Nee dat is een ding op Dumpertquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:16 schreef D. het volgende:
[..]
Droppings?
Probeer je iets te insinueren omdat dit toevallig 40+ is?
jesusquote:
Ah, had niets met zwaartekracht te maken dusquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:17 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Nee dat is een ding op Dumpert
Keltisch is ook een breed begrip.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:09 schreef Prisha het volgende:
[..]
Het is een Keltisch feest, Samhain. Niks Hollands.
Maar vertel even over die donuts
meer een one track brainquote:
en vertel eens van de wielklemquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:19 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Keltisch is ook een breed begrip.
De Hollanders kende een broodje wat je moest frituren. Toen ze het recept meenamen naar Amerika konden ze het vet niet heet genoeg krijgen en stampten hem plat en drukte ze een gat in het midden. Zodoende werd die wel goed gaar.
Als de symptomen er op lijken hoeft het er natuurlijk niet op te wijzen. De oorzaak ervan kan heel ergens anders liggen.quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:11 schreef Recce het volgende:
[..]
Ja, klopt wel dat die symptomen op depressie wijzen. Volgende keer maar eens bespreken met de shrink. Een neerwaartse spiraal heb ik geen zin in.![]()
Thanks voor het meedenken.Deze pagina hielp me laatst: https://czep.net/weblog/52cards.html Als je dat goed leest, krijgen je hersenen het wel moeilijk.
Raakte je niet depressief van dat boek?quote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:16 schreef Ghostbuster het volgende:
Ik had een luisterboek over depressies waar je gek van word zo ingewikkeld was het
Niet over de eerste parkeermeters?quote:
Bijna wel ze had een manier hoe er naar te kijken waar ik een dag over nagedacht hebquote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:19 schreef Recce het volgende:
[..]
Raakte je niet depressief van dat boek?
ja diequote:Op dinsdag 29 oktober 2019 21:20 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Niet over de eerste parkeermeters?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |