Jij hebt afgelopen races onder een steen gelegen he?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:56 schreef WheeledWarrior het volgende:
De Ferrari fail begint vroeg dit jaar
Tuurlijk wel, die gaan zo nog even naar buiten.quote:
Nee hoor.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:57 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Jij hebt afgelopen races ondereen steen gelegen he?
Vast wel. Maar het is een korte track, dus kan rustig op 1:30 nog aan zijn outlap beginnenquote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:57 schreef RipCity het volgende:
Gaat Max niet nog een keer rijden? (sorry noob)
Mol lult ook maar wat.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:56 schreef zoem het volgende:
Schade aan de vloer dus. Die heb ik gemist?
Ze gaan Gasly als Tow gebruikenquote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:57 schreef RipCity het volgende:
Gaat Max niet nog een keer rijden? (sorry noob) toch 2minuten te gaan? Kan je toch rondje doen?
Dat van dat WK was allang duidelijk.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:58 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Nee hoor.
Maar WK-technisch wordt t em gewoon echt weer niet dit jaar.
hahaha fail en Ferrari is dit jaar al het hele jaar hand in hand aan het gaanquote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:57 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Jij hebt afgelopen races ondereen steen gelegen he?
Nou is het voor Max wel handig wat meer marge te hebben...quote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:58 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Vast wel. Maar het is een korte track, dus kan rustig op 1:20 nog aan zijn outlap beginnen
Denk het ook jaquote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:58 schreef Justevo het volgende:
Merc gewoon 1-2, Lec 3 en Verstappen 4. Je kan de tv weer uitzetten.
Gratis tow.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 15:59 schreef LTVDK het volgende:
Max tussen de Mercs naar buiten, opvallend wel.
Jammer dat ze elkaar niet hebben geraakt.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:00 schreef Peterselieman het volgende:
Unsafe release bij Hamilton. Bottas moest inhouden om zijne koninklijke hoogheid in de pitlane niet te raken
Misschien wel achter de McLarens maar achter 2(!) Saubers...quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:01 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Hoezo wtf, had je dit niet verwacht dan?
Boardradio van Huilmington in de gaten houden.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:03 schreef Zorro het volgende:
Max aan de goede kant van de baan, bij de start meteen die Mercedes voorbij steken
Als ze hem al straffen. Maar ze zullen vast vinden dat hij genoeg gestraft is omdat LEC hem zijn pole heeft afgenomen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:03 schreef Weltschmerz het volgende:
Hamilton even 5 plekken terug dan kan Vettel hem weer zo inhalen als vorig jaar.
Wat een kapotte vloer al niet doet he?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:04 schreef Nieuwschierig het volgende:
Vettel geen druk op de cilinderkleppen meer
Die zien we niet meer bij RBR rijden na de zomerstopquote:
5 plekken terug zou mooi zijn, verstappen naast leclerc op de 1ste startrijquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:03 schreef Weltschmerz het volgende:
Hamilton even 5 plekken terug dan kan Vettel hem weer zo inhalen als vorig jaar.
Volgens Mol was het de fout van Vettel.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:04 schreef Nieuwschierig het volgende:
Vettel geen druk op de cilinderkleppen meer
quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:03 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Boardradio van Huilmington in de gaten houden.
Wat mij betreft mogen ze de race meteen afvlaggen voor de start.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:04 schreef Blik het volgende:
[..]
5 plekken terug zou mooi zijn, verstappen naast leclerc op de 1ste startrij
die hoeft zich echt geen zorgen te maken om het geld meer hoor , die gasten zijn al binnenquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:06 schreef THEFXR het volgende:
Denk dat Vettel er mee stopt einde dit jaar of hij moet verzot zijn op het geld
Mooiste top3 voor een kwalificatie van dit jaarquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:06 schreef Sjemmert het volgende:
Mooie uitgangspositie voor de race. Ferrari 1 Mercedes 2 RBR 3
https://www.formula1.com/(...)regs/Parc_Ferme.htmlquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:08 schreef Gruj0 het volgende:
Waarom is de auto van VET uit de pitbox gehaald?
Moet hij naar de FIA voor toestemming om te sleutelen?
parc ferméquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:08 schreef Gruj0 het volgende:
Waarom is de auto van VET uit de pitbox gehaald?
Moet hij naar de FIA voor toestemming om te sleutelen?
quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:08 schreef Lola69 het volgende:
[..]
https://www.formula1.com/(...)regs/Parc_Ferme.html
En de Ferrari op softs. Dus sowieso tof dat er in ieder geval één team vertrekt met een afwijkende strategiequote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:06 schreef Sjemmert het volgende:
Mooie uitgangspositie voor de race. Ferrari 1 Mercedes 2 RBR 3
Je moet haar lokken met PR-Godquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:11 schreef Gruj0 het volgende:
Ik mis potjecreme hier..
Zij zal zich morgen wel weer melden mocht HAM P1 scoren.
Nee hoe Max op P3 die garage in kwam rijden, vond het wel cool hahaquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:10 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Die dashboard met gear en kmp/h? Triest idd.
Omdat Vettel zijn auto stuk was.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:13 schreef beantherio het volgende:
Waarom staat Gasly P9 terwijl z'n teammaat P3 staat? Dit kan echt niet.
gasly out, Kvyat inquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:13 schreef beantherio het volgende:
Waarom staat Gasly P9 terwijl z'n teammaat P3 staat? Dit kan echt niet.
Dat is wel cool idd.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:13 schreef Justevo het volgende:
[..]
Nee hoe Max op P3 die garage in kwam rijden, vond het wel cool haha
Ouchquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:13 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Omdat Vettel zijn auto stuk was.
Anders was hij P10![]()
En dan, wie flikker je dat in die auto? Er zijn twee mogelijkheden en dat zijn Kvyat en Albon en beide maken niet per se veel indruk. Dan voegt zo'n wissel toch bijzonder weinig toe, behalve voor het publiek dat wil denken dat Gasley niet kan racenquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:14 schreef Breekfast het volgende:
Dit kan best eens (eindelijk) een leuke race worden morgen met 3 teams op de eerste drie plekken
Als Gasly er na de zomer niet uit ligt dan weet ik het ook niet meer.
Ben daar niet voor. Want als Kvyat het daar ook niet goed doet, mag hij voor een 3e keer oprotten.quote:
twitter:ChrisMedlandF1 twitterde op zaterdag 29-06-2019 om 16:10:37Hamilton and Raikkonen summoned to the stewards at 1700 local time #F1 #AustrianGP reageer retweet
Je verwacht gewoon dat Gasly op p5/p6 kwalificeert.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:17 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het is voor mij onbegrijpelijk dat juist op dít forum het verschil tussen Verstappen en Gasly verklaart wordt door het falen van Gasly in plaats van door het talent van Verstappen.
Op het moment dat twee Alfa's, een McLaren en een Haas je RB voorbij gaan, dan gaat het niet meer over talent, maar het gebrek eraan.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:17 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het is voor mij onbegrijpelijk dat juist op dít forum het verschil tussen Verstappen en Gasly verklaart wordt door het falen van Gasly in plaats van door het talent van Verstappen.
Niet echt, Max en Gasly zijn niet uit hetzelfde hout gesneden. De ene kan meer met een mindere wagen dan de ander.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:18 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Je verwacht gewoon dat Gasly op p5/p6 kwalificeert.
Max haalt het meest uit zijn auto...Gasly zou er meer uit moeten kunnen halen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:17 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het is voor mij onbegrijpelijk dat juist op dít forum het verschil tussen Verstappen en Gasly verklaart wordt door het falen van Gasly in plaats van door het talent van Verstappen.
Dat Max op p4 of hoger kwalificeert, maar Gasly zou met die auto gewoon op p5/p6 kunnen halen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:18 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Niet echt, Max en Gasly zijn niet uit hetzelfde hout gesneden. De ene kan meer met een mindere wagen dan de ander.
Hij kan gewoon niet met deze wagen omgaan. Dat zal het zijn. Er is altijd wel een coureur te vinden die zo'n probleem heeft. Seb tijdens zijn laatste jaar bij RBR, HAM tijdens zijn clashes met Rosberg, enz.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:20 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Dat Max op p4 of hoger kwalificeert, maar Gasly zou met die auto gewoon op p5/p6 kunnen halen.
Die is ook al weer klaar dit seizoen. Pannekoek.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:21 schreef Peterselieman het volgende:
Bottas gewoon langzamer dan vorig jaar
Natuurlijk is Max goed, maar je mag van een teamgenoot verwachten dat-ie in elk geval een beetje vergelijkbare resultaten boekt. Dat Gasly met z’n RBR achter een Haas, McLaren en allebei de Alfa’s moet starten, zegt maar 1 ding: hij is niet goed genoeg.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:17 schreef Nieuwschierig het volgende:
Het is voor mij onbegrijpelijk dat juist op dít forum het verschil tussen Verstappen en Gasly verklaart wordt door het falen van Gasly in plaats van door het talent van Verstappen.
RBR ging dit weekend de auto van Gasly uit elkaar om te kijken wat het probleem was en dit heeft zich niet verbetert in de kwalificatie.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:21 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Hij kan gewoon niet met deze wagen omgaan. Dat zal het zijn. Er is altijd wel een coureur te vinden die zo'n probleem heeft. Seb tijdens zijn laatste jaar bij RBR, HAM tijdens zijn clashes met Rosberg, enz.
Daarom verwacht je ook P5/6 van Gasly, ipv P3/4 zoals van Max.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:18 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Niet echt, Max en Gasly zijn niet uit hetzelfde hout gesneden. De ene kan meer met een mindere wagen dan de ander.
Max ziet ook dat hij in slipstream moet rijden terwijl Gasly juist op datzelfde moment zijn lap weer verkloot. Het zit er niet in.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:23 schreef Tijn het volgende:
[..]
Natuurlijk is Max goed, maar je mag van een teamgenoot verwachten dat-ie in elk geval een beetje vergelijkbare resultaten boekt. Dat Gasly met z’n RBR achter een Haas, McLaren en allebei de Alfa’s moet starten, zegt maar 1 ding: hij is niet goed genoeg.
Allebei de runs?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:27 schreef Peterselieman het volgende:
Gasly maakte een foutje in bocht 1. Dat kostte hem veel tijd
Ham was gewoon overschat tov Rosberg, zoals die ook overschat was tov Button en Bottas.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:21 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Hij kan gewoon niet met deze wagen omgaan. Dat zal het zijn. Er is altijd wel een coureur te vinden die zo'n probleem heeft. Seb tijdens zijn laatste jaar bij RBR, HAM tijdens zijn clashes met Rosberg, enz.
Daarom is het ook zo sneu dat iedereen zo snel over Gasly valt. Tuurlijk presteert hij niet om over naar huis te schrijven, maar zo simpel is het ook weer niet zoals Marko stelt, gewoon de setup van Max overnemen en die tweaken.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:29 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ham was gewoon overschat tov Rosberg, zoals die ook overschat was tov Button en Bottas.
Maar idd, veel coureurs hebben een bepaalde balans nodig en vaak een andere dan hun teamgenoot of hun teamgenoot interesseert het weinig er werkt ermee zoals het is. In Baku was Gasly wel snel. Ik denk in een auto die gewoon helemaal goed is Gasly er hooguit 2 tienden achter zit.
Iets als:quote:
Er is inderdaad weinig keuze. Maar veel slechter dan wat Gasly nu laat zien zullen Kvyat en Albon toch niet zijn, dus zoveel risico loop je niet. Of je moet wachten tot volgend seizoen en Hulkenberg proberen te halen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:16 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En dan, wie flikker je dat in die auto? Er zijn twee mogelijkheden en dat zijn Kvyat en Albon en beide maken niet per se veel indruk. Dan voegt zo'n wissel toch bijzonder weinig toe, behalve voor het publiek dat wil denken dat Gasly niet kan racen
Precies, dit is nou net wat ik ook denk.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:35 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Er is inderdaad weinig keuze. Maar veel slechter dan wat Gasly nu laat zien zullen Kvyat en Albon toch niet zijn, dus zoveel risico loop je niet. Of je moet wachten tot volgend seizoen en Hulkenberg proberen te halen.
Ik denk trouwens wel dat Gasly beter is dan wat er nu uitkomt, maar dat zijn rijstijl gewoon niet past bij het ontwerp van de auto.
Met beeld erbijquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Iets als:
"Weinig Nederlanders gezien hier. Ben wel teleurgesteld daarin. Allemaal nog aan het zuipen zeker?"
Jup, maar dat maakt voor de uiteindelijke conclusie helaas niet uit. Red Bull zal zijn ontwerp eerder op de ideeën van Newey en de voorkeuren van Max afstemmen dan dat ze het voor Gasly gaan aanpassen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:35 schreef Gruj0 het volgende:
Ben benieuwd of RUS en HAM straf krijgen. Niet dat straf Russel bepaald veel pijn zal doen.
[..]
Precies, dit is nou net wat ik ook denk.
Ja, voor een versnellingsbakwissel. Was al bekend voor de Qquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:38 schreef Gruj0 het volgende:
VET start op P9, KMAG heeft een straf te pakken.
quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:35 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Met beeld erbij(voor niet ziggo leden)
[ afbeelding ]
Hier ben ik.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:11 schreef Gruj0 het volgende:
Ik mis potjecreme hier..
Zij zal zich morgen wel weer melden mocht HAM P1 scoren.
Hoe korter de baan hoe kleiner de gaten. En Mercedes doet het vaak minder met hoge temperaturen volgens mij.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:12 schreef ShaoliN het volgende:
Iemand enig idee waarom Ferrari en Red Bull er nu wel bij zitten?
Als Vettel vanwege de problemen al niet vanuit de pitstraat moet starten.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:38 schreef Gruj0 het volgende:
VET start op P9, KMAG heeft een straf te pakken.
quote:
Hopelijk krijgt ie een straf aan zijn broek.quote:
Ja dat zou kut zijn.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:45 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Als Vettel vanwege de problemen al niet vanuit de pitstraat moet starten.
De afhaalchinees bij Merc deed zijn werk niet goed en waarschuwde HAM niet tijdig dat RAI met zijn snelle ronde aan kwam zetten. That's why.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:49 schreef Afhaalchinees het volgende:
Waarom zouden hamilton en norris een straf kunnen krijgen?
Alsof Rosberg niet echt alles op alles heeft moeten zetten. Daarom is hij ook gestopt. Hij zou het ook echt niet kunnen herhalen. Was ook de eerste keer in een competitie dat hij voor HAM eindigde. Maar goed ik praat hier met iemand die net zo bias is als Skysport.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:29 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ham was gewoon overschat tov Rosberg, zoals die ook overschat was tov Button en Bottas.
Maar idd, veel coureurs hebben een bepaalde balans nodig en vaak een andere dan hun teamgenoot of hun teamgenoot interesseert het weinig er werkt ermee zoals het is. In Baku was Gasly wel snel. Ik denk in een auto die gewoon helemaal goed is Gasly er hooguit 2 tienden achter zit.
Norris kan geen straf krijgen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:49 schreef Afhaalchinees het volgende:
Waarom zouden hamilton en norris een straf kunnen krijgen?
Het is gewoon geen absoluut topteam, dat wil maar niet doordringen hier maar het was heel bijzonder dat ze er 4 titels hebben uitgesleept en dat had heel veel met de combinatie chassis coureur te maken.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:33 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Daarom is het ook zo sneu dat iedereen zo snel over Gasly valt. Tuurlijk presteert hij niet om over naar huis te schrijven, maar zo simpel is het ook weer niet zoals Marko stelt, gewoon de setup van Max overnemen en die tweaken.
RBR is eigenlijk een kut team. Zodra je niet presteert wordt de druk opgebouwd totdat die immens is en je eruit wordt geknikkerd. Hoeveel coureurs hebben ze nu al op zo'n brutale manier "gedag" gezegd? Stuk of 3-4, misschien meer.
Dat denk ik niet. Het is een ander soort druk, die van het eeuwige gezeik, het falende team, de langzamere auto en de FIA die hem een punt of 40 benadeelt tov zijn rivaal.quote:De druk die coureurs ervaren bij RBR (met name Gasly en Kvyat), ervaart Seb al die jaren sinds hij bij Ferrari rijdt.
Klopt. Vandaag heeft hij zijn potentie ook laten zien. Kijk maar naar de tijd die hij in Q2 heeft neergezet. Daarmee had hij P5 gereden. Jammer dat hij in Q3 niet in de buurt van die tijd heeft gereden.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:18 schreef F1gamer het volgende:
[..]
Je verwacht gewoon dat Gasly op p5/p6 kwalificeert.
Hamilton had wel ietsje meer in zijn mars maar Rosberg heeft er elk van hun seizoenen een strijd van weten te maken. En als je met Hamilton strijdt dan krijg je het ook met Mercedes, de stewards en de wedstrijdleiding aan de stok. Het is altijd een uphill battle en nooit een helemaal eerlijke strijd, dat kost natuurlijk mentaal ontzettend veel kracht.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:51 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Alsof Rosberg niet echt alles op alles heeft moeten zetten. Daarom is hij ook gestopt. Hij zou het ook echt niet kunnen herhalen. Was ook de eerste keer in een competitie dat hij voor HAM eindigde. Maar goed ik praat hier met iemand die net zo bias is als Skysport.
Ben het wel eens met @potjecreme dat Rosberg alles op alles heeft moeten zetten en dat een herhaling van het kampioenschap waarschijnlijk geen kans van slagen had.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:57 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hamilton had wel ietsje meer in zijn mars maar Rosberg heeft er elk van hun seizoenen een strijd van weten te maken. En als je met Hamilton strijdt dan krijg je het ook met Mercedes, de stewards en de wedstrijdleiding aan de stok. Het is altijd een uphill battle en nooit een helemaal eerlijke strijd, dat kost natuurlijk mentaal ontzettend veel kracht.
Vooral nu ze Russel een voor hetzelfde vergrijp geven.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:35 schreef Breekfast het volgende:
Het bedenken van een excuus om Hamilton geen straf te geven duurt wel lang.
En ook alleen maar omdat Hamilton een keer vaker is uitgevallen. Hamilton scoorde dat jaar ook meer punten per gefinishte race dan Rosberg.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:51 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Alsof Rosberg niet echt alles op alles heeft moeten zetten. Daarom is hij ook gestopt. Hij zou het ook echt niet kunnen herhalen. Was ook de eerste keer in een competitie dat hij voor HAM eindigde. Maar goed ik praat hier met iemand die net zo bias is als Skysport.
Mja, zo kun je altijd wel een statistiek vinden die je in je voordeel kan gebruikenquote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:46 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
En ook alleen maar omdat Hamilton een keer vaker is uitgevallen. Hamilton scoorde dat jaar ook meer punten per gefinishte race dan Rosberg.
Gok; omdat kvyat/albon niet doorging naar p2 en RAI wel geen straf.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:41 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Vooral nu ze Russel een voor hetzelfde vergrijp geven.
Die draai zal er wel aan gegeven worden inderdaad.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:50 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Gok; omdat kvyat/albon niet doorging naar p2 en RAI wel geen straf.
Imho zou een straf voor Hamilton wel op zijn plaats zijn hier als de consistentie willen tonen
Ik zal echt heel verbaasd zijn als ze Hamilton een straf gaan geven. Het zou wel moeten, maar ik verwacht het niet.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:53 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Die draai zal er wel aan gegeven worden inderdaad.
Ja Russel is ook 3 plaatsen terug gezet.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:59 schreef Dauthi het volgende:
En zijn degene die Kvyat hinderden ook under investigation?
Zal pijn doen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:00 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Ja Russel is ook 3 plaatsen terug gezet.
Russel 3 plaatsen straf. Terwijl Russel niet gewaarschuwd was en Hamilton twee keer een waarschuwing van zijn team kreeg, krijgen ze dezelfde straf...quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:59 schreef Dauthi het volgende:
En zijn degene die Kvyat hinderden ook under investigation?
Alsof die lutser zijn plek kan behouden bij de startquote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:01 schreef F1gamer het volgende:
Zal Bottas een teamorder krijgen om Lewis voorbij te laten?
Zal die wel gaan krijgen, maar hoop dat hij geen gehoor geeft. Dit weekend, zou Bottas een slipstream krijgen en Hamilton besloot niet mee te werken.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:01 schreef F1gamer het volgende:
Zal Bottas een teamorder krijgen om Lewis voorbij te laten?
That's a firstquote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
HAM 3 plaatsen achteruit
https://racingnews365.nl/(...)elling-gp-oostenrijk
Gerechtigheid bestaat nog.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:55 schreef Whiskers2009 het volgende:
HAM 3 plaatsen achteruit
https://racingnews365.nl/(...)elling-gp-oostenrijk
Al scheelt het niet gek veel, volgens de info van Pirelli (al is die met een korreltje zout te nemen, want ik geloof er geen reet van dat ze 59 laps op Hard halen)quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
En LEC op de rode band, dus die moet vroeger stoppen dan de rest![]()
Alleen Russell (die midden op de baan reed). Zelfde straf.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:15 schreef Wombcat het volgende:
Krijgen de 3 die tussen T9 en T10 stil stonden toen Kvyat eraan kwam ook straf? Dat vond ik een stuk gevaarlijker dan de actie van Hamilton (voor wie ik een straf wat overdreven vind, maar hij deed het nogal onhandig, dus ik kan er wel mee leven dat 'ie straf krijgt).
mwah, die straffen van vandaag zijn gewoon terechtquote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:19 schreef ondeugend het volgende:
Ja ze moesten wel anders stonden ze nog meer voor gek.
Maar dit soort regels en straffen moeten er toch echt af.
Raar dat dat dezelfde straf is, want Hamilton ging opzij, wel op een rare manier, maar Kimi hoefde niet van zijn gas af, of te ontwijken (maar nogmaals: aangezien de actie van Hamilton onhandig was, snap ik de straf wel). Terwijl Russel zowat stilstond en Kvyat ontwijkende actie moest nemen, anders was 'ie de lucht in gevlogen. Die van Russel was niet wat onhandig, dat was gewoon gevaarlijk. Dat hadden ze wel zwaarder mogen straffen dan.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Alleen Russell (die midden op de baan reed). Zelfde straf.
Onzin natuurlijk. Hamilton is vask genoeg bestraft.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:09 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
That's a first
Go Max, Norris en Leclerc. Broekies op het podium in 3..2..1..
Die gingen, afgezien van Russell, gewoon aan de kant.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:15 schreef Wombcat het volgende:
Krijgen de 3 die tussen T9 en T10 stil stonden toen Kvyat eraan kwam ook straf? Dat vond ik een stuk gevaarlijker dan de actie van Hamilton (voor wie ik een straf wat overdreven vind, maar hij deed het nogal onhandig, dus ik kan er wel mee leven dat 'ie straf krijgt).
Deze zijn gewoon terecht. Er werd echt flink gehinderd.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:19 schreef ondeugend het volgende:
Ja ze moesten wel anders stonden ze nog meer voor gek.
Maar dit soort regels en straffen moeten er toch echt af.
Nee, hij gewoon de wk van 2016. Maar door iemand wordt er gedaan alsof dat met een behoorlijke marge was.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:49 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Mja, zo kun je altijd wel een statistiek vinden die je in je voordeel kan gebruiken
Verwacht ik niet met Max. Die blijft toch vaak net uit de penarie.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
Maar mensen, don't jinx it met de verhoogde verwachtingen... Zul je zien dat er een startcrash is met al die jonkies vooraan en dat die uitvallen en HAM er lachend voorbij rijdt, aan de horizon verdwijnt & P1 pakt...
Midden op de baan rijden terwijl je langzaam rijdt en er collega's bezig zijn met snelle ronden vind ik géén gevalletje "kon er niets aan doen"quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:32 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Nouja Russel kon er zelf weinig aan doen. Dat was voornamelijk een combinatie tussen verkeer voor hem en slechte communicatie. Hamilton was gewaarschuwd en verneukt het nog.
Hij zat er daarvoor ook dichtbij.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:08 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ben het wel eens met @:potjecreme dat Rosberg alles op alles heeft moeten zetten en dat een herhaling van het kampioenschap waarschijnlijk geen kans van slagen had.
Ik denk dat als het er alleen om gaat de strijd aan te gaan met een teamgenoot die iets meer puur talent heeft maar ook zijn kwetsbaarheden dat hij het dan wel aan had gekund. Maar het is ook een team waarin hij teamorders krijgt, het team Hamilton steunt als die teamorders negeert, het team de kant van Hamilton kiest wanneer er een incident is, Hamilton hem straffeloos van de baan mag duwen, Hamilton hem straffeloos mag torpederen als die op een onveilige manier terugkeert op de baan.quote:Dat is gelijk de reden waarom Rosberg vertrok als WDC. Eigenlijk is hij er met de staart tussen de benen vandoor gegaan en nu hangt hij de bijdehante meneer uit in de paddocks.
idd.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Midden op de baan rijden terwijl je langzaam rijdt en er collega's bezig zijn met snelle ronden vind ik géén gevalletje "kon er niets aan doen"
Ja, die was er, te weten 1:11. Maar niet vernomen dat hij zich daar niet aan gehouden zou hebben.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:37 schreef Wombcat het volgende:
[..]
idd.
Is er geen minimum snelheid tijdens de kwalificatie? In het algemeen verbaas ik me er namelijk over dat dat allemaal wordt toegelaten, terwijl er tijdens de race voor het minste of geringste geel wordt gezwaaid of een VSC of SC komt.
Dat rekenen ze dan zeker over de hele sector. Dan kun je alsnog na een bocht zowat stilstaan, terwijl dat best gevaarlijk is.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, die was er, te weten 1:11. Maar niet vernomen dat hij zich daar niet aan gehouden zou hebben.
Russel kon vrijwel geen kant op én werd niet fatsoenlijk gecoacht. Die bocht is blind qua zicht in spiegels. Hamilton had een heel recht stuk en coaching om zich voor te bereiden.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:34 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Midden op de baan rijden terwijl je langzaam rijdt en er collega's bezig zijn met snelle ronden vind ik géén gevalletje "kon er niets aan doen"
Tijdens de Q's moet je er altijd rekening mee houden dat er collega's bezig kunnen zijn met een snelle ronde. Als je langzaam rijdt is je plek dan NOOIT midden op de baan c.q. op de ideale lijn.
Ik denk dat Max geen neuk zou geven en hem gewoon de oren zou wassen mocht hij in de bolide van Bottas zitten.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:37 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij zat er daarvoor ook dichtbij.
[..]
Ik denk dat als het er alleen om gaat de strijd aan te gaan met een teamgenoot die iets meer puur talent heeft maar ook zijn kwetsbaarheden dat hij het dan wel aan had gekund. Maar het is ook een team waarin hij teamorders krijgt, het team Hamilton steunt als die teamorders negeert, het team de kant van Hamilton kiest wanneer er een incident is, Hamilton hem straffeloos van de baan mag duwen, Hamilton hem straffeloos mag torpederen als die op een onveilige manier terugkeert op de baan.
Nogmaals, wie met Hamilton vecht vecht niet alleen tegen Hamilton. Ik denk dat dat mentaal te zwaar is en niet zozeer het feit dat Hamilton wat meer puur talent heeft.
Lewis lijkt ook wel door te hebben dat z'n mindgames bij Max totaal niet werken.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:48 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik denk dat Max geen neuk zou geven en hem gewoon de oren zou wassen mocht hij in de bolide van Bottas zitten.
Nee die gold alleen voor de tijd die je mocht gebruiken om na je snelle ronde naar de pits te rijden.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:39 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, die was er, te weten 1:11. Maar niet vernomen dat hij zich daar niet aan gehouden zou hebben.
Denk dat Leclerc zijn gulp wel open wil doen bij turn 1 naast max om even te kijken wie de grootste heeft.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:30 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Verwacht ik niet met Max. Die blijft toch vaak net uit de penarie.
ik denk eerder dat Bottas de bocht niet haaltquote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:51 schreef vosss het volgende:
[..]
Denk dat Leclerc zijn gulp wel open wil doen bij turn 1 naast max om even te kijken wie de grootste heeft.
Ik gok dat ze ultralaat remmen en max de bocht keurig houdt en Leclerc de bocht niet haalt.
Dat zou mooi zijn
Die raakt helemaal in de war omdat ie de leidende Mercedes is.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:52 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ik denk eerder dat Bottas de bocht niet haalt
Russell kon prima een kant op want hij reed miden op de baan waar hij met die snelheid helemaal niet hoorde te zijn.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:48 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Russel kon vrijwel geen kant op én werd niet fatsoenlijk gecoacht. Die bocht is blind qua zicht in spiegels. Hamilton had een heel recht stuk en coaching om zich voor te bereiden.
Op zo'n niveau kinderachtig gedrag vertonen. Man man man. Ik koop nu nooit meer een Renault.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:56 schreef spectrumanalyser het volgende:
Reclamespot van Renault.
De nieuwe Renault Clio. In de video ziet men het interieur van de Clio en belt "Max" op, duidelijk zichtbaar op de middenconsole. De passagier drukt "Max" weg.
Stuitend
Beide zijjn terecht. Ze maakten immers dezelfde overtreding. Of de één werd gewaarschuwd of niet zou niet uit moeten maken.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:11 schreef Gruj0 het volgende:
Gaat wel interessant worden morgen.
3 plaatsen straf voor Russel terecht, hoewel hij daar niets van zal voelen.
De straf van HAM is consequent maar mogelijk wat aan de lage kant. Werd immers al 2x gewaarschuwd.
Max maakt kans op winst imo.
quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:10 schreef Lola69 het volgende:
Normaal ben ik tegen dit soort kinderachtig gedoe, maar als het tegen Ebel is vindt ik het toch ok![]()
https://www.dumpert.nl/me(...)op_de_duitse_tv.html
Ajax hoolie gespot.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:18 schreef Kickstart het volgende:
Vuurwerk afsteken in de nacht bij het hotel van leclerc
Camping, ik sta naast Norris en Max. Die slapen samen in een 2 persoons tentje.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:25 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ajax hoolie gespot.
Waar slapen ze eigenlijk? Hotels of motorhomes? Sommige motorhomes zijn ook voorzien van bedden.
Neem ze niet te hard vanaaf, ze moeten morgen wel normaal kunnen zitten.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:27 schreef mikieu het volgende:
[..]
Camping, ik sta naast Norris en Max. Die slapen samen in een 2 persoons tentje.
Als dat geen neuken wordt dan weet ik het ook niet meerquote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:27 schreef mikieu het volgende:
Die slapen samen in een 2 persoons tentje.
grid is de startopstelling, dus invloed op je startplekquote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:40 schreef sararaats het volgende:
Wat is gridstraf? Ik vind het nergens, enkel nieuwsberichten.
https://racingnews365.nl/formule-1-regels-uitgelegd-gridstraffenquote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:40 schreef sararaats het volgende:
Wat is gridstraf? Ik vind het nergens, enkel nieuwsberichten.
Snob gespotquote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:45 schreef potjecreme het volgende:
Wil niet als een snob overkomen maar de Nederlandse fans die ik zag daar kan ik mij niet mee identificeren. Afschuwelijk...
nergens iets te vindenquote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:56 schreef spectrumanalyser het volgende:
Reclamespot van Renault.
De nieuwe Renault Clio. In de video ziet men het interieur van de Clio en belt "Max" op, duidelijk zichtbaar op de middenconsole. De passagier drukt "Max" weg.
Stuitend
Nee hoorquote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:45 schreef potjecreme het volgende:
Wil niet als een snob overkomen maar de Nederlandse fans die ik zag daar kan ik mij niet mee identificeren. Afschuwelijk...
Je bedoelt wat je op de beelden zag? Mwa kijk, hoeveel volkeren kunnen er nou zeggen dat ze zo'n enthousiast en nadrukkelijk aanwezig publiek hebben? Naast Nederlanders kan ik alleen Turken opnoemen. De rest is middenmoot terwijl deze twee zich echt op de kaart spelen, welke sport het ook mag zijn.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:45 schreef potjecreme het volgende:
Wil niet als een snob overkomen maar de Nederlandse fans die ik zag daar kan ik mij niet mee identificeren. Afschuwelijk...
Denk eerder dat beide vanavond nog even 1 a 2 stints rijden in een online 24 uur sim race 😀quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:31 schreef vosss het volgende:
[..]
Als dat geen neuken wordt dan weet ik het ook niet meer
Ja, precies 😂quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:48 schreef Kickstart het volgende:
[..]
Denk eerder dat beide vanavond nog even 1 a 2 stints rijden in een online 24 uur sim race 😀
Dit heb je volgend jaar op Zandvoort alleen maar.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:10 schreef Lola69 het volgende:
Normaal ben ik tegen dit soort kinderachtig gedoe, maar als het tegen Ebel is vindt ik het toch ok![]()
https://www.dumpert.nl/me(...)op_de_duitse_tv.html
Hamilton start vanaf P4.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:11 schreef Gruj0 het volgende:
Gaat wel interessant worden morgen.
3 plaatsen straf voor Russel terecht, hoewel hij daar niets van zal voelen.
De straf van HAM is consequent maar mogelijk wat aan de lage kant. Werd immers al 2x gewaarschuwd.
Max maakt kans op winst imo.
niet P5 als de straf voor Magnussen eerder toegepast wordt dan die voor Hamiltonquote:Op zaterdag 29 juni 2019 20:33 schreef het_synergy_effect het volgende:
[..]
Hamilton start vanaf P4.
Uiteindelijk kost het hem maar twee plaatsen, dankzij de versnellingsbak-wissel van Magnussen.
Mwa, kunnen wel wat laaien.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:29 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Neem ze niet te hard vanaaf, ze moeten morgen wel normaal kunnen zitten.
Dat zijn allemaal van die successupporters die gratis of goedkope kaarten via de Jumbo hebben kunnen scoren.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 19:45 schreef potjecreme het volgende:
Wil niet als een snob overkomen maar de Nederlandse fans die ik zag daar kan ik mij niet mee identificeren. Afschuwelijk...
Nog even en ze rijden de Aston van Max voorbij.quote:
Bottas die Max en Leclerc eraf gaat kegelen en zo Hamilton aan de winst helpt zou wel voor rellen kunnen zorgen op die oranje tribunes.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 18:52 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ik denk eerder dat Bottas de bocht niet haalt
Wat een onzin. Red Bull geeft die gasten juist een kans, en in het geval van kvyat en hartley zelfs een tweede.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:33 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Daarom is het ook zo sneu dat iedereen zo snel over Gasly valt. Tuurlijk presteert hij niet om over naar huis te schrijven, maar zo simpel is het ook weer niet zoals Marko stelt, gewoon de setup van Max overnemen en die tweaken.
RBR is eigenlijk een kut team. Zodra je niet presteert wordt de druk opgebouwd totdat die immens is en je eruit wordt geknikkerd. Hoeveel coureurs hebben ze nu al op zo'n brutale manier "gedag" gezegd? Stuk of 3-4, misschien meer.
De druk die coureurs ervaren bij RBR (met name Gasly en Kvyat), ervaart Seb al die jaren sinds hij bij Ferrari rijdt.
Als Max weggaat heeft RB niks meer overquote:Op zaterdag 29 juni 2019 20:59 schreef opreis het volgende:
[..]
Wat een onzin. Red Bull geeft die gasten juist een kans, en in het geval van kvyat en hartley zelfs een tweede.
Mclaren schopte Perez, Kmag en Vandoorne er ook zo maar weer uit.
Mercedes ging ook niet verder met Wehrlein en Ocon staat er nu ook naast.
Als je goed genoeg bent kan je op je eigen benen blijven staan, Red Bull heeft het meeste van de coureurs op de grid gebracht. Vettel, Ricciardo, Sainz + RB/TR jongens. Moeten ze de halve grid soms bezetten?
Sneu?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:33 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Daarom is het ook zo sneu dat iedereen zo snel over Gasly valt. Tuurlijk presteert hij niet om over naar huis te schrijven, maar zo simpel is het ook weer niet zoals Marko stelt, gewoon de setup van Max overnemen en die tweaken.
RBR is eigenlijk een kut team. Zodra je niet presteert wordt de druk opgebouwd totdat die immens is en je eruit wordt geknikkerd. Hoeveel coureurs hebben ze nu al op zo'n brutale manier "gedag" gezegd? Stuk of 3-4, misschien meer.
De druk die coureurs ervaren bij RBR (met name Gasly en Kvyat), ervaart Seb al die jaren sinds hij bij Ferrari rijdt.
Nee, zo werkt het niet meer.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 20:40 schreef Zorro het volgende:
Vreemd. De straf van Magnussen is document 23, Hamilton document 30.
Dan zou de straf van Mangnussen eerder uitgevoerd moeten worden. Dus Norris 5. Als Hamilton vervolgens 5 plaatsen terug moet staat hij 5e achter Norris.
Ja dat is sneu en RBR is een kutteam.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:16 schreef tja77 het volgende:
[..]
Sneu?
Welkom in de grote mensenwereld.
Waar je wordt afgerekend op je prestaties en niet op je guitige stokbroodhoofdje.
Misschien komt het omdat het de hoogste klasse van de autosport is, en er vele miljoenen in omgaan. Het gefaal van Fransoos kost RBR miljoenen Euro’s.
Druk? Ja natuurlijk druk. Maar dat had Max ook na z’n geschutter vorig seizoen na de GP van Monaco. Heel de fucking wereld stond te popelen om Max tot aan de grond af te branden na het volgende foutje. Maar hij stond erboven en werd er sterker en beter door.
Gasly heeft werkelijk nog niks laten zien. Was in Frankrijk vorige GP 1,5 sec. per ronde langzamer dan Max op de snellere compound. Nu weer een gigantisch gat op een rondje van 63 seconde.
En dan RBR een kutteam noemen...wtf? het is juist HET team dat de kans biedt aan jonge rijders om voorin mee te doen. Iets wat Ferrari tot dit seizoen niet durfde en louter voor ervaren coureurs koos. Niet verwonderlijk dat een Kvyat werd ingewisseld voor een Max Verstappen toch? Of vond je dat een vreemde wissel?
Heb nog niet 1 moment gedacht: “goh, hij kan het dus wel”. Heel misschien in Q1 of Q2 van Baku een momentje van optimisme over Gasly. Gasly behoort niet tot de beste 10 coureurs van de grid. En dan behoor je mijn inziens ook niet in de nummer 3 auto van de grid. Tijd nodig? Als het gat vandaag 0,2 sec. was geweest oké, dan had hij progressie geboekt. Maar ik zie hem nog steeds niet vooruitgaan.
Wat verschilt dit met andere opleidingsteams, zoals een Mercedes en een schijnbaar toptalent Ocon?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:28 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ja dat is sneu en RBR is een kutteam.
Had Max niet voor RBR gereden maar voor een ander team, had een groot deel van de oranje oogkleppen supporters RBR waarschijnlijk een kutteam gevonden.
En ja het is de grotenmensenwereld, maar het neemt niet weg dat het sneu is en blijft voor Gasly. Hij is het slachtoffer van een te vroege promovering naar een top team. Dat kun je alleen Marko, Horner en de rest van het RBR management aanrekenen. Welke (natuur)talenten hebben zij nog buiten Max? Seb is weg, Ric is weg. Ze moesten wel, daar kan die jongen ook niets aan doen. Ze hebben dit aan zichzelf te wijten omdat het gebrek aan andere talenten henzelf aan te rekenen is.
Ticktum, Sainz, Hartley, Kvyat moesten of mochten (Sainz) allemaal weg. Allen komen toch echt uit de RBR opleiding. Wanneer zoveel coureurs op moeten rotten kun je niet zeggen dat RBR goed voor haar miljoenenonderneming aan het zorgen is. Daarom: doen ze zelf wel genoeg hun best ipv alles op de coureurs af te schuiven?
Die Marko is een ouwe gek die al vorig seizoen allemaal praatjes had over hoe RBR met Honda iedereen wel even de les zou lezen. Nu is diezelfde gek bang dat Max van zijn contractclausule gebruik gaat maken.
Dat Hartley terug mocht komen en nu Kvyat is puur omdat ze toen en nu niemand anders in de auto te zetten hebben.
Dat RBR deze jongens een kans biedt klopt, maar dat is geheel uit eigen belang. Laten we niet doen alsof RBR een liefdadigheidsinstelling is.
Rachel heeft het op haar twitter uitgelegdquote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:24 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Nee, zo werkt het niet meer.
De kwalificatie tijd is dit jaar belangrijker.
Dit om ervoor te zorgen dat ze toch hun best doen in de kwali ondanks een straf.
twitter:RachelBrookesTV twitterde op zaterdag 29-06-2019 om 20:36:29So @LandoNorris will actually start fifth not fourth because of the way penalties are applied. A gap is left in the grid as each penalty is applied then the grid is closed up after all penalties have been applied and as such @LewisHamilton starts 4th and not 5th. https://t.co/2KBsFQQjMO
reageer retweet
Mercedes heeft geen opleidingsteam en Sauber is nog een opleidingsteam in wording. Voorlopig in nog geen velden en wegen te vergelijken met STR-RBR.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:31 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wat verschilt dit met andere opleidingsteams, zoals een Mercedes en een schijnbaar toptalent Ocon?
Genoeg talenten die ondersteuning krijgen. En het niet halen. Boehoeee kutrbrquote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:33 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Mercedes heeft geen opleidingsteam en Sauber is nog een opleidingsteam in wording. Voorlopig in nog geen velden en wegen te vergelijken met STR-RBR.
Wat een onzin allemaal weer.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:28 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ja dat is sneu en RBR is een kutteam.
Had Max niet voor RBR gereden maar voor een ander team, had een groot deel van de oranje oogkleppen supporters RBR waarschijnlijk een kutteam gevonden.
En ja het is de grotenmensenwereld, maar het neemt niet weg dat het sneu is en blijft voor Gasly. Hij is het slachtoffer van een te vroege promovering naar een top team. Dat kun je alleen Marko, Horner en de rest van het RBR management aanrekenen. Welke (natuur)talenten hebben zij nog buiten Max? Seb is weg, Ric is weg. Ze moesten wel, daar kan die jongen ook niets aan doen. Ze hebben dit aan zichzelf te wijten omdat het gebrek aan andere talenten henzelf aan te rekenen is.
Ticktum, Sainz, Hartley, Kvyat moesten of mochten (Sainz) allemaal weg. Allen komen toch echt uit de RBR opleiding. Wanneer zoveel coureurs op moeten rotten kun je niet zeggen dat RBR goed voor haar miljoenenonderneming aan het zorgen is. Daarom: doen ze zelf wel genoeg hun best ipv alles op de coureurs af te schuiven?
Die Marko is een ouwe gek die al vorig seizoen allemaal praatjes had over hoe RBR met Honda iedereen wel even de les zou lezen. Nu is diezelfde gek bang dat Max van zijn contractclausule gebruik gaat maken.
Dat Hartley terug mocht komen en nu Kvyat is puur omdat ze toen en nu niemand anders in de auto te zetten hebben.
Dat RBR deze jongens een kans biedt klopt, maar dat is geheel uit eigen belang. Laten we niet doen alsof RBR een liefdadigheidsinstelling is.
Waarom hebben ze Ric laten gaan als ze zo goed weten wat ze zoeken?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:37 schreef opreis het volgende:
[..]
Wat een onzin allemaal weer.
Gasly een slachtoffer noemen omdat hij in een Red bul mag rijden en meer dan een miljoen per jaar kan verdienen en het kei en keihard verkloten. Andere coureurs is het wel gewoon gelukt. Vettel kon snel naar Red Bull en zich staande houden. Hamilton meteen naast Alonso. Max snel naast Ricciardo. Red Bull is heel duidelijk in wat ze zoeken en dat weet Gasly ook. Dan had hij maar bij een ander team moeten tekenen, maar dan had hij waarschijnlijk niet eens de F1 gehaald. Gut o Gut, voor het eerst in 10 jaar lijkt de talentpool van Red Bull een beetje droog. Maar welk team heeft meer coureurs in de F1 gebracht?
7 van de grid danken hun carriere aan Red Bull. Hoeveel aan Ferrari? Of aan Mercedes?
Hoezo laten gaan? Zn contract liep af en hij koos er zelf voor om naar Renault te gaan. Hij heeft daar 5 jaar gereden+ Nog 3 jaar onder TR (waarvan 1 bij HRT).quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:39 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Waarom hebben ze Ric laten gaan als ze zo goed weten wat ze zoeken?
Hij zal heus wel zn best doen. Maar die jongen is gewoon elke kwalificatie 6+ tienden langzamer dan zn teamgenoot. Dat komt echt niet vaak voor, en dan ben je dus gewoon niet goed genoeg. Welke allergrootsen heeft dat nog meer gehad.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:39 schreef Gruj0 het volgende:
Tuurlijk grijpt elke knul zo'n miljoenenkans aan. Het lijkt wel alsof iedereen elke FP, Q en race in het lijf van Gasly zit en zo precies weet wat die jongen doet en dat hij niet genoeg zijn best doet. Belachelijk gewoon. Zeker omdat zelfs de allergrootsten soms moeite hadden met de wagens van nieuwe seizoenen.
Ze hadden niemand anders om in de RB15 te zetten. Waarom hebben ze zijn contract niet verlengd? Een aantrekkelijker contract geboden? Dat hij naar Renault vertrokken is, is ook niet zonder reden gebeurd.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:42 schreef opreis het volgende:
[..]
Hoezo laten gaan? Zn contract liep af en hij koos er zelf voor om naar Renault te gaan. Hij heeft daar 5 jaar gereden+ Nog 3 jaar onder TR (waarvan 1 bij HRT).
Waarom laat Mclaren Hamilton gaan?
Waarom laat Ferrari Alonso gaan?
Wat wil je nou allemaal. Dat Red Bull 8 wagens op de grid heeft ofzo?
Dit is nieuw voor mij. Sinds wanneer is dit?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:33 schreef Lola69 het volgende:
[..]
Rachel heeft het op haar twitter uitgelegd
twitter:RachelBrookesTV twitterde op zaterdag 29-06-2019 om 20:36:29So @:LandoNorris will actually start fifth not fourth because of the way penalties are applied. A gap is left in the grid as each penalty is applied then the grid is closed up after all penalties have been applied and as such @:LewisHamilton starts 4th and not 5th. https://t.co/2KBsFQQjMO[ afbeelding ] reageer retweet
Dus moeten ze Ricciardo maar 100miljoen per jaar gaan bieden? Ze hebben hem een aanbod vergelijkbaar aan Max gedaan, maar hij schijnt vrij onverwacht zonder het iemand te vertellen voor Renault te hebben gekozen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:44 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ze hadden niemand anders om in de RB15 te zetten. Waarom hebben ze zijn contract niet verlengd? Een aantrekkelijker contract geboden? Dat hij naar Renault vertrokken is, is ook niet zonder reden gebeurd.
RBR gokte dat Ric zou blijven en maakten zich geen zorgen. Pats, Ric weg en toen maar een rookie als Gasly halsoverkop naar RBR gestuurd. Knap staaltje management wel.
RBR heeft gewoon nagelaten met elk scenario rekening te houden.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:47 schreef opreis het volgende:
[..]
Dus moeten ze Ricciardo maar 100miljoen per jaar gaan bieden? Ze hebben hem een aanbod vergelijkbaar aan Max gedaan, maar hij schijnt vrij onverwacht zonder het iemand te vertellen voor Renault te hebben gekozen.
En so wat dat Gasly 'halsoverkop' naar RBR gestuurd? De echte toppers hebben zich in vergelijkbare situaties staande gehouden. Dit was sink or swim voor Gasly en hij is aan het verzuipen. Mooi, dan hoeven ze daar dus ook geen geld meer in te steken en kunnen ze het weer met Kvyat proberen die een prima seizoen bij RB had maar de pech had dat Max eraan kwam.
Godver wat zit je jezelf tegen te lullen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:28 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ja dat is sneu en RBR is een kutteam.
Had Max niet voor RBR gereden maar voor een ander team, had een groot deel van de oranje oogkleppen supporters RBR waarschijnlijk een kutteam gevonden.
En ja het is de grotenmensenwereld, maar het neemt niet weg dat het sneu is en blijft voor Gasly. Hij is het slachtoffer van een te vroege promovering naar een top team. Dat kun je alleen Marko, Horner en de rest van het RBR management aanrekenen. Welke (natuur)talenten hebben zij nog buiten Max? Seb is weg, Ric is weg. Ze moesten wel, daar kan die jongen ook niets aan doen. Ze hebben dit aan zichzelf te wijten omdat het gebrek aan andere talenten henzelf aan te rekenen is.
Ticktum, Sainz, Hartley, Kvyat moesten of mochten (Sainz) allemaal weg. Allen komen toch echt uit de RBR opleiding. Wanneer zoveel coureurs op moeten rotten kun je niet zeggen dat RBR goed voor haar miljoenenonderneming aan het zorgen is. Daarom: doen ze zelf wel genoeg hun best ipv alles op de coureurs af te schuiven?
Die Marko is een ouwe gek die al vorig seizoen allemaal praatjes had over hoe RBR met Honda iedereen wel even de les zou lezen. Nu is diezelfde gek bang dat Max van zijn contractclausule gebruik gaat maken.
Dat Hartley terug mocht komen en nu Kvyat is puur omdat ze toen en nu niemand anders in de auto te zetten hebben.
Dat RBR deze jongens een kans biedt klopt, maar dat is geheel uit eigen belang. Laten we niet doen alsof RBR een liefdadigheidsinstelling is.
Hield Mercedes rekening met Rosberg die opeens vertrok?quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:53 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
RBR heeft gewoon nagelaten met elk scenario rekening te houden.
En Gasly is geen echte topper, dat was allang bekend. Dus nee, van zo'n subtopper kan je niet verwachten dat die zich goed staande zal weten te houden. Dit is gewoon een miskleun van RBR.
Echte toppers zijn schaars. Van de 20 zijn het er hooguit 4 op dit moment.
Grappig wel, hoe KVY 2 jaar geleden helemaal werd uitgekotst en nu opeens de hemel in wordt geprijsd, al is het maar om Max een waardige uitdager te bieden zodat hij beter wordt.
Sinds het begin van dit seizoen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:45 schreef vosss het volgende:
[..]
Dit is nieuw voor mij. Sinds wanneer is dit?
Ik weet niet meer over het contract van Max af, dan dat er door de pers naar buiten wordt gebracht. Zeg ook nergens meer te weten over dat contract. Marko heeft die clausule zelf ter sprake gebracht, dus die zal er vast wel zijn. Op een van de F1 sites is een artikel te vinden waar Marko daarover spreekt.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:54 schreef tja77 het volgende:
[..]
Godver wat zit je jezelf tegen te lullen.
Je sluit af met te zeggen dat RBR geen liefdadigheidsinstelling is. Precies mijn punt dankjewel. Presteren of oprotten.
Ook aan komen kakken met oranje oogkleppen. WTF! Waar slaat dat dan weer op? Alsof mensen niet meer helder kunnen denken sinds Max in de F1 rijdt. Ik weet niet hoe lang jij deze sport volgt, maar ik zou iets minder voorbarig zijn in het trekken van conclusies.
Gasly slachtoffer van een te vroege promovering? Arme, arme Gasly. Hij had ook nee kunnen zeggen toch? En hoezo slachtoffer? Hij rijdt toch nog steeds bij RBR. Hij hoeft toch niet te vertrekken? Hij moet gewoon gaan presteren, en als dat hem niet lukt, dan is het niet vanwege een te vroege promovering, maar omdat hij simpelweg niet goed genoeg is en geen progressie boekt.
Als een coureur een kans krijgt, en niet kan laten zien dat hij goed genoeg is, dan ben je dus in jouw optiek een kutteam wanneer je diezelfde coureur terugplaatst naar een lager team of geen nieuw contract aanbiedt. Wat de neuk...???? Om jouw woorden te gebruiken...het is geen liefdadigheidsinstelling. Het is topsport. En daar moet je presteren, zo niet dan wordt je gewisseld of mag je het een niveautje lager proberen. Allemaal kutteams in het hedendaagse voetbal, hoe durven ze jonge talentvolle spelers op te stellen zodat ze zich kunnen bewijzen! Stoute Ajax!
Daarnaast zou ik graag een bron zien waar Marko geroepen zou hebben dat RBR iedereen wel even de les ging lezen met de Honda krachtbron. Of zuig je dit uit je duim?
Daarnaast zou ik graag het contract van Max Verstappen willen inzien. Schijnbaar weet jij de ins en outs, dus als je die met me zou willen delen, graag.
Ook ben ik benieuwd hoe je aan de wijsheid komt dat Marko bang is dat Max zijn “contractclausule” gaat gebruiken. Spreek je die ouwe gek dagelijks of wat?
www.ad.nlquote:Gridstraf Hamilton, Verstappen vanaf eerste startrij
Max Verstappen schuift een plaatsje naar voren op de startgrid van de Grand Prix van Oostenrijk. De Limburger start morgen niet als derde, maar als tweede na een straf voor Lewis Hamilton. ,,Ik neem de volle verantwoordelijkheid.‘’
Hamilton kondigde de gridstraf aan via zijn Instagram-pagina en enkele later kwam ook de bevestiging vanuit de FIA. ‘3 place penalty’, communiceerde de wereldkampioen van Mercedes, na zijn bezoekje aan de stewards. Daar moest hij zich verantwoorden voor het hinderen van Kimi Räikkönen in bocht zeven, aan het begin van de kwalificatie. Hamilton reed de Fin van Alfa Romeo overduidelijk in de weg, waardoor die zijn snelle ronde af moest breken.
De wereldkampioen en leider in het kampioenschap meldde eveneens via Instagram dat hij zich kan vinden in de straf. ,,Deze straf is compleet verdiend en kan ik dan ook makkelijk accepteren. Het was een fout van mijn kant en ik neem daar de volle verantwoordelijkheid voor. Er was in ieder geval geen opzet in het spel. Hoe dan ook, morgen is een nieuwe dag en een kans om op te staan.‘’
,,Zijn ze consequent, dan moeten ze hem een straf geven’’, was Verstappen al eerder van mening voor de camera van Ziggo Sport. En zo geschiedde. Drie plaatsen gridstraf kreeg Hamilton, waardoor Verstappen opschuift naar P2 naast polesitter Charles Leclerc, Hamilton start nu niet als tweede, maar als vijfde. Valtteri Bottas start nu vanaf P3 en Lando Norris maakt de tweede startrij compleet.
Ik zie jou RBR dingen verwijten met daarbij bedachten argumenten die voor alle teams gelden. Je maakt niet echt een sterk puntquote:Op zaterdag 29 juni 2019 22:02 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Ik weet niet meer over het contract van Max af, dan dat er door de pers naar buiten wordt gebracht. Zeg ook nergens meer te weten over dat contract. Marko heeft die clausule zelf ter sprake gebracht, dus die zal er vast wel zijn. Op een van de F1 sites is een artikel te vinden waar Marko daarover spreekt.
Zeg ook nergens dat alleen al vanwege deze vroege promovering RBR een kutteam is. Dat ik het een kutteam vind heeft meerdere redenen. Maar ga vooral door met het stoppen van allerlei woorden in mijn mond.
En had Gasly nee gezegd, wie hadden ze dan in moeten zetten vertel? Ik denk niet dat het geheel zijn eigen keuze was.
Jullie spelen wel erg op de man in met al dat gescheld en zo. Zullen jullie nu even groot voelen. Vergeet vooral niet om even met jullie vuisten op jullie borsten te kloppen.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 21:59 schreef opreis het volgende:
[..]
Hield Mercedes rekening met Rosberg die opeens vertrok?
Er is een verschil tussen goed staande houden en gewoon flink falen. Als Gasly op 3 tienden had gezetten en steeds 6de was geworden had het er heel anders uitgezien en dat had ook wel verwacht mogen worden als je kijkt naar wat Max met de RB doet.
Okay dus je rekent het aan dat RB slechts 1 van de 4 toppers heeft ofzo dan? Ferrari heeft jaren met Massa en Kimi gereden, en Leclerck is een gok die redelijk uit pakt nu. Mercedes heeft met Bottas ook geen topper en vernielt de carrieres van Wehrlein en Ocon, maar daar hoor ik je ook niet over.
Kvyat wordt helemaal niet de hemel in geprezen. Gasly wordt gewoon (terecht) afgezeken.
Ik weet trouwens niet of je nu aan het trollen bent of echt gewoon heel dom bent
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |