KALENDER 2019/2020 (bron:
www.veldritkrant.be)
Welke wedstrijd is waar te zien:
http://veldritkalender.beSEPTEMBER 2019
08-09-2019 Ethias Cross Eeklo (Ethias Cross)
13-09-2019 Jingle Cross UCI C2 (Andere)
14-09-2019 Cyclocross Vorselaar (Andere)
14-09-2019 IOWA CITY - Jingle Cross (Wereldbeker)
15-09-2019 Jingle Cross UCI C1 (Andere)
20-09-2019 Trek CX Cup in Waterloo - C2 wedstrijd (Andere)
22-09-2019 Trek CX Cup in Waterloo (Wereldbeker)
OKTOBER 2019
05-10-2019 Berencross Meulebeke (Ethias Cross)
06-10-2019 Soudal GP Pelt (Soudal Classics)
06-10-2019 EKZ Cross Tour - Aigle (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
12-10-2019 Brico Cross Kruibeke - Polderscross (Ethias Cross)
13-10-2019 Gieten (Telenet Superprestige)
17-10-2019 Ardooie kermiscross (Andere)
18-10-2019 Renocross (Andere)
19-10-2019 Cyclocross Boom (Telenet Superprestige)
20-10-2019 EKZ Cross - Bern (Wereldbeker)
22-10-2019 Nacht van Woerden (Andere)
26-10-2019 's Hertogenbosch GP van Brabant (Andere)
26-10-2019 Cyclocross op be-MINE in Beringen (Ethias Cross)
27-10-2019 Internationale cyclocross Contern (Lux) (Andere)
27-10-2019 Asper-Gavere (Telenet Superprestige)
NOVEMBER 2019
01-11-2019 Oudenaarde Koppenbergcross (DVV Trofee)
03-11-2019 Ruddervoorde (Telenet Superprestige)
10-11-2019 Europees kampioenschap Cyclocross in Silvelle (Italië) (Europees Kampioenschap)
11-11-2019 Niel Jaarmarktcross (Soudal Classics)
16-11-2019 Wereldbekerwedstrijd Tabor (Tsjechië) (Wereldbeker)
17-11-2019 EKZ Cross Tour - Hittnau (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
17-11-2019 Flandriencross Hamme (DVV Trofee)
23-11-2019 Charles Ambiancecross te Wachtebeke (Andere)
24-11-2019 Koksijde (Wereldbeker)
29-11-2019 WK Masters op vrijdag (Wereldkampioenschap)
30-11-2019 GP Kortrijk (DVV Trofee)
30-11-2019 WK Masters op zaterdag (Wereldkampioenschap)
DECEMBER 2019
01-12-2019 De Zilvermeercross (Andere)
07-12-2019 Essen Cyclocross (Ethias Cross)
08-12-2019 EKZ Cross Tour - Eschenbach (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
08-12-2019 Zonhoven (Telenet Superprestige)
14-12-2019 Ronse GP Mario De Clercq (DVV Trofee)
15-12-2019 Overijse Vlaamse Druivencross (Andere)
21-12-2019 Waaslandcross Sint-Niklaas (Soudal Classics)
22-12-2019 Namen (Wereldbeker)
26-12-2019 Heusden-Zolder (Wereldbeker)
27-12-2019 Loenhout Azencross (DVV Trofee)
29-12-2019 Diegem (Telenet Superprestige)
30-12-2019 Brico Cross Bredene (Ethias Cross)
JANUARI 2020
01-01-2020 Baal GP Sven Nys (DVV Trofee)
02-01-2020 EKZ Cross Tour - Meilen (EKZ Cross Tour (Zwitserland))
04-01-2020 Gullegem cyclocross (Andere)
05-01-2020 Brussels Universities Cyclocross (DVV Trofee)
11-01-2020 Belgisch kampioenschap op zaterdag - Antwerpen (Belgisch Kampioenschap)
12-01-2020 BK veldrijden op zondag - Antwerpen (Belgisch Kampioenschap)
13-01-2020 Otegem (Andere)
19-01-2020 Nommay (Wereldbeker)
25-01-2020 Zonnebeke Kasteelcross (Andere)
26-01-2020 GP Adrie Van der Poel Hoogerheide (Wereldbeker)
FEBRUARI 2020
01-02-2020 Wereldkampioenschap veldrijden 2020 in Dübendorf - zaterdag (Wereldkampioenschap)
02-02-2020 Wereldkampioenschap veldrijden 2020 in Dübendorf - zondag (Wereldkampioenschap)
05-02-2020 Brico Cross Maldegem - Parkcross (Ethias Cross)
08-02-2020 Lille Krawatencross (DVV Trofee)
09-02-2020 Cyclocross Noorderkempen in Merksplas (Telenet Superprestige)
15-02-2020 Middelkerke Noordzee Cross (Telenet Superprestige)
16-02-2020 Brico Cross Hulst - Vestingcross (Ethias Cross)
22-02-2020 Cyclocross Leuven (Soudal Classics)
23-02-2020 Oostmalle Sluitingsprijs (Andere)
26-02-2020 Waregem Cyclocross Masters (Soudal Classics)