Ben inmiddels op Culling Voices beland als favoriet. Maar het zijn dagkoersen, wat maar aangeeft dat ik het wel een erg fijn album vind.quote:Op woensdag 4 september 2019 12:35 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Je moet hem een beetje kennen denk ik, ik vind hem wel een goede reviewer maar hij is in de Tool review wel behoorlijk snobistisch bezig inderdaad.
Ik ga Pneuma nog een keertje aanzetten, beste track van het album volgens mijn mening.
Hij staat zelfs op Spotify!!!quote:Op woensdag 4 september 2019 18:48 schreef Bosbeetle het volgende:
Hij is binnen en leuke verpakking weldoen ze netjes
Maar dan met meer van die interludesquote:Op woensdag 4 september 2019 19:51 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Hij staat zelfs op Spotify!!!
Staat er ook een "geheim" nummer opquote:Op donderdag 5 september 2019 09:39 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Maar dan met meer van die interludes
I had a friend once, he took some acid...quote:Op donderdag 5 september 2019 09:51 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Staat er ook een "geheim" nummer op
(al moet ik zeggen dat ik die van tool wel leuk vond... this is neccesary... )
Dit. Ik was zo van plan om te wachten. En omdat dit eigenlijk een gimmick is.quote:Op woensdag 4 september 2019 18:48 schreef Bosbeetle het volgende:
Hij is binnen en leuke verpakking weldoen ze netjes
Ik had amper verwachtingen, maar toch vind ik m tegenvallenquote:Op donderdag 5 september 2019 23:28 schreef Kyran het volgende:
Gewoon prima album. Ik vind het onzin om een album af te kraken, omdat het 13 jaar heeft geduurd, maar toch niet OMGTFBBQ geweldig is geworden. Mensen hebben altijd belachlijk hoge verwachtingen bij sommige bands en als de band daar niet aan voldoet is het meteen janken.
Ditquote:Op donderdag 5 september 2019 23:40 schreef Vanillekwark het volgende:
Ik vind 'm gewoon echt een flinke klap beter dan 10.000 days. Ik weet nog niet zeker waar ik Fear Inoculum plaats tussen Aenima en Lateralus, maar ik vind hem echt -significant- beter dan 10.000 days.
Ik heb geen klachten dus.
10,000 days is bij mij pas veel later enorm in waardering gestegen. Als geheel vind ik hem nog steeds minder dan de twee voorgangers, maar het zijn stuk voor stuk geweldige nummers.quote:Op donderdag 5 september 2019 23:40 schreef Vanillekwark het volgende:
Ik vind 'm gewoon echt een flinke klap beter dan 10.000 days. Ik weet nog niet zeker waar ik Fear Inoculum plaats tussen Aenima en Lateralus, maar ik vind hem echt -significant- beter dan 10.000 days.
Ik heb geen klachten dus.
Welkom in het tool universum... Ik zou het ook voral niet nalaten om oudere albums te luisterenquote:Op vrijdag 6 september 2019 12:04 schreef StephanL het volgende:
Ik had nog nooit van TOOL gehoord tot dat een gitarist op Youtube er aandacht aan besteedde.
Ik heb gister geluisterd en begrijp wel al die aandacht voor deze band en album. Ook de lengte van de nummers zie je niet veel meer. Nummers van meer dan 10 minuten. Ik ga morgen meer luisteren naar de dit album.
Het is hapklare pop, maar wel van de bovenste plank. Nieuwe album heb ik nog niet geluisterd, (singles klonken niet al te best) maar ze heeft wel inmiddels wel een aantal nummers die - in hun eenvoud misschien - enorm goed gevonden zijn, en naar 1 luisterbeurt dagen in je hoofd blijven zitten. Beetje de ABBA-factor zeg maar.quote:Op dinsdag 10 september 2019 10:27 schreef totalatool het volgende:
*Offtopic: Overigens vind ik die lyrics van Taylor Swift wel heel erg , en de muziek uitermate dertien in een dozijn. Het eerste dat me net opviel was de drumbeat: die is nog simpeler dan wat mijn zoontje van vijf meetapt met zijn handen en voeten als hij Monster Magnet aanzet.
Enorm goed, doordat ze zo simpel zijn dat je ze letterlijk halverwege de eerste luisterbeurt al mee kunt zingen? Hmm, dat is ook muziek die mij na drie luisterbeurten al bultjes geeft en zorgt dat ik van radiostation ga wisselen. Ieder zijn smaak, haha.quote:Op dinsdag 10 september 2019 10:50 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Het is hapklare pop, maar wel van de bovenste plank. Nieuwe album heb ik nog niet geluisterd, (singles klonken niet al te best) maar ze heeft wel inmiddels wel een aantal nummers die - in hun eenvoud misschien - enorm goed gevonden zijn, en naar 1 luisterbeurt dagen in je hoofd blijven zitten. Beetje de ABBA-factor zeg maar.
Nee, dat is voorspelbaarheid, dat is niet waar ik op doelde.quote:Op dinsdag 10 september 2019 10:56 schreef totalatool het volgende:
[..]
Enorm goed, doordat ze zo simpel zijn dat je ze letterlijk halverwege de eerste luisterbeurt al mee kunt zingen? Hmm, dat is ook muziek die mij na drie luisterbeurten al bultjes geeft en zorgt dat ik van radiostation ga wisselen. Ieder zijn smaak, haha.
Oei, couldn't disagree more.quote:Op dinsdag 10 september 2019 11:17 schreef Gehenna het volgende:
Al met al kan ik wel zeggen dat ik meer heb met 'ogenschijnlijke simpele muziek' waar veel meer in blijkt te zitten, dan de 'ogenschijnlijke moeilijke muziek' die toch vrij leeg en lui blijkt (zoals deze tool haha)
Het grappige is dat toen 10.000 Days uit kwam, ik dacht: wat jammer, ze zijn niet verder gegaan langs de lijn van Lateralusquote:Op woensdag 4 september 2019 10:47 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Dit vooral, ik volg vrij veel artiesten die meerdere album per jaar uitbrengen en dan heb ik vaak zoiets ohja deze is wat minder maakt niet uit. Over het geheel evolueren dat soort bandjes/artiesten vaak wel. Bij tool is het 13 jaar stil om dan een plaat uit te brengen die toch wel lijkt op de voorgaande (lateralus en 10000 days)
Niet helemaal. Het punt van catchy popmuziek is dat het zo goed overeenkomt met de tijdsgeest dat het bij zo veel mogelijk mensen blijft hangen. En het is erg knap van de producers om die tijdsgeest te begrijpen. Madonna's "Like a virgin" zou het nu ontzettend slecht doen, maar toen het uitkwam was het de spijker op zijn kop.quote:Op dinsdag 10 september 2019 11:41 schreef totalatool het volgende:
[..]
Oei, couldn't disagree more.Popmuziek die als oorwurm blijft hangen is voor mij muziek die zo snel mogelijk moeten worden verdelgd. Toch zal ik die Taylor Swift eens een luisterbeurt geven, wie weet verrast het me in positieve zin.
Maar je moet ook bij jezelf na gaan of je de muziek van Tool ervaart als leeg en lui omdat je de details en de nuances misschien gewoon niet herkent...quote:Op dinsdag 10 september 2019 11:17 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Al met al kan ik wel zeggen dat ik meer heb met 'ogenschijnlijke simpele muziek' waar veel meer in blijkt te zitten, dan de 'ogenschijnlijke moeilijke muziek' die toch vrij leeg en lui blijkt (zoals deze tool haha)
Ah is dat het, het is geen smaak, ik zal wel niet goed luisteren.quote:Op dinsdag 10 september 2019 12:42 schreef RetepV het volgende:
[..]
Maar je moet ook bij jezelf na gaan of je de muziek van Tool ervaart als leeg en lui omdat je de details en de nuances misschien gewoon niet herkent...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |