Eensquote:Op dinsdag 3 september 2019 13:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Dat weten we ook niet
En ontopic graag
Jouw act ook niet.quote:
Schwaab.quote:Op dinsdag 3 september 2019 14:14 schreef SaferSephy het volgende:
Anyway, wie zou volgens jullie aanvoerder moeten worden? Ik lees dat men Rosario niet echt een logische keuze vindt. Bergwijn wellicht?
ook een goeie, maar op de Nederlandse velden misschien minder handig in de communicatie met arbitrage?quote:
Mo Ihaquote:Op dinsdag 3 september 2019 14:14 schreef SaferSephy het volgende:
Anyway, wie zou volgens jullie aanvoerder moeten worden? Ik lees dat men Rosario niet echt een logische keuze vindt. Bergwijn wellicht?
Die spreekt goed Nederlands hoor?quote:Op dinsdag 3 september 2019 14:19 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
ook een goeie, maar op de Nederlandse velden misschien minder handig in de communicatie met arbitrage?
Schweinhund snappen die scheidsrechters wel hoor of Schiri, wir wissen wo dein auto stehtquote:Op dinsdag 3 september 2019 14:19 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
ook een goeie, maar op de Nederlandse velden misschien minder handig in de communicatie met arbitrage?
4geverquote:Op dinsdag 3 september 2019 14:14 schreef SaferSephy het volgende:
Anyway, wie zou volgens jullie aanvoerder moeten worden? Ik lees dat men Rosario niet echt een logische keuze vindt. Bergwijn wellicht?
Vraag is natuurlijk of je Rosario dan niet enorm passeert. Mag toch hopen dat Bommel daar schijt aan heeft!quote:Op dinsdag 3 september 2019 15:25 schreef Scarface88 het volgende:
Schwaab inderdaad aanvoerder die spreekt gewoon vloeiend Nederlands is ook een prima kerel en ligt goed in de groep. Alles behalve Schwaab is onlogisch.
Fuck Rosario.quote:Op dinsdag 3 september 2019 15:38 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Vraag is natuurlijk of je Rosario dan niet enorm passeert. Mag toch hopen dat Bommel daar schijt aan heeft!
Ja eens. Het contrast voor en na zijn wissel was ook wel echt enorm. Ik weet alleen niet of dat aantoont dat hij zo slecht is, of Mitrogoal zo goed. Waarschijnlijk allebei een beetje..quote:
https://www.ed.nl/psv/psv(...)panse-vlag~ae863597/quote:Op woensdag 28 augustus 2019 06:54 schreef Lyrebird het volgende:
Die vlag werd in WW2 inderdaad door het Japanse leger gebruikt. Sindsdien zijn er wat kleine veranderingen geweest, maar dezelfde vlag is nog steeds in gebruik. De Japanse marine gebruikt 'm. In de rest van Azie (Korea bijvoorbeeld) maak je met die vlag geen vrienden.
Iedereen is tegenwoordig meteen gekwetst en voelt zich meteen aangevallen.quote:Op woensdag 4 september 2019 06:53 schreef Lyrebird het volgende:
Egoquote
[..]
https://www.ed.nl/psv/psv(...)panse-vlag~ae863597/
Hij is fit in de zin van dat hij geen grote blessures heeft.quote:Op woensdag 4 september 2019 06:55 schreef de_boswachter het volgende:
Ibi heeft wel lang nodig om fit te worden hé.... begint nu al op een mislukt huwelijk te lijken zo.... hoe ga je je ooit in het elftal knokken?
staat in het ED dus moet wel waar zijnquote:Op woensdag 4 september 2019 07:28 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Iedereen is tegenwoordig meteen gekwetst en voelt zich meteen aangevallen.
Ja iemand die met hangende pootjes is terug gekomen omdat ie nergens anders een contract kon verdienen aanvoerder maken. Sounds like a plan.quote:
Als dat daadwerkelijk de situatie zou zijn dan zou dat inderdaad raar zijnquote:Op woensdag 4 september 2019 09:59 schreef fathank het volgende:
[..]
Ja iemand die met hangende pootjes is terug gekomen omdat ie nergens anders een contract kon verdienen aanvoerder maken. Sounds like a plan.
ik neem aan dat Viergever blijft staan omdat hij de enige lcv is dus dan zou dat de aanvoerder moeten zijn, was hij in AZ tijd ook al.quote:Op woensdag 4 september 2019 11:06 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Als dat daadwerkelijk de situatie zou zijn dan zou dat inderdaad raar zijn
Ik denk dat viergever binnen niet al te lange tijd gaat banken voor schwaab.quote:Op woensdag 4 september 2019 12:07 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik neem aan dat Viergever blijft staan omdat hij de enige lcv is dus dan zou dat de aanvoerder moeten zijn, was hij in AZ tijd ook al.
zou me verbazen, die zal zich niet zo lekker voelen aan die linkerkantquote:Op woensdag 4 september 2019 12:37 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik denk dat viergever binnen niet al te lange tijd gaat banken voor schwaab.
Hij had wel diverse aanbiedingen zei hij. Maar kwam erachter dat hij het in Eindhoven zo slecht nog niet had.quote:Op woensdag 4 september 2019 09:59 schreef fathank het volgende:
[..]
Ja iemand die met hangende pootjes is terug gekomen omdat ie nergens anders een contract kon verdienen aanvoerder maken. Sounds like a plan.
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 04-09-2019 om 15:22:11PSV heeft het oefenduel met 1. FC. Köln met 1-0 gewonnen. Doelpuntenmaker? Niemand minder dan Konstantinos Mitroglou. reageer retweet
Dit gaat echt nergens over.quote:Op woensdag 4 september 2019 06:53 schreef Lyrebird het volgende:
Egoquote
[..]
https://www.ed.nl/psv/psv(...)panse-vlag~ae863597/
Waarom,doet het goed.quote:Op woensdag 4 september 2019 12:37 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ik denk dat viergever binnen niet al te lange tijd gaat banken voor schwaab.
Afellay zal zich waarschijnlijk gewoon in het elftal moeten vechten. Je zou zeggen dat dat als hij nog over enig voetballend vermogen beschikt dat niet al te moeilijk moet zijnquote:Op woensdag 4 september 2019 16:49 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Ik ben benieuwd of en waar Afellay zal gaan spelen. Ik kan me niet voorstellen dat Van Bommel straks een middenveld met Gutierrez, Afellay en Bergwijn laat spelen dus ben ik heel benieuwd of Bergwijn naar de vleugels zal gaan of dat Gutierrez het slachtoffer wordt. Al zou het ook prima kunnen natuurlijk dat Afellay gewoon bankzitter wordt.
ik vind het wel gewaagd van Van Bommel hoor want van zijn overzicht moest Afellay het nooit echt hebben, was meer een postbode om even een Adriaanse kreet te gebruikenquote:Op woensdag 4 september 2019 16:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Afellay zal zich waarschijnlijk gewoon in het elftal moeten vechten. Je zou zeggen dat dat als hij nog over enig voetballend vermogen beschikt dat niet al te moeilijk moet zijn
Eens, en dat is niet waar dit elftal behoefte aan heeft. Het zou me ook zeer verbazen als het een groot succes wordt.quote:Op woensdag 4 september 2019 17:01 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vind het wel gewaagd van Van Bommel hoor want van zijn overzicht moest Afellay het nooit echt hebben, was meer een postbode om even een Adriaanse kreet te gebruiken
Ja net als luckassen zeker. Iemand met wat meer voetballend lef zou wel lekker zijn. Schwaab vind ik zowel opbouwend als verdedigend beter.quote:
Hij speelde 90 min tegen 1. FC Kölnquote:Op woensdag 4 september 2019 16:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Afellay zal zich waarschijnlijk gewoon in het elftal moeten vechten. Je zou zeggen dat dat als hij nog over enig voetballend vermogen beschikt dat niet al te moeilijk moet zijn
Mitroquote:Op woensdag 4 september 2019 15:25 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op woensdag 04-09-2019 om 15:22:11PSV heeft het oefenduel met 1. FC. Köln met 1-0 gewonnen. Doelpuntenmaker? Niemand minder dan Konstantinos Mitroglou. reageer retweet
Hele wedstrijd gespeeld.quote:Op woensdag 4 september 2019 18:46 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
MitroHoe kan Mark nog om hem heen?! Stond ie nu wel in de basis of weer invaller?
Luuk had die gemist.quote:
Tsja, vanaf de eerste wedstrijd zie je al aan hem dat hij meer kan brengen dan Luuk de Jong. Een zeer waardevolle versterking.quote:
Mooi voor m, nu nog in echte wedstrijden.quote:
Mooi. Kan dat verhaal dat Mitro niet fit genoeg zou zijn om te starten en 90 min te spelen ook weer weg. Mitro hoort volgende wedstrijd in de basis. Mark kan niet meer om m heen.quote:
Is gehaald als plan B en dan zal je ook plan B blijven.quote:Op woensdag 4 september 2019 19:06 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Mooi. Kan dat verhaal dat Mitro niet fit genoeg zou zijn om te starten en 90 min te spelen ook weer weg. Mitro hoort volgende wedstrijd in de basis. Mark kan niet meer om m heen.
Kut Mark.quote:Op woensdag 4 september 2019 19:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Is gehaald als plan B en dan zal je ook plan B blijven.
Bruma en Mitro is een prima duo.quote:
Dat is gewoon omzetten als de wedstrijd erom vraagt en het is nu elke keer goed afgelopen dus is Mark een briljant tacticus.quote:Op woensdag 4 september 2019 19:16 schreef tompsv18 het volgende:
Mark is zo eigenwijs dat ie het net zo lang op deze manier gaat proberen totdat het puntenverlies oplevert. In de vorige wedstrijden ging het pas steeds beter lopen met Mitro in de spits, Malen vanaf de zijkant en Ihattaren op 10. Maar tegen Vitesse staat Malen weer in de spits, Bergwijn op 10 en Ihattaren aan de rechterkant.
Dat verwacht ik ook ja. Zijn koppigheid heeft vorig seizoen de titel gekost en zal ook dit jaar de titel kosten. Bij Mark is alles een prestigestrijd en hij wil koste wat het kost zijn gelijk halen. Nog nooit zon eigenwijze trainer gezien als Mark.quote:Op woensdag 4 september 2019 19:16 schreef tompsv18 het volgende:
Mark is zo eigenwijs dat ie het net zo lang op deze manier gaat proberen totdat het puntenverlies oplevert. In de vorige wedstrijden ging het pas steeds beter lopen met Mitro in de spits, Malen vanaf de zijkant en Ihattaren op 10. Maar tegen Vitesse staat Malen weer in de spits, Bergwijn op 10 en Ihattaren aan de rechterkant.
Ben ook fan van Schwaab..zie de Duitse muur wel zitten achterin inc Unnerstall.quote:Op woensdag 4 september 2019 17:30 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ja net als luckassen zeker. Iemand met wat meer voetballend lef zou wel lekker zijn. Schwaab vind ik zowel opbouwend als verdedigend beter.
4gever kan als back spelen, maar unnerstall is echt niet goed genoegquote:Op woensdag 4 september 2019 19:32 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ben ook fan van Schwaab..zie de Duitse muur wel zitten achterin inc Unnerstall.
Maar zie vooralsnog geen reden om 4gever te passeren.
Want? Op welke punten is Unnerstall minder dan zoet?quote:Op woensdag 4 september 2019 19:33 schreef XL het volgende:
[..]
4gever kan als back spelen, maar unnerstall is echt niet goed genoeg
Keihard door de mand gevallen bij Schalke. Maakte grote fouten, kan niet uittrappen.quote:Op woensdag 4 september 2019 20:59 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Want? Op welke punten is Unnerstall minder dan zoet?
Zoet valt hier door de mand, uw punt? Die uittrappen zijn mij niet opgevallen.quote:Op woensdag 4 september 2019 21:04 schreef XL het volgende:
[..]
Keihard door de mand gevallen bij Schalke. Maakte grote fouten, kan niet uittrappen.
Is nog te vroeg om er echt iets over te zeggen, maar ik vind m ook wel prima inderdaad.quote:Op woensdag 4 september 2019 21:05 schreef Muskusboktor57 het volgende:
Ik vind die Boscagli onderschat, overigens.
Nee hoor, right on time.quote:Op woensdag 4 september 2019 21:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Is nog te vroeg om er echt iets over te zeggen
Zoet zit in de selectie van Oranjequote:Op woensdag 4 september 2019 21:05 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Zoet valt hier door de mand, uw punt? Die uittrappen zijn mij niet opgevallen.
Boscgli maakt een positieve indruk tot nu toe,moet alleen verdedigend nog een beetje verbeteren.quote:Op woensdag 4 september 2019 19:33 schreef XL het volgende:
[..]
4gever kan als back spelen, maar unnerstall is echt niet goed genoeg
Wat een totaal niet boeiende feitjes dit. Duitsland kan een elftal vol goede keepers opstellen, Nederland kan er geen 1 op doel zetten.quote:Op woensdag 4 september 2019 21:13 schreef XL het volgende:
[..]
Zoet zit in de selectie van Oranje
Unnerstall is misschien de 50ste in lijn van die Mannschaft
quote:Op woensdag 4 september 2019 22:14 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ik heb ook nog wel een plaatje voor de OP.
Ik verwacht niet dat hij het spel naar een veel hoger niveau tilt maar wat extra mogelijkheden voor op het middenveld zijn welkom.quote:Op woensdag 4 september 2019 23:05 schreef nickhguitar het volgende:
Zou Ryan Thomas ons middenveld nog van nieuwe impulsen kunnen voorzien? Is bij ons natuurlijk meteen geblesseerd geraakt, maar heeft het bij PEC toch altijd goed gedaan, leuke speler wel destijds.
Precies, in ieder geval wat meer opties. Ik heb nu het idee dat we 3 ´tegenhouders´ hebben (Rosario, Hendrix en Sadilek) en 1 voetballer: Guti. Als Guti nu wat zou krijgen dan zijn we dus genaaid.quote:Op woensdag 4 september 2019 23:16 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik verwacht niet dat hij het spel naar een veel hoger niveau tilt maar wat extra mogelijkheden voor op het middenveld zijn welkom.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |