Onzinnige vergelijking natuurlijk. Messi speelt bij Barcelona ook totaal anders dan bij het nationale elftal van Argentinië. In het Ajax systeem is hij het beste als middenvelder.quote:
Los daarvan waar EtH hem neerzet. Onze TD heeft de plank behoorlijk misgeslagen. Stond al jaren op de radar bij PSV, die hadden we jaren terug al moeten kopen voordat hij verlengde bij club America. Geweldige speler. Daar gaat Ajax nog een hoop plezier aan beleven.quote:Op vrijdag 20 september 2019 22:33 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Onzinnige vergelijking natuurlijk. Messi speelt bij Barcelona ook totaal anders dan bij het nationale elftal van Argentinië. In het Ajax systeem is hij het beste als middenvelder.
komt hij ook wel te spelen tztquote:Op vrijdag 20 september 2019 22:27 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat Ten Hag hem daar neer zet is wat anders. Alvarez is beste als CV.
Beste CV van de Eredivisie.quote:Op vrijdag 20 september 2019 22:20 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat is wat overdreven, maar wij gaan veel goals tegen krijgen. Bij tijd en wijlen is de verdediging van ons echt zo lek als een mandje, ongelofelijk hoe makkelijk de spelers van de tegenpartij er door heen lopen bij een omschakeling. Ik gok 4-1 voor PSV. Jammer dat Ajax het niet voor elkaar heeft gekregen om een solide betrouwbare verdediger als Baumgartl te halen
Schwaab lijkt zichzelf nogal in de voet geschoten te hebben met zijn 'ik vertrek, oh, eh, nee, toch niet'-stuntquote:
zeker maar ook voor PSV heel lullig, blijft natuurlijk koffiedik kijken maar je had sowieso meer CL kwalificatiekans gehad met hemquote:Op zaterdag 21 september 2019 10:14 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Schwaab lijkt zichzelf nogal in de voet geschoten te hebben met zijn 'ik vertrek, oh, eh, nee, toch niet'-stunt
Nederland telt zo'n 17 miljoen trainers van Ajax dus op zich is dit niet onjuist.quote:
Kan zomaar gebeuren inde toekomst.quote:
zeker ook eigen jeugdquote:
Vaag verhaal ja. Die interviews bij terugkomst waren ook vrij schimmig.quote:Op zaterdag 21 september 2019 10:14 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Schwaab lijkt zichzelf nogal in de voet geschoten te hebben met zijn 'ik vertrek, oh, eh, nee, toch niet'-stunt
En hij heeft uiteindelijk voor ajax gekozen omdat er gewoon geen concrete interesse was vanuit PSVquote:Op zaterdag 21 september 2019 14:59 schreef PSVCL het volgende:
Volgens Edson Álvarez is PSV de populairste Nederlandse club in Mexico. "In Mexico tellen twee clubs: Ajax en PSV. Waarbij PSV veruit de meeste aandacht krijgt."
Klopt,niet goed genoeg waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 21 september 2019 15:06 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
En hij heeft uiteindelijk voor ajax gekozen omdat er gewoon geen concrete interesse was vanuit PSV
Die moeten zich er niet mee bemoeien. Die jongen moet zelf een keuze en hopelijk is dat een rationele. Of het dan Marokko of Nederland wordt maakt niet uit.quote:Op zondag 22 september 2019 01:01 schreef KingRoland het volgende:
Kunnen de supporters Ihattaren niet overtuigen om voor Oranje te kiezen? hij gaat een pareltje worden hoor tering wat goed
Reken daar vooral niet op.quote:Op zondag 22 september 2019 08:30 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Die moeten zich er niet mee bemoeien. Die jongen moet zelf een keuze en hopelijk is dat een rationele.
Dat het misschien niet de uitkomst is waar iedereen op hoop betekent niet dat het geen rationele keuze is. Er zijn zat argumenten om voor de Marokkaanse ploeg te kiezen.quote:Op zondag 22 september 2019 08:33 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Reken daar vooral niet op.
Dat is jouw waarheid. Heb jij het accent van Ihattaren gehoord?quote:Op zondag 22 september 2019 08:34 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Dat het misschien niet de uitkomst is waar iedereen op hoop betekent niet dat het geen rationele keuze is. Er zijn zat argumenten om voor de Marokkaanse ploeg te kiezen.
Nog steeds niet helemaal valide argument want Dest woont hier al wel sinds zijn jeugd en heeft een Nederlandse moeder. Maar goed, bij dit verhaal spelen zoveel argumenten een rol.quote:Op zondag 22 september 2019 08:30 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
[..]
Dit is zo'n kromme discussie. Hij heeft voor de Nederlandse jeugdelftallen gespeeld dus hij zou ook voor Oranje moeten kiezen, maar ondertussen moet Dest, die altijd voor de jeugdelftallen van de VS gespeeld heeft, ook voor Oranje kiezen.
Ik heb niet vaak zo een onzin bij elkaar geschreven gezien.quote:Op zondag 22 september 2019 08:41 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Nog steeds niet helemaal valide argument want Dest woont hier al wel sinds zijn jeugd en heeft een Nederlandse moeder. Maar goed, bij dit verhaal spelen zoveel argumenten een rol.
1. Zowel een Marokkaanse moeder als vader maken iemand cultureel gezien in vrijwel alles een Marokkaan. Je kunt een "bloedband" niet zomaar uitwissen met een paspoort, hoe graag sommige mensen dat ook zouden willen.
2. Dest heeft een Nederlandse moeder. Dat maakt hem cultureel gezien eerder een Nederlander dan Ihatarren.
3. Qua cultuur spelen sentimenten een veel minder grote rol bij Dest dan Ihatarren en dus is een uitverkiezing in het geval van Dest veel meer een rationele dan een gevoelskwestie.
4. Het hele verhaal over jeugdelftallen telt bij een jongen als Ihatarren totaal niet mee, dat is waarschijnlijk wel het laatste waar hij aan denkt.
Ja prima Lans.quote:Op zondag 22 september 2019 08:47 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb niet vaak zo een onzin bij elkaar geschreven gezien.
Elke post van deze user is een hoop onzin bij elkaar.quote:Op zondag 22 september 2019 08:47 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb niet vaak zo een onzin bij elkaar geschreven gezien.
Zegt de grootste troll van Fok.quote:Op zondag 22 september 2019 08:54 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Elke post van deze user is een hoop onzin bij elkaar.
Je hoeft echt maar één of twee pagina’s terug te klikken hoorquote:Op zondag 22 september 2019 08:47 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb niet vaak zo een onzin bij elkaar geschreven gezien.
is niet helemaal waar, ook voor PSV zou het beter zijn als hij voor NL kiest, het zal zeker in z'n transfersom gaan schelen.quote:Op zondag 22 september 2019 09:12 schreef Scarface88 het volgende:
Who the fuck cares? Interland voetbal is toch aids. Al kiest hij voor Turkije het zal mij geen kut uitmaken zolang die jongen maar voor PSV zo blijft spelen en ontwikkelen.
Hij vergat erbij te vermelden dat Dest vroeger altijd pindakaas at (opgedrongen door zijn nederlandse moeder) en daarom voor nederland zal gaan kiezen.quote:Op zondag 22 september 2019 08:47 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb niet vaak zo een onzin bij elkaar geschreven gezien.
is ook niet te vergelijken, er zal weinig druk op hem liggen van z'n entourage dus die hoeft het alleen maar op sportieve gronden te doen, mits hij uitgenodigd wordt want dat is nog steeds niet het geval.quote:Op zondag 22 september 2019 09:58 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Hij vergat erbij te vermelden dat Dest vroeger altijd pindakaas at (opgedrongen door zijn nederlandse moeder) en daarom voor nederland zal gaan kiezen.
Als er 1 ander land ter wereld is waar ze pindakaas kunnen, dan Amerika. Hier hebben ze reputatie dat ze van die vieze creamy pindakaas maken, die je overal kunt kopen. Bij de whole foods maal je de pinda's gewoon zelf!quote:Op zondag 22 september 2019 09:58 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Hij vergat erbij te vermelden dat Dest vroeger altijd pindakaas at (opgedrongen door zijn nederlandse moeder) en daarom voor nederland zal gaan kiezen.
Dit is exact de kern van mijn argument.quote:Op zondag 22 september 2019 10:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
is ook niet te vergelijken, er zal weinig druk op hem liggen van z'n entourage dus die hoeft het alleen maar op sportieve gronden te doen, mits hij uitgenodigd wordt want dat is nog steeds niet het geval.
Dan zal het erom hangen welke Dest het lekkerste vind.quote:Op zondag 22 september 2019 10:04 schreef XL het volgende:
[..]
Als er 1 ander land ter wereld is waar ze pindakaas kunnen, dan Amerika. Hier hebben ze reputatie dat ze van die vieze creamy pindakaas maken, die je overal kunt kopen. Bij de whole foods maal je de pinda's gewoon zelf!
Dit zijn een hoop goede punten die je hier aan het licht brengtquote:Op zondag 22 september 2019 08:41 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Nog steeds niet helemaal valide argument want Dest woont hier al wel sinds zijn jeugd en heeft een Nederlandse moeder. Maar goed, bij dit verhaal spelen zoveel argumenten een rol.
1. Zowel een Marokkaanse moeder als vader maken iemand cultureel gezien in vrijwel alles een Marokkaan. Je kunt een "bloedband" niet zomaar uitwissen met een paspoort, hoe graag sommige mensen dat ook zouden willen.
2. Dest heeft een Nederlandse moeder. Dat maakt hem cultureel gezien eerder een Nederlander dan Ihatarren.
3. Qua cultuur spelen sentimenten een veel minder grote rol bij Dest dan Ihatarren en dus is een uitverkiezing in het geval van Dest veel meer een rationele dan een gevoelskwestie.
4. Het hele verhaal over jeugdelftallen telt bij een jongen als Ihatarren totaal niet mee, dat is waarschijnlijk wel het laatste waar hij aan denkt.
Toch wel?quote:Op zondag 22 september 2019 10:15 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dit zijn een hoop goede punten die je hier aan het licht brengt
Ongeveer evenveel als de rest van het elftal.quote:Op zondag 22 september 2019 10:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Malen is al 55 miljoen waard lees ik net
Zware last op die jongen zijn schouders.quote:Op zondag 22 september 2019 10:43 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ongeveer evenveel als de rest van het elftal.
quote:Op zondag 22 september 2019 10:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Malen is al 55 miljoen waard lees ik net
Haha jaaaa lekker deze maat! En nu samen wachten wanneer er zo’n boertje gaat happen.quote:Op zondag 22 september 2019 10:43 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ongeveer evenveel als de rest van het elftal.
Zal er wel mee te maken hebben dat ze er achter zijn gekomen dat hij in de jeugd van ajax heeft gezeten.quote:Op zondag 22 september 2019 10:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Malen is al 55 miljoen waard lees ik net
Haha wie de Fuck ben jij eigenlijk?quote:Op zondag 22 september 2019 09:01 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Zegt de grootste troll van Fok.
Malen heeft veel talent alleen kwam het er soms nog niet helemaal uit. Dat lijkt nu te veranderen.. Talent + effectiviteit = kassa.quote:Op zondag 22 september 2019 11:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik vind het altijd wel apart om te zien hoe snel zo'n hype kan gaan. Scoor op de juiste momenten een paar doelpunten en hoppa, ineens ben je onbetaalbaar.
Dan moet je de postgeschiedenis van @Mortaxx of @haags_kwartiertje lezen. Kun je lachenquote:Op zondag 22 september 2019 08:47 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb niet vaak zo een onzin bij elkaar geschreven gezien.
En 2 wedstrijden verder kan ie weer terug bij af zijn dus gras is groen.quote:Op zondag 22 september 2019 11:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Malen heeft veel talent alleen kwam het er soms nog niet helemaal uit. Dat lijkt nu te veranderen.. Talent + effectiviteit = kassa.
dat is nog eens een voorspellingquote:Op zondag 22 september 2019 11:49 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Volgens mij kunnen we vandaag winnen, verliezen of gelijkspelen. Het kan werkelijk waar alle kanten op. We gaan het meemaken.
Shit nu hoef ik niet meer te kijken wetende dat die 3 mogelijkheden kunnen gebeuren.quote:Op zondag 22 september 2019 11:49 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Volgens mij kunnen we vandaag winnen, verliezen of gelijkspelen. Het kan werkelijk waar alle kanten op. We gaan het meemaken.
Doe dit soort uitspraken voortaan in een spoiler, dit verpest voor iedereen de wedstrijd van vandaag.quote:Op zondag 22 september 2019 11:49 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Volgens mij kunnen we vandaag winnen, verliezen of gelijkspelen. Het kan werkelijk waar alle kanten op. We gaan het meemaken.
Als dit gebeurt kom ik nooit meer op FOK!quote:Op zondag 22 september 2019 12:46 schreef Gutanoth het volgende:
Komt goed, wordt 5-0
2x malen
2x bergwijn
1x alvarez eigen goal
wat een spelertwitter:ChampionsLeague twitterde op zondag 22-09-2019 om 12:48:20🇧🇷 Ronaldo is 43 today! 🥳 #UCL | #HBD | @Ronaldo https://t.co/3685RedMKm reageer retweet
Laten we het maar hopen danquote:Op zondag 22 september 2019 12:52 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Als dit gebeurt kom ik nooit meer op FOK!
De een na beste die ooit het PSV shirt heeft gedragen.quote:Op zondag 22 september 2019 12:57 schreef Tarado het volgende:
wat een spelertwitter:ChampionsLeague twitterde op zondag 22-09-2019 om 12:48:20🇧🇷 Ronaldo is 43 today! 🥳 #UCL | #HBD | @:Ronaldo https://t.co/3685RedMKm reageer retweet
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 22-09-2019 om 15:34:42PSV speelt tegen Ajax met Zoet - Dumfries Baumgartl Viergever Sadílek - Rosario Ihattaren Hendrix - Bruma Malen Bergwijn.Bijzonderheden:- Sadílek terug in de basis- Guti en Afellay terug, op de bank- Unnerstall, Thomas debuteren bij de wedstrijdselectie van PSV reageer retweet
https://www.vi.nl/pro/ana(...)-zijn-kwetsbare-kantquote:Op zondag 22 september 2019 15:46 schreef tja77 het volgende:
Godver, waarom Sadilek?
Ik zie het somber in...
Wie vind je de beste?quote:Op zondag 22 september 2019 15:29 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
De een na beste die ooit het PSV shirt heeft gedragen.
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 22-09-2019 om 16:20:49Mitroglou staat niet op het veld bij PSV. Hij is niet helemaal fit en dus niet inzetbaar, zo krijgen we door. reageer retweet
Robben natuurlijk.quote:
Goed nieuws voor Ajax.quote:Op zondag 22 september 2019 16:28 schreef Pino112 het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 22-09-2019 om 16:20:49Mitroglou staat niet op het veld bij PSV. Hij is niet helemaal fit en dus niet inzetbaar, zo krijgen we door. reageer retweet
Teveel van die repen gegeten dit weekend?quote:Op zondag 22 september 2019 16:28 schreef Pino112 het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 22-09-2019 om 16:20:49Mitroglou staat niet op het veld bij PSV. Hij is niet helemaal fit en dus niet inzetbaar, zo krijgen we door. reageer retweet
Nu heb ik er helemaal geen vertrouwen meer in. Winst Ajax.quote:Op zondag 22 september 2019 16:28 schreef Pino112 het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op zondag 22-09-2019 om 16:20:49Mitroglou staat niet op het veld bij PSV. Hij is niet helemaal fit en dus niet inzetbaar, zo krijgen we door. reageer retweet
Middenveld gaat wel cruciaal worden en Mitro is wel een beest. Gaat iig echt schelen, zijn afwezigheid.quote:Op zondag 22 september 2019 16:34 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Nu heb ik er helemaal geen vertrouwen meer in. Winst Ajax.
Spierblessure.quote:Op zondag 22 september 2019 16:47 schreef Longcat. het volgende:
Hoe kan mitro nou weer niet fit zijn, hij kreeg nog rust deze week. Is zeker van de trap geflikkerd
Te hard op wat gyros gekauwd?quote:
Door z’n hoeven gezakt na al dat gevreet van hem.quote:Op zondag 22 september 2019 16:47 schreef Longcat. het volgende:
Hoe kan mitro nou weer niet fit zijn, hij kreeg nog rust deze week. Is zeker van de trap geflikkerd
Roep ik al een jaarquote:Op zondag 22 september 2019 17:35 schreef tompsv18 het volgende:
Rosario kan al niet tegen het rechterrijtje, laat staan tegen Ajax. Dan komen zijn tekortkomingen nog meer boven.
Eens ja. Die had ik wel een sneaky spitsengoaltje zien maken. Enorme tegenvaller.quote:Op zondag 22 september 2019 17:41 schreef tompsv18 het volgende:
Mitroglou mis je wel echt enorm zeg. Die had je er straks mooi het laatste half uur in kunnen zetten als het nog 0-0 staat.
Ditquote:Op zondag 22 september 2019 17:35 schreef tompsv18 het volgende:
Rosario kan al niet tegen het rechterrijtje, laat staan tegen Ajax. Dan komen zijn tekortkomingen nog meer boven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |