quote:
Op zaterdag 17 augustus 2019 21:16 schreef ViviRAWRS het volgende:@:Lemijn je bent vast niet de enige, maar van jou had ik niet verwacht dat je er blij van zou worden (van batterij-lawaaispeelgoed in zijn algemeenheid), jij zelf op voorhand misschien ook niet?

Het is echt een geweldig ding. Hij geeft alleen een sirene als je ermee speelt (erop drukt met hele hand), en de sirene wisselt en is niet heel hard. Er is ook een lichtje dat aangaat, kortom een echte politieauto. Maar vooral wordt mijn kind er zo blij van

. Ik geef toe dat ik niet had verwacht dat ik daar weer zo blij van zou worden. Maar het is wel de reden dat ik hoogstpersoonlijk dit cadeau voor hem kocht.
De grap is dat het enige andere speelgoed hier in huis dat geluid maakt (een dier uit de zoefzoef-serie) ook een cadeau was van mij. Want verder is er inderdaad niemand in onze omgeving die denkt dat ik dat kan waarderen

. En terecht, op zich. Nu is het gedoseerd. En Hein het hert staat wel periodes uit het zicht. Die heeft als groot nadeel dat hij nog een poosje door zingt als Jacob alweer wat anders is gaan doen, en daardoor zijn aandacht terug trekt. Dat stoort me.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder