Nog nergens gedaan. Lees maar terug.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Vreemd dat je dan wel die jongen van Halsema de maat neemt.
Een Wynand Duivenkakje?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ach, welnee. Die haalt wat narigheid uit tijdens z'n puberjaren waarna hij over een paar jaar gaat studeren en uiteindelijk een goedbetaalde baan krijgt.
Zeker, ook gezien zijn leeftijd en het feit dat dit zijn eerste misstap was. Dan is zo een ingreep vaak al afdoende idd.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gewoon een paar uurtjes schoffelen bij Halt en een geldboete. Dat lijkt mij afdoende.
Gelukkig niet iddquote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:58 schreef Ringo het volgende:
[..]
Er is toch ook geen enkele poging gedaan om deze jongen zijn gepaste straf te laten ontlopen?
Dat geld is toch het probleem niet bij de familie.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:59 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Gewoon een paar uurtjes schoffelen bij Halt en een geldboete. Dat lijkt mij afdoende.
Daarom vraag ik mij ook af waarom hij inbrak, te weinig spanning thuis?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:03 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Dat geld is toch het probleem niet bij de familie.
Moeders te druk met de baan.....quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:03 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Daarom vraag ik mij ook af waarom hij inbrak, te weinig spanning thuis?
Nergens over, dit had ook nooit zo breed uitgemeten moeten worden.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:03 schreef Ringo het volgende:
[..]
Waar gaat deze hele heisa dan in godsnaam over?
Dat zou pas echt inmenging zijn als Halsema (of een burgemeester) eigenhandig optreedt tegen criminaliteit of de strafmaat bepaalt i.p.v. het rechtssysteem te volgen en toe te passen.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:00 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Dit verklaart natuurlijk ook haar slappe optreden tegen de (schietgrage) criminaliteit in Amstelredam.
Omdat 15, slappe lulhannes.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:03 schreef hollandia02 het volgende:
Daarom vraag ik mij ook af waarom hij inbrak, te weinig spanning thuis?
Dan zijn we het daarover eens.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:04 schreef Drekkoning het volgende:
Nergens over, dit had ook nooit zo breed uitgemeten moeten worden.
Dat vond Halsema idd ookquote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:04 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Nergens over, dit had ook nooit zo breed uitgemeten moeten worden.
Dat is zeer zeker niet waar. Er liggen voldoende krotten.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:00 schreef Spectator19 het volgende:
Ben benieuwd om welke woonboot het gaat.
Er liggen nauwelijks krotten van woonboten in Amsterdam.
Beetje woonboot begint met 5 a 6 ton.
En juist die had zich hierover beter op de vlakte kunnen houden. Al was het maar ter bescherming van haar eigen positie.quote:
Eerlijk gezegd ben ik 16 (Bijna 17) studeer ik in het tweede jaar van MBO 4, en heb ouders met een bovengemiddeld inkomen. Niet echt de omstandigheden om een inbraak te plegen, dat zou logischer zijn als je in een beneden gemiddeld gezin woont wat niks te besteden hebt of in een buurt woont waar veel mensen dit soort criminele feiten plegen (Want dat is het). En ik vermoed niet dat Halsema en co in Nieuw-West, Oost of Zuid-Oost wonen. Bij zo'n groep zou je eerder iets met alcohol of drugs verwachten.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:06 schreef Ringo het volgende:
[..]
Omdat 15, slappe lulhannes.
Met je dichtgetimmerde HBO-mentaliteit.
Boertjes van buuten die denken dat Amsterdam één groot gerenoveerd villapark isquote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:08 schreef miss_sly het volgende:
Dat is zeer zeker niet waar. Er liggen voldoende krotten.
Ik ben, naief misschien, telkens toch verbaasd over het idee dat sommige mensen over Amsterdam hebben.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:10 schreef Ringo het volgende:
[..]
Boertjes van buuten die denken dat Amsterdam één groot gerenoveerd villapark is.
Dit is nooit een argument. Dat iemand in het verleden iets ook gedaan heeft betekend niet dat ze er niet voor gestraft zijn of gestraft zouden moeten zijn.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:26 schreef Klopkoek het volgende:
twitter:ValentijnWest twitterde op woensdag 14-08-2019 om 06:08:04Hoeveel zonen van (hoofd)redacteuren van De Telegraaf hebben in de afgelopen pakweg 50 jaar niet dingen gedaan die ‘niet zo handig waren’ en waren die redacteuren maar wat blij als hun krant dat niet publiceerde, en zeker niet op deze manier. Telegraaf, diep triest! #Halsema reageer retweet
Haha, vat mijn valse opmerking van daarnet dan maar op als een compliment.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:10 schreef hollandia02 het volgende:
Eerlijk gezegd ben ik 16 (Bijna 17) studeer ik in het tweede jaar van MBO 4, en heb ouders met een bovengemiddeld inkomen. Niet echt de omstandigheden om een inbraak te plegen, dat zou logischer zijn als je in een beneden gemiddeld gezin woont wat niks te besteden hebt of in een buurt woont waar veel mensen dit soort criminele feiten plegen (Want dat is het). Bij zo'n groep zou je eerder iets met alcohol of drugs verwachten.
Moet hij wel lid worden van de VVDquote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:48 schreef Cattivo het volgende:
............
Een voordeel haar zoon kan de politiek niet meer in. Alhoewel... er zijn er meer crimineeltjes in de politiek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |