Het is vooralsnog koffiedik kijken momenteel. En dat item is zo'n beetje een copy/paste uit talloze andere media.quote:Op vrijdag 1 november 2019 09:14 schreef babylon het volgende:
[..]
Wil jij met droge ogen beweren dat alles wat hij zegt onzin is?
Precies. Ik vermoed dan ook dat er nauwelijks onzin staat, op basis van de huidige kennis. Maar ja, sommige users weten het al-tijd beter.quote:Op vrijdag 1 november 2019 09:18 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Het is vooralsnog koffiedik kijken momenteel. En dat item is zo'n beetje een copy/paste uit talloze andere media.
Nee, niet alles. Maar wat hij zegt over DRS klopt niet, en wat hij zegt over 2020 ook niet.quote:Op vrijdag 1 november 2019 09:14 schreef babylon het volgende:
[..]
Wil jij met droge ogen beweren dat alles wat hij zegt onzin is?
Jij hebt al met Toto en Horner gepraat en ze hebben je plechtig beloofd om in 2020 niet bakken met geld in de auto te gooien als voorzetje voor 2021?quote:Op vrijdag 1 november 2019 09:31 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee, niet alles. Maar wat hij zegt over DRS klopt niet, en wat hij zegt over 2020 ook niet.
Het artikel heeft een edit gehad sinds ik het las in de app, wat hij zegt over de vaagheid en dat dit soort dingen al vaker zijn geprobeerd klopt wel. Dat stond er eerst niet in.
Het maakt niet uit wanneer je het uitgeeft, het totaal mag niet boven de 175 miljoen uitkomen. Of dat nu in 2019, 2020 of 2021 is. De ontwikkeling van de een auto neemt meer dan een jaar in beslag.quote:Op vrijdag 1 november 2019 09:56 schreef babylon het volgende:
[..]
Jij hebt al met Toto en Horner gepraat en ze hebben je plechtig beloofd om in 2020 niet bakken met geld in de auto te gooien als voorzetje voor 2021?
Inderdaad, dit zou ik ook verwachten.quote:Op vrijdag 1 november 2019 10:48 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Het maakt niet uit wanneer je het uitgeeft, het totaal mag niet boven de 175 miljoen uitkomen. Of dat nu in 2019, 2020 of 2021 is. De ontwikkeling van de een auto neemt meer dan een jaar in beslag.
Mercedes heeft bijvoorbeeld 16 maanden over hun W10 gedaan.
Ze kunnen natuurlijk al investeren in materiaal wat al langer mee kan gaan. Simulatietechniek, gereedschappen(in de breedste zin van het woord), computers, servers, laptops etc. Of valt dat niet onder budgetcap?quote:Op vrijdag 1 november 2019 10:48 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Het maakt niet uit wanneer je het uitgeeft, het totaal mag niet boven de 175 miljoen uitkomen. Of dat nu in 2019, 2020 of 2021 is. De ontwikkeling van de een auto neemt meer dan een jaar in beslag.
Mercedes heeft bijvoorbeeld 16 maanden over hun W10 gedaan.
Precies dat. Alles wat je 'gratis' kan hergebruiken,kun je al in 2020 uitgeven.quote:Op vrijdag 1 november 2019 11:03 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Ze kunnen natuurlijk al investeren in materiaal wat al langer mee kan gaan. Simulatietechniek, gereedschappen(in de breedste zin van het woord), computers, servers, laptops etc. Of valt dat niet onder budgetcap?
Alleen zaken die invloed hebben op de prestaties van de auto vallen onder de budgetcap. Laptops, servers e.d. dus nietquote:Op vrijdag 1 november 2019 11:03 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Ze kunnen natuurlijk al investeren in materiaal wat al langer mee kan gaan. Simulatietechniek, gereedschappen(in de breedste zin van het woord), computers, servers, laptops etc. Of valt dat niet onder budgetcap?
Vraag mij af hoe ze dat gaan reguleren.quote:Op vrijdag 1 november 2019 14:47 schreef Danny het volgende:
[..]
Alleen zaken die invloed hebben op de prestaties van de auto vallen onder de budgetcap. Laptops, servers e.d. dus niet
quote:Op vrijdag 1 november 2019 14:58 schreef bokkepoot het volgende:
[..]
Vraag mij af hoe ze dat gaan reguleren.
Klein voorbeeldje als ze een ander type carbon willen gebruiken, wat lichter en stijfer is.
Onderzoek uit besteden naar een ander bedrijf en dan de volledige onderzoekskosten vanuit een ander bedrijf laten betalen. Hoe de FOM en FIA dat tegen willen gaan lijkt mij aardig lastig.
Er komen onafhankelijke auditors die de boeken nalopen. Dat zijn mensen die dus juist dergelijke zaken opsporen voor hun beroep. Elk team ligt dus permanent onder een financiële loep. Daarbij zijn de straffen niet mals. Ze variëren van geldstraffen tot uitsluiting van de kampioenstitel. Niet een risico dat partijen als Ferrari of Mercedes makkelijk zullen willen lopen.quote:Op vrijdag 1 november 2019 15:10 schreef Rossdale het volgende:
Sowieso zullen alle werknemers wel op de loonlijst staan voor 1 euro per jaar en dat ze daarnaast echt betaald worden vanuit een andere firma.
Zo moeilijk is het niet om katvangers te gebruiken en nieuwe bedrijven of stichtingen op te richten.quote:Op vrijdag 1 november 2019 15:36 schreef Danny het volgende:
[..]
[..]
Er komen onafhankelijke auditors die de boeken nalopen. Dat zijn mensen die dus juist dergelijke zaken opsporen voor hun beroep. Elk team ligt dus permanent onder een financiële loep. Daarbij zijn de straffen niet mals. Ze variëren van geldstraffen tot uitsluiting van de kampioenstitel. Niet een risico dat partijen als Ferrari of Mercedes makkelijk zullen willen lopen.
Dit zal wel opvallen, dat er opeens medewerkers door iemand anders worden betaald, de straffen die de fia is dan ook niet mals, uitsluiten voor het kampioenschap.. (daar gaat je prijzengeld en bonussen (voor teams als Mercedes is dat al gauw 150 miljoen)quote:Op vrijdag 1 november 2019 15:10 schreef Rossdale het volgende:
Sowieso zullen alle werknemers wel op de loonlijst staan voor 1 euro per jaar en dat ze daarnaast echt betaald worden vanuit een andere firma.
Je zit in het verkeerde topicquote:
Ze gaan ook eea ah prijzengeld doen. Maar ook daar is een topic voorquote:Op vrijdag 1 november 2019 16:30 schreef Sinister-D- het volgende:
Zouden de prijzengelden ook naar beneden bijgesteld gaan worden?
quote:Op vrijdag 1 november 2019 17:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je zit in het verkeerde topic
F1 algemeenquote:Op vrijdag 1 november 2019 17:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ze gaan ook eea ah prijzengeld doen. Maar ook daar is een topic voor
Nee, F1 / Nieuwe Regels '21 discussietopic #1quote:
Dat was geen vraag. Dit is algemeen, dus past evengoed hier.quote:Op vrijdag 1 november 2019 18:31 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Nee, F1 / Nieuwe Regels '21 discussietopic #1
Hopelijk zorgt het ook voor minder paydrivers als de beste coureurs het weer waard gaan zijnquote:Op zaterdag 2 november 2019 11:42 schreef THEFXR het volgende:
Marko ziet fout in budgetplafond: "Topcoureurs kunnen 50 miljoen gaan kosten"
https://www.gptoday.net/n(...)-miljoen-gaan-kosten
Hij is hem kwijt. In de papieren staat hij weer op 1 totaal.quote:Op zaterdag 2 november 2019 13:03 schreef Red_85 het volgende:
Is Max nu ook officieel zn pole van Mexico kwijt? Dacht dat hij wel die tijd hield maar +3 plekken had gekregen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |