Het is een cliché, maar een uitwedstrijd tegen die ploegen is verschrikkelijk.quote:Op zondag 21 juli 2019 01:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
De winnaar tussen Gabala en Dinamo Tbilisi zou in theorie de beste loting zijn. Hun gehele spelersmateriaal is ongeveer net zo veel waard als Sven van Beek.
Nörrkoping heeft kunstgras.quote:Op zondag 21 juli 2019 01:30 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het is een cliché, maar een uitwedstrijd tegen die ploegen is verschrikkelijk.
Denk dat je het beste de winnaar van Nörrkoping - Lievaja kan treffen
quote:Op zondag 21 juli 2019 01:29 schreef hhh38 het volgende:
Zou wel leuk zijn als Fer 9 jaar na dato wel kan scoren tegen een Belgische club in de EL voorronde.
Gabala schakelde pas nog AZ uit toch?quote:Op zondag 21 juli 2019 01:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
De winnaar tussen Gabala en Dinamo Tbilisi zou in theorie de beste loting zijn. Hun gehele spelersmateriaal is ongeveer net zo veel waard als Sven van Beek.
Nee, Gabala verloor vorig jaar in de eerste ronde van het welbekende Progres Niederkornquote:
'Ach, jongen toch'quote:Op zondag 21 juli 2019 01:31 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
LogischWeggestuurd bij een club uit de ZESDE klasse
Maken ze ook net zo veel eigen kools? Dan heeft Feyenoord een kans.quote:Op zondag 21 juli 2019 01:28 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
De winnaar tussen Gabala en Dinamo Tbilisi zou in theorie de beste loting zijn. Hun gehele spelersmateriaal is ongeveer net zo veel waard als Sven van Beek.
Ja maar dan krijgen we teveel hoop en hoop is uitgestelde teleurstelling.quote:Op zondag 21 juli 2019 01:40 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Feyenoord verdient toch betere spelers dan dit soort meuk man.
Ik denk dat top 5 nog heel lastig gaat worden voor Feyenoord met deze selectie in ieder geval.quote:Op zondag 21 juli 2019 01:43 schreef PIETR het volgende:
[..]
Ja maar dan krijgen we teveel hoop en hoop is uitgestelde teleurstelling.
Luxemburggoden. Die hebben 2 jaar geleden overigens ook Rangers uitgeschakeld en moeten daar dit seizoen weer tegen.quote:Op zondag 21 juli 2019 01:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nee, Gabala verloor vorig jaar in de eerste ronde van het welbekende Progres Niederkorn
Royal Antwerp speelt hun Europese wedstrijden in het Koning Boudewijnstadion (Brussel) dit jaar. Wat alsnog een combi oplevert.quote:Op zondag 21 juli 2019 01:21 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Als het Antwerpen is ga ik eens een buitenlandpot meepakken.
Het is Feyenoord-kwaaltje dat commissarissen zich graag actief bemoeien met het beleid. Hoetmer trad al in het stadiondossier actief naar voren (itt de directie), Troost is al (tijdelijk) TD en ook nu laat de RvC weer van zich horen. Terwijl het natuurlijk van de zotte is dat je je directeur al binnen 20 maanden moet ontslaan. Wat heb je dan gedaan in selectieprocedure om een geschikte vent te vinden? Welke opdracht heeft De Jong dan gekregen?quote:Op zaterdag 20 juli 2019 15:39 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Waar zit hij als beleidsbepalen in de RvC, een zogenaamd controleerd orgaan? Zou zomaar op een zonnekoning verhaaltje uit kunnen lopen.
Feyenoord doet me soms denken aan Barbie. Die is 24u per dag met haar uiterlijk bezig en als ze in de spiegel kijkt denkt ze dat ze een lekker wijf is. Als Feyenoord in de spiegel kijkt zien ze een topclub, of in ieder geval een club die dat moet zijn.quote:Op zondag 21 juli 2019 09:34 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Nu komen weer de verhalen over investeerders en financiers...helaas hebben het Feyenoord premie effect, Talentpools en VvF / SsF al laten zien dat het vaak weinig effect heeft. Het zou bij Feyenoord gewoon eens over voetbal moeten gaan. Het blijft bizar dat een club als AZ, spelers voor meer weet te verkopen dan wij.
Oke.quote:Op zondag 21 juli 2019 10:02 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Feyenoord doet me soms denken aan Barbie. Die is 24u per dag met haar uiterlijk bezig en als ze in de spiegel kijkt denkt ze dat ze een lekker wijf is. Als Feyenoord in de spiegel kijkt zien ze een topclub, of in ieder geval een club die dat moet zijn.
Weet je wat het is.. verhalen zoals dat van Van Bodegem zijn niet nieuw. Tot pak 'm beet 1974 was Feyenoord een club die structureel aan de top stond. In de periode erna zijn alleen nog incidenteel successen geboekt. Waarom zou het dan nu opeens anders gaan worden. Maar we gaan het zien.quote:
Dat verandert ook niet.quote:Op zondag 21 juli 2019 10:09 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Weet je wat het is.. verhalen zoals dat van Van Bodegem zijn niet nieuw. Tot pak 'm beet 1974 was Feyenoord een club die structureel aan de top stond. In de periode erna zijn alleen nog incidenteel successen geboekt. Waarom zou het dan nu opeens anders gaan worden. Maar we gaan het zien.
Tuurlijk houden wij van onze club, maar misschien wordt het tijd om de gedachte los te laten dat we een topclub moeten zijn. Dan is de frustratie over het zoveelste kutseizoen misschien minder.quote:Op zondag 21 juli 2019 10:18 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Dat verandert ook niet.
Toch hou ik van die club.
En niet van Barbie.
Slim, het NL elftal gaat ie toch nooit halen, zo’n groot talent is ie nietquote:Op zondag 21 juli 2019 10:19 schreef Klopkoek het volgende:
Kokcu kiest voor Turkije in plaats van Nederland. Nog niet zo lang geleden was hij aanvoerder bij Oranje onder 19.
Verrader.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |