Ik woon vlak bij het buitenland.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:09 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
In Nederland niet, in het buitenland wel.
probeer dat dan ook nietquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:22 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Boeiende discussie hier op het symposium. Ik kan geen 2 dingen tegelijk joh.
Fotootje?quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 13:31 schreef Kaatje1 het volgende:
Zo eerste kledingstuk van Modetalente binnen gekregen. Stemt niet hoopvol voor de rest. Maat XXL besteld, is meestal iets te groot, maar ik dacht, het is een jas, er moet ook een trui onder kunnen. Denk dat het in normale maat een M is.
Prima, tenzij ze lelijke dingen over mij online zetten.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:31 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
probeer dat dan ook nietHoe zou je het vinden als je studenten onder college op Fok! zaten?
En anders maar welquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:37 schreef sararaats het volgende:
Ik zit heus niet elke dag bij de frituur hoor.
Denk dat ik dat ga doen, want hij is wel erg leuk.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:35 schreef AnneX het volgende:
Kaatje: Op zaterdag 5 oktober 2019 13:31 schreef Kaatje1 het volgende:
Zo eerste kledingstuk van Modetalente binnen gekregen. Stemt niet hoopvol voor de rest. Maat XXL besteld, is meestal iets te groot, maar ik dacht, het is een jas, er moet ook een trui onder kunnen. Denk dat het in normale maat een M is.
@:kaatje...is kwaliteit, kleur etc. wel naar je zin?
Dan bestel je toch een andere maat?
Ja, leuk kleurig en ziet er winters warm uit.👍quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:39 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Denk dat ik dat ga doen, want hij is wel erg leuk.
Dat is die niet volgens mij, ziet er op het plaatje dikker uit dan dat die is.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:50 schreef AnneX het volgende:
[..]
Ja, leuk kleurig en ziet er warm uit.👍
Ja, oa Bonprix is heel fijn. En ik wil persé een lichte of felle kleur om zo zichtbaar mogelijk te zijn op de fiets in het donker.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:53 schreef Bluezz het volgende:
Alle dingen op die site lijken megagroot, maar dat zal wel door de skinnymodellen komen![]()
Terugsturen en een nieuwe bestellen
Ik vond het wel fijn dat mijn jas die ik online had bekeken, gewoon in de winkel hing.. kon ik daar toch ff goed passen. Maar mijn voorkeur is lekker thuisbezorgd
Dit. Heel belangrijk.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:56 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ja, oa Bonprix is heel fijn. En ik wil persé een lichte of felle kleur om zo zichtbaar mogelijk te zijn op de fiets in het donker.
Als je hard genoeg trapt krijg je het vanzelf warm.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 16:04 schreef sararaats het volgende:
Ik heb fluostrips op de spaken van SoLow. Helaas is het te slecht weer om te gaan fietsen. Liever lekker warm dan.
Al bij Engelbert Strauss gekeken?quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 15:56 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ja, oa Bonprix is heel fijn. En ik wil persé een lichte of felle kleur om zo zichtbaar mogelijk te zijn op de fiets in het donker.
Zo erg hoef ik ook niet op te vallen. We hebben hier ook nog lantaarnsquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 16:25 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Al bij Engelbert Strauss gekeken?
Nom!quote:
Noemen we hier een Jules-outfitquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 16:33 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Zo erg hoef ik ook niet op te vallen. We hebben hier ook nog lantaarns[ afbeelding ]
Stroopwafelquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 16:53 schreef Molo het volgende:
[..]
Nom!
Ik had vanmiddag een stuk verse warme stroopwafel hier op het botenfestival. Zo lekker![]()
Tevens het enige wat ik vandaag at dus ik ga zo even iets verantwoorders snaaien
Ja best wel beschamend eigenlijk. Ik heb mijn hond altijd opgetuigd als een halve kerstboom als ik hem in het donker uitlaat. Maar zelf loop ik in een donkere jasquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 16:36 schreef AnneX het volgende:
@ kaatje![]()
Stomme zwarte jassen van fietsers zonder duidelijk zichtbaar te zijn in donker.
Ook de hondenuitlaters in de polder dragen deze jassen.
Plak een strip op de achterkant.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:09 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja best wel beschamend eigenlijk. Ik heb mijn hond altijd opgetuigd als een halve kerstboom als ik hem in het donker uitlaat. Maar zelf loop ik in een donkere jas
Ja had het al jaren niet meer op, was een lekkere!quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:04 schreef FranticDJ het volgende:
[..]
Stroopwafel
Kruimels met stroop:9
Ik heb wel eens aan een vrouw gevraagd (zelf voor en achter licht, en reflectoren aan haar spaken) of ze zo'n hekel had aan haar kinderen (2 op fiets zonder voor/achter verlichting en reflector). Als blikken konden doden had ik dit niet kunnen typen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:15 schreef AnneX het volgende:
[..]
Plak een strip op de achterkant.
Zie je zelf niet en je wordt gezien. Win-win.
Zo snap ik (ook) niks van ouders, die kinderen zonder licht laten fietsen.
@:Frantic...zķ ver weg en dan over stroopwafels lezen.![]()
Hij was echt lekker, ik eet bijna nooit koekjes/koeken omdat ze zo vaak tegenvallen, dus was een spannende exercitiequote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:14 schreef Holyme het volgende:
KerstboomhondIk ga ervan uit dat dubbele verlichting (gewoon + knipper aan beide kanten) en op het fietspad blijven wel voldoende is.
KaastostiVerse stroopwafel vind ik vaak toch wat teleurstellend, op een of andere manier. Lekker, maar ruikt lekkerder dan dat het is. Geef me zo'n bakje stroop los en dan zou 't zomaar anders kunnen zijn. Om iets in te dippen ofzo
Mooie wel, misschien had ze stiekem ook wel een hekel aan haar kinderenquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:18 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik heb wel eens aan een vrouw gevraagd (zelf voor en achter licht, en reflectoren aan haar spaken) of ze zo'n hekel had aan haar kinderen (2 op fiets zonder voor/achter verlichting en reflector). Als blikken konden doden had ik dit niet kunnen typen.
Helaas geen echt antwoord gehad.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:19 schreef Molo het volgende:
[..]
Mooie wel, misschien had ze stiekem ook wel een hekel aan haar kinderen
Beide denk ik. Karakter is bar weinig aan te veranderenquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:23 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Snap ik best als ik zie hoe sommige kinderen zich tegen hun ouders gedragen. Maargoed die zijn waarschijnlijk ook maar een product van hun opvoeding.
Dood is dood, kreupel is kreupel, ookal krijg je letselschade vergoed.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:24 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Helaas geen echt antwoord gehad.
Ik snap het ook nooit, je bent zo slecht te zien in het donker, met vaak een donkere jas aan. En als het regent is het helemaal een ramp. En een kapotte lamp, ok, maar sommige fietsen hebben niet eens een lamp. Ik weet dat een automobilist altijd aansprakelijk is, maar daar heb je niet veel aan als je met een platgereden lijf op de straat ligt
Dit leerde ik ook pas toen ik een rijbewijs kreegquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:41 schreef Molo het volgende:
Dood is dood, kreupel is kreupel, ookal krijg je letselschade vergoed.
Maar goed, mensen denken doorgaans gewoon niet na en fietsers hebben ook soms geen idee hoe slecht ze zichtbaar zijn voor m.n. automobilisten
Zou op zich goed zijn om campagnes voor te voeren op basisscholenquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dit leerde ik ook pas toen ik een rijbewijs kreegDaarvoor had ik geen idee.
Maar ook voor fietsers zijn ze nauwelijks zichtbaar. Zat donderdagavond nog bijna op een onverlichte fietser, ik zei er wat van, zegt die idioot, "ik zag jou toch". Ja dan sta ik ook met m'n mond vol tanden.quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:41 schreef Molo het volgende:
Dood is
[..]
Dood is dood, kreupel is kreupel, ookal krijg je letselschade vergoed.
Maar goed, mensen denken doorgaans gewoon niet na en fietsers hebben ook soms geen idee hoe slecht ze zichtbaar zijn voor m.n. automobilisten
quote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:51 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Maar ook voor fietsers zijn ze nauwelijks zichtbaar. Zat donderdagavond nog bijna op een onverlichte fietser, ik zei er wat van, zegt die idioot, "ik zag jou toch". Ja dan sta ik ook met m'n mond vol tanden.
Doodengquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 17:57 schreef Holyme het volgende:
Ook leuk, de speed pedelecs. Dat je denk 'oh er komt een fietser aan' en een halve seconde later die voorbij gesjeest komt. Met verblindend witte verlichting, als het even kan
Ja, of dat je de langzame variant tegenkomt, belt om in te halen, en dat ze dan links achterom kijken of er iets aan komt. En daarbij hun stuur ook mee naar links draaienquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 18:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Doodeng
Net als die grijze dakduiven die op een elektrische fiets langs sjezen zonder zich bewust te zijn van omgeving
Kamikazedwazen jaquote:Op zaterdag 5 oktober 2019 18:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Doodeng
Net als die grijze dakduiven die op een elektrische fiets langs sjezen zonder zich bewust te zijn van omgeving
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |