Ben onder de indruk.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:26 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dank je wel, jongen. Ik ben blij dat jij het ook ziet.
stoute fannquote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:26 schreef FANN het volgende:
ik hou deze Ava wel... dan ben ik niet zo ''lief''
Jij ziet X als 5, dus dat vertrouw ik niet helemaal.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:24 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Als je de juiste combinaties als één ziet valt het mee.
Ik blijf wakker en ga etteren.quote:
Die opmerking had ik al veel eerder van je verwacht. Weken eerder. Word gewoon weer keurig, Rekkie! Luister niet naar Lyza!quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:27 schreef Recce het volgende:
[..]
Jij ziet X als 5, dus dat vertrouw ik niet helemaal.
Lul5quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:29 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Die opmerking had ik al veel eerder van je verwacht. Weken eerder. Word gewoon weer keurig, Rekkie! Luister niet naar Lyza!
Doei!quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:29 schreef FANN het volgende:
[..]
Goed plan! ik ga lekker slapen... groeten en de pest
Mis je dan je trein niet Mo.. Denk dat Baardaap dan wel teleurgesteld zou zijnquote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:27 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik blijf wakker en ga etteren.
Hou dat makkelijk drie dagen vol.
Ik slaap amper.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:31 schreef chufi het volgende:
[..]
Mis je dan je trein niet Mo.. Denk dat Baardaap dan wel teleurgesteld zou zijn
Wat schuift het?quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:29 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Die opmerking had ik al veel eerder van je verwacht. Weken eerder. Word gewoon weer keurig, Rekkie! Luister niet naar Lyza!
Dat is veel belangrijker dan je bezoek aan je zoon en zijn vriendin? Doe jezelf de gunst, ga slapen en heb een leuke tijd in Amersfoort.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:27 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik blijf wakker en ga etteren.
Hou dat makkelijk drie dagen vol.
Ik ben een gunst.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:33 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat is veel belangrijker dan je bezoek aan je zoon en zijn vriendin? Doe jezelf de gunst, ga slapen en heb een leuke tijd in Amersfoort.
Zo moet je dat niet zien. We willen je een goed bod kunnen doen, het kliekje en ik.quote:Op zaterdag 20 juli 2019 01:36 schreef Recce het volgende:
[..]
Ik geef mijn onderhandelingspositie niet bloot uiteraard.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |