Onzin eten ligt gewoon in de supermarktquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:41 schreef vigen98 het volgende:
Ik steun die boeren wel. Mensen moeten eens realiseren hoe belangrijk boeren zijn voor een land. Geen boeren = geen voedsel.
opviejus troll is opviejusquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:44 schreef Tailless het volgende:
[..]
Onzin eten ligt gewoon in de supermarkt
Dat is gewoon niet realistisch gezien dat andere landen het goedkoper kunnen produceren.quote:Op maandag 30 september 2019 18:49 schreef Nielsch het volgende:
Overigens, als de boeren een eerlijkere prijs voor hun producten zouden krijgen kan er best wat minder geproduceerd worden voor de export.
Relluhquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:40 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]twitter:regio15 twitterde op dinsdag 01-10-2019 om 07:37:03Vandaag is het #boerenprotest op het #Malieveld in #DenHaag. De ME staat met schilden klaar. Vrachtwagens blokkeren toegangswegen. https://t.co/c2ECFrAE4C reageer retweet
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die boeren hebben met hun trekkers niets te zoeken op snelwegen. Dan rijden ze maar over provinciale wegen naar den Haag.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:40 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Omdat boeren opkomen voor hun boterham.
De politie stuurt ze juist op de snelweg, omdat anders het onderliggende wegennetwerk helemaal vast staat.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:50 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Die boeren hebben met hun trekkers niets te zoeken op snelwegen. Dan rijden ze maar over provinciale wegen naar den Haag.
Misschien wel eens tijd voor. Beetje raar dat ik dat zeg want ik studeer rechten maar jaquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:53 schreef PzKpfw het volgende:
Het zullen wel geen Franse toestanden worden.
Minder stikstof uitstoot zodat andere sectoren ook weer vooruit kunnen ipv nu geblokkeerd te worden door een stel stugge boeren.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:55 schreef vigen98 het volgende:
Trouwens, ik zag dat iemand hier zei dat de boeren wel wat minder dieren kunnen houden en dat we nog steeds genoeg voedsel hier zullen behouden, ongetwijfeld maar wat zal daar de consequentie van zijn?
Als je het ergens niet mee eens bent, de snelweg blokkeren?quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:58 schreef StateOfMind het volgende:
Mooie actie dit![]()
![]()
Daar kunnen de rest van de Nederlanders nog een voorbeeld aan nemen.
Als je het ergens niet mee eens bent, help massaal klagen op internet geen moer. Ze heeft de overheid het het liefst: klagen op internet maar verder helemaal niks doen.
Boeren:
Eerst moeten die andere sectoren wat doen. Er is in dit topic een kaart gepost dat de grootste stikstofuitstoot in de Randstad is en daar zitten niet veel boerderijenquote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:59 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Minder stikstof uitstoot zodat andere sectoren ook weer vooruit kunnen ipv nu geblokkeerd te worden door een stel stugge boeren.
Dan zal je economische klappen gaan opvangen en dan los je niks op maar verplaatst je het probleem.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:59 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Minder stikstof uitstoot zodat andere sectoren ook weer vooruit kunnen ipv nu geblokkeerd te worden door een stel stugge boeren.
Neehoor want stikstof uitstoot is een lokaal probleem.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 08:02 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Dan zal je economische klappen gaan opvangen en dan los je niks op maar verplaatst je het probleem.
Die hele sector wordt van top tot teen gesubsidieerd omdat in het buitenland goedkoper geproduceerd kan worden. Dus wat je zegt klopt niet.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:55 schreef vigen98 het volgende:
Trouwens, ik zag dat iemand hier zei dat de boeren wel wat minder dieren kunnen houden en dat we nog steeds genoeg voedsel hier zullen behouden, ongetwijfeld maar wat zal daar de consequentie van zijn? Duurder eten, minder inkomsten voor de boer, minder inkomsten voor de staat want die kan het belasten. Plus het probleem gaat zich dan alleen verplaatsten ipv opgelost worden, dan gaat een of ander Afrikaans land of oost Europees land hun vee aantallen maar verhogen want die zien euro tekens als dat allemaal door gaat hier.
Het ontbijt was zuur vanochtend zo te lezen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 07:56 schreef Oscar. het volgende:
en dat dit jaar weer zeuren dat de aardappeloogst tegenvalt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |