quote:Iedere doordeweekse dag ontvangt Eva spraakmakende gasten uit de politiek, entertainment, sportwereld en meer. Samen met haar gasten word er teruggeblikt op de afgelopen dagen maar ook zeker vooruit gekeken op de weken die komen gaan!
Nee.quote:
Nee, christelijke Egyptische vader die zich nu omdraait in z’n graf.quote:
quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:29 schreef PowerLoungen het volgende:
In Indonesië waar homo's publiekelijk zweepslagen krijgen.
Ja ik ook.quote:
quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:31 schreef SpaceOddity het volgende:
[..]
Ja ik ook.
Maar die zat daar in haar uppie, de rest was allemaal pro burka/nikab/gezichts bedekkende kleding.
SAD
Krijg je aids vanquote:
Geld al terug?quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:31 schreef monkyyy het volgende:
Ik ben bij zo'n theatershow van Spong geweest. Eerste rij.
Klap van de molen gehad.quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:31 schreef monkyyy het volgende:
Ik ben bij zo'n theatershow van Spong geweest. Eerste rij.
Was maar 2 tientjesquote:
Ik zie het... geen wilde baard!quote:
Vrouwen..quote:
Wrong.quote:
Had je ook een gezichtsmasker voor kunnen kopen.quote:
quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:39 schreef Zipportal het volgende:
Vooral bij Spong, die denkt alleen aan homoseks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is dan ook geen boerkaverbod maar een algemeen verbod op gezichtsbedekking.quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:40 schreef MakkieR het volgende:
Eigenlijk vond ik het wel jammer dat Eva Jinek het rookverbod niet linkte aan het boerkaverbod, want eigenlijk komt dit op het zelfde neer. Bij het ontstaan van het rookverbod, dacht ook iedereen wat is dit voor een betutteling en de weerstand was in het begin enorm, vooral van de rokers. Nu zie je langzamerhand, dat zelfs de rokers het acceptabel vinden, dat er in sommige delen niet gerookt mag worden en zo is het nu ook met het boerkaverbod. Je zult er even aan moeten wennen als moslim maar spreek hen over twee jaar of zelfs eerder en het boerkaverbod is wat nu het rookverbod is, volkomen logisch.
Vreemde fantasietjes hier.quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:41 schreef matthijst het volgende:
Spong gaat zich zo even afberen denk ik.
Haramquote:Op woensdag 31 juli 2019 23:43 schreef SpaceOddity het volgende:
Al die moslims in de studio nu...
Wat zouden ze nu denken?
Hij praatte nogal verlekkerd over die gebakken penis.quote:
Racisme.quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:43 schreef SpaceOddity het volgende:
Al die moslims in de studio nu...
Wat zouden ze nu denken?
halal piemel!quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:43 schreef SpaceOddity het volgende:
Al die moslims in de studio nu...
Wat zouden ze nu denken?
We laten ons weer eens piepelenquote:Op woensdag 31 juli 2019 23:43 schreef Revanches het volgende:
In fucking Marokko is er zelfs een boerkaverbod.
Je hebt daar ook de doodstaf, maar die wordt al 25 jaar niet meer uitgevoerd, maar nog steeds wel opgelegd.quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:43 schreef Revanches het volgende:
In fucking Marokko is er zelfs een boerkaverbod.
Jeetje wat een HAAAAATquote:Op woensdag 31 juli 2019 23:47 schreef Vallon het volgende:
Niqab gedoe.. stel je Jinek eens voor waar iedereen het gezicht (heeft) bedekt.. inclusief decolletés..... kan je het TV beeld ook het raam uitflikkeren.
Volgens mij zat die griet, denk ik dan maar, uitdagend rare bekken te trekken onder die jurk en ons uit te lachen. Zal het mij inbeelden en voel mij unheimisch disboreaals.
De regie deed iig z'n best haar zo veel mogelijk buitenbeeld te houden... zit ook niet meer aan tafel, die vriend van haar wel en ... Annemarie (goed gedaan meid) ook.
Zelfs daar weet men dat je extreme religieuze uitwassen moet indammenquote:Op woensdag 31 juli 2019 23:43 schreef Revanches het volgende:
In fucking Marokko is er zelfs een boerkaverbod.
Yep... ik hou van contact maken... vooral met lekkere dames en dat kan nu niet .... mweehhhhhquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |