Jeej!quote:Op dinsdag 19 november 2019 13:27 schreef -Mellow- het volgende:
Mijn baby viel net zomaar in de box in slaap, uit zichzelf![]()
![]()
Moest alleen heel eventjes haar armpjes tegenhouden voor gezwaai.
Dat doen wij nu ook, maar wij hebben geen base en 2 auto's, dus de MC moeten we er iedere keer inzetten en met de gordel vastzetten en er weer uithalen.quote:Op dinsdag 19 november 2019 18:47 schreef douche-eendje het volgende:
Maxi-Cosi gebruiken wij alleen voor in de auto. En als we met de auto boodschappen doen, dan gaat Bas in de MC mee de supermarkt in. Wij hebben er een familyfix base bij waar ook een vervolgstoel op kan straks.
Dat in de auto laten staan is hier niet handig, want hij moet met de gordel vast worden gezet, dan krijg je onmogelijk de baby in de maxi-cosi.quote:Op dinsdag 19 november 2019 19:02 schreef Lemijn het volgende:
Je hebt een maxi-cost buiten de auto niet nodig om je kind te vervoeren, toch? Je hebt armen en draagzakken en wandelwagens... allemaal redenen om die stoel lekker in de auto te laten. Dat je met 2 auto's soms moet wisselen is inderdaad wel irritant. Maar dat zou ik dus zo min mogelijk doen, of een tweede maxi-cosi scoren, die dingen worden bij bosjes aangeboden op marktplaats.
Er is trouwens een topic over autostoeltjes @:automatic_ ik zal 'm even zoeken voor je.
edit: hiero.
In een 4-deurs zou dat misschien nog wel lukken, maar in een 3-deurs denk ik niet.quote:Op dinsdag 19 november 2019 19:15 schreef Lemijn het volgende:
Kan je een baby daar niet tussendoor wurmen? Ik dacht dat ik dat wel deed. Of de gordel losklikken en dan alsnog de stoel laten staan. Maar goed ik vond het gewoon vreselijk om met die stoel te sjouwen maar ik weet dat niet iedereen dat met me eens is.
Dat idee had ik dus ook, maar loop tegen hetzelfde aanquote:Op dinsdag 19 november 2019 18:59 schreef automatic_ het volgende:
Wij hebben allebei een base in de auto en gebruiken de Maxi Cosi. Beide bases via MP gekocht (family fix),
want we hadden geen zin in gordel gedoe.
Bedoeling is om te gaan ori๋nteren voor ้้n meegroei stoel voor de auto waar we de verste afstanden mee rijden. Maar welke.... geen idee. Haha.
Zoiets zat ik ook aan te denken, maar waar gaat prul in als je de auto uit gaat?quote:Op dinsdag 19 november 2019 19:30 schreef Tink89 het volgende:
Wij hebben het als volgt gedaan:
Toen prul heel klein was, de maxi cosi op de base in mijn auto en bij m'n man in de gordel. Prul zit veel meer bij mij in de auto.
Nu (prul weegt 8 kilo en ik krijg haar in de maxi cosi niet meer getild) prul in de Nuna rebl plus isize in mijn auto en in de maxi cosi bij m'n man. Die staat in de auto, niet meer binnen. Over een tijdje gaat de groep 1 stoel in m'n mans auto.
Wij hebben het matrasje een beetje verhoogd en stomen in de badkamer. Maar hij haar minimaal last. Ui hebben we ook geprobeerd op de slaapkamer, maar dit sloeg op z'n slijmvliezen.quote:Op dinsdag 19 november 2019 20:34 schreef BellaaElisa het volgende:
Mijn baby is verkouden lijkt het. Nog tips wat ik er tegen kan doen dat die zo min mogelijk last er van heeft?
Hier geen duidelijk snot maar haar neus klinkt wel wat verstopt. Als newbie heb ik bij de drogist zowel ampullen met NaCl (zoutoplossing) gehaald als NaCl neusspray. Ik dacht dat die spray wel drama zou veroorzaken omdat het misschien gek voeltin de neus, maar ze reageert er totaal niet op.quote:Op dinsdag 19 november 2019 20:34 schreef BellaaElisa het volgende:
Mijn baby is verkouden lijkt het. Nog tips wat ik er tegen kan doen dat die zo min mogelijk last er van heeft?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat me wel verbaasde is dat ze al aanraden dat hij naast fv nog 300ml aan vocht zou ‘moeten’ binnenkrijgenhelemaal nog niet mee bezig joh, hij krijgt wel eens een oefenbeker water, maar dat is meer voor het idee. Enige vocht dat ‘ie binnen krijgt (naast de melk) is het badwater dat hij naar binnen slurpt
Hoeveel drinken die van jullie?
Hier ook 2 auto's, base zit momenteel vooral in mijn auto maar hij ligt ook regelmatig gewoon stof te vangen in de kast in de gang. Door al het gedoe hier heb ik er 5 maanden over gedaan om mijn tank weer eens zo ver leeg te rijden dat hij gevuld moest wordenquote:Op dinsdag 19 november 2019 18:51 schreef taxibabe het volgende:
[..]
Dat doen wij nu ook, maar wij hebben geen base en 2 auto's, dus de MC moeten we er iedere keer inzetten en met de gordel vastzetten en er weer uithalen.
Op onze base kan daarna de Pearl, die stoel kan tot 4 jaarquote:Op woensdag 20 november 2019 07:36 schreef taxibabe het volgende:
Ik zie dat bijna iedereen een base heeft, dat maakt het denk ik idd makkelijker om de MC in en uit de auto te halen. Ik ga nog maar ff verder nadenken en googlen wat in ons geval handiger is om een meegroeistoel te kopen.
Ik had gisteren nog zo'n 40 cc meld in koelkast staan, die heb ik Thomas gegeven na de voeding van half 11. Hij heeft zowaar doorgeslapen tot 5.00 uur! Helaas was hij daarna ook klaarwakker en ben ik om 6 uur ook maar uit bed gegaan.
Wij hebben dus geen base... vandaar mijn zoektocht naar een eventuele doorgroeistoel van 0 tot 4 jaar. Mijn idee is zo'n doorgroeistoel in mijn auto (4-deurs) en dan de mc met gordel voor in man zijn auto (3-deurs).quote:Op woensdag 20 november 2019 07:49 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Op onze base kan daarna de Pearl, die stoel kan tot 4 jaar
De meegroeistoelen zijn wel beter geworden maar in de meeste meegroeistoelen zit een pasgeboren baby heel erg rechtop vergeleken met de maxi cosi.quote:Op woensdag 20 november 2019 08:04 schreef Ticootje het volgende:
Vroeger waren die meegroei stoelen lang niet zo veilig als de stoelen die echt geschikt waren op gewichts klassen. Misschien is dat tegenwoordig anders?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |