Had je ook een gezichtsmasker voor kunnen kopen.quote:
quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:39 schreef Zipportal het volgende:
Vooral bij Spong, die denkt alleen aan homoseks.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is dan ook geen boerkaverbod maar een algemeen verbod op gezichtsbedekking.quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:40 schreef MakkieR het volgende:
Eigenlijk vond ik het wel jammer dat Eva Jinek het rookverbod niet linkte aan het boerkaverbod, want eigenlijk komt dit op het zelfde neer. Bij het ontstaan van het rookverbod, dacht ook iedereen wat is dit voor een betutteling en de weerstand was in het begin enorm, vooral van de rokers. Nu zie je langzamerhand, dat zelfs de rokers het acceptabel vinden, dat er in sommige delen niet gerookt mag worden en zo is het nu ook met het boerkaverbod. Je zult er even aan moeten wennen als moslim maar spreek hen over twee jaar of zelfs eerder en het boerkaverbod is wat nu het rookverbod is, volkomen logisch.
Vreemde fantasietjes hier.quote:Op woensdag 31 juli 2019 23:41 schreef matthijst het volgende:
Spong gaat zich zo even afberen denk ik.
Haramquote:Op woensdag 31 juli 2019 23:43 schreef SpaceOddity het volgende:
Al die moslims in de studio nu...
Wat zouden ze nu denken?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |