..en jij bent? Een stalker ofzo?quote:Op maandag 16 september 2019 00:20 schreef Mariss94 het volgende:
[..]
Ze schaamt zich inderdaad voor haar achtergrond. Jammer! Ik zal haar zeker niet anders behandelen. We zijn allemaal gelijk. Ik respecteer Yasmina ten zeerste!
quote:Op zondag 15 september 2019 17:13 schreef LuNaTiC het volgende: [..] Inmiddels een jaar en 9 maanden relatie, samen huis gekocht en over 2 maanden geregistreerd partnerschap. Elkaar via Tinder gematcht. Echter denk wel 2,5 jaar daarvoor heel wat afgedatet. Denk met wel 30 verschillende vrouwen en met de meeste meerdere dates. Het kan nu eenmaal wel even duren voor je de ‘ware’ heb gevonden, of als je daar niet in gelooft, iemand die wel echt bij je past en waarbij je elkaar allebei zo leuk vindt dat er ook echt een langere/langdurigere relatie uit ontstaat. In die zin was die tijd ook een beetje vallen en opstaan, veel ‘uitproberen’, wie/wat past nou eigenlijk bij je, ervaring opdoen, ‘social skills oefenen’, aan jezelf werken. Omgaan met teleurstellingen, oppakken van feedback. Ook gewoon lol hebben, leren en je vermaken. Maar uiteindelijk date je wel om er een relatie aan over te houden, nouja de meesten dan, dus echt altijd leuk is het dan ook niet. Achteraf als je dan wel de juiste vindt vallen wel veel dingen op z’n plaats. Klinkt misschien als een dooddoener maar hier lopen nog genoeg regulars rond die er ook al waren in de tijd dat ik nog aan het daten was. Sommigen kunnen dat goed relativeren en staan er relaxed in, anderen merk je dat ze wat verzuurd/verbitterd kunnen zijn daaronder. Maar uiteindelijk, afhankelijk hoe je daar mee omgaat, hoe vasthoudend je blijft, hoe je er van leert en wanneer je een keertje wat mazzel hebt, kan iedereen zo’n streak doorbreken als je dat nastreeft. Dus ja, zeg het maar welk anekdotisch bewijs meer meetelt; degenen die nog in een vruchteloze streak zit van dé relatie vinden, of degenen die hem inmiddels gevonden hebben. 2 jaar terug behoorde ik ook nog tot die eerste groep.
trolololo:Pquote:Op maandag 16 september 2019 00:21 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
..en jij bent? Een stalker ofzo?
Of voer gewoon een normaal fatsoenlijk gesprek?quote:Op maandag 16 september 2019 10:30 schreef Generationalpha het volgende:
Ik heb het idee dat ik soms ook een beetje onderschat hoe verschillend vrouwen kunnen reageren op de app. Een prima lopend gesprek kan door iets wat afschrikt (vaak seks) ineens in een bot gesprek veranderen met korte reacties. (“Ik heb nu geen zin om hierover te praten.”)
Tegelijkertijd kan het juist ook voor een enorm jolige sfeer zorgen waarbij je er allebei ineens alles uit kunt gooien waar je maar zin in hebt. Vergt dus op basis van de foto’s en een paar zinnen snel inschattingsvermogen hoe iemand ergens in staat.
Zoals bijvoorbeeld over joden grappenquote:Op maandag 16 september 2019 10:35 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Of voer gewoon een normaal fatsoenlijk gesprek?
Bv ja.quote:Op maandag 16 september 2019 10:43 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Zoals bijvoorbeeld over joden grappen
Ja, maar ik wil er ook altijd zo snel mogelijk een beetje schwung in brengen om het verschil te maken met de concurrentie.quote:Op maandag 16 september 2019 10:35 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Of voer gewoon een normaal fatsoenlijk gesprek?
Ja dat geeft zon match toch duidelijk het gevoel dat je op zoek bent naar sex?quote:Op maandag 16 september 2019 10:44 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Ja, maar ik wil er ook altijd zo snel mogelijk een beetje schwung in brengen om het verschil te maken met de concurrentie.Vakanties, familie, favoriete muziek, studie en dat soort onderwerpen voelen na tientallen gesprekken echt aan als een verplicht nummertje. Wordt snel langdradig. Nou zijn er natuurlijk nog talloze andere onderwerpen maar als iemand een beetje vrij en vrolijk is kan het onderwerp seks voor veel lol en een soepel lopend gesprek zorgen.
Maar inderdaad, er zijn veel dames die na een seksgerelateerde vraag afhaken. Jij ook waarschijnlijk.
Maar seksuele onderwerpen zijn uiteraard not donequote:Op maandag 16 september 2019 10:47 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Grappen over negers doen het ook altijd goed.
Neem het niet zo serieus. Heeft toch te maken met de intenties. Zijn genoeg leuke gesprekken die je kan voeren zonder het over sex te hebben. Je hoeft niet altijd het standaard lijstje af te gaan van hobby's of vakanties.quote:Op maandag 16 september 2019 10:48 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Maar seksuele onderwerpen zijn uiteraard not done
Als iemand weinig seksuele ervaring heeft of echt puur en alleen binnen een relatie seks wil dan kan een seksgerelateerde vraag in mijn ervaring zeker voor een verkeerd beeld zorgen.quote:Op maandag 16 september 2019 10:46 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja dat geeft zon match toch duidelijk het gevoel dat je op zoek bent naar sex?
Klopt. Alleen heb ik dat soort leuke gesprekken met vrienden.quote:Op maandag 16 september 2019 10:50 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Neem het niet zo serieus. Heeft toch te maken met de intenties. Zijn genoeg leuke gesprekken die je kan voeren zonder het over sex te hebben. Je hoeft niet altijd het standaard lijstje af te gaan van hobby's of vakanties.
Net of sommige vrouwen dat ook niet doen met uitdagende (bikini of half naakt) foto's.quote:Op maandag 16 september 2019 10:46 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja dat geeft zon match toch duidelijk het gevoel dat je op zoek bent naar sex?
Das leuk maar hierboven begin je dat het gesprek niet loopt...quote:Op maandag 16 september 2019 10:53 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Als iemand weinig seksuele ervaring heeft of echt puur en alleen binnen een relatie seks wil dan kan een seksgerelateerde vraag in mijn ervaring zeker voor een verkeerd beeld zorgen.
Maar er zijn op Tinder natuurlijk ook genoeg vrouwen die in ieder geval een beetje ervaring hebben met casual seks en echt weleens een keer een one night stand of een fwb hebben gehad. (Ik denk op basis van mijn onwetenschappelijke bevindingen misschien zelfs wel de helft.) Die kunnen er ook wel om lachen en dan creëer je al snel een beetje herkenbaarheid. En daarmee vrolijkheid.
Oke.quote:Op maandag 16 september 2019 10:54 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Klopt. Alleen heb ik dat soort leuke gesprekken met vrienden.
Met dates wil ik wel iets verder kunnen komen dan dat.
Nee maar als je dan hierboven begin met een 'klacht' ....quote:Op maandag 16 september 2019 10:54 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Net of sommige vrouwen dat ook niet doen met uitdagende (bikini of half naakt) foto's.
Als ik het niet over seks kan hebben met een aankomende date, hoe groot is de kans dan wel niet dat ze zó preuts is als wat.
Maar dat zal vast aan mij liggen, de users in dit topic kennende
Het is geen klacht, alleen behoorlijk kinderachtig dat mensen anno 2019 seks nog steeds als taboe behandelen.quote:Op maandag 16 september 2019 10:56 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Nee maar als je dan hierboven begin met een 'klacht' ....
Nee je begrijpt het verkeerd. Na een kort uitwisselingsgesprekje met standaardvragen over standaardonderwerpen gooi ik er vaak een wat gewaagdere vraag in. Vaak is dat een beetje het breekpunt. Iemand kan daar heel humoristisch en lollig op reageren maar ook in de stress schieten (“Hij wil seks!”) en de boot afhouden. In het tweede geval kun je je match dan meestal wel afschrijven.quote:Op maandag 16 september 2019 10:55 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Das leuk maar hierboven begin je dat het gesprek niet loopt...
quote:Op maandag 16 september 2019 10:58 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Nee je begrijpt het verkeerd. Na een kort uitwisselingsgesprekje met standaardvragen over standaardonderwerpen gooi ik er vaak een wat gewaagdere vraag in. Vaak is dat een beetje het breekpunt. Iemand kan daar heel humoristisch en lollig op reageren maar ook in de stress schieten (“Hij wil seks!”) en de boot afhouden. In het tweede geval kun je je match dan meestal wel afschrijven.
Blij dat je het nu niet meer onderschat dan.quote:Op maandag 16 september 2019 10:30 schreef Generationalpha het volgende:
Ik heb het idee dat ik soms ook een beetje onderschat hoe verschillend vrouwen kunnen reageren op de app. Een prima lopend gesprek kan door iets wat afschrikt (vaak seks) ineens in een bot gesprek veranderen met korte reacties. (“Ik heb nu geen zin om hierover te praten.”)
Tegelijkertijd kan het juist ook voor een enorm jolige sfeer zorgen waarbij je er allebei ineens alles uit kunt gooien waar je maar zin in hebt. Vergt dus op basis van de foto’s en een paar zinnen snel inschattingsvermogen hoe iemand ergens in staat.
De klacht kwam ook niet van jou...quote:Op maandag 16 september 2019 10:58 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Het is geen klacht, alleen behoorlijk kinderachtig dat mensen anno 2019 seks nog steeds als taboe behandelen.
Ik wil juist iemand treffen waar alles bespreekbaar is en bepaalde onderwerpen niet "off-limits".
Ja exact. Vaak is dat voor mij ook een mooie test hoe mensen met taboes omgaan. Als onderwerpen (Dat geldt ook voor diepere onderwerpen zoals gevoelens of bijvoorbeeld religie) niet besproken kunnen worden dan is dat voor mij wel een afknapper. En ik begrijp ook nog wel dat seks voor vrouwen soms ook negatieve gevoelens kan oproepen maar een beetje luchtigheid is wel prettig.quote:Op maandag 16 september 2019 10:58 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Het is geen klacht, alleen behoorlijk kinderachtig dat mensen anno 2019 seks nog steeds als taboe behandelen.
Ik wil juist iemand treffen waar alles bespreekbaar is en bepaalde onderwerpen niet "off-limits".
Fysieke aantrekkingskracht. En dan is het van groot belang dat ik er een leuk gesprek mee kan voerenquote:Op maandag 16 september 2019 11:01 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Wat onderscheid jouw dates dan eigenlijk van vriendschap?
Zijn al jouw vrienden niet fysiek aantrekkelijk dan?quote:Op maandag 16 september 2019 11:03 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Fysieke aantrekkingskracht. En dan is het van groot belang dat ik er een leuk gesprek mee kan voeren
Het vergt gewoon een beetje inschattingsvermogen. Bij jou lijkt het me bijvoorbeeld niet handig om zo’n vraag te stellen. Je reageert namelijk precies zoals ik het soms ook op Tinder tegenkom: Afhoudend, niet luchtig en alsof je er niet vrolijk op in zou gaan. Niets mis mee, als dat jouw overtuiging en morele kader is.quote:Op maandag 16 september 2019 11:00 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
[..]
Blij dat je het nu niet meer onderschat dan.
Wat zijn dat voor rare vragen...quote:Op maandag 16 september 2019 11:05 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Zijn al jouw vrienden niet fysiek aantrekkelijk dan?En heb je daar ook geen leuke gesprekken mee?
Ja en toch ging je bij mij ook die kant opquote:Op maandag 16 september 2019 11:06 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Het vergt gewoon een beetje inschattingsvermogen. Bij jou lijkt het me bijvoorbeeld niet handig om zo’n vraag te stellen. Je reageert namelijk precies zoals ik het soms ook op Tinder tegenkom: Afhoudend, niet luchtig en alsof je er niet vrolijk op in zou gaan. Niets mis mee, als dat jouw overtuiging en morele kader is.
Als ik zie dat iemand bijvoorbeeld een islamitische achtergrond heeft (en vaak kun je dat ook wel een beetje zien op de foto’s) dan zou ik niet zo snel over zo’n onderwerp beginnen.
Hoelang kan een negerin haar poep ophouden!quote:Op maandag 16 september 2019 10:47 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Grappen over negers doen het ook altijd goed.
En ik vind dit dus een raar antwoord op een luchtige vraag.quote:Op maandag 16 september 2019 11:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Wat zijn dat voor rare vragen...
Laat maar. Ik weet al genoeg.quote:Op maandag 16 september 2019 11:06 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Wat zijn dat voor rare vragen...
Wat weet je nu dan?quote:Op maandag 16 september 2019 11:08 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Laat maar. Ik weet al genoeg.
Het zijn mijn vrienden. Dus dan kan je toch concluderen dat ik ze niet fysiek aantrekkelijk genoeg vind.quote:Op maandag 16 september 2019 11:08 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
En ik vind dit dus een raar antwoord op een luchtige vraag.Dit zijn precies het soort vragen dat juist voor een beetje vrolijkheid en lol in een gesprek kunnen zorgen als jij er zelf ook leuk op ingaat.
ze kunnen toch ook fysiek wel aantrekkelijk genoeg zijn, maar qua innerlijk niet genoeg bij je passen voor een relatie?quote:Op maandag 16 september 2019 11:09 schreef Yasmin23 het volgende:
Het zijn mijn vrienden. Dus dan kan je toch concluderen dat ik ze niet fysiek aantrekkelijk genoeg vind.
Dat kan ook maar hoe is dat allemaal relevant?quote:Op maandag 16 september 2019 11:11 schreef Cue_ het volgende:
[..]
ze kunnen toch ook fysiek wel aantrekkelijk genoeg zijn, maar qua innerlijk niet genoeg bij je passen voor een relatie?
Geen idee, snap wel meer vragen/opmerkingen die men hier in het topic zet nietquote:Op maandag 16 september 2019 11:11 schreef Yasmin23 het volgende:
Dat kan ook maar hoe is dat allemaal relevant?
Ja nou het zijn vrienden dus geen potentiële partners. Om wat voor reden dan ook. En begrijp oprecht ook niet waarom je dat aan een match zou vragen.quote:Op maandag 16 september 2019 11:13 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Geen idee, snap wel meer vragen/opmerkingen die men hier in het topic zet niet![]()
Maar jij geeft aan, het zijn vrienden dus conclusie is onaantrekkelijk / niet aantrekkelijk genoeg. Blijkbaar niet helemaal waar.
Boeiend, je kunt na zo’n vraag dus op 2 manieren reageren:quote:Op maandag 16 september 2019 11:14 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja nou het zijn vrienden dus geen potentiële partners. Om wat voor reden dan ook. En begrijp oprecht ook niet waarom je dat aan een match zou vragen.
quote:Op maandag 16 september 2019 11:20 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Boeiend, je kunt na zo’n vraag dus op 2 manieren reageren:
1. Zoals jij: “Huh wat is dit voor rare vraag? Vraag je dat altijd aan mensen ofzo!!??”
2. Of bijvoorbeeld: “Ja ik heb jarenlang een crush gehad op mijn beste vriend en wilde hem echt doen maar hij is nu helaas bezet lol.” (Ik noem maar wat.)
Ondanks dat reactie 2 een vrij kansloze reactie is, zorgt het wel voor een lollig en luchtig gesprek. Met reactie 1 leg je het gesprek meteen lam.
Welkom op Tinder.quote:
Ja ik heb dit soort gesprekken dus vrijwel nooit op tinder.quote:Op maandag 16 september 2019 11:24 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Welkom op Tinder.
Ik heb liever zo’n soort reactie dan meteen iemand die meteen moeizaam gaat reageren.
Daar gaat het dus niet om Yasmin. Iedereen mag reageren zoals hij/zij wil maar ik vind het gewoon leuk als iemand op een iets gewaagdere vraag een beetje lollig of luchtig kan reageren. En het was maar een voorbeeld hoor.quote:Op maandag 16 september 2019 11:26 schreef Yasmin23 het volgende:
Ook dan de voorkeur hebben voor een kansloze reactie. Zoek je dan kansloze mensen of?
Het ging erom dat ik benieuwd was wat de date voor jou anders maakt. Je vind seksuele opmerkingen not done.quote:Op maandag 16 september 2019 11:11 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dat kan ook maar hoe is dat allemaal relevant?
Ja gewaagd hoor. Jeetjequote:Op maandag 16 september 2019 11:31 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Daar gaat het dus niet om Yasmin. Iedereen mag reageren zoals hij/zij wil maar ik vind het gewoon leuk als iemand op een iets gewaagdere vraag een beetje lollig of luchtig kan reageren. En het was maar een voorbeeld hoor.
Iemand kan ook reageren met: “Hahaha ja ik heb hele knappe vrienden hoor!”![]()
Ook prima, dan kun je daar ook zelf wel weer een luchtige reactie op verzinnen. Mijn punt is dat een “Wat zijn dat voor rare vragen” vrijwel altijd contraproductief werkt en je de match wel af kunt schrijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |