Wat zijn de laatste trends binnen Bethesda?quote:Op zaterdag 7 maart 2020 09:00 schreef Grishenko_ het volgende:
Wie denkt nog meer dat Bethesda hopeloos verloren is? Ik denk ook dat Starfield niet zo goed zal zijn als hun eerdere RPG's. Ik hoop het wel uiteraard, maar de laatste trends binnen Bethesda doen mij het ergste vrezen.
Een honing blonde korte bobquote:Op zaterdag 7 maart 2020 09:17 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Wat zijn de laatste trends binnen Bethesda?
Als je een beetje Fallout 76 hebt gevolgd, dan weet je wat ik bedoel. Niet alleen een halve game uitbrengen, maar tegelijkertijd ook microtransacties, abonnementen van 100 euro per jaar, verkeerde advertisering van onder andere plastic tassen die leer hadden moeten zijn, doxxing van spelergegevens, ontkenning van hun problemen etc. etc.quote:Op zaterdag 7 maart 2020 09:17 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Wat zijn de laatste trends binnen Bethesda?
Ja, dat weet ik. Is dat een trend binnen Bethesda of alleen voor 76? Kan het me bij FO 4 bijvoorbeeld niet herinneren.quote:Op zaterdag 7 maart 2020 10:26 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Als je een beetje Fallout 76 hebt gevolgd, dan weet je wat ik bedoel. Niet alleen een halve game uitbrengen, maar tegelijkertijd ook microtransacties, abonnementen van 100 euro per jaar, verkeerde advertisering van onder andere plastic tassen die leer hadden moeten zijn, doxxing van spelergegevens, ontkenning van hun problemen etc. etc.
quote:
FO76 = BGS. En dat spel is al minimaal anderhalf jaar in de omloop, waarbij ze helemaal niets goeds hebben gedaan.quote:Op zaterdag 7 maart 2020 10:35 schreef Noppie2000 het volgende:
Ja, dat weet ik. Is dat een trend binnen Bethesda of alleen voor 76? Kan het me bij FO 4 bijvoorbeeld niet herinneren.
Ook maar gewoon jouw mening natuurlijk. Ik vond Fallout 3 totaal ruk, 4 vond ik vermakelijk (en NV uiteraard ook).quote:Op zaterdag 7 maart 2020 10:42 schreef Grishenko_ het volgende:
[..]
Trouwens FO4 was uiteraard stukken minder dan 3, dus de verminderde kwaliteit schept inderdaad een precedent.
Fallout NV was op veel systemen ook onspeelbaar helaas. Veel vastlopers waardoor ik NV nooit helemaal uitgespeeld hebquote:Op woensdag 1 april 2020 11:11 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ook maar gewoon jouw mening natuurlijk. Ik vond Fallout 3 totaal ruk, 4 vond ik vermakelijk (en NV uiteraard ook).
Overigens momenteel weer hooked aan Fallout 4 in VRWerkt toch wel érg leuk.
Yup, ik weet nog hoe beroerd het ging op mijn Xbox 360 destijds. Iedere keer als ik die settlement inliep met die dino (waar Boon op te pikken was) crashte de gamequote:Op woensdag 1 april 2020 11:16 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Fallout NV was op veel systemen ook onspeelbaar helaas. Veel vastlopers waardoor ik NV nooit helemaal uitgespeeld heb
Obsidian had van Bethesda dan ook bizar weinig tijd gekregen om NV te maken.quote:Op woensdag 1 april 2020 11:16 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Fallout NV was op veel systemen ook onspeelbaar helaas. Veel vastlopers waardoor ik NV nooit helemaal uitgespeeld heb
Mits de juiste hardware wel, toen ze uitkwamen moest ik het doen met 2e-rangs merken en dan ben je al gauw gezien.quote:Op woensdag 1 april 2020 13:19 schreef Vault-Boy het volgende:
Fallout games speel ik tegenwoordig alleen nog maar op de pc. De grootste reden is dat je dan kan modden en de games veel beter speelbaar zijn.
Haha nee destijds hoefde ik het geeneens te proberen op de pc. Had toen echt een bagger pc.quote:Op woensdag 1 april 2020 13:33 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Mits de juiste hardware wel, toen ze uitkwamen moest ik het doen met 2e-rangs merken en dan ben je al gauw gezien.Nu moet het geen issue meer zijn nee.
Ik zou daarom alleen al zo graag (weer) een game-pc willen hebbenquote:Op woensdag 1 april 2020 13:19 schreef Vault-Boy het volgende:
Fallout games speel ik tegenwoordig alleen nog maar op de pc. De grootste reden is dat je dan kan modden en de games veel beter speelbaar zijn.
Ik heb eind vorig jaar een pc gebouwd. Totaal iets van 1000 euro. Kan prima die games op ultra spelen en zelfs een enb erop. Geen enkele moeite. Het ligt ook eraan op welke resolutie je wilt spelen. Als je maar op 1080 wilt spelen dan heb je geen bakbeest meer nodig hoor. Zeker qua bethesda spellen.quote:Op woensdag 1 april 2020 18:23 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Ik zou daarom alleen al zo graag (weer) een game-pc willen hebben
Dat upgraden is alleen zo duuuur
Ja daar zit wat in. Ik hoef echt niet op 4k 60fps te gamen en het gaat ook eigenlijk voornamelijk om Bethesda games (ook modded Skyrim enzo) en de oude S.T.A.L.K.E.R games enzo.quote:Op woensdag 1 april 2020 18:31 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Ik heb eind vorig jaar een pc gebouwd. Totaal iets van 1000 euro. Kan prima die games op ultra spelen en zelfs een enb erop. Geen enkele moeite. Het ligt ook eraan op welke resolutie je wilt spelen. Als je maar op 1080 wilt spelen dan heb je geen bakbeest meer nodig hoor. Zeker qua bethesda spellen.
Ik zou zeggen mits je het geld hebt en kan missen dan doen. Ik twijfelde ook heel lang, omdat ik de laatste jaren meer op de PS4 speelde. Maar toch maar gedaan en geen spijt van. Er zijn zoveel toffe mods die die games zoveel leuker en beter maken.quote:Op woensdag 1 april 2020 18:39 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Ja daar zit wat in. Ik hoef echt niet op 4k 60fps te gamen en het gaat ook eigenlijk voornamelijk om Bethesda games (ook modded Skyrim enzo) en de oude S.T.A.L.K.E.R games enzo.
Ik zou hem ook het liefst zelf willen bouwen ja... Hmmmm misschien toch eens over nadenken
Ook niet meer gespeeld sinds ik de platinum heb (3 augustus). Ben wel benieuwd naar de update als ik eerlijk ben, zo even downloaden.quote:Op dinsdag 14 april 2020 14:38 schreef TigerXtrm het volgende:
Zal mij benieuwen. Straks voor het eerst weer 76 spelen sinds ik het na de eerste twee weken heb laten liggen.
Klinkt een beetje cliché maar, de wereld leeft. Voorheen had je enkel verlaten plekken met verdwaalde robots en irritante scorched. Quests kreeg je via ingesproken holotapes en robots die uiteraard 0 emotie tonen. Ga hier heen, fetch x, kom terug, oh ik heb nog iets nodig, ga hier heen, fetch x etc. etc, de standaard fetch quests inderdaad.quote:Op woensdag 15 april 2020 01:07 schreef MMaRsu het volgende:
Waarom is het beter? Wat voor quests krijg je? Zijn het verhalende quests of fetch quests? Zit er diepgang in het speech gebeuren? Maken je keuzes iets uit aangezien het toch een mmo is?
Just asking
Leuker/beter dan Fallout 4?quote:Op woensdag 15 april 2020 10:13 schreef Drankster het volgende:
[..]
Klinkt een beetje cliché maar, de wereld leeft. Voorheen had je enkel verlaten plekken met verdwaalde robots en irritante scorched. Quests kreeg je via ingesproken holotapes en robots die uiteraard 0 emotie tonen. Ga hier heen, fetch x, kom terug, oh ik heb nog iets nodig, ga hier heen, fetch x etc. etc, de standaard fetch quests inderdaad.
Nu heb je een factionsysteem zoals in New Vegas. Je kan goed en slechte reputatie hebben met verschillende factions en dit beïnvloed ook de quests. Voorbeeld: een kroeg die onder druk werd gezet door een bandit kamp, ik daarheen, gun blazin' binnen stappen en uiteindelijk gaf de leider het op. Ik had verschillende opties, de raiders joinen en ook de kroeg afpersen, ze killen of geld krijg en de raiders met rust laten. Uiteindelijk voor het geld gekozen en alsnog de bandits gekilled. Eigenlijk wat je in Fallouts voorheen ook al deed.
He dat klinkt goed, als ik klaar ben met Doom misschien deze maar weer eens opstartenquote:Op woensdag 15 april 2020 10:13 schreef Drankster het volgende:
[..]
Klinkt een beetje cliché maar, de wereld leeft. Voorheen had je enkel verlaten plekken met verdwaalde robots en irritante scorched. Quests kreeg je via ingesproken holotapes en robots die uiteraard 0 emotie tonen. Ga hier heen, fetch x, kom terug, oh ik heb nog iets nodig, ga hier heen, fetch x etc. etc, de standaard fetch quests inderdaad.
Nu heb je een factionsysteem zoals in New Vegas. Je kan goed en slechte reputatie hebben met verschillende factions en dit beïnvloed ook de quests. Voorbeeld: een kroeg die onder druk werd gezet door een bandit kamp, ik daarheen, gun blazin' binnen stappen en uiteindelijk gaf de leider het op. Ik had verschillende opties, de raiders joinen en ook de kroeg afpersen, ze killen of geld krijg en de raiders met rust laten. Uiteindelijk voor het geld gekozen en alsnog de bandits gekilled. Eigenlijk wat je in Fallouts voorheen ook al deed.
Dit was nog een side quest, de mainquest heb ik nog niet gestart.
Speech is weer zoals 3 en New Vegas, je praat, krijgt keuze uit 3,4 reacties terug en je speech checks met strength, charisma etc.
Niet echt te vergelijken.quote:
NPC's is wel echt wat het spel nodig had, als Bethesda nu nog met toffe uitbreidingen komt kan het echt wel wat worden.quote:Op woensdag 15 april 2020 10:53 schreef Marsenal het volgende:
[..]
He dat klinkt goed, als ik klaar ben met Doom misschien deze maar weer eens opstarten
Maar kun je het ook volledig solo spelen? Ik bedoel zonder ongewenste encounters met griefers?quote:Op woensdag 15 april 2020 14:58 schreef Vault-Boy het volgende:
Man voelt toch meteen veel leuker nu. Ik was opnieuw begonnen en zelfs in Vault 76 heb je wat nieuwe dialoog met die robots. Toen uit de Vault naar Anchor Farm en dat was ook aardig veranderd en er liepen ook mensenDit maakt het echt meteen veel leuker om zo'n locatie te doorzoeken en er een tijdje te zijn. Echt het gevoel alsof de wereld nu leeft en je daar veilig bent. Normaal was er geen ruk te doen daar los van wat enemies.
Uiteindelijk ging ik weg en ineens zag ik ergens 2 random npc's discussiëren over wie ze moeten joinen (Setllers of Raiders). Ook zeer tof dat er nu meer random encounters zijn met npc's. Nee dit is voor mij al zoveel beter dan dat Fallout 76 eerst was. Krijg nu veel meer een normale Fallout gevoel hierbij![]()
![]()
Drama was dat, een opzichtige luie ontwerpfout. In feite waren in 90% van de gevallen je keuzes altijd iets vanquote:Op woensdag 15 april 2020 14:33 schreef Drankster het volgende:
[..]
Niet echt te vergelijken.
Het dialoguesysteem is wel veel beter dan die van Fallout 4. Bij F4 had je volgens mij maar 2/3 opties om te reageren en een 'sarcastic' optie die altijd gewoon toegeven was maar dan op een cringy manier.
[..]
Ja maar dan was de ontwikkelinstijd natuurlijk aanzienlijk langer en ik denk dat dit eerst een betaalde DLC was en ze nu toch hebben gedacht laten we het gratis doen.quote:Op woensdag 15 april 2020 14:47 schreef Sabata het volgende:
En als ze dit nu vanaf het begin hadden gedaan ipv de snelle cashgrab.
SPOILER: Eind verhaal base game, eerste missie Wastelanders DLCOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja toch, gelijk zin om weer te spelen vanavond.quote:Op woensdag 15 april 2020 14:58 schreef Vault-Boy het volgende:
Man voelt toch meteen veel leuker nu. Ik was opnieuw begonnen en zelfs in Vault 76 heb je wat nieuwe dialoog met die robots. Toen uit de Vault naar Anchor Farm en dat was ook aardig veranderd en er liepen ook mensenDit maakt het echt meteen veel leuker om zo'n locatie te doorzoeken en er een tijdje te zijn. Echt het gevoel alsof de wereld nu leeft en je daar veilig bent. Normaal was er geen ruk te doen daar los van wat enemies.
Uiteindelijk ging ik weg en ineens zag ik ergens 2 random npc's discussiëren over wie ze moeten joinen (Setllers of Raiders). Ook zeer tof dat er nu meer random encounters zijn met npc's. Nee dit is voor mij al zoveel beter dan dat Fallout 76 eerst was. Krijg nu veel meer een normale Fallout gevoel hierbij![]()
![]()
Sowieso was een protagonist die praat al kut en al helemaal die van Fallout 4. Blij dat ze met 76 weer de oude manier hebben.quote:Op woensdag 15 april 2020 16:01 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Drama was dat, een opzichtige luie ontwerpfout. In feite waren in 90% van de gevallen je keuzes altijd iets van
1. Ja
2. Nee
3. Onderbreek gesprek
4. Ja, maar toch vind ik het kut
Doom Eternal ga ik nog wel een paar weekjes zoet mee zijn, maar daarna start ik 76 toch weer eens op.
Als je hem voor 28 april koopt en je Bethesda account koppelt met Steam dan krijg je ook een Steam versie, scheelt weer een extra launcher.quote:Op woensdag 15 april 2020 17:38 schreef MMaRsu het volgende:
Damnit had ik toch ff een key moeten kopen vorige week
Nu zijn ze 5 euro duurder
Ik begin bijna te overwegen hem te kopenquote:
But I must check myself: there is a novelty here. Wastelanders is the game Fallout 76 should have been at launch, but it still suffers from very serious issues. The combat remains awful. It's unresponsive and janky and nowhere near as tight as it needs to be for Fallout 76 to be played as a shooter, which, given the awful VATs system, is unavoidable. Most of the time it looks pretty crap. Occasionally I'll find myself in just the right place at just the right time of day, with the sun casting rays that reflect off a stream, and I'll think Appalachia scrubs up well. But then I'll look at an NPC face and throw up in my mouth a bit. Fallout 76's NPCs have that trademark Bethesda NPC jank, unfortunately. You'll be talking to one of them and they'll just dart up or down for no reason. They do not look well. At all.quote:Op vrijdag 17 april 2020 21:19 schreef 2dope het volgende:
https://www.eurogamer.net(...)-fun-with-fallout-76
Heb 'm inmiddels ook opgepikt voor een prikkie, best wel vermakelijk. Had hiervoor alleen de bèta gespeeld op console en dat vond ik supermatig.quote:Op vrijdag 17 april 2020 20:11 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Ik begin bijna te overwegen hem te kopen
Ik ben nog maar level 15 maar heb nog niet één keer iets bekeken in de Atom Store, maar ik ben ook totaal niet bezig met base building. Ik heb nu iets van 2500 atom points geloof ik, allemaal "onbewust" opgehaald met allerlei uiteenlopende challenges ("kill 76 scorches with rifles, kill 6 different robot types", etc.). Geen idee wat ik er verder mee kan.quote:Op woensdag 22 april 2020 11:04 schreef TigerXtrm het volgende:
Wastelanders is wel goede shit, maar is natuurlijk wel onderdeel van het grotere geheel, en daarmee is nog steeds van alles mis. Grootste ergernis die ik heb is de Atom Store en de progressie van de main quest.
Aan alles is gewoon te merken dat gameplay wordt aangepast om meer shit uit de Atom Store te verkopen. Sinds Wastelanders gaan wapens sneller kapot, en laten er nou net in de Atom Store repair kits te koop zijn. Soortgelijk bederft voedsel sneller, en laat er nou net in de Atom Store een koelkast te koop zijn. Nu kan je Atoms verdienen door gewoon te spelen, maar vaak zijn dat dusdanige specifieke challenges dat het de normale gameplay in de weg zit. Bijvoorbeeld een level omhoog gaan op een hele specifieke plek, met een hele specifieke outfit aan. Verdienen kan, maar leuk is anders. En uiteraard zit alle toffe shit om je huisje mee aan te kleden ook voor idiote prijzen in die Atom Store. Beetje toffe skin voor je power armor? Kost je gewoon 12 dollar, soms zelfs meer. En om er nog eens extra druk op te zetten, zodat mensen het niet in hun hoofd halen om hun Atoms gewoon in-game op te sparen, zijn de meeste items ook nog eens beperkt beschikbaar. Heel veel dingen kun je een paar weken kopen en anders heb je gewoon pech
En de main quest is ook een gek ding. Op gegeven moment kom je aan bij Top of the World en als je dan een beetje door de main quest bent gerend sta je ineens als level 15 character in een zone waar minimaal level 20 vijanden spawnen. Je bent dus een beetje verplicht om te gaan grinden in de zones waar je wapens nog wel iets van effect hebben, maar voelt wel een beetje als een domper aan, aangezien ik het verhaal an zich wel ok vind.
Maar goed, ik kan me er wel mee vermaken. Ondanks alles heb ik de afgelopen week wel een goeie 25 uur in het spel gestoken, dus dat zegt ook wel wat. Nu je dingen kan verkopen in je kamp is er een soort van economie ontstaan, en is het leuk om bijvoorbeeld de juiste plek voor je camp te zoeken waar je de meeste winst kan maken. Zo ben ik lekker aan het bouwen geslagen naast het treinstation van de Whitesprings. Lekker plekje, alles in de buurt, elke keer dat ik inlog kan ik het station leegroven en terugverkopen aan de bot
Die level 20 quest heeft betrekking op de nieuwe DLCquote:Op woensdag 22 april 2020 12:24 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik ben nog maar level 15 maar heb nog niet één keer iets bekeken in de Atom Store, maar ik ben ook totaal niet bezig met base building. Ik heb nu iets van 2500 atom points geloof ik, allemaal "onbewust" opgehaald met allerlei uiteenlopende challenges ("kill 76 scorches with rifles, kill 6 different robot types", etc.). Geen idee wat ik er verder mee kan.
Moet zeggen dat ik de weapon degradation in het begin wel kut vond, vooral omdat je niet á la New Vegas dezelfde type guns aan elkaar kunt knopen. Maar ben nu wel redelijk gewend aan het scrappen van oude guns (waarvan de onderdelen vaak al genoeg zijn voor een reparatie voor hetzelfde type wapen) en het scherp zijn op essentiële junk/parts. Gelukkig staat er ook om de 10 meter een workbench. Voedsel en water zijn er in overvloed en ik had al vroeg 3x goeie END perk card (nu in totaal 75% meer 'dorstlessing' als ik me niet vergis).
Over die main quest en dat level verschil: dat is wel apart, ik zag in m'n pipboy een quest staan met "get to level 20", dus die lijkt wel afgeschermd voor rookies...? Verschilt per quest, wellicht. Overigens ben ik als level 15 ook al level 20 vijanden tegengekomen die ik alsnog kon one-shotten of iig retesimpel waren. Verschilt héél erg per vijand(type) en uiteraard gebruikte wapen. Scorched gaan sowieso heel snel gestrekt, blood eagles en die moleratpeople (?) zijn véél taaier heb ik 't idee, ongeacht level.
Maar je begint dan opnieuw omdat je level 150 poppetje "overpowered" is? Of gewoon omdat je die Wastelanders shyte vanaf het begin wil checken?quote:Op woensdag 22 april 2020 12:32 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Die level 20 quest heeft betrekking op de nieuwe DLC.
Ik heb nog niet echt de tijd gehad om het weer te spelen (en er zijn een aantal vervelende nieuwe bugs op dit moment) maar zie er ergens wel weer tegenop om opnieuw te beginnen. Op een gegeven moment zit je tegen een bepaald plafond aan (ergens tussen level 20-30) en kost het relatief veel tijd en moeite om verder te komen. Misschien dat die balans nu wel iets beter is.
Ik wacht nog even op de eerste patches en ga dan weer aan de slag. Wel jammer dat ik dan weer aantal dingen bij elkaar moet gaan grinden: backpack plans; plans voor bepaalde recipes; ontdekken van locaties om te fast travellen.
Met mijn level 150+ character en goede set aan armor/weapons is het nu allemaal vrij gemakkelijk.
Ik wil het gewoon weer eens helemaal vanaf het begin ervaren. Ik heb Fallout 3 en Fallout NV ook echt tig keer gespeeld. Kan er alleen nu nog niet de tijd en aandacht voor vinden om het te doen.quote:Op woensdag 22 april 2020 12:36 schreef 2dope het volgende:
[..]
Maar je begint dan opnieuw omdat je level 150 poppetje "overpowered" is? Of gewoon omdat je die Wastelanders shyte vanaf het begin wil checken?
Echt precies dit. Hier heb ik echt altijd last van. Zo heb ik The Witcher 3 al 5x opnieuw gestart ofzo en weer heb ik het spel al maanden niet meer aangeraakt pfff. Sowieso Bethesda Game Studios games heb ik zeker meer dan 100x opnieuw gespeeld over verschillende platformen en jaren.quote:Op woensdag 22 april 2020 13:55 schreef Marsenal het volgende:
Bij mij was het met fallout altijd zo erg dat als ik het een maandje of wat niet gespeeld had, ik niet meer genoeg feeling had met mijn inventory en hoe ik alles bij elkaar gespaard had, en (misschien wel belangrijker) op welk punt in de verhaallijnen ik was, en hoe de verhoudingen tegenover verschillende NPC’s waren, dat ik dan altijd maar besloot weer opnieuw te beginnen.
Ik ben bij een RPG na een lange pauze eigenlijk nooit meer met een oude playthrough doorgegaan.
Dat heb ik ook wel. Mijn mijn huidige character heb ik echt een half jaar geen quests meer gedaan omdat ik ze praktisch allemaal gedaan heb. Dus daarom misschien maar goed om opnieuw te beginnen.quote:Op woensdag 22 april 2020 13:55 schreef Marsenal het volgende:
Bij mij was het met fallout altijd zo erg dat als ik het een maandje of wat niet gespeeld had, ik niet meer genoeg feeling had met mijn inventory en hoe ik alles bij elkaar gespaard had, en (misschien wel belangrijker) op welk punt in de verhaallijnen ik was, en hoe de verhoudingen tegenover verschillende NPC’s waren, dat ik dan altijd maar besloot weer opnieuw te beginnen.
Ik ben bij een RPG na een lange pauze eigenlijk nooit meer met een oude playthrough doorgegaan.
quote:Op woensdag 22 april 2020 14:03 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Echt precies dit. Hier heb ik echt altijd last van. Zo heb ik The Witcher 3 al 5x opnieuw gestart ofzo en weer heb ik het spel al maanden niet meer aangeraakt pfff. Sowieso Bethesda Game Studios games heb ik zeker meer dan 100x opnieuw gespeeld over verschillende platformen en jaren.
Ik zou eigenlijk echt een vaste keuze moeten maken wat voor gamegenres ik koop want er zijn gewoon teveel games die leuk zijn, maar je hebt er echt niet de tijd voor om alles helemaal voluit te spelen. Zeker als RPG's als je nummer 1 genre is. Dan gaat er al zoveel tijd in die games.
Voor de zesde keer de Corvega Assembly Plant doenquote:Op woensdag 22 april 2020 14:18 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Dat heb ik ook wel. Mijn mijn huidige character heb ik echt een half jaar geen quests meer gedaan omdat ik ze praktisch allemaal gedaan heb. Dus daarom misschien maar goed om opnieuw te beginnen.
Dan kan ik de eerste 50 levels mijn mooie unyielding armor niet gebruiken
In Fallout 3 lekker naar de Super Duper Marketquote:Op woensdag 22 april 2020 14:40 schreef Marsenal het volgende:
[..]
[..]
Voor de zesde keer de Corvega Assembly Plant doen![]()
![]()
![]()
![]()
Zou toch tof zijn als Bethesda die dan maar eens gaat remasteren in plaats van de focus op die multimeuk shopgame rommel van ze. Ben nu net weer opnieuw begonnen met Fallout 4, maar eigenlijk hunker ik gewoon naar een compleet nieuwe Fallout (vast tegen beter weten in)quote:Op woensdag 22 april 2020 14:47 schreef Citizen.Erased het volgende:
Sommige dingen kan ik echt nog blind spelen. In Fallout 3 eerst naar Rivit City rennen om INT bobblehead op te halen voordat je echt aan de slag ging.
Teleurgesteld als daar de Giant Radscorpion niet spawnde of al dood bleekquote:Op woensdag 22 april 2020 14:45 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
In Fallout 3 lekker naar de Super Duper Market
Jij hebt zeker Megaton gered in je eerste playthrough?quote:
Ik heb laatst de PS3 versie gespeeld maar daar schrok ik toch wel een beetje van. Daarom net The Outer Worlds voor het eerst opgestart.quote:Op woensdag 22 april 2020 22:53 schreef Vault-Boy het volgende:
Ga trouwens Fallout 3 denk ik toch nu kopen op GOG. Schijnt dat die versie al meteen zo uit de box te spelen is en geoptimaliseerd en niet al die onzin zoals Games for Windows nodig heeft om uberhaupt te kunnen starten. Lees ook veel verhalen dat de GOG versie ook iets beter modbaar is dan de Steam versie. Door dit topic vandaag wederom zin gekregen in Fallout 3.
Ik ga Fallout 3 ook niet vanilla spelen he. Daar is het voor mij ook ietsje te verouderd voorquote:Op woensdag 22 april 2020 23:14 schreef Drankster het volgende:
[..]
Ik heb laatst de PS3 versie gespeeld maar daar schrok ik toch wel een beetje van. Daarom net The Outer Worlds voor het eerst opgestart.
Fallout 3 was mijn eerste Fallout game, gekocht op de Xbox 360, en tegen de tijd dat ik bij Megaton aankwam vond ik het zo'n slecht klote spel dat ik hem heb teruggebracht naar de winkelquote:
Ik wacht nog altijd op een PS4-port van Fallout 3 en NV. Duurt lang.quote:Op woensdag 22 april 2020 22:53 schreef Vault-Boy het volgende:
Ga trouwens Fallout 3 denk ik toch nu kopen op GOG. Schijnt dat die versie al meteen zo uit de box te spelen is en geoptimaliseerd en niet al die onzin zoals Games for Windows nodig heeft om uberhaupt te kunnen starten. Lees ook veel verhalen dat de GOG versie ook iets beter modbaar is dan de Steam versie. Door dit topic vandaag wederom zin gekregen in Fallout 3.
Mijn eerste Fallout-game was een demo van Fallout 1 op een crazybytes-achtige CD-Rom. Dat was '97, sinds toen hooked aan de OG Fallout-games. T.t.v. Fallout 3 was ik één van de sad bois die het slecht trok dat Bethesda de rechten kreeg en er een "oblivion with guns" van besloot te maken. Desalniettemin uiteindelijk toch aardig goed vermaakt met New Vegas en F4.quote:Op donderdag 23 april 2020 10:38 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Fallout 3 was mijn eerste Fallout game, gekocht op de Xbox 360, en tegen de tijd dat ik bij Megaton aankwam vond ik het zo'n slecht klote spel dat ik hem heb teruggebracht naar de winkel![]()
Paar maanden later bleef ik de setting en het concept toch wel heel interessant vinden dus toen heb ik hem nog een keer gehaald, inclusief de game guide van Prima, en daarmee eigenlijk het hele spel doorgespeeld
Toen New Vegas uitkwam heb ik die op de zelfde manier gespeeld, inclusief game guide, want ik had gewoon echt geen verstand van RPGs en alle keuzes en opties en perks vond ik echt te veel gedoe maar ik vond de setting geweldig dus ik deed maar gewoon wat het boek zei![]()
Die guides waren wel fantastisch geschreven, dat dan weer wel. Die van Fallout 3 staat netjes in de boekenkast, maar die van New Vegas kan ik nergens meer vindenDie van Fallout 4 heb ik ook in de kast liggen, maar eigenlijk niet gebruikt. Tegen die tijd kon je alles zo makkelijk op internet vinden dat game guides een beetje nutteloos geworden waren.
Ik zie Scam Star Citizen nog eerder uitkomen dan een PS4 port van FO3 en NVquote:Op donderdag 23 april 2020 11:02 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik wacht nog altijd op een PS4-port van Fallout 3 en NV. Duurt lang.
Zelf geen mening?quote:
Ook alleen maar omdat m’n explosives skill te laag was hoorquote:Op woensdag 22 april 2020 18:52 schreef 2dope het volgende:
[..]
Jij hebt zeker Megaton gered in je eerste playthrough?
Dan moet je hem wel eerst kopen :xquote:
Of TES VI.quote:Op donderdag 23 april 2020 11:35 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik zie Scam Star Citizen nog eerder uitkomen dan een PS4 port van FO3 en NV
twitter:BethesdaStudios twitterde op donderdag 02-07-2020 om 19:11:11We looked at many ways to bring #Fallout to the screen and couldn't be more excited to work with Jonathan Nolan, Lisa Joy and the team at #KilterFilms and @AmazonStudios. We're huge fans of their work.
https://t.co/QvbABKmpFo https://t.co/reaEuYmcdv reageer retweet
Fuck, Fallout muziek van Ramin Djawadi zou echt goddelijk zijnquote:Op donderdag 2 juli 2020 19:34 schreef 2dope het volgende:
Ik vond vooral de muziek van Ramin Djawadi heel goed, de serie kon me na seizoen 1 al niet meer bekoren. Maar Jonathan Nolan heeft wel andere/betere dingen gedaan qua schrijfwerk dus kan zeker wat worden.
JOGYEDquote:Op woensdag 22 juli 2020 20:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fallout 76 opgestart.
Wakker worden na een feestje, iedereen weg. Sure. Cliché maar vooruit. Vault uitlopen en onderweg wat spulletjes pakken ja toch. Nou, er was niets in de kastjes en de verbandtrommel bij het toilet kon niet eens open.#notmyfallout
Goed, doorlopen dan maar. Ah, nu krijg ik wat items. Deur open. Hmm, frisse lucht.
Even praten met een npc. Leuk, kan al direct liegen. En ze geeft me zelfs een wapen. Foolish girl.
Hak hak.
Oh. Ze gaat niet dood.#notmyfallout
Doorlopen dan maar.
Klein droid vijand ding in de pan gehakt. Achievement verdiend. Hoera. Stukje verder lopen. Geweer gevonden. Tof.
'controls disabled'
Huh wat?
'disconnected from server'#notmyfallout
Okay.
Uninstall. Opgetyft.
Dit is echt al 10 jaar in ontwikkeling toch? Kan me ook herinneren dat er gasten duizenden en duizenden uren werk hebben gestoken in Skyblivion, wat na 10 jaar in ontwikkeling waarschijnlijk door een handjevol mensen is gespeeld.quote:Op woensdag 22 juli 2020 20:34 schreef leeell het volgende:
Beter wachten op deze
https://www.falloutthefrontier.com/
Iets als Nehrim is ook heel succesvol geweest. Dus dit moet ook kunnenquote:Op woensdag 22 juli 2020 22:58 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Dit is echt al 10 jaar in ontwikkeling toch? Kan me ook herinneren dat er gasten duizenden en duizenden uren werk hebben gestoken in Skyblivion, wat na 10 jaar in ontwikkeling waarschijnlijk door een handjevol mensen is gespeeld.
Vreemde bezwaren heb jequote:Op woensdag 22 juli 2020 20:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fallout 76 opgestart.
Wakker worden na een feestje, iedereen weg. Sure. Cliché maar vooruit. Vault uitlopen en onderweg wat spulletjes pakken ja toch. Nou, er was niets in de kastjes en de verbandtrommel bij het toilet kon niet eens open.#notmyfallout
Goed, doorlopen dan maar. Ah, nu krijg ik wat items. Deur open. Hmm, frisse lucht.
Even praten met een npc. Leuk, kan al direct liegen. En ze geeft me zelfs een wapen. Foolish girl.
Hak hak.
Oh. Ze gaat niet dood.#notmyfallout
Doorlopen dan maar.
Klein droid vijand ding in de pan gehakt. Achievement verdiend. Hoera. Stukje verder lopen. Geweer gevonden. Tof.
'controls disabled'
Huh wat?
'disconnected from server'#notmyfallout
Okay.
Uninstall. Opgetyft.
Whehe de ergernis is realquote:Op woensdag 22 juli 2020 20:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fallout 76 opgestart.
Wakker worden na een feestje, iedereen weg. Sure. Cliché maar vooruit. Vault uitlopen en onderweg wat spulletjes pakken ja toch. Nou, er was niets in de kastjes en de verbandtrommel bij het toilet kon niet eens open.#notmyfallout
Goed, doorlopen dan maar. Ah, nu krijg ik wat items. Deur open. Hmm, frisse lucht.
Even praten met een npc. Leuk, kan al direct liegen. En ze geeft me zelfs een wapen. Foolish girl.
Hak hak.
Oh. Ze gaat niet dood.#notmyfallout
Doorlopen dan maar.
Klein droid vijand ding in de pan gehakt. Achievement verdiend. Hoera. Stukje verder lopen. Geweer gevonden. Tof.
'controls disabled'
Huh wat?
'disconnected from server'#notmyfallout
Okay.
Uninstall. Opgetyft.
Ik wil keukenkastjes looten voor stimpacks en willekeurige irritante NPC's kunnen vermoorden. Dat is Fallout voor mij. Dat kon hier niet.quote:
Als je express gaat zoeken naar redenen om het spel te haten dan ga je genoeg vinden jaquote:Op woensdag 22 juli 2020 20:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
Fallout 76 opgestart.
Wakker worden na een feestje, iedereen weg. Sure. Cliché maar vooruit. Vault uitlopen en onderweg wat spulletjes pakken ja toch. Nou, er was niets in de kastjes en de verbandtrommel bij het toilet kon niet eens open.#notmyfallout
Goed, doorlopen dan maar. Ah, nu krijg ik wat items. Deur open. Hmm, frisse lucht.
Even praten met een npc. Leuk, kan al direct liegen. En ze geeft me zelfs een wapen. Foolish girl.
Hak hak.
Oh. Ze gaat niet dood.#notmyfallout
Doorlopen dan maar.
Klein droid vijand ding in de pan gehakt. Achievement verdiend. Hoera. Stukje verder lopen. Geweer gevonden. Tof.
'controls disabled'
Huh wat?
'disconnected from server'#notmyfallout
Okay.
Uninstall. Opgetyft.
quote:Op maandag 21 september 2020 15:11 schreef TigerXtrm het volgende:
Microsoft heeft zojuist Zenimax (en dus Bethesda) gekocht.
https://bethesda.net/en/a(...)t-is-the-perfect-fit
Slechte aankoop, niemand die die rommel wilt.quote:Op maandag 21 september 2020 15:11 schreef TigerXtrm het volgende:
Microsoft heeft zojuist Zenimax (en dus Bethesda) gekocht.
https://bethesda.net/en/a(...)t-is-the-perfect-fit
Nieuwe Fallout door Bethesda + Obsidian? Zou ik geen nee tegen zeggen hoorquote:Op maandag 21 september 2020 15:17 schreef Leonos het volgende:
[..]
Slechte aankoop, niemand die die rommel wilt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |