Waarom zou beide niet mogen?quote:Op woensdag 18 september 2019 11:15 schreef Hanca het volgende:
Zou je in de kamer mensen mogen oproepen zich te bekeren tot de islam of het christendom?
Zo niet, waarom mag je mensen dan wel oproepen zich te bekeren en de islam te verlaten?
Dat er weinig werkloosheid is, zegt tegenwoordig een stuk minder dan bijvoorbeeld 20 of 30 jaar geleden. Met een vaste baan was het meestal wel mogelijk om binnen afzienbare tijd een huis kon kopen. Maar voor honderdduizenden werkenden geldt tegenwoordig dat ze zeer moeilijk kunnen rondkomen en nauwelijks een betaalbare woning kunnen vinden. Laat staan dat ze een huis kunnen kopen.quote:Op dinsdag 17 september 2019 14:10 schreef Hanca het volgende:
[..]
En dat vind ik wel meevallen. Het gaat goed in Nederland. Natuurlijk zijn er nog problemen en probleempjes, maar er is vooral weinig werkloosheid en dat is toch het belangrijkste voor of het goed gaat met de "gewone mensen". En sterker nog: juist in deze troonrede zat de boodschap dat geld niet alles is, dat mensen individueel ook andere problemen hebben.
De staatsschuld wordt gerekend als percentage van het BNP. Als je het BNP verhoogt, verkleint dus de staatsschuld als dat percentage automatisch.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:19 schreef xzaz het volgende:
Groei is geen mogelijkheid om de staatsschuld af te lossen
Ja, dat klinkt voor mij altijd als een pleidooi om het zittende kabinet nog 5 jaar extra te geven, dan heb je geen last meer van die 'naderende verkiezingen'.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:38 schreef fetX het volgende:
Tegenwoordig is het op elk moment van elk willekeurig jaar ‘vlak voor de verkiezingen’, aldus de oppositie.
Lijkt me prima.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:40 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja, dat klinkt voor mij altijd als een pleidooi om het zittende kabinet nog 5 jaar extra te geven, dan heb je geen last meer van die 'naderende verkiezingen'.
Hugo en Wopke staan te springen.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:43 schreef Slobeend het volgende:
Heerma is een nietszeggend figuur.
Hij zal zelf ook wel moe worden, hij moet immers de desastreuze gevolgen van jaren VVD-beleid verdedigen terwijl hij ook moet doen alsof hij dat beleid wil bijsturen.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:03 schreef xzaz het volgende:
Ik word ook wel een beetje moe van Dijkhof.
Je kunt de lonen van de mensen in dienst van de overheid verhogen (leraren, zorg, politie), dan volgt de rest vaak zelf wel. En wat ze nu doen: ze hebben de bedrijven gezegd dat ze de lagere VPB pas krijgen als de lonen genoeg gestegen zijn, mede daarom gaat nu de VPB verlaging niet door.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:53 schreef TjjWester het volgende:
Hoe kan de overheid de lonen verhogen?? Ze kunnen toch alleen de belastingdruk verminderen?? Immers bepalen werkgevers en vakbonden in de cao de loonstijging.
Zowel onderwijs als zorg personeel zijn NIET in dienst van de overheid en daar heeft de regering geen rechtstreekse invloed op.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:57 schreef Hanca het volgende:
[..]
Je kunt de lonen van de mensen in dienst van de overheid verhogen (leraren, zorg, politie), dan volgt de rest vaak zelf wel. En wat ze nu doen: ze hebben de bedrijven gezegd dat ze de lagere VPB pas krijgen als de lonen genoeg gestegen zijn, mede daarom gaat nu de VPB verlaging niet door.
De overheid zou het wettelijk minimumloon kunnen verhogen, dat heeft vaak ook een effect op andere salarissen.quote:Op woensdag 18 september 2019 12:53 schreef TjjWester het volgende:
Hoe kan de overheid de lonen verhogen?? Ze kunnen toch alleen de belastingdruk verminderen?? Immers bepalen werkgevers en vakbonden in de cao de loonstijging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |