Ja maar dat vind ik niet zo boeiend in deze kwestie eigenlijk. Misschien is het tijd voor een betere uitvoering van de trias politicaquote:Op dinsdag 10 september 2019 00:17 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Is het ook, maar Wilders boeit mij totaal niet. Naar figuur is het met ideologieėn waar ik het absoluut niet meer eens ben over het algemeen.
Maar, dat is mijn mening.
React is trouwens best fijn, heb nu 6 uur udemy gekeken en voelt wel lekker lightweight na angularquote:
Dat heb ik weer even gemist, zulks valt niet goed te pratenquote:Op dinsdag 10 september 2019 00:23 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Vind vooral zijn topics en posts omtrent kindermisbruik binen de kerk walgelijk, maar goed dat is ook geen onderwerp voor hier eigenlijk pardon.
Nicequote:Op dinsdag 10 september 2019 00:26 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
React is trouwens best fijn, heb nu 6 uur udemy gekeken en voelt wel lekker lightweight na angular
Als blijft het jsx nog een dingetje maar tot nu toe wwrkt het fijn zolanf de componenten maar klein blijven
Ze mocht uitslapen vandaagquote:
Zei ze in de dagbagger gisterenavondquote:
Oh.quote:Op dinsdag 10 september 2019 05:12 schreef dud0r het volgende:
[..]
Zei ze in de dagbagger gisterenavond
Auto vandaag?quote:
Zwaaien straks of ben je heel vroeg op Utrechtquote:
Ik zit morgen in Uutjequote:Op dinsdag 10 september 2019 05:37 schreef dud0r het volgende:
[..]
Zwaaien straks of ben je heel vroeg op Utrecht
quote:Op dinsdag 10 september 2019 05:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik zit morgen in Uutje
Haha. Nee. Morgen thuis of den Bosch.quote:
Den Bosch is helemaal een teringeindquote:Op dinsdag 10 september 2019 05:42 schreef dud0r het volgende:
[..]
Haha. Nee. Morgen thuis of den Bosch.
Valt mee. 40 minutenquote:Op dinsdag 10 september 2019 05:43 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Den Bosch is helemaal een teringeind
quote:Op dinsdag 10 september 2019 05:56 schreef dud0r het volgende:
Ja is prima te doen. Centrum doe ik met de trein en industrieterrein met de auto. Allebei goed te doen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |