SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Louter tetten en de miens, niets is mooiers mijns inziens
Ook in moeilijke tijden.
Misgunner.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 08:35 schreef stokj het volgende:
@:haags_kwartiertje hoe ziet een Haagse tiet er uit? Heb je daar een voorbeeld van? Zijn ze mooier dan een Rotterdamse of een Amsterdamse?
![]()
![]()
Oh die was allang verkloot hoor.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 08:35 schreef stokj het volgende:
Niks van aantrekken Kopje, niet je ochtend laten vergallen!
Hoe is het met je, alles goed?
Hier, misschien vrolijk je hier van op:quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 08:36 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Oh die was allang verkloot hoor.
Ja, gaat goed hoor. Met jou?
Aaaawh dat snoetjequote:Op dinsdag 15 oktober 2019 08:38 schreef stokj het volgende:
Hier, misschien vrolijk je hier van op:
[ afbeelding ]
Met mij gaat het goed, wel moe. Zijn drukke tijden als HoS met mensen die niet kunnen luisteren
DM staat altijd openquote:
Nice.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 09:15 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Super vet ! Kreeg net een mailtje van een paar lui uit de States die ik op Eurosonic heb leren kennen of ik ze wil managen volgend jaar![]()
![]()
Xdquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 10:14 schreef dud0r het volgende:
Goede TT. Haags z'n moobies mogen wel wat aandacht krijgen.
lekker papzakje van mequote:
quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 10:36 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Hangende spektetjesen tepels met baarden
Hnnggquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 10:36 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Hangende spektetjesen tepels met baarden
Baarden op gezichten van mannenquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 10:36 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Hangende spektetjesen tepels met baarden
Die van mij vanmorgen vermoordquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 11:02 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Baarden op gezichten van mannen
Brb, even huilen.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 11:06 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Die van mij vanmorgen vermoord
Laat maar zitten met je kale gezichtquote:
#foreveralonequote:Op dinsdag 15 oktober 2019 11:25 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Laat maar zitten met je kale gezicht
Kusje kroelquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 11:45 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
#foreveralone![]()
Huilen dit Kopje.
Ja jij maakt de verschrikkelijke keus je bakkes te ontdoen van harenquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 11:45 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
#foreveralone![]()
Huilen dit Kopje.
Zet hem op in DTSquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 11:46 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Ja jij maakt de verschrikkelijke keus je bakkes te ontdoen van haren
@Kopjechino zie je hoe het ook dan :quote:
Trouw verdomme dan ook met mequote:Op dinsdag 15 oktober 2019 11:46 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Ja jij maakt de verschrikkelijke keus je bakkes te ontdoen van haren
Ik dacht steeds dat DTS darts wasquote:
Nee, doe daar niet aan meequote:Op dinsdag 15 oktober 2019 12:29 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
@:Kopjechino zie je hoe het ook dan :
Haags 1 love bro <3
[..]
Trouw verdomme dan ook met me!
Deal !quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 12:33 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Nee, doe daar niet aan mee![]()
Trouwen? Doe eerst maar eens een aanzoek dan. En wacht een week of 3/4 tot je baard weer een respectabele lengte heeft.
Ga ik doen. Zal ook alvast beginnen met weggooien van mijn scheerspullen, zodat je straks een knappe baardmans hebtquote:
Ik zal verder geen suggesties doen, want dan kom ik wel heel veeleisend over. Maar dat is super lief van je. Ben benieuwd naar het aanzoekquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 12:40 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Ga ik doen. Zal ook alvast beginnen met weggooien van mijn scheerspullen, zodat je straks een knappe baardmans hebt![]()
Stuur ze gerust per dmquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 12:42 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Ik zal verder geen suggesties doen, want dan kom ik wel heel veeleisend over. Maar dat is super lief van je. Ben benieuwd naar het aanzoek![]()
Smoothquote:Op dinsdag 15 oktober 2019 12:52 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Stuur ze gerust per dm![]()
p.s. ik ben soms best lief.
Neuh. Reageer het niet zo gauw af op mijn FOK!vrinden. Soms ben ik wel 's chagrijnig , maar of dat terug te lezen is in mijn reacties, geen flauw idee.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 12:54 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Smooth![]()
Dat dacht ik al wel hoor. Je komt niet zo grumpy over als ik
Dat is goed van je! Ik had in ieder geval niet het idee dat je een neerslachtig persoon bent.quote:Op dinsdag 15 oktober 2019 13:22 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Neuh. Reageer het niet zo gauw af op mijn FOK!vrinden. Soms ben ik wel 's chagrijnig , maar of dat terug te lezen is in mijn reacties, geen flauw idee.
Geeft niet schatjequote:Op dinsdag 15 oktober 2019 13:24 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Dat is goed van je! Ik had in ieder geval niet het idee dat je een neerslachtig persoon bent.
Bij mij is het altijd wel goed in te schatten wat mijn mood is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |