Als we een fatsoenlijke prijs zouden betalen zouden die subsidies een stuk minder kunnen.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:00 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
subsidies mee gerekend betalen we een meer dan fatsoenlijke prijs. Geen enkele boer klaagt over hun totale inkomen.
Ja maar niet allemaal dus dan telt het nog niet hequote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:04 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Het gros heeft niks anders gedaan dan opgeroepen tot normaal doen
Dat je over zoveel mensen kan spreken, wauw!quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:00 schreef Speekselklier het volgende:
Geen enkele boer klaagt over hun totale inkomen.
Haha je denkt toch niet dat alle sympathisanten ineens de boeren gaan steunen met hun portemonnee. Dat doe je enkel met wat hashtags en posts op social media.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:06 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Als we een fatsoenlijke prijs zouden betalen zouden die subsidies een stuk minder kunnen.
Wel even oppleuren van de linkerbaan graag.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:05 schreef StephanL het volgende:
Live beelden! Zijn de Friezen trouwens![]()
Mijn god wat zijn die boeren toch dom. Natuurlijk moet je daar meten. Waar willen ze dan dat er gemeten wordt? Op Antarctica?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:07 schreef Speekselklier het volgende:
rtl4: "we zijn het niet eens met de manier van meten van RIVM. De meetpunten staan vlak bij boerenbedrijven, natuurlijk meet je dan een hoge uitstoot"
waar wil je dan de uitstoot van boerenbedrijven meten? bij de roetmeting van mijn diesel gaat de sensor ook IN de uitlaat.
twitter:JuffrJansen twitterde op woensdag 16-10-2019 om 07:59:00Het leger staat op het Lange Voorhout. https://t.co/iEQ418IOPD reageer retweet
Ik vrees dat ik je daar gelijk in moet gaan geven. Maar voor mezelf gesproken; uitsluitend biologisch.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:08 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Haha je denkt toch niet dat alle sympathisanten ineens de boeren gaan steunen met hun portemonnee. Dat doe je enkel met wat hashtags en posts op social media.
Na de totaal uit de hand gelopen acties in Groningen snap ik dit wel. Niet te vertrouwen die boeren.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:09 schreef ACT-F het volgende:
Demonstreren mag, maar wel met je rug tegen de muur van legervoertuigen.[ afbeelding ]twitter:JuffrJansen twitterde op woensdag 16-10-2019 om 07:59:00Het leger staat op het Lange Voorhout. https://t.co/iEQ418IOPD reageer retweet
Ik sta achter de boeren hoor, maar na enkele escalaties en overtredingen van de demonstratievoorwaarden is dat een logische consequentie natuurlijkquote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:09 schreef ACT-F het volgende:
Demonstreren mag, maar wel met je rug tegen de muur van legervoertuigen.[ afbeelding ]twitter:JuffrJansen twitterde op woensdag 16-10-2019 om 07:59:00Het leger staat op het Lange Voorhout. https://t.co/iEQ418IOPD reageer retweet
Maar is het leger ook in Bilthoven?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:11 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Na de totaal uit de hand gelopen acties in Groningen snap ik dit wel. Niet te vertrouwen die boeren.
En een woordvoerder die zegt dat de boeren de wet bepalen en niet de overheid, tja.....quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:11 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ik sta achter de boeren hoor, maar na enkele escalaties en overtredingen van de demonstratievoorwaarden is dat een logische consequentie natuurlijk
waarom gaan ze dan naar Den Haag?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:12 schreef Airbus89 het volgende:
[..]
En een woordvoerder die zegt dat de boeren de wet bepalen en niet de overheid, tja.....
Dat kan ook heel snel veranderen er hoeft maar een iets ziekte te komenquote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:08 schreef Loekie1 het volgende:
Het zullen vooral varkensboeren zijn want die verdienen momenteel goud geld en dan wil je graag uitbreiden natuurlijk.
Totáál uit de hand gelopen. Je lijkt de NOS wel.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:11 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Na de totaal uit de hand gelopen acties in Groningen snap ik dit wel. Niet te vertrouwen die boeren.
De ANWB bedoel je, want die citeerde de NOS.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:15 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Totáál uit de hand gelopen. Je lijkt de NOS wel.
je krijgf dan gelijk een boete.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:14 schreef Nielsch het volgende:
Als ik mijn huisvuil op straat dump en iemand spreekt me daar op aan kan ik dus ook zeggen: ja hallo in de straat hiernaast ligt NIET mijn huisvuil dus wat lul je?
Kromme boerenlogica.
Nee, het zijn vooral varkensboeren die de bedrijfsvoering willen stopzetten, degenen die de laatste jaren grote investeringen hebben gedaan zijn vooral boeren met koeien.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:08 schreef Loekie1 het volgende:
Het zullen vooral varkensboeren zijn want die verdienen momenteel goud geld en dan wil je graag uitbreiden natuurlijk.
twitter:JosVrbk twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:22:50De eerste tractoren zojuist gesignaleerd op de A12 https://t.co/JnxATXMHHy reageer retweet
Ja dat. Misschien heb ik het net gemist, maar op één lul na die een arm politiepaard een douw gaf met zijn trekker en een ingeroste monumentale deur is er niet zoveel gebeurd. Ik heb bij "totaal uit de hand gelopen" eerder een beeld van de Slag om Beverwijk, de kwalificatie van Marokko voor het WK of het theekransje in Rotterdam bij het bezoek van de weledelgestrenge Turkse minister.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:15 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Totáál uit de hand gelopen. Je lijkt de NOS wel.
Tractoren......quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:23 schreef ACT-F het volgende:
[ afbeelding ]twitter:JosVrbk twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:22:50De eerste tractoren zojuist gesignaleerd op de A12 https://t.co/JnxATXMHHy reageer retweet
twitter:De12eman1 twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:22:59Toch wel bijzonder dat die grachtengordel journalisten en Gooise meisjes zo enthousiast kunnen zijn over al die mooie trekkers. Het is ook bijzonder toch dat ze deze nu eens in het echt zien IPV op hun iPhone... #boereninactie @boerenactie https://t.co/AHnITHoLOI reageer retweet
De randstadquote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:25 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Tractoren......Wie gebruikt dat woord nog tegenwoordig?
twitter:domootto twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:24:11Boerenprotest de boeren zijn nu aan gekomen in bilthoven. (een deel).#proudtobeafarmer#agractie #boerenprotest @xxmiekewxx @ReitsLydia @gerritwermink @hekman_danielle @RitaZonderland @lientje1967 @EJvdvoort @Geertjan_Oxe https://t.co/eGK4XUtFyO reageer retweet
Beetje rare vergelijking. Als je illegaal afval stort wordt je toch ook niet gekort op bijvoorbeeld je kinderopvangtoeslag.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:16 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
je krijgf dan gelijk een boete.
Een boer de onrechtmatig uitstoot krijgt subsidie.
Sowquote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:28 schreef ACT-F het volgende:
twitter:domootto twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:24:11Boerenprotest de boeren zijn nu aan gekomen in bilthoven. (een deel).#proudtobeafarmer#agractie #boerenprotest@:xxmiekewxx @:ReitsLydia @:gerritwermink @:hekman_danielle @:RitaZonderland @:lientje1967 @:EJvdvoort @:Geertjan_Oxe https://t.co/eGK4XUtFyO reageer retweet
twitter:mjhvanessen twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:25:48Zware legervoertuigen blokkeren Korte Voorhout, fietsers en voetgangers kunnen nog passeren #boerenprotest https://t.co/kjoLlsRhif reageer retweet
twitter:Caprilioo twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:10:18Boeren uit Nederhorst den Berg met 'varende tractor' tegengehouden in Den Haag #boerenprotest https://t.co/FCue2ih09Y https://t.co/N8BpptZ8KJ reageer retweet
Varen op het droge is ook zeker boerenlogicaquote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:38 schreef ACT-F het volgende:
twitter:Caprilioo twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:10:18Boeren uit Nederhorst den Berg met 'varende tractor' tegengehouden in Den Haag #boerenprotest https://t.co/FCue2ih09Y https://t.co/N8BpptZ8KJ reageer retweet
Het artikel niet doorlezen is dan weer werklozenlogica?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:40 schreef Geytenbeekje het volgende:
[..]
Varen op het droge is ook zeker boerenlogica
Ik zie nergens een artikelquote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:41 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Het artikel niet doorlezen is dan weer werklozenlogica?
Kun je mooi de hele dag tegen iedereen vertellen... Wat een belevenis zeg..quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:40 schreef Isdatzo het volgende:
Teringboeren, zat er net vlak achter op de A2 van Amsterdam naar Utrecht nadat ze bij Breukelen of zo de snelweg op kwamen. Ipv dat ze gewoon een beetje fatsoenlijk rechts houden blokkeerden ze alle 5 de rijstroken.
Uiteindelijk maar links over de vluchtstrook erlangs gegaan. Flikker toch op met die Calimero-protesten: de agrarische sector is de meest gesubsidieerde en één van de meest vervuilende industrieën, neemt een hoop ruimte in beslag en al die ellende levert ook nog eens amper wat op.
Hoe ze meten is in deze reeks uitgebreid besproken. Ga maar eens een paar delen terug.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:41 schreef wolfjeamadeus het volgende:
Staan ze daar in de Bilt. Te protesteren tegen de RIVM omdat die een goede meting hebben uitgevoerd, die de boeren slecht uitkomt. Makes sense
die komen ook niet met een tractor.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:44 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
De linksen houden zich nooit aan voorwaarden en krijgen nooit het leger op hun dak
Als ‘de linksen’ ook op deze schaal demonstraties gaan voeren waarbij vandalisme niet geschuwd wordt, dan komt bij toekomstige acties ook het leger kijken om de boel enigszins in goede banen te leiden hoor.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:44 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
De linksen houden zich nooit aan voorwaarden en krijgen nooit het leger op hun dak
Door ons, extra subsidiequote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:45 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
die komen ook niet met een tractor.
ik neem aan dat ze de uitstoot van vandaag ook gewoon moet compenseren?
twitter:RemkoTheulings twitterde op woensdag 16-10-2019 om 08:34:38Knappe boer die hier doorheen komt. #staatvanbeleg #boerenprotest #afsluiting @EenVandaag https://t.co/Ank5uyIp0F reageer retweet
Nogmaals: deze boeren ZIJN links. Mensen die afhankelijk zijn van overheidsgeld, vrijwel niets bijdragen aan de gemeenschap (de bijdrage van de boeren aan onze economie is gering en ons voedsel wordt vooral geimporteerd), waarschijnlijk zelfs netto geld kosten, veel overlast veroorzaken maar toch eisen dat er voor hen uitzonderingen worden gemaakt en dat ze respect krijgen.quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:44 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
De linksen houden zich nooit aan voorwaarden en krijgen nooit het leger op hun dak
Want jij krijgt geen zorg of huurtoeslag ofzo?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:47 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Nogmaals: deze boeren ZIJN links. Mensen die afhankelijk zijn van overheidsgeld, vrijwel niets bijdragen aan de gemeenschap (de bijdrage van de boeren aan onze economie is gering en ons voedsel wordt vooral geimporteerd), waarschijnlijk zelfs netto geld kosten, veel overlast veroorzaken maar toch eisen dat er voor hen uitzonderingen worden gemaakt en dat ze respect krijgen.
Tsja.
Allemaal? Stuk voor stuk?quote:Op woensdag 16 oktober 2019 08:47 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Nogmaals: deze boeren ZIJN links.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |