Er is toch geen enkel 'bewijs' dat dit, als Feyenoord eenmaal deelneemt aan de BeneLiga, ondenkbaar is?quote:Op dinsdag 12 november 2019 09:19 schreef -XOR- het volgende:
[..]
En in Europa door clubs uit Alpendwergstaatjes met Gregor Schlierenzauer in de spits.
Natuurlijk is dat niet ondenkbaar, maar de club die dan wel Europees speelt zal beter beslagen en krachtiger voor de dag komen. Competitie brengt het beste naar boven, in topsport. Die competitie ontbreekt nu.quote:Op dinsdag 12 november 2019 15:56 schreef Fargo het volgende:
[..]
Er is toch geen enkel 'bewijs' dat dit, als Feyenoord eenmaal deelneemt aan de BeneLiga, ondenkbaar is?
Ik zie weinig concrete voorbeelden van Infantino's plannen. En bijvoorbeeld Algerijnse en Marokkaanse clubs in een gezamenlijke competitie zie ik niet snel gebeuren vanwege de gevoeligheid. voor rellenquote:Op zaterdag 30 november 2019 11:20 schreef Klopkoek het volgende:
Ondertussen heeft Infantino laten weten dat hij een pan-Afrikaanse competitie ondersteunt en zijn ook de Ieren in gesprek over een fusie competitie.
https://www.bbc.co.uk/sport/football/50599595
Nederland moet dan als klein cultuurgebied niet achterblijven en aansluiting zoeken.
https://www.consultancy.n(...)eeft-kans-van-slagen
Er is een concreet plan om een soort mondiale Champions League te starten. Wat de clubs ook weer gebruiken om UEFA onder druk te zetten.quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:30 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik zie weinig concrete voorbeelden van Infantino's plannen. En bijvoorbeeld Algerijnse en Marokkaanse clubs in een gezamenlijke competitie zie ik niet snel gebeuren vanwege de gevoeligheid. voor rellen
Heeft Nederland daar echt veel te zoeken?quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:53 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Er is een concreet plan om een soort mondiale Champions League te starten. Wat de clubs ook weer gebruiken om UEFA onder druk te zetten.
Nederland mag niet achter blijven, maar ik vermoed zo dat gezien de incompetentie en kleinburgerlijk denken dit wel gaat gebeuren.
de Ieren?quote:Op zaterdag 30 november 2019 11:20 schreef Klopkoek het volgende:
Ondertussen heeft Infantino laten weten dat hij een pan-Afrikaanse competitie ondersteunt en zijn ook de Ieren in gesprek over een fusie competitie.
https://www.bbc.co.uk/sport/football/50599595
Nederland moet dan als klein cultuurgebied niet achterblijven en aansluiting zoeken.
https://www.consultancy.n(...)eeft-kans-van-slagen
Jazekerquote:
dat zal pijn doen in het VKquote:Op zondag 1 december 2019 20:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Jazeker
https://www.bbc.com/sport/football/50115898
Daar hebben ze per slot van rekening ook een overdaad aan amateurclubs van het niveau Emmen en RKC.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snel invoeren.
Het gaat de Ieren alleen maar om Ulster. Ook logisch gezien de verkiezingsuitslagen in grote delen va Noord-Ierland. Met Ulster is de 'Island'-competitie groter dan die van Schotland, staat in dat artikel.quote:Op zondag 1 december 2019 20:48 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Jazeker
https://www.bbc.com/sport/football/50115898
Daar hebben ze per slot van rekening ook een overdaad aan amateurclubs van het niveau Emmen en RKC.
quote:Op vrijdag 20 december 2019 03:52 schreef berko13 het volgende:
[ afbeelding ]
Geografisch ziet de Beneliga er (ongeveer) zo uit.
Eindstand op basis van totale marktwaarde van de objectieve bron transfermarkt.nlDat had je je in 1830 moeten realiseren. Dat de Walen zich wilden afscheiden, had hun dan maar.gelaten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snel invoeren.
Er zullen niet zoveel Waalse clubs in een beneliga meespelen. Traditioneel levert die regio ook niet zoveel voetballers af.quote:Op vrijdag 20 december 2019 07:51 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Dat had je je in 1830 moeten realiseren. Dat de Walen zich wilden afscheiden, had hun dan maar.gelaten.
quote:Op vrijdag 20 december 2019 03:52 schreef berko13 het volgende:
[ afbeelding ]
Geografisch ziet de Beneliga er (ongeveer) zo uit.
Eindstand op basis van totale marktwaarde van de objectieve bron transfermarkt.nlTwente is gewoon een staartclub, waarom zouden die ineens mee mogen doenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snel invoeren.DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
Normaliter is het een club die qua begroting, stadion en achterland ruimschoots mee zal kunnen.quote:Op vrijdag 20 december 2019 11:22 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Twente is gewoon een staartclub, waarom zouden die ineens mee mogen doen
qua wanbeleid en schuldenberg alleen nietquote:Op vrijdag 20 december 2019 14:22 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Normaliter is het een club die qua begroting, stadion en achterland ruimschoots mee zal kunnen.
Walllonië is ook 'maar' 1/.3e van België qua inwoneraantal. Dan kom je uit op 2 - 3 clubs. Met Bergen, Moeskroen en La Louviere ook wel wat Waalse clubs (die het ooit redelijk deden) teruggevallen.quote:Op vrijdag 20 december 2019 09:10 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Er zullen niet zoveel Waalse clubs in een beneliga meespelen. Traditioneel levert die regio ook niet zoveel voetballers af.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eerste divisie (14 NL - 6 VL)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amateurklasse NederlandSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Amateurklasse Vlaanderen en BrusselSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ze hebben de achterban en infrastructuur om een structurele subtopper te zijn.quote:Op vrijdag 20 december 2019 11:22 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Twente is gewoon een staartclub, waarom zouden die ineens mee mogen doen
Natuurlijk moeten ze het wel sportief afdwingen.![]()
Interessant artikel over het belang van voeding en hoeveel mensen een club in dienst heeft.
Een Beneliga zou zeker kunnen helpen om de begeleiding op professioneel niveau te krijgen over de hele competitie
"During nine years at Manchester United, Smalling watched the club build a department of multiple nutritionists from different countries, with one person specialised in postmatch protein shakes, another in injury recovery and so on."
https://www.ft.com/content/d6f35b0a-31ad-11ea-a329-0bcf87a328f2
(via google kun je dit artikel lezen)
Op die manier is het ook lastig te voorspellen hoe bijvoorbeeld een Stengs in de Premier League zou reageren/presteren.Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."![]()
Om 17:00 voorproefje Ajax - Club BruggeIk ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo![]()
Dit Club komt over een hele competitie niet in de top-3 van de BeneLiga.quote:
Wat hoop ik van harte dat dit afgrijselijke plan zo snel mogelijk de prullenbak in verdwijnt.![]()
quote:Op vrijdag 3 januari 2020 02:13 schreef berko13 het volgende:
België zit al meer dan één jaar zonder federale regering ondertussen.
Stel dat men in 2020 tot de conclusie komt dat de kloof tussen Vlaanderen en Wallonië onoverbrugbaar is geworden?
Of dat er nieuwe verkiezingen komen waarbij de separatisten in het Noorden de meerderheid halen?
Daar moeten we rekening mee houden.
Nederland: 17 miljoen inwoners
Vlaanderen: 6 miljoen inwoners
Brussel: 1 miljoen inwoners
Dan stel ik het volgende voor: 40 profclubs (28NL, 11VL, 1BRU)
Naast de clubs staan de toeschouwersaantallen van deze bron van het seizoen 2018/19.
Eredivisie (14 NL - 5 VL - 1 BRU)club Brugge ondertussen ook een nieuw stadion met 40000 zitjes.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 3 januari 2020 02:13 schreef berko13 het volgende:
België zit al meer dan één jaar zonder federale regering ondertussen.
Stel dat men in 2020 tot de conclusie komt dat de kloof tussen Vlaanderen en Wallonië onoverbrugbaar is geworden?
Of dat er nieuwe verkiezingen komen waarbij de separatisten in het Noorden de meerderheid halen?
Daar moeten we rekening mee houden.
Nederland: 17 miljoen inwoners
Vlaanderen: 6 miljoen inwoners
Eerste divisie (14 NL - 6 VL)Een eerste divisie met Belgische en Nederlandse clubs is niet haalbaar denk ik. Niemand gaat internationaal uit supporteren op zulke kleine clubs.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Welke Nederlandse club zie je dan nog Dynamo Kiev, LASK Linz en Galatasaray uitschakelen?quote:Op zaterdag 11 januari 2020 21:57 schreef Fargo het volgende:
[..]
Dit Club komt over een hele competitie niet in de top-3 van de BeneLiga.
Wat hoop ik van harte dat dit afgrijselijke plan zo snel mogelijk de prullenbak in verdwijnt.
Het is gevaarlijk om conclusies aan één potje te verbinden.
Hou er ook rekening mee dat Club Brugge vooraan Dennis en Diatta miste… Dat zijn 2 goudhaantjes die elk 20 miljoen of meer zullen opbrengen.
Ik volg beide competities en schat Brugge zeker niveau AZ in... maar Ajax is te hoog gegrepen.
Ajax is kandidaat eindwinst voor de Europa League terwijl Brugge en AZ hun Europees seizoen al geslaagd is met overwintering.
Dat is het grote verschil.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: