Ja, wauw, wat een baas.quote:
Ik denk dat hij verdomd dichtbij kan komen in een echte race.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 11:07 schreef wimderon het volgende:
Eliudgod.
Had nog wel een stuk sneller gekund ook
Maar kan Eliud dan niet een leger pacers klaar hebben staan en dan in een frame van een paar weken ergens een marathon doen, afhankelijk van de condities? In Apeldoorn of zo.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 12:40 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Ik denk dat hij verdomd dichtbij kan komen in een echte race.
Het probleem is gewoon dat net als Berlijn ofzo minder controle hebben over het weer, want vorig jaar met z'n WR was het ook al kutweer. Ook ben ik van mening dat het pacen veel beter moet bij de stadsmarathons, want vaak krijgen ze een of andere bende half tamme mee die dan 59:15 gaan willen lopen op de eerste helft ofzo. En ze lopen slecht in formatie...
quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 12:34 schreef Ericr het volgende:
Leuk circusnummer, knappe prestatie maar net zoiets als de 100 meter lopen in 9.4 bij een rugwind door een vliegtuig turbine.
Verboden schoeisel? Volgens mij zijn ze gewoon nog toegestaan bij een marathon.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 12:29 schreef Klopkoek het volgende:
Wat een nep prestatie dit.
Het feit dat hij met verboden schoeisel loopt maakt het helemaal af. Dan is het niet meer serieus te nemen, als een motor bij wielrennen.
twitter:Lawton_Times twitterde op zaterdag 12-10-2019 om 13:14:21Less than 36 hours after Nike closed down the Oregon Project after their coach was banned for breaking anti-doping rules, everyone is celebrating a sub 2 hour marathon run in special shoes designed by the same people. The world moves on as fast as Eliud Kipchoge can run. reageer retweet
twitter:Scienceofsport twitterde op zaterdag 12-10-2019 om 04:45:47I just cannot be enthused or amazed by current performances, and this is the main (new) reason (doping is always a shadow). They distort the “input-output” relationship even more than since 2016. It means you're watching the SAME runner, same performance, but now 1:00-1:30 faster https://t.co/Yz4oZWjxkZ reageer retweet
Waarvan akte.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 12:29 schreef Klopkoek het volgende:
Wat een nep prestatie dit.
Het feit dat hij met verboden schoeisel loopt maakt het helemaal af. Dan is het niet meer serieus te nemen, als een motor bij wielrennen.
Knappe prestatie inderdaad maar echt enthousiast wordt ik er niet van.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 12:34 schreef Ericr het volgende:
Leuk circusnummer, knappe prestatie maar net zoiets als de 100 meter lopen in 9.4 bij een rugwind door een vliegtuig turbine.
quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 14:50 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Waarvan kanker, want dat komt er telkens uit je toetsenbord met dit soort hautain gesar.
twitter:BBCSport twitterde op zondag 13-10-2019 om 16:44:21HISTORY IS MADE!Kenya's Brigid Kosgei wins the Chicago Marathon and breaks Paula Radcliffe's record which has stood for 16 years!👉 https://t.co/cmqgYpudb8 #bbcathletics #ChicagoMarathon https://t.co/wM7ZyPvXcS reageer retweet
5% minder weerstand. Schattingen over impact op tijd lopen uiteen van 1.5 tot 4 minuten.quote:Op zaterdag 12 oktober 2019 11:06 schreef Max23 het volgende:
[..]
Hij had ook nog speciale schoenen aan geloof ik? Die een betere vering hadden dan normaal.
Persoonlijk vind ik het breken van Radcliffs record eigenlijk bijzonderder dan onder de 2 uur bij de mannen. Bizar, ik dacht dat het nog jaren zou duren voordat dat record gebroken zou worden.quote:Op zondag 13 oktober 2019 16:53 schreef baggerbaas het volgende:
twitter:BBCSport twitterde op zondag 13-10-2019 om 16:44:21HISTORY IS MADE!Kenya's Brigid Kosgei wins the Chicago Marathon and breaks Paula Radcliffe's record which has stood for 16 years!👉 https://t.co/cmqgYpudb8 #bbcathletics #ChicagoMarathon https://t.co/wM7ZyPvXcS reageer retweet
Eens. Al was het met een secode verbeterd, dit is een écht wereldrecord.quote:Op zondag 13 oktober 2019 23:37 schreef Coppi het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik het breken van Radcliffs record eigenlijk bijzonderder dan onder de 2 uur bij de mannen. Bizar, ik dacht dat het nog jaren zou duren voordat dat record gebroken zou worden.
Rosa?quote:Op zondag 13 oktober 2019 18:02 schreef DeeBee het volgende:
Een Rosa-atlete met wonderbaarlijke progressie, wat een verrassing...
Zie o.a.:quote:
Einde tijdperk Sir Mo?quote:Op maandag 14 oktober 2019 00:47 schreef wimderon het volgende:
Sir Mo kan maar beter terugkeren naar de baan volgend jaar, op de marathon zie ik het niets worden.
Bedankt! Ik kreeg hem zelf niet gegooglet. Dit zet de boel wel even in perspectief. Ik ben wat minder van de vrije dopingsbeschuldigingen, maar ik haal de korreltjes zout alvast van stal bij sommige prestaties.quote:Op maandag 14 oktober 2019 08:31 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Zie o.a.:
https://athleticsillustra(...)kenyan-asbel-kiprop/
https://www.bbc.com/news/amp/world-africa-36797823
Oftewel, sowieso al 5-10 door Rosa gemanagede atleten die gepakt of geschorst zijn de laatste jaren. O.a. Rita Jeptoo en Asbel Kiprop.
En elke keer komt er weer een nieuwe loller atleet, dit seizoen al Chepngetich die even van 2017-2019 5.5 minuut van haar PR loopt en wereldkampioene werd en Kosgei die nu ook even 10! minuten harder gaat dan in 2016.Dit is puur comedy gold, want allemaal 'toevallig' Rosa z'n bedrijf als managers...
En zijn middelmatige talent zal ook niet meewerken.quote:Op maandag 14 oktober 2019 08:33 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Einde tijdperk Sir Mo?
De marathon is een ontzettende teleurstelling en dit was echt mokerslecht.
Ik denk dat hij op de 10000m echter ook een groot probleem heeft, zeker gezien de Afrikaantjes die nu bereid lijken te zijn snel te racen op kampioenschappen en zelfs samen te werken...
Mo Farah is juist een groot talent. ER op 1500m en ER op de marathon.quote:Op maandag 14 oktober 2019 14:00 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
En zijn middelmatige talent zal ook niet meewerken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |