Hahaha hilarisch zit hardop te lachenquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 22:19 schreef kanovinnie het volgende:
Eigenlijk is deze vent zo gek nog niet.
Illegalen gewoon vastzetten wat mij betreft, totdat ze zelf terug willen naar land van herkomst.quote:Op woensdag 21 augustus 2019 05:51 schreef totalvamp het volgende:
rook bommen naar binnen gooien en dat zooitje eruit gooien. Achterlijke parasieten dat het zijn.
Ze ruiken zelf waarschijnlijk al naar stront dus dat helpt denk ik niet.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 23:52 schreef kanovinnie het volgende:
Kan die vent uit amsterdam niet gewoon die stoep voor hem laten blubberen met gier? Of een open aanhanger vol mest voor de deur zetten. Je kan me niet wijsmaken dat ze dan lang blijven.
Dit is toch werkelijk niet te geloven. Inderdaad Ozcan. Wat een land. Wat is dit een fucked up kloteland. In Frankrijk zou dit nooit zijn gebeurd, daar ramt de politie je gewoon kapot als je zoiets probeert met andermans eigendom.quote:Verhitte discussie
Zodra de ondernemer de ruimte wil betreden, slaat de vlam in de pan. Een aantal van de krakers komt op Ozcan afgestormd en zegt dat hij het pand onmiddellijk moet verlaten: 'Anders bellen we de politie.'
Dat schiet de Amsterdammer in het verkeerde keelgat:. 'Moet ik mijn eigen gebouw uit?!'
Eenmaal buiten wordt de verhitte discussie voortgezet. Voordat de situatie echt escaleert en nog voordat de politie arriveert, besluit de verbouwereerde Ozcan dan maar af te druipen. 'Het is een heel naar gevoel. Ik heb er helemaal geen woorden voor. Ik kan die mensen enigszins begrijpen, maar zij begrijpen mij helemaal niet. Ongelofelijk. Dat dit in zo'n land kan.'
"I don't eat pork. Pig is a filthy animal."quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 22:24 schreef SpecialK het volgende:
Holy shit eten die beesten gewoon poep alsof het een feestje is?
quote:Op woensdag 21 augustus 2019 11:12 schreef junkiesietze het volgende:
https://www.dumpert.nl/me(...)_pand_ontruimen.html
Heerlijk.
Die varkens eten stront?quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 22:19 schreef kanovinnie het volgende:
Eigenlijk is deze vent zo gek nog niet.
quote:Op woensdag 21 augustus 2019 11:12 schreef junkiesietze het volgende:
https://www.dumpert.nl/me(...)_pand_ontruimen.html
Heerlijk.
Dat Nederland een "fucked up kloteland" is is emotioneel geroeptoeter, maar hiervan sta ik ook wel even te kijken.quote:Op woensdag 21 augustus 2019 09:58 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Dit is toch werkelijk niet te geloven. Inderdaad Ozcan. Wat een land. Wat is dit een fucked up kloteland. In Frankrijk zou dit nooit zijn gebeurd, daar ramt de politie je gewoon kapot als je zoiets probeert met andermans eigendom.
Rechts maakt het mogelijk door totale afbraak van politieapparaat te bewerkstelligen.quote:Op woensdag 21 augustus 2019 11:32 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Dat Nederland een "fucked up kloteland" is is emotioneel geroeptoeter, maar hiervan sta ik ook wel even te kijken.
Je zou er bijna rechts door gaan stemmen
quote:Amsterdam komt met bed-bad-broodregeling voor uitgezette ondernemers
Amsterdam gaat noodlocaties zoeken voor ondernemers die uit hun pand zijn gezet door #wearehere. Vandaag stemde de gemeenteraad in met de zogenaamde bed-bad-broodregeling voor uitgeprocedeerde ondernemers.
In elke noodlocatie moet plek zijn voor maximaal 80 ondernemers, zo staat omschreven in het bestemmingsplan. “Het is niet de bedoeling dat ondernemers permanent in de noodlocatie gaan hangen”, legt GroenLinks-fractievoorzitter Femke Roosma uit. “Anders is er niet voldoende doorstroom. Het doel is een veilige werkplek, maar ondernemers moeten tegelijkertijd wel nadenken hoe hun toekomst zonder kantoor eruit ziet.”
Wat een klotestad bedoel je. In de rest van Nederland hoef je dit echt niet te proberen, want dan wordt er wel gewoon ontruimd. Misschien is dat ook de reden dat We Are Here in Amsterdam al meer dan 30 keer hetzelfde geintje flikt en pas na maanden weer weggaat. En in de dagen daarna is het volgende pand aan de beurt waarop alles weer opnieuw begint.quote:Op woensdag 21 augustus 2019 09:58 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Dit is toch werkelijk niet te geloven. Inderdaad Ozcan. Wat een land. Wat is dit een fucked up kloteland.
quote:Oproep tot ’intimiderend’ protest tegen krakers Amsterdam-West
Door Redactie
Updated 12 min geleden
45 min geleden in BINNENLAND
AMSTERDAM - Op Facebook wordt opgeroepen om zaterdag massaal naar een gekraakt pand toe te komen in Amsterdam-West. Eerder deze week werd daar een ondernemer op brutale wijze uit zijn eigen gebouw gezet.
De actievoerders nemen zich op het sociale medium voor om „het recht in eigen hand te nemen.” Ze willen eigenaar Salih Özcan bijstaan en roepen op tot een geweldloos, maar ’duidelijk en intimiderend’ protest. Het evenement is recent aangemaakt en heeft tot nog toe ruim vijftig mensen die op ’aanwezig’ staan. Nog eens een paar honderd anderen zijn ’geïnteresseerd’ in de demonstratie.
„Mensen onthoud goed, het gebouw is van de eigenaar, laat de boel heel en zet deze mensen gewoon het gebouw uit”, schrijft een van de deelnemers op de pagina. „Zet de boel niet in brand en gebruik geen geweld.”
Bekijk ook:
Eigenaar gekraakt pand: ’Belachelijk dat dit in Nederland kan’
Anoniem
Het is onduidelijk wie er achter de demonstratie zit en of die, zoals verplicht, is medegedeeld bij burgemeester Femke Halsema. Het evenement is aangemaakt door een Facebookaccount voor vuurwerk. De Telegraaf wist nog geen contact te krijgen via dat account. „Een demonstratie met genoeg mensen lijkt me een heel duidelijk en intimiderend verhaal tegenover deze krakers. Laten we wel het pand van de lieve ondernemer heel laten”, aldus de onbekende initiatiefnemer.
Volgens de eigenaar hebben de krakers het slot van het pand, waar een verbouwing plaatsvond, met grof geweld kapotgemaakt. „Ik krijg er tranen van in mijn ogen”, zei hij radeloos. „Dat dit kan in Nederland is echt belachelijk.”
Een verslaggever van omroep Powned werd hardhandig weggeduwd toen die een item maakte over het pand. De politie kwam vervolgens tussenbeide. Op beelden is te zien dat de troep van de krakers voor de deur van het pand verder en verder opstapelt. Ook zou er een pislucht hangen.
De Speld is voor 1 keertje minder erg dan de realiteit. Voor uitgeprocedeerde illegale krakers is er in Amsterdam wel een noodopvang, ondanks dat dat tegen regeringsbeleid ingaat.quote:
De brandweer moet helemaal niks. De politie moet dat werkschuw tuig gewoon buiten flikkeren. Met harde hand en rubberen kogels. Optiefen godverdommequote:Op woensdag 21 augustus 2019 12:36 schreef kasper het volgende:
Is er trouwens de veiligheid van de "bewoners" van dit bedrijfspand niet in het geding?
Met 40 man in een relatief kleine ruimte. Daar zou de brandweer eens op moeten gaan controleren.
Het zoveelste voorbeeld van 'actie, reactie'. De politie handhaaft de wet niet, dus gaan burgers de wet zelf maar handhaven.quote:Op woensdag 21 augustus 2019 12:38 schreef spectrumanalyser het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)akers-amsterdam-west
[..]
Wat een baas.quote:Op woensdag 21 augustus 2019 11:12 schreef junkiesietze het volgende:
https://www.dumpert.nl/me(...)_pand_ontruimen.html
Heerlijk.
Ja hier stond ik ook wel van te kijken.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 22:24 schreef SpecialK het volgende:
Holy shit eten die beesten gewoon poep alsof het een feestje is?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |