dat ik maar twee wildcards meer over heb, terwijl er al drie Spaanse teams zijn die smeken om deel te nemen aan de Vuelta: Caja Rural-Seguros, Burgos-BH en Fundación Euskadi. Hoe graag ik het zou willen, het wordt dus bijna onmogelijk om ook nog de ploeg van Van der Poel uit te nodigen.”

Dat de Spaanse ProContinentale teams met hun bestaan bedreigd zijn als ze de Ronde van Spanje niet kunnen rijden, voegt Guillén er nog aan toe. “En we moeten een van beide al teleurstellen, terwijl we de filosofie willen handhaven om het Spaanse wielrennen te promoten.” Wie de wildcards krijgt, wordt beslist na de Ronde van het Baskenland (6-11 maart).
Exclusieve quotes voor Wielerflits hoor, of zei Guillén een tijdje terug eigenlijk precies hetzelfde, in ongeveer dezelfde bewoordingen?
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 november 2019 15:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
https://www.mundodeportiv(...)-la-vuelta-2020.html

Mathieu heeft een groot probleem. Guillen zegt in dit interview dat hij momenteel maar twee wildcards heeft om uit te delen en dat die twee wildcards zeker naar Spaanse ploegen gaan. "We handhaven de filosofie van ondersteuning en promotie van het Spaanse wielrennen." Het is mogelijk dat Total Direct Energie geen gebruik gaat maken van het startrecht (Total zou liever naar de Giro gaan, daar heeft Calmejane om gevraagd), in dat geval gaat de derde wildcard waarschijnlijk ook naar een Spaanse ploeg. Guillen vindt het erg leuk dat Mathieu interesse heeft in de Vuelta, maar het belang van het Spaanse wielrennen gaat voorlopig voor. Om Mathieu aan de start te krijgen zal de ASO druk moeten uitoefenen, zolang dat niet het geval is krijgen we gewoon drie van het rijtje Caja/Burgos/Euskadi/Total.
Ja dus. Echt bovenop het nieuws zitten ze niet, zou je kunnen beweren.

Enfin, de dag voor de presentatie. Ik word momenteel overspoeld door allerlei nieuwsberichten, iedereen wacht blijkbaar tot op het laatst om er nog wat leuke nieuwtjes uit te gooien. Een bloemlezing:
https://www.lagacetadesal(...)e-portugal-BJ1913461
Meerdere bronnen, waaronder dit lokale krantje, komen met wat meer informatie over de route in Portugal. Tijdens de rit naar Porto rijden we in ieder geval door Viano do Castelo, dat aan de kust ligt. In de stedelijk gebied van Porto rijden we minstens door Matosinhos, eveneens aan de kust. Lijkt zodoende niet echt de moeilijkste rit ooit te worden. Toch is het wel een bijzondere rit, het is namelijk pas de tweede keer in de historie dat de Vuelta naar Portugal gaat. Klinkt krankzinnig, maar het is toch echt zo. In 1997 ging de Vuelta van start in Lissabon en bleef men drie dagen in Portugal, daarvoor en daarna zijn we er niet meer geweest. Moet je even over nadenken: de Vuelta is zo ongeveer vaker in Nederland geweest dan in Portugal. Koekoek.

Een dag later gaat het dan naar Ciudad Rodrigo vanuit Viseu, met onderweg mogelijk een beklimming van Alto da Torre. De Torre van de Volta? De Torre van de Volta. Jammer dat W52 net nu geen PCT-ploeg meer is, anders konden we de eindzege van Joao Rodrigues nu al noteren. Goed, uiteindelijk hebben we niks aan deze klim, aangezien ie op een kilometer of 100 van de finish zou moeten liggen. Maar toch leuk, niks mis mee. Nog wat gesmolten asfalt van Gustavo Cesar in beeld krijgen heeft toch wel wat. In de buurt van Fuentes de Oñoro rijden we Spanje weer in en daarna zetten we dus koers richting Ciudad Rodrigo, waar de Vuelta voor het laatst in 2000 was. Dit lokale krantje heeft nog een foto gevonden uit die tijd, een prachtige foto. Vinokourov wint, voor Laiseka en Garcia Acosta, lekker man.



https://amp.diariodenavar(...)020-674231-1024.html
Diario de Navarra voegt nog wat details toe aan de rit richting Lekunberri. Naast San Miguel de Aralar krijgen we onderweg ook nog Urbasa voorgeschoteld, al stelt die klim volgens mij niet heel veel voor. Nouja goed, het combineert in ieder geval wel lekker met Aralar. In ieder geval wel weer een extra bevestiging dat we na een aantal passages in de Itzulia Lekunberri nu een keer in de Vuelta gaan zien. Bonusnieuwtje is dat de volgende rit, etappe 6, dan toch niet van start gaat in Logroño, maar in Lodosa. Dat ligt net op de grens tussen Navarra en La Rioja en er valt verder niet heel veel te beleven heb ik het idee. Dan is Logroño in principe toch wat interessanter, maar afijn. Misschien dat Logroño in de tweede week dan alsnog komt, als we richting Moncalvillo gaan.

https://elmirondesoria.es(...)clista-a-espana-2020
Laguna Negra was lang een gerucht, verdween toen weer een beetje naar de achtergrond en komt nu weer bovendrijven. Het lijkt toch echt te gaan gebeuren, volgens een lokale notabele. Lekker hoor, heb ik wel zin in. Mooie omgeving, dat is alvast iets. Er zijn blijkbaar wel meerdere kanten van de klim, de een wat moeilijker dan de ander. Even afwachten of het dus echt wat wordt, maar de Vuelta kennende pakken ze de kant met een kilometer aan 11%. Bonusnieuwtje hier is dat de volgende rit van start gaat in het plaatsje Garray, in de buurt van Soria. Vanuit hier zet men koers naar Ejea de los Caballeros, wat te betekenen heeft dat Laguna Negra in de eerste week aan de beurt is. Dat wil ook meteen zeggen dat Moncalvillo in dat geval door zal schuiven naar de tweede week, dan hebben de lokale overheden uiteindelijk toch hun zin gekregen. Voor de aankomst en het vertrek heeft de provincie 100.000 euro moeten betalen, dan weet u ook weer meteen hoe duur de Vuelta is.



https://as.com/ciclismo/2(...)76498062_947428.html
Het altijd onbetrouwbare AS komt met de bevestiging dat we de laatste dag voor Madrid gaan finishen op La Covatilla. We gaan er voor deze gelegenheid maar vanuit dat ze een keer wel betrouwbaar zijn. Jammer dat ze verder niets over deze rit zeggen, je gaat heel wat beklimmingen nodig hebben voor La Covatilla om van die klim wat te maken.

1. Utrecht - Utrecht (TTT)
2. 's-Hertogenboch - Utrecht
3. Breda - Breda
-
4. Irun - Arrate
5. Pamplona - Lekunberri
6. Lodosa- Laguna Negra de Urbion
7. Garray - Ejea de los Caballeros
8. Huesca - Jaca/Sabiñanigo/Biescas
9. Jaca/Sabiñanigo/Biescas - Tourmalet
-
10. Vitoria-Gasteiz - Valdegovia
11. Logroño - Moncalvillo
12. Base Militar Cid Campeador, Castrillo Del Val - Aguilar de Campoo
13. Castro Urdiales - Suances
14. ? - La Farrapona
15. ? - L'Angliru
-
16. Muros - Mirador de Ezaro (ITT)
17. Lugo - Ourense
18. Mos - Porto
19. Viseu - Ciudad de Rodrigo
20. ? - La Covatilla
21. ? - Madrid

Tweede week is nog steeds heel erg puzzelen, er klopt vermoedelijk vrij weinig van wat er nu staat. De eerste en derde week daarentegen staan behoorlijk vast. Qua aankomsten bergop klopt het in ieder geval, dat worden er acht. Waarbij Mirador de Ezaro dan telt als aankomst bergop, blijkbaar.

Morgenavond, acht uur. Dan weten we het.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  maandag 16 december 2019 @ 15:04:20 #32
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_190477407
https://www.hln.be/sport/(...)onmogelijk~ae35e94e/

Wielerflits is wel dusdanig exclusief met het MVDP-bericht, dat HLN ernaar verwijst.

Tsja, zou jammer zijn. Maar het wildcardsysteem is sowieso stuk op deze manier, als er al zoveel plekken vast liggen.
  Moderator maandag 16 december 2019 @ 15:16:15 #33
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190477596
Ik ben geen fan van het nieuwe systeem waarin de 'beste' PCT-ploeg automatisch overal een wildcard voor krijgt, maar ook zonder dat systeem was het lastig geworden voor Mathieu. De voorkeur gaat gewoon uit naar de Spaanse ploegen, en dat is volkomen logisch. Als je die Spaanse ploegen niet uitnodigt vallen ze om en dan heeft het Spaanse wielrennen helemaal niets meer.

Mijn vermoeden is dat van de Spaanse ploegen Fundacion de lul zal zijn. Die hebben op zich nog wel prima sponsoren om zo'n klap op te vangen, maar fijn zal het niet zijn.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  maandag 16 december 2019 @ 15:20:21 #34
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_190477651
Geen Senhora de Graça, teleurgesteld. @Mani89
Put these foolish ambitions to rest.
  maandag 16 december 2019 @ 15:23:54 #35
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_190477702
quote:
0s.gif Op maandag 16 december 2019 15:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik ben geen fan van het nieuwe systeem waarin de 'beste' PCT-ploeg automatisch overal een wildcard voor krijgt, maar ook zonder dat systeem was het lastig geworden voor Mathieu. De voorkeur gaat gewoon uit naar de Spaanse ploegen, en dat is volkomen logisch. Als je die Spaanse ploegen niet uitnodigt vallen ze om en dan heeft het Spaanse wielrennen helemaal niets meer.

Mijn vermoeden is dat van de Spaanse ploegen Fundacion de lul zal zijn. Die hebben op zich nog wel prima sponsoren om zo'n klap op te vangen, maar fijn zal het niet zijn.
Het echte probleem is natuurlijk dat CCC, DiDa, Cofidis en Katusha een ProTourlicentie hebben.

En dan vergeet ik Sunweb nog.
  maandag 16 december 2019 @ 17:28:38 #36
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_190479621
quote:
0s.gif Op maandag 16 december 2019 15:20 schreef Koffieplanter het volgende:
Geen Senhora de Graça, teleurgesteld. @:Mani89
Wat de fuck is Senhora de Graça?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator maandag 16 december 2019 @ 17:49:06 #37
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190479921
https://as.com/ciclismo/2(...)76512070_621221.html



AS komt met dit. Ze houden het toch op Soria, in plaats van Garray. Verder gaan we blijkbaar van Villaviciosa naar La Farrapona. Daar wil ik nog wel een kleine slag om de arm houden, omdat de verplaatsing van Suances naar Villaviciosa nogal lang is. Ook de verplaatsing van Aguilar de Campoo naar Castro Urdiales is vrij lang, sluit allemaal niet perfect op elkaar aan. Maar goed, het zou kunnen kloppen, want andere geruchten zijn er toch niet. Pola de la Viana klinkt te willekeurig om niet te kunnen kloppen, we kunnen dus weer een vraagteken wegwerken.

Van de steden in Aragón is het blijkbaar Sabiñanigo geworden dat de gelukkige is. Denk dat die rit tegenvallend gaat worden, heuvelritje voor de vluchters. Daarna van Biescas naar de Tourmalet, dan beginnen we in ieder geval met de Portalet.

In de laatste week gaan we richting La Covatilla dan dus van start in Sequero, waarvan akte. Madrid - Madrid klinkt alsof er nog verdere invulling nodig is, maar die laatste rit boeit toch niemand.

Marca komt met ongeveer hetzelfde kaartje, kom ik achter terwijl ik dit typ. Dan zal het dus allemaal wel ongeveer kloppen. Met het verschil dat Marca voor Numancia gaat in plaats van Soria. Numancia is een archeologische vindplaats een stukje ten noorden van Soria, in de buurt van het eerder genoemde dorpje Garray. Marca is dus net wat specifieker dan AS, zo kunnen we het samenvatten. Ander verschil is dat Marca gaat voor Jaca als aankomstplaats van rit 8 en Sabiñanigo als vertrekplaats van rit 9. Klein bier allemaal wel. Oh en Oviedo in plaats van Pola de la Viana. Goed, weten we dus na morgen welke krant het meest betrouwbaar is. Ik zet m'n geld dan toch op Marca.

https://www.marca.com/cic(...)2704e3d058b4604.html


[ Bericht 5% gewijzigd door Rellende_Rotscholier op 16-12-2019 18:46:28 ]
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_190480888
Molema
Nivali
  maandag 16 december 2019 @ 19:03:04 #39
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_190481059
quote:
0s.gif Op maandag 16 december 2019 17:28 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Wat de fuck is Senhora de Graça?
Die andere mythische klim in Portugal.
  maandag 16 december 2019 @ 19:14:14 #40
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_190481262
quote:
0s.gif Op maandag 16 december 2019 17:28 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Wat de fuck is Senhora de Graça?
Jij doet niet meer mee.
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator maandag 16 december 2019 @ 23:25:49 #41
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190487567
De Asturische televisie denkt te weten hoe de twee bergritten in Asturië eruit gaan zien.


Ziet er in principe niet heel misdadig uit, al kunnen we de beklimmingen van La Cobertoria en San Lorenzo wel dromen ondertussen.


Kijk, nu wordt het al problematischer. Dit ziet er ronduit schandalig uit. Sowieso is er eigenlijk sprake van een verkeerde volgorde. Je zou er slimmer aan doen om eerst de Angliru te beklimmen en een dag later pas de Farrapona. Nu heb je kans dat iedereen nog wat achter de hand gaat houden omdat ze weten dat ze de volgende dag nog naar die vervelende Angliru moeten. Misschien met het oog daarop dat de rit naar de Angliru vrij eenvoudig lijkt te zijn.

Maar goed, wel onder voorbehoud. Er bestaat wat scepsis over de betrouwbaarheid van deze profielen.

En aangezien we nu toch bezig zijn heeft men ook alvast wat info over de Vuelta van 2021. Dat die Vuelta van start zou gaan in Burgos was al bekend, maar blijkbaar beginnen we daar met een individuele tijdrit. De mensen in Breda hebben blijkbaar de Spanjooltjes op ideeën gebracht, want we vertrekken en finishen bij de kathedraal van Burgos. Misschien zelfs daadwerkelijk in de kathedraal, mijn niveau van begrijpend lezen in het Spaans is niet zo hoog. Ook de tweede en de derde dag blijven we in Burgos, waarbij vooral de derde dag interessant kan worden. Men spreekt over een aankomst bergop op Picon Blanco, dat is wel genot. Leuk klimmetje, bekend van de Vuelta a Burgos. Goed, dat ligt natuurlijk wel ver in de toekomst. Eerst 2020 maar eens afwachten.

https://www.marca.com/cic(...)2601d0b1a8b461e.html
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator dinsdag 17 december 2019 @ 19:35:59 #42
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190501381
Presentatie is vanaf 20:15 te volgen op facebook, jawel!

https://www.facebook.com/lavuelta
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 17 december 2019 @ 20:57:12 #43
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_190503339
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 december 2019 19:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Presentatie is vanaf 20:15 te volgen op facebook, jawel!

https://www.facebook.com/lavuelta
https://twitter.com/ammattipyoraily/status/1207022848860020736

Draad met profieltjes.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  dinsdag 17 december 2019 @ 20:58:58 #45
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_190503365
Vuelta a Norte España

Alto de Amerongse Berg _O_
  dinsdag 17 december 2019 @ 21:13:16 #46
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_190503728
JumboVismaRoad twitterde op dinsdag 17-12-2019 om 21:07:14 🇪🇦#Vuelta2020 @s_kruijswijk will be our team leader for the coming Vuelta.🚴‍♂"I see it as a great opportunity to get on the podium in the Vuelta."🏆Watch the full interview here!⤵#samenwinnen https://t.co/MZomEDCMu1 reageer retweet
Morgen al vuelta team bekend maken _O-
pi_190504097
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 december 2019 20:58 schreef Momo het volgende:
Vuelta a Norte España

Alto de Amerongse Berg _O_
Klinkt als een Spaans muurtje tegen 20% :D
pi_190504327
quote:
ronde van Noord Spanje
pi_190504331
quote:
0s.gif Op dinsdag 17 december 2019 21:13 schreef Momo het volgende:
JumboVismaRoad twitterde op dinsdag 17-12-2019 om 21:07:14 🇪🇦#Vuelta2020@:s_kruijswijk will be our team leader for the coming Vuelta.🚴‍♂"I see it as a great opportunity to get on the podium in the Vuelta."🏆Watch the full interview here!⤵#samenwinnen https://t.co/MZomEDCMu1 reageer retweet
Morgen al vuelta team bekend maken _O-
Van de voorlopige selecties van de grote rondes voor dit jaar is later ook nog genoeg gewijzigd :D

Maar denk dat elke ploeg inmiddels al wel een idee heeft hoe de verdeling gaat worden qua grote rondes. En waarom dat dan niet openbaar maken?
  Moderator dinsdag 17 december 2019 @ 21:37:03 #50
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_190504334

1. Dit wisten we al natuurlijk.


2. Alto de Amerongse Berg _O_


3. Dit zullen we dan maar zien als een ode aan grote Nederlandse renners uit het verleden, ofzo. Van Est, Wagtmans, enzo, je kent het wel.

-


4. Karabieta en dan Arrate is niet heel slecht, al blijft Arrate wel heel erg gaap. Zit ook weer in de Itzulia, zien we volgend jaar dus twee keer. Hoewel je op basis van deze summiere informatie nog steeds niet weet welke kant ze doen. Denk wel Matsaria, maar goed. In ieder geval een betere rit dan die van 2012, toen zat er voor Arrate niets. Nu dus in ieder geval Karabieta, het is alleen jammer dat Karakate is geschrapt. Was wel een gerucht, maar komt er dus niet van.


5. Inderdaad Urbasa, inderdaad San Miguel de Aralar en finish in Lekunberri. Soms kloppen geruchten, jawel. Prima rit, eigenlijk wel. Zeker als je bedenkt dat het de eerste week is hebben we hier weinig over te klagen.


6. Dit gaat iets minder spektakel opleveren. Zal wel een rit voor de vluchters zijn. We gaan vooral naar Laguna Negra voor de mooie plaatjes. Laguna Negra de Vinuesa, blijkbaar. Dacht dat het overal Urbion werd genoemd, maar Unipublicgoden gaan vaak voor een andere invalshoek.


7. Ritje voor de sprinters, dat viel te verwachten. Inderdaad start in het voormalige Keltische dorpje Numancia, puntje voor Marca.


8. Van Huesca naar Sabiñanigo, dat is dan weer een punt voor AS. Verder een tegenvallende rit, zoals ik al had voorspeld. Heuvelritje voor de vluchters, komt aardig in de buurt. Iedereen zal zich sparen voor de laatste rit van de week.


9. Biescas, weer een punt voor AS. Verder geen verrassingen, precies het meest voorspelbare parcours dat men kon uitstippelen. Portalet, Aubisque, Tourmalet. Op papier natuurlijk leuk, in de praktijk geloof ik het wel met die hele Tourmalet. Alsnog een hele belangrijke rit, waar een hoop duidelijk gaat worden.

-


10. Op de officiële site van de Vuelta staat nu Victoria i.p.v. Victoria (lol). Verder kicken hoor, weer een rit in het altijd fantastische Baskenland. Wel een weinig betekenisvolle rit, vrees ik. Werk voor de vluchters, zou ik zeggen. Ach, in ieder geval mooie plaatjes. Puerto de Orduña is niet heel zwaar, ziet er wel mooi uit.


11. Moncalvillo wordt genot, stevige klim. En in ieder geval geen unipuerto, het is iets.


12. Ja, da's niks he. Hopen dat het waait, misschien?


13. Toch van Castro Urdiales naar Suances, het worden lange verplaatsingen voor de renners. Hele dag langs de kust, het zal ondanks het vlakke profiel toch redelijk veel op en af gaan. Aan het eind blijkbaar een klimmetje van twee kilometer aan 5%, leuk voor de puncheurs.


14. Villaviciosa klopte dus ook, opnieuw een lange verplaatsing. Verder klopte het plaatje van de Asturische televisie bijna helemaal, ze hebben alleen Colladona over het hoofd gezien. Campa, Colladona, Cobertoria, San Lorenzo en dan La Farrapona. Stevige, serieuze rit. Enige probleem: rit 15.


15. Gelukkig was de Asturische televisie hier helemaal abuis. Wel wat meer dan twee beklimmingen onderweg, zoals te zien valt. En inderdaad een start in Pola de Laviana, AS wint het dus dik van Marca. Amai, streep door de rekening. Enfin, toch Cordal voor Angliru, zoals altijd. Mozqueta erbij is ook prima, het grote probleem blijft toch echt de volgorde. Doe Angliru voor La Farrapona en je hebt twee dagen genot. Nu is er toch wel een grote kans dat renners zich gaan verstoppen onderweg naar La Farrapona. Op zich ben ik het hier verder wel eens met de afstanden. Eerst een - relatief - lange bergrit en daarna een korte, zo hoort het. Alleen had die lange dan 200 moeten zijn in plaats van 170, maar goed.

-


16. Volledig langs de kust en dan Mirador de Ezaro, zoals de verwachting was. Toch niet naar de smaak van iedereen, want als je af en toe van de kust had afgeweken had je nog wat meer beklimmingen onderweg kunnen meepikken. Nouja goed, 33,5 is meer dan verwacht. We doen het er maar mee.


17. Dag voor de vluchters. Mooie plaatjes in de Ribeira Sacra. En toch nog een oplopende aankomst in Ourense, zo te zien.


18. Ga je voor de tweede keer in de historie naar Portugal en dan kom je met zoiets. Nee, dit kan niet.


19. Geen Torre. :') Sowieso, wat is deze rit überhaupt? Dit is vrij teleurstellend, de derde week is er een om snel te vergeten.


20. Nouja, goed, hier hebben ze nog wel wat van proberen te maken. Alleen is La Covatilla echt een kutaankomst, en de bergen in de omgeving zijn niet lastig genoeg om er echt een geweldige rit van te maken. Dus dan kom je op zoiets uit. Het is in ieder geval lastiger dan de rit naar La Covatilla van 2018. Maarja, om hier nu een veldslag te verwachten? Waarschijnlijk weten we na de tijdrit al wie de Vuelta wint en ligt bijna alles al vast.


21. Starten bij een paardenrenbaan, weer eens wat anders. Daarmee is het laatste vraagteken weggewerkt. Ik moet even alles laten bezinken, maar ik denk dat het voor Vueltabegrippen een behoorlijk brave ronde is.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')