Ja raar dat je het zegt ook :p denk als je niet zo vaak dates hebt dit wel doet maar zou het nooit zeggen :pquote:Op maandag 19 augustus 2019 16:44 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Ik had ooit een date die eerst kleren moest kopen en naar de kapper.
Ergens komt dat wel heel enthousiast maar niet enorm positief over
Hmm ik ga geen bestaande afspaken afzeggen voor een date hoor.quote:Op maandag 19 augustus 2019 16:42 schreef Themeparktommy het volgende:
prioriteiten noemen ze dat.
Al zou je denken dat als je iemand echt interessant vindt, je tijd maakt voor iemand
Wel doen maar er niks van zeggen... komt toch anders overquote:Op maandag 19 augustus 2019 16:45 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja raar dat je het zegt ook :p denk als je niet zo vaak dates hebt dit wel doet maar zou het nooit zeggen :p
Dat ligt er toch aan hoe leuk je iemand vindt? Als hij helemaal top is en je bent helemaal gek aan het worden alleen al aan je telefoon, dan zeg jij die afspraak bij de kapper wel af hoor.quote:Op maandag 19 augustus 2019 16:46 schreef Uhmmpie het volgende:
[..]
Hmm ik ga geen bestaande afspaken afzeggen voor een date hoor.
Dan maar verkeerde prioriteiten
Ik koop sowieso vaak kleding en schoenen, ongeacht het aantal dates dat ik heb. Maar het is ook gewoon een hobby van mijquote:Op maandag 19 augustus 2019 16:45 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Ja raar dat je het zegt ook :p denk als je niet zo vaak dates hebt dit wel doet maar zou het nooit zeggen :p
Zoiets als een kapper zou nog wel kunnen misschien.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:08 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Dat ligt er toch aan hoe leuk je iemand vindt? Als hij helemaal top is en je bent helemaal gek aan het worden alleen al aan je telefoon, dan zeg jij die afspraak bij de kapper wel af hoor.
Dacht dat je dat juist wilde. Als dat zo is, moet je t gewoon doen. En daarbij, je hoeft dr niet te bespringenquote:Op maandag 19 augustus 2019 17:14 schreef Generationalpha het volgende:
Wat is jullie mening over gelijk de eerste date bij iemand thuis afspreken? Heb nu een meisje die vraagt of ze langs kan komen morgen. Word daar zelf wel echt zenuwachtig van omdat seks zo in de lucht hangt. Doen of niet doen?
Ik zou persoonlijk zelf niet meteen eerste date thuis afspreken. Kies dan een hotel ofzo. Is toch wat neutralerquote:Op maandag 19 augustus 2019 17:14 schreef Generationalpha het volgende:
Wat is jullie mening over gelijk de eerste date bij iemand thuis afspreken? Heb nu een meisje die vraagt of ze langs kan komen morgen. Word daar zelf wel echt zenuwachtig van omdat seks zo in de lucht hangt. Doen of niet doen?
Ik wil dat zeker maar ben niet gewend dat vrouwen zo gewillig zijn. Heb nog nooit meegemaakt dat iemand meteen m'n bed in wil duiken.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:18 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Dacht dat je dat juist wilde. Als dat zo is, moet je t gewoon doen. En daarbij, je hoeft dr niet te bespringenkunt ook gewoon netjes op de bank zitten.
Nou de eerste die me zo gek kan maken via de telefoon.. moet ik nog tegen komen tbh.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:08 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Dat ligt er toch aan hoe leuk je iemand vindt? Als hij helemaal top is en je bent helemaal gek aan het worden alleen al aan je telefoon, dan zeg jij die afspraak bij de kapper wel af hoor.
Klinkt wel heel gewilligquote:Op maandag 19 augustus 2019 17:14 schreef Generationalpha het volgende:
Wat is jullie mening over gelijk de eerste date bij iemand thuis afspreken? Heb nu een meisje die vraagt of ze langs kan komen morgen. Word daar zelf wel echt zenuwachtig van omdat seks zo in de lucht hangt. Doen of niet doen?
Dit wilde die ene fokker ook altijd, was alleen niet zo succesvol geloof ik.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:14 schreef Generationalpha het volgende:
Wat is jullie mening over gelijk de eerste date bij iemand thuis afspreken? Heb nu een meisje die vraagt of ze langs kan komen morgen. Word daar zelf wel echt zenuwachtig van omdat seks zo in de lucht hangt. Doen of niet doen?
Hotelkamer vind ik wel echt ordinair hoor. 😂 Het is gewoon een studente die een leuke avond/nacht wil hebben met een flesje wijn en filmpje.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:23 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Ik zou persoonlijk zelf niet meteen eerste date thuis afspreken. Kies dan een hotel ofzo. Is toch wat neutraler
Hotel is juist lachen man.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:33 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Hotelkamer vind ik wel echt ordinair hoor. 😂 Het is gewoon een studente die een leuke avond/nacht wil hebben met een flesje wijn en filmpje.
Maar dat is per definitie het geval bij een afwijzing. Of dat bij een sollicitatiegesprek is of ergens anders, een afwijzing is per definitie persoonlijk. Maar als je daar al niet tegen kunt, dan kun je gewoon beter niet daten.quote:Op maandag 19 augustus 2019 14:26 schreef synsysterstylo het volgende:
[..]
Ja helemaal mee eens. Ik denk dat als ze het om hun heen zien gebeuren dat ze denken dat het hun ook wel overkomt. Maar nee. Verder denk ik dat een blauwtje van een vrouw soort van persoonlijker overkomt misschien?
Heb al toegezegd dat ze welkom is. No way back. Maar dat is normaal gesproken wel hoe ik het doe ja.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:37 schreef Cue_ het volgende:
Je kan ook gewoon beginnen in de kroeg en als 't klikt alsnog naar haar huis/kamer gaan
Yep. Snelle babbel, diepgaande onderwerpen aansnijden, over veel onderwerpen kunnen praten etc. Maar niet alleen over serieuze dingen, maar ook over andere dingen. Sport etc. Even belangrijk. Een vrouw peilt je dan eigenlijk of je lekker kunt lullen.quote:Op maandag 19 augustus 2019 14:20 schreef Generationalpha het volgende:
[..]
Dan heb je in ieder geval al meer ervaring dan ik op die leeftijd.Ik denk dat het belangrijkste is dat je (zoals Blacksoldier ook zegt) niet bang bent om afgewezen te worden.
Vrouwen zijn in mijn ervaring best lief en zelfs als je niks vinden zullen ze het na een date nog best aardig verwoorden. (Gewoon van: Was gezellig maar meer niet.) Heb op dat gebied niet echt negatieve ervaringen. En ja, small talk is gewoon belangrijk. Lullen over simpele dingen.
Je bent een week met haar aan het kletsen en nu je haar voor een date vraagt is er geen klik? Of begrijp ik het niet helemaal goedquote:Op maandag 19 augustus 2019 17:18 schreef Themeparktommy het volgende:
Overigens... geen klik.
Ik ben vrij vanavond
quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:42 schreef Solid-Snake het volgende:
[..]
Hotel is juist lachen man.
Maar doe wat goed voelt.
Je snapt toch zelf ook wel dat dit gewoon een smoesje is.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:50 schreef Prisha het volgende:
[..]
Je bent een week met haar aan het kletsen en nu je haar voor een date vraagt is er geen klik? Of begrijp ik het niet helemaal goed
Beter is zelfs nog als je vooral echt haar aan het woord laat. Vooral in het begin. Op die manier hou je dan toch een bepaald mysterie en zal zij dingen aan jou gaan vragen.quote:Op maandag 19 augustus 2019 17:48 schreef black-soldier het volgende:
[..]
Yep. Snelle babbel, diepgaande onderwerpen aansnijden, over veel onderwerpen kunnen praten etc. Maar niet alleen over serieuze dingen, maar ook over andere dingen. Sport etc. Even belangrijk. Een vrouw peilt je dan eigenlijk of je lekker kunt lullen.
En nog een andere pro tip: ga niet aan mansplaining doen en houd af en toe je bek zodat zij ook kan gaan praten. Als jij de hele tijd lult, dan gaat ze ook denken wtf
Waarom heb je toen niet doorgepakt?quote:Op maandag 19 augustus 2019 13:21 schreef Themeparktommy het volgende:
We hebben het er al wel eerder over gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |