Het is ook meer een formaliteit.quote:Op donderdag 19 september 2019 20:41 schreef Postbus100 het volgende:
Vier blijkbaar
https://www.tweedekamer.n(...)n_rechten/motierecht
Ja precies, nu huichelaar Asscherquote:Op donderdag 19 september 2019 20:46 schreef Janneke141 het volgende:
Jetten komt weer even hypocriet vertellen dat het onderwijs echt belangrijk is.
Jouw partij had de afgelopen jaren alle kansen om er wat aan te doen, zakkenwasser. En zelfs nu ben je niet eerlijk over de daadwerkelijke (negatieve) investeringen in het onderwijs.
50+, PVV, FvD, SP voor en de rest allemaal tegen. Lekker zinnig inderdaad.quote:Op donderdag 19 september 2019 22:28 schreef trein2000 het volgende:
Krol, ga iemand anders vervelen joh.
Je mag dus als minister al niet meer zeggen dat we in uitzonderlijke economische tijden leven, voor je het weet haal je het pensioenstelsel overhoop.quote:Artikel 142. Vrijstelling bij uitzonderlijke situatie
Bij regeling van Onze Minister, na overleg met de toezichthouder, kan vrijstelling worden verleend van de in artikel 138 genoemde termijn van tien jaar en het in artikel 140 genoemde aantal van zes, indien er sprake is van een uitzonderlijke economische situatie waardoor een groot aantal pensioenfondsen niet kan voldoen aan de bij of krachtens deze wet gestelde vereisten inzake het vereist eigen vermogen en het minimaal vereist eigen vermogen.
Ja, over sommige moties moeten fracties toch echt even nadenken.quote:Op donderdag 19 september 2019 22:38 schreef Janneke141 het volgende:
Half uur schorsing voordat er gestemd wordt...
Nee, er waren geen berichten van verhindering.quote:Op donderdag 19 september 2019 22:42 schreef Janneke141 het volgende:
Zijn er eigenlijk leden afwezig vandaag?
Ken je de debatdirect app? Die houdt dat allemaal bij.quote:Op donderdag 19 september 2019 22:44 schreef Janneke141 het volgende:
Ok. Dat maakt het wat makkelijke om (na stemming) uit te tellen welke partijen er voor en tegen waren.
Ja, en het leuke is dat je tijdens een stemming ook nog kunt zien waar ze over stemmen.quote:Op donderdag 19 september 2019 22:59 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ken je de debatdirect app? Die houdt dat allemaal bij.
De minister kan, dus de minister moet niks.quote:Op donderdag 19 september 2019 22:37 schreef Hanca het volgende:
Ik vond hem wel inventief van Krol, maar hoofdelijk stemmen is inderdaad totaal kansloos.
Het gaat om dit artikel:
[..]
Je mag dus als minister al niet meer zeggen dat we in uitzonderlijke economische tijden leven, voor je het weet haal je het pensioenstelsel overhoop.
Ken 'm wel, gebruik 'm niet.quote:Op donderdag 19 september 2019 22:59 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ken je de debatdirect app? Die houdt dat allemaal bij.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |