Vorig jaar zei ik dat ook. Deze zomer valt het eigenlijk wel weer mee (het is nu maar van korte duur) dus voorlopig maar bij de aircooler houden.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 21:51 schreef Tally het volgende:
[..]
Zo denk ik er ook over. Deze dagen gaan nog vaak terug komen heb ik het idee. Daarom in de winter maar eens zoeken.
Ja. Is een topic over.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 21:58 schreef borisz het volgende:
Net De Smaak van Joel gezien. Het ging over rijpen. Kaas en Vleesch in dit geval. Sowieso leuke serie wel.
quote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:03 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja. Is een topic over.
TV / [CUL TV] De smaak van Joël
Vooral @:Molo post daar veel over.
FTFYquote:Op vrijdag 26 juli 2019 19:30 schreef AnneX het volgende:
[..]
@:frantic...grooote (mooie) bank! en jij viert je verjaardag niet eens thuis? Toch?
De vloer in de slaapkamer is gewoon warm. Dat gaat nog even duren voordat die hitte er uit is.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 21:57 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Same here. Dat zeiden we trouwens vorig jaar ook.
We zijn wel heel blij dat we zo veel isolatie hebben aangebracht hier maar als een huis eenmaal opwarmt doe je er niet veel meer aan. Het helpt ook niet dat we een enorme boom hebben laten kappen.
Ik moet nog even uitzoeken hoe ik al die afleveringen terug kijkquote:
Ja debiel hè, net of ik vloer- en muur verwarming heb door het hele huisquote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:14 schreef z80 het volgende:
[..]
De vloer in de slaapkamer is gewoon warm. Dat gaat nog even duren voordat die hitte er uit is.
Stayokay maaltijdjesquote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:41 schreef Sunnythesun het volgende:
ik stond net even op straat en het was gewoon koel met een bries!! 22 graden hier nu. Zag dat het in Twente nog steeds bijna 30 graden is.. arrum honTje van ons..
Net super relaxt gezeten en gegeten in het restaurantje van het hostel waar we verblijven. Erg leuke stek en ik at een heerlijke Pokebowl![]()
perfect voedsel voor als het eigenlijk te warm is om trek te krijgen.
Alkmaar, hier: https://www.kings-inn.com/nlquote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:45 schreef Molo het volgende:
[..]
Stayokay maaltijdjes![]()
Waar zit je?![]()
Afgelopen weekend hosteltje gedaan, zo super leuk gehad
Oh! Ik zag Pokébowls bij Stayokay dus dacht dat je daar zatquote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:51 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Alkmaar, hier: https://www.kings-inn.com/nl
2persoons kamer in het hostel-deel, (ze hebben ook hotelkamers) leuk ongedwongen en met de brasserie er bij wat iig geen stijve hotelsfeer heeft dus
Haha die ruimte was net heel gezellig met jongeren die spelletjes zaten te doen en zoquote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:54 schreef Molo het volgende:
[..]
Oh! Ik zag Pokébowls bij Stayokay dus dacht dat je daar zat![]()
Toevallig
Die gang ziet eruit als een Amerikaanse gevangenisgang joh! Al ziet de rest er erg tof uit.
En Jim op de muur
Gaan jullie wat leuks doen daar?
Hostelsfeertje is ook echt heel tof. Denk dat ik dat veel vaker ga doen hier met zijn drietjes.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:57 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Haha die ruimte was net heel gezellig met jongeren die spelletjes zaten te doen en zo![]()
Ik kom hier vandaan en kom dus nog wel regelmatig in Alkmaar maar nooit echt in de stad. Dus hotelletje, musea, terrasjes en morgen eten met vrienden.
Ja bevalt goed. Wel blij met privé kamerquote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:58 schreef Molo het volgende:
[..]
Hostelsfeertje is ook echt heel tof. Denk dat ik dat veel vaker ga doen hier met zijn drietjes.
Leuk hoor, veel plezier!
Wie weet ooit daar in de buurt, zat te zien in Nederland en ik hou van weekendjes wegquote:Op vrijdag 26 juli 2019 23:01 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ja bevalt goed. Wel blij met privé kamermaar ook wij hebben een keukentje op de gang en koffie/thee tot onze beschikking daar etc. Echt wel een aanrader dit. En dus pal in het centrum, praktisch naast het biermuseum en het Waagplein. Ik hoor nu kerkklokken die ik vroeger thuis ook hoorde
nostalgisch dit
Woensdagmiddag 65% kans op 7mm.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 23:14 schreef fietsie het volgende:
Dinsdag om 18:00 45% kans op 1mm regen bij 24 graden.
Tot die tijd oven-warm hier.
Ha wat leuk!quote:Op vrijdag 26 juli 2019 18:42 schreef Isabeau het volgende:
Regen? Wat is dat?
Ondertussen 29 graden hier in huis. Net gekookt![]()
Bioscoop was heerlijk. Ik bedoel leuk. Lion King, had er niet veel van verwacht, maar was geweldig leuk om te zien. Met dezelfde vriendin gegaan als 25 jaar geledenDaarna nog 2 uur op een terras gezeten. Was helemaal top.
Yup. Was borrel gisterquote:Op vrijdag 26 juli 2019 23:37 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Ha wat leuk!
Ik verwacht er ook niet veel van, dan wordt het vast leuk.
Wou dat hier regen was. Alleen al gordijn open (raam dicht) gaat temperatuur 0,5 graad omhoog.
@:P, yeaah voor laatste dag!Weer een tijdperkje afgesloten. Had je nog getrakteerd of kreeg jij nog n feest? Of was dat t afscheidsfeest gisteren?
Oei, verse vis in deze hitte.. Hoop dat t goed is klaargemaakt.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 22:41 schreef Sunnythesun het volgende:
ik stond net even op straat en het was gewoon koel met een bries!! 22 graden hier nu. Zag dat het in Twente nog steeds bijna 30 graden is.. arrum honTje van ons..
Net super relaxt gezeten en gegeten in het restaurantje van het hostel waar we verblijven. Erg leuke stek, live muziek, biertjes en ik at een heerlijke Pokebowl![]()
perfect voedsel voor als het eigenlijk te warm is om trek te krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |