SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
https://www.voetbalprimeu(...)lijkheid-liggen.htmlquote:
edit: is maar een grapje hans, althans dat hoop ik.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Lijkt me logisch als ze hebben geanticipeerd met Promes en wachten tot er meer nieuws is rondom Ziyech/Neres voordat ze ook gaan bieden op Bergwijn oid![]()
Je moet sowieso niet meer dan 25 voor Bergwijn betalen. Dat doet geen enkele weldenkende TD, tenzij ze PSG budgetten hebben. 25 met een leuke doorverkoop premie, zou echt helemaal prima zijn.quote:Op maandag 24 juni 2019 15:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat is wel zo maar als Neres en of Ziyech blijven zie ik ze echt niet meer 30+ voor Bergwijn betalenVoor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
enige die denken dat Bergwijn meer dan 30 waard is, zijn de psv supporters zelf.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Kan ook zo zijn dat PSV dit juist niet wilt omdat ze in het ritme moeten komen. Denk dat begin van het seizoen juist goed is om veel potjes te spelen. Snap de move van Ajax ook niet helemaal.quote:Op maandag 24 juni 2019 15:54 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)lijkheid-liggen.html
edit: is maar een grapje hans, althans dat hoop ik.![]()
Contract met ziggy ook verlengd en opgewaardeerd overigensCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Dat bedoel ik. Marktwaarde van Ziyech ligt, na een seizoen waarin hij op Europees niveau gewoon bepalend was, rond de 40 miljoen. Ga je me nu echt vertellen dat dat Bergwijn 30/35 zou moeten opbrengen?! Koekoek.quote:Op maandag 24 juni 2019 15:57 schreef mokkiemok het volgende:
enige die denken dat Bergwijn meer dan 30 waard is, zijn de psv supporters zelf.Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
dat blijft altijd moeilijk, ook Ziyech is nog niet weg voor 40, zo'n gekte als met de Jong en De Ligt zal het voor hun niet wordenquote:Op maandag 24 juni 2019 16:00 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Dat bedoel ik. Marktwaarde van Ziyech ligt, na een seizoen waarin hij op Europees niveau gewoon bepalend was, rond de 40 miljoen. Ga je me nu echt vertellen dat dat Bergwijn 30/35 zou moeten opbrengen?! Koekoek.![]()
hmm voor beide keuzes is iets te zeggen. Kan er weinig van vinden eerlijk gezegdquote:Op maandag 24 juni 2019 15:57 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Kan ook zo zijn dat PSV dit juist niet wilt omdat ze in het ritme moeten komen. Denk dat begin van het seizoen juist goed is om veel potjes te spelen. Snap de move van Ajax ook niet helemaal.Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
Ajax heeft meer internationals die laat terugkomen denk ik, dan kunnen die rustiger opstarten. Ziyech, Mazraoui en Tagliafico![]()
Vraag mij wel af of Markie afspraken heeft met Ziyech en Neres voor een uiterste datum dat ze moeten laten of gaan vertrekken. Anders kun je nooit inspelen op het vertrek van deze twee. Misschien wachten ze copa en afrika cup af?![]()
Klopt. Probleem van die jongen is ook wel dat hij "al" 26 is, wat voor een speler op zijn positie/rol niet de ideale leeftijd voor een droom transfer. Dan had hij 2 jaar eerder moeten zijn. Misschien is dat ook wel de angst, dat er misschien nog een jaartje groei in zit en dat het dan klaar is met de rek? Ik zie hem ook niet tot z'n 32e dit niveau halen, dus koop je hem min of meer wel voor de rest van z'n carrire. Vraag is of hij met die wetenschap dergelijke bedragen terugverdient voor een ploeg.quote:Op maandag 24 juni 2019 16:02 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat blijft altijd moeilijk, ook Ziyech is nog niet weg voor 40, zo'n gekte als met de Jong en De Ligt zal het voor hun niet wordenVoor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
quote:Op maandag 24 juni 2019 15:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
Met 29 spelers naar De Lutte, en dan moeten internationals nog terugkomen. Wat een breedte.
Wel ook overbodige spelers mee als Jensen, Johnsen en Van LeerZit ook echt veel bagger bij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mjah, en een brede selectie is vaker een last dan een lust.quote:Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
5 a 6 namen kun je wel afschrijven, rest is prima op zich. Dan komen straks nog wat internationals terug.quote:![]()
op 12 mei was hij "langer out dan gedacht"quote:Op maandag 24 juni 2019 16:12 schreef Simmertje het volgende:
Waarom Band niet mee dan? Die blessure mag nu toch wel eens over zijn na verdomme een jaar.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Prima dat Ziggo verlengt. Geen lelijke sponsor."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
In de selectie op trainingskamp zit nog een hoop brandhout zeg. Hopelijk kunnen ze er daar nog een paar van lozen voordat het seizoen begint.
Ter Heide
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Duurste miskoop sinds Sulejmaniquote:Op maandag 24 juni 2019 16:12 schreef Simmertje het volgende:
Waarom Band niet mee dan? Die blessure mag nu toch wel eens over zijn na verdomme een jaar.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Wel leuk om te zien dat Eiting er weer helemaal bij is.
Ten Hag zag het wel in hem zitten, geloof ik. Ben zelf nog niet onder de indruk van hem, maar ik hoop dat hij in ieder geval een kans gaat krijgen.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Eiting heeft het niveau niet.quote:Op maandag 24 juni 2019 16:47 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wel leuk om te zien dat Eiting er weer helemaal bij is.
Ten Hag zag het wel in hem zitten, geloof ik. Ben zelf nog niet onder de indruk van hem, maar ik hoop dat hij in ieder geval een kans gaat krijgen.
Best een aardige pass in de benen maar op alle andere vlakken komt hij tekort.Oh.![]()
Dat is niet leuk en dat hoop ik niet, kan er namelijk helemaal geen reet van.quote:Op maandag 24 juni 2019 16:47 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wel leuk om te zien dat Eiting er weer helemaal bij is.
Ten Hag zag het wel in hem zitten, geloof ik. Ben zelf nog niet onder de indruk van hem, maar ik hoop dat hij in ieder geval een kans gaat krijgen.![]()
Dan overschat PSV zichzelf en Bergwijn. Als Ziyech "wellicht" 40 op zou kunnen brengen, na zo'n seizoen... dat verschil is echt wel groter dan 5/10 miljoen.quote:Op maandag 24 juni 2019 16:46 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
PSV gaat echt niet minder dan 30 accepteren voor Bergwijn, en terecht. 30-35.Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
Iets met concurrentie...quote:Op maandag 24 juni 2019 16:50 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Dan overschat PSV zichzelf en Bergwijn. Als Ziyech "wellicht" 40 op zou kunnen brengen, na zo'n seizoen... dat verschil is echt wel groter dan 5/10 miljoen.![]()
Enig idee waarom EtH hem dan zo graag opstelde?quote:Op maandag 24 juni 2019 16:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Eiting heeft het niveau niet.
Best een aardige pass in de benen maar op alle andere vlakken komt hij tekort.Ik was ook ooit negatief over Ziyech, die heeft mij ook verrast.quote:Op maandag 24 juni 2019 16:48 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Dat is niet leuk en dat hoop ik niet, kan er namelijk helemaal geen reet van.
Hopelijk doet Eiting dat ook bij jou.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Verschil in potentie? Weet ik niet. In ieder geval is de leeftijd van Bergwijn een groot voordeel.quote:Op maandag 24 juni 2019 16:50 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Dan overschat PSV zichzelf en Bergwijn. Als Ziyech "wellicht" 40 op zou kunnen brengen, na zo'n seizoen... dat verschil is echt wel groter dan 5/10 miljoen.
Verder als speler wel moeilijk te vergelijken.![]()
Iedereen is weleens blind voor een bepaalde spelerquote:Op maandag 24 juni 2019 16:52 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Enig idee waarom EtH hem dan zo graag opstelde?
[..]
Ik was ook ooit negatief over Ziyech, die heeft mij ook verrast.
Hopelijk doet Eiting dat ook bij jou.RED ONS HENNIEGOD![]()
Als ze geen CL halen en Bergwijn wil naar Ajax, dan zou een arbitragezaak best wel eens vervelend uit kunnen vallen voor PSV. Zeker omdat men al heeft aangegeven Ajax als kopende partij anders te zullen behandelen.quote:Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
Frenkie was toen nog niet helemaal fit op het begin en er waren verder niet zoveel opties als controleur. Daarbij oogt het voetballend vaak wel aardig bij Eiting maar verder is het niks. Ik zie hem als niveautje Clasie.quote:Op maandag 24 juni 2019 16:52 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Enig idee waarom EtH hem dan zo graag opstelde?Oh.![]()
Nieuwe Xavi genot.quote:Op maandag 24 juni 2019 17:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Frenkie was toen nog niet helemaal fit op het begin en er waren verder niet zoveel opties als controleur. Daarbij oogt het voetballend vaak wel aardig bij Eiting maar verder is het niks. Ik zie hem als niveautje Clasie.![]()
quote:Op maandag 24 juni 2019 17:00 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Als ze geen CL halen en Bergwijn wil naar Ajax, dan zou een arbitragezaak best wel eens vervelend uit kunnen vallen voor PSV. Zeker omdat men al heeft aangegeven Ajax als kopende partij anders te zullen behandelen.Een arbitragezaak voor wat?! Die gast heeft gewoon een contract.
Dit, dus.![]()
Kijk even naar zijn rendement in Rusland.quote:Op maandag 24 juni 2019 17:36 schreef TheJanitor het volgende:
56 wedstrijden, 5 goals en 10 assists is niet heel denderend. Hopelijk doet die Promes een Tadicje.Oh.![]()
Dat is dik in orde.quote:Op maandag 24 juni 2019 17:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Kijk even naar zijn rendement in Rusland.![]()
De Russische competitiequote:Op maandag 24 juni 2019 17:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Kijk even naar zijn rendement in Rusland.![]()
![]()
Valentijn heeft weer een onderwerp voor z'n rants gevonden
Vergeet even dat Bergwijn en Promes uit de jeugd komen![]()
![]()
Denk het niet.quote:Op maandag 24 juni 2019 17:00 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Als ze geen CL halen en Bergwijn wil naar Ajax, dan zou een arbitragezaak best wel eens vervelend uit kunnen vallen voor PSV. Zeker omdat men al heeft aangegeven Ajax als kopende partij anders te zullen behandelen.If you're absent during my struggle, don't expect to be present during my succes. - Will Smith![]()
waar zijn die mee bezig bij de telegraaf... man man manquote:Op maandag 24 juni 2019 17:54 schreef Bugno2 het volgende:
Valentijn heeft weer een onderwerp voor z'n rants gevonden
Vergeet even dat Bergwijn en Promes uit de jeugd komenproberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Valentijn zit vuistdiep bij al die clubfossielen die op niveau Feyenoord geloven dat opleiden in 50 jaar niet veranderd is en "ze gewoon veel met de bal moeten doen". Die trekken het huidige succes maar moeizaam.quote:Op maandag 24 juni 2019 17:59 schreef manny het volgende:
[..]
waar zijn die mee bezig bij de telegraaf... man man man![]()
Nee, dan is het eredivisie niveau een stuk hoger.quote:"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”![]()
In een filmpje?quote:Op maandag 24 juni 2019 17:54 schreef Bugno2 het volgende:
Valentijn heeft weer een onderwerp voor z'n rants gevonden
Vergeet even dat Bergwijn en Promes uit de jeugd komenOh.![]()
Jazeker. Niet gekeken, maar de titel van het artikel zei al genoeg.quote:
https://www.telegraaf.nl/(...)mt-nu-in-het-gedrang![]()
Hij zal vast geen concrete namen noemen danquote:Op maandag 24 juni 2019 18:08 schreef Bugno2 het volgende:
[..]
Jazeker. Niet gekeken, maar de titel van het artikel zei al genoeg.
https://www.telegraaf.nl/(...)mt-nu-in-het-gedrang![]()
Wat een negatief figuur die kerel ook.Oh.![]()
Er komt ook niet zoveel jeugd aan. Ze moeten zich nog bewijzen. Het is makkelijk scoren van die gast.quote:Op maandag 24 juni 2019 18:08 schreef Bugno2 het volgende:
[..]
Jazeker. Niet gekeken, maar de titel van het artikel zei al genoeg.
https://www.telegraaf.nl/(...)mt-nu-in-het-gedrang![]()
quote:Op maandag 24 juni 2019 18:03 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Nee, dan is het eredivisie niveau een stuk hoger.We gaan toch geen 20 miljoen betalen voor spelers die goed genoeg zijn voor de Nederlandse competitie? Die moet je kunnen opleiden of goedkoper kunnen halen.quote:![]()
Wie zegt dat we 20 hebben betaald?quote:Op maandag 24 juni 2019 19:34 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
[..]
We gaan toch geen 20 miljoen betalen voor spelers die goed genoeg zijn voor de Nederlandse competitie? Die moet je kunnen opleiden of goedkoper kunnen halen.![]()
Ik las 18 oplopend tot 22. Maar veel minder zal het niet zijn.quote:Op maandag 24 juni 2019 19:41 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Wie zegt dat we 20 hebben betaald?![]()
Denk dat Promes ook wel wat kan laten zien in de CL hoorquote:Op maandag 24 juni 2019 19:34 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
[..]
We gaan toch geen 20 miljoen betalen voor spelers die goed genoeg zijn voor de Nederlandse competitie? Die moet je kunnen opleiden of goedkoper kunnen halen.![]()
En zelf opleiden kan, maar nu eenmaal niet altijd dat die aanvoer er is. En dit is een leeftijdscategorie die nu eenmaal wat kost, maar waar talenten zo ook profijt van hebben.Oh.![]()
Dat sluit ik ook niet uit, maar dat staat los van zijn prestaties in Rusland. Zeker de laatste jaren.quote:Op maandag 24 juni 2019 19:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Denk dat Promes ook wel wat kan laten zien in de CL hoor![]()
![]()
Niet per se, als je een aantal jaar op rij de beste speler bent in de zesde competitie van Europa ben je gewoon een goede speler en absolute topaankoop voor Ajax. Ja in Oranje liet hij het niet vaak zien, maar daarin was hij niet de enige de laatste jaren natuurlijk.quote:Op maandag 24 juni 2019 19:53 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Dat sluit ik ook niet uit, maar dat staat los van zijn prestaties in Rusland. Zeker de laatste jaren.
Ben er wel positief over
Oh.![]()
Is Band inmiddels afgeschreven ? Of nog geblesseerd ?Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Zag net weer een filmpje van hem, man man man wat is hij toch domquote:Op maandag 24 juni 2019 19:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Niet per se, als je een aantal jaar op rij de beste speler bent in de zesde competitie van Europa ben je gewoon een goede speler en absolute topaankoop voor Ajax. Ja in Oranje liet hij het niet vaak zien, maar daarin was hij niet de enige de laatste jaren natuurlijk.
Ben er wel positief over![]()
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Nog blessaquote:Op maandag 24 juni 2019 19:58 schreef Pedroso het volgende:
Is Band inmiddels afgeschreven ? Of nog geblesseerd ?![]()
Daar heb ik een aantal jaar geleden nog om lopen lachen.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zag net weer een filmpje van hem, man man man wat is hij toch dom![]()
![]()
2 wedstrijdenquote:Op maandag 24 juni 2019 20:01 schreef LorneMalvo het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met de prestaties van Promes in de CL?![]()
![]()
Transfersom valt mee.quote:Ajax en Sevilla FC hebben overeenstemming bereikt over de transfer van Quincy Promes. De 38-voudig international tekent een contract dat op 1 juli 2019 ingaat en een looptijd heeft van 5 seizoenen, tot en met 30 juni 2024. Ajax betaalt een transfersom van 15,7 miljoen aan Sevilla, dit bedrag kan middels variabelen oplopen tot maximaal 17,2 miljoen.
Promes (Amsterdam, 4 januari 1992) speelde in de jeugdopleiding van Ajax en vertrok in 2008 naar de jeugd van HFC Haarlem. In 2012 maakte de aanvaller zijn debuut in het betaalde voetbal als speler van FC Twente. In seizoen 2012-2013 kwam hij uit voor Go Ahead Eagles, de club waarmee hij promoveerde naar de Eredivisie. Mooi detail: Erik ten Hag was dat jaar zijn coach.
Na nog een jaar bij FC Twente en 4 seizoenen bij het Russische Spartak Moskou, maakte hij vorig jaar de overstap naar Sevilla. Promes stond bij de Spanjaarden nog tot en met medio 2023 onder contract.![]()
Hij lijkt mij niet de slimste buiten het veld nee, gelukkig hoeft dat niks te zeggen over spelintelligentie. Kijk maar naar Tadicquote:Op maandag 24 juni 2019 20:00 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Zag net weer een filmpje van hem, man man man wat is hij toch dom![]()
Oh.![]()
NETTOGODquote:Op maandag 24 juni 2019 20:03 schreef H.Vviv het volgende:
Ajax betaalt een transfersom van 15,7 miljoen aan Sevilla, dit bedrag kan middels variabelen oplopen tot maximaal 17,2 miljoen.![]()
Is dat waar het om gaat?quote:Op maandag 24 juni 2019 20:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je weet dat op jezelf reageren heel sneu is?![]()
Nee, tuurlijk. Hij is de nieuwe Sjonnie H.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:05 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij lijkt mij niet de slimste buiten het veld nee, gelukkig hoeft dat niks te zeggen over spelintelligentie. Kijk maar naar TadicEmotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Dit vraagt om WE WUZ KANGZ 'n shit opmerkingen.quote:Net als zijn IQquote:
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Zeer positiefquote:Op maandag 24 juni 2019 20:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat is jouw mening over deze transfer?![]()
Dat hebben ze ECHT netjes uitonderhandeld zeg! Absoluut koopje voor deze voetballer!!quote:Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
15.7 lees ik.quote:Op maandag 24 juni 2019 19:45 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Ik las 18 oplopend tot 22. Maar veel minder zal het niet zijn.![]()
Vind ik ook. Net als met Tadic zeer netjes en minder dan verwacht.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:16 schreef SaferSephy het volgende:
[..]
Dat hebben ze ECHT netjes uitonderhandeld zeg! Absoluut koopje voor deze voetballer!!![]()
Vind ik ook.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:03 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Je weet dat op jezelf reageren heel sneu is?![]()
Zal ook nog wat tekengeld bij zitten neem ik aan.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:19 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Vind ik ook. Net als met Tadic zeer netjes en minder dan verwacht.Oh.![]()
Lekker man, sowieso een speler die fijn is om er bij te hebben en fijn dat Ajax eindelijk iemand laat tekenen voor vijf jaar.
Viel me altijd op dat PSV beter is in lange contracten, waarbij iemand 1 jaar kan acclimatiseren, 2 maar een versterking kan zijn en dan op het gemak verkocht kan worden. In plaats van 1 jaar acclimatiseren, 1 jaar een versterking en dan overhaast verkopen.
Mooi.![]()
Ajax is al een paar jaar bezig om dit kaliber aankopen lang te laten tekenen hoor, al met Ziyech en Neres gedaan.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:25 schreef Arts-assistent het volgende:
Lekker man, sowieso een speler die fijn is om er bij te hebben en fijn dat Ajax eindelijk iemand laat tekenen voor vijf jaar.
Viel me altijd op dat PSV beter is in lange contracten, waarbij iemand 1 jaar kan acclimatiseren, 2 maar een versterking kan zijn en dan op het gemak verkocht kan worden. In plaats van 1 jaar acclimatiseren, 1 jaar een versterking en dan overhaast verkopen.
Mooi.Oh.![]()
twitter:AFCAjax twitterde op maandag 24-06-2019 om 20:27:07Hey @QPromes, Our plan worked... 😏📲#AmsterdamPromise https://t.co/WOvBz4DpQI reageer retweet
Oh.![]()
quote:Bedankt, hier doen we verder niks mee.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:32 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Het is maar promes,wisselspeler van Oranje.Oh.![]()
Bergwijn>promesquote:Op maandag 24 juni 2019 20:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
[..]
Bedankt, hier doen we verder niks mee.![]()
Lampje gespotquote:Op maandag 24 juni 2019 20:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
[..]
Bedankt, hier doen we verder niks mee.![]()
Ziyech klopt inderdaad, Neres was eerst een vier jarig contract toch?quote:Op maandag 24 juni 2019 20:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ajax is al een paar jaar bezig om dit kaliber aankopen lang te laten tekenen hoor, al met Ziyech en Neres gedaan.![]()
4,5 omdat hij in de winter kwam, dus dat was het maximale.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:35 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
Ziyech klopt inderdaad, Neres was eerst een vier jarig contract toch?Oh.![]()
25 juni Quick '20 19.00
29 juni Aalborg 12.00
6 juli Anderlecht
14 juli Istanbul Basaksehir
18 juli Watford
22 juli Panathinaikos
LIVE BIJ ZIGGOGODEN
27 juli JCS![]()
Ohja, ben minder goed op de hoogte dan ik dacht.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
4,5 omdat hij in de winter kwam, dus dat was het maximale.![]()
Je had wel gelijk dat Ajax dat een paar jaar geleden minder goed deed waardoor een Vertonghen, Alderweireld en Eriksen allemaal verkocht moesten worden met nog n jaar contract.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:39 schreef Arts-assistent het volgende:
[..]
Ohja, ben minder goed op de hoogte dan ik dacht.Oh.![]()
Dat kwam door de mindere prestaties van Ajax. Minder geld op de bank, waardoor je de spelers niet kon belonen voor hun prestaties. Daarbij wilden de spelers gewoon weg vanwege dat Ajax nooit ver kwam in Europa.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je had wel gelijk dat Ajax dat een paar jaar geleden minder goed deed waardoor een Vertonghen, Alderweireld en Eriksen allemaal verkocht moesten worden met nog n jaar contract.![]()
Mijn gedetailleerdere voetbalkennis stamt helaas inderdaad meer/vooral uit die tijd, toen ik meer tijd en ruimte had om het op de voet te volgen. Zal nooit meer de 3-1 vergeten voor de derde ster, met name de goal van Landzaat (als geboren Tukker in de Arena)quote:Op maandag 24 juni 2019 20:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Je had wel gelijk dat Ajax dat een paar jaar geleden minder goed deed waardoor een Vertonghen, Alderweireld en Eriksen allemaal verkocht moesten worden met nog n jaar contract.
Nu helaas minder betrokken bij de ins en outs van Ajax. Bezoek ook amper nog wedstrijden😭![]()
Natuurlijk, het beleid was toen vele malen minder. Ook allemaal onrust in het bestuur in die tijd zodat er nooit iemand echt goed aan kon werken.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:46 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Dat kwam door de mindere prestaties van Ajax. Minder geld op de bank, waardoor je de spelers niet kon belonen voor hun prestaties. Daarbij wilden de spelers gewoon weg vanwege dat Ajax nooit ver kwam in Europa.
En daarna hadden Overmars en Sar nog een periode nodig om het vak te leren.Oh.![]()
Wel leuke oefenduels. Jammer dat we vrijwel nooit tegen echte topclubs oefenen.quote:Op maandag 24 juni 2019 20:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
6 juli Anderlecht
14 juli Istanbul Basaksehir
18 juli Watford
22 juli Panathinaikos![]()
Wat een aankoop. Als Ajax nu de CL niet wint moeten ze zich diep schamen!Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Amsterdam Tournamentgenotquote:Op maandag 24 juni 2019 21:01 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Wel leuke oefenduels. Jammer dat we vrijwel nooit tegen echte topclubs oefenen.RED ONS HENNIEGOD![]()
Zie je nou wel dat ik gelijk hadquote:Op zondag 23 juni 2019 11:44 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Volgens mij trekken ze hem pas aan als Ziyech en/of Neres verkocht is, dus dat lijkt me niet.
En dan is Bergwijn nog de eerste optie.![]()
Jammer dat dat er niet meer is.quote:
Al spelen al die grote clubs nu in the USA in de voorbereiding.Oh.![]()
Varela blijft ook nog even hangen.[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
meen je dat nou? was toch nooit een moer aanquote:Op maandag 24 juni 2019 21:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jammer dat dat er niet meer is.
Al spelen al die grote clubs nu in the USA in de voorbereiding.![]()
och. als het lekker weer was. biertje erbij, beetje slap ouwehoeren met wat voetbal er bij.quote:Op maandag 24 juni 2019 21:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
meen je dat nou? was toch nooit een moer aanproberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
ik was al bij Amsterdam 700 nog wat afgehaakt, ondanks het bierquote:Op maandag 24 juni 2019 21:36 schreef manny het volgende:
[..]
och. als het lekker weer was. biertje erbij, beetje slap ouwehoeren met wat voetbal er bij.![]()
![]()
Puntensysteem was tof. Kon marco van basten hebben verzonnenquote:Op maandag 24 juni 2019 21:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
meen je dat nou? was toch nooit een moer aan![]()
Hier geen fan van Promes maar ik laat me graag verrassen.
Overigens vraag ik me af of Ajax een speler als Florian Lejeune zou kunnen halen. Die heeft een kwakkelseizoen gehad en is blessuregevoelig maar heeft altijd enorm goede statistieken en heeft met 28 jaar ook de perfecte leeftijd voor een abwehrchef. Zou een Tadic-achtige aankoop kunnen zijn.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Misschien ook wel om Tadic te houden die eerder goede ervaringen had met Promes natuurlijk.[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]![]()
Wie?quote:Op maandag 24 juni 2019 22:13 schreef -XOR- het volgende:
Hier geen fan van Promes maar ik laat me graag verrassen.
Overigens vraag ik me af of Ajax een speler als Florian Lejeune zou kunnen halen. Die heeft een kwakkelseizoen gehad en is blessuregevoelig maar heeft altijd enorm goede statistieken en heeft met 28 jaar ook de perfecte leeftijd voor een abwehrchef. Zou een Tadic-achtige aankoop kunnen zijn.![]()
Nee vond het altijd wel leuk om te kijken hoor met de nieuwe aankopen in het teamquote:Op maandag 24 juni 2019 21:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
meen je dat nou? was toch nooit een moer aan
Oh.![]()
Amsterdam Tournament 2004, mijn eerste keer Ajaxquote:Op maandag 24 juni 2019 21:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Jammer dat dat er niet meer is.
Al spelen al die grote clubs nu in the USA in de voorbereiding.![]()
![]()
Die ene keer in 2001 was wel geinig , toen dacht iedereen dat Zlatan Ajax weer de CL zou bezorgen nadat die Milanspelers dol draaide .quote:Op maandag 24 juni 2019 21:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
meen je dat nou? was toch nooit een moer aanRED ONS HENNIEGOD![]()
Fransoos van ChateauNouveau Ensemble.quote:Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
twitter:Rinzinho twitterde op dinsdag 25-06-2019 om 00:23:43Telegraaf van morgen: De verwachting is dat Ajax zich deze week meldt voor Bergwijn. Alternatief voor Bergwijn is Krepin Diatta reageer retweet
Oh.![]()
Die scoorde gister een mooi doelpunt voor Senegal.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 02:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
twitter:Rinzinho twitterde op dinsdag 25-06-2019 om 00:23:43Telegraaf van morgen: De verwachting is dat Ajax zich deze week meldt voor Bergwijn. Alternatief voor Bergwijn is Krepin Diatta reageer retweet
![]()
Heeft wel echt hele matige statistieken bij Club Brugge, lijkt me een raar alternatief voor Bergwijn. Totaal niet dezelfde categorie spelers.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 02:13 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Die scoorde gister een mooi doelpunt voor Senegal.Oh.![]()
Bergwijn zou wel leuk zijn, Neres zal wel vertrekken voor 50 miljoen en dan pik je Berra op voor 25 ofzo. Kan PSV Berghuis of Jahanbakhs kopen.![]()
Had ik niet gezegd dat ze beide zouden komen![]()
Ajax is gewoon al rond met Bergwijn, benieuwd met wat voor bod PSV akkoord gaat.![]()
nog eens een nachtje(warm nachtje) over geslapen, toch wel heel erg blij met Promes
ik zie dit wel als een Tadic/Blind aankoop wat beelden zitten terugkijken in zijn Rusland tijd, kan wel ballen. Oranje en Sevilla zijn niet echt graadmeters imo.wat een bazen post JR, ik hoop dat je gelijk krijgt ook. (al zal de komst van Bergwijn wel betekenen dat Neres dus al weg is)quote:Op maandag 24 juni 2019 20:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
We zullen komend seizoen zien wie de concurrentiestrijd wint bij AjaxFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Goed signaal naar heel de selectie.quote:Op maandag 24 juni 2019 22:35 schreef Dark_Angelus het volgende:
Misschien ook wel om Tadic te houden die eerder goede ervaringen had met Promes natuurlijk.
Blind, Tadic, Beek, Neres, Hakim zullen ook positief zijn dat Ajax niet afwacht.![]()
Ik heb liever Neresquote:Op dinsdag 25 juni 2019 07:31 schreef Pizzakoppo het volgende:
Bergwijn zou wel leuk zijn, Neres zal wel vertrekken voor 50 miljoen en dan pik je Berra op voor 25 ofzo. Kan PSV Berghuis of Jahanbakhs kopen.![]()
ja maar die is wellicht al zo goed als rond met een club en dan moet er toch een vervanger komen. Bergwijn imo prima als Neres weg gaat. wel 30 max.quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Volgens Telegraaf wil Ajax dus wel degelijk nog een rechter cv kopen als De Ligt vertrokken is.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
De editie 2002-2003 was ook wel leuk. Met de 4-3 van Witschge tegen het Barcelona van van Gaal. De rest was poep.quote:Op maandag 24 juni 2019 23:07 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Die ene keer in 2001 was wel geinig , toen dacht iedereen dat Zlatan Ajax weer de CL zou bezorgen nadat die Milanspelers dol draaide .'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Hierom was komst Promes een topprioriteit voor Ajax
Quincy Promes kost Ajax minimaal 15,2 miljoen euro. Dat is een flinke smak. Waarom heeft de regerend kampioen zo veel geld over voor deze 27-jarige aanvaller en waar ligt de kracht van Promes? Op die vragen proberen we in deze analyse een antwoord te geven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bron: AjaxLifeFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Met de pirouette van Rafquote:Op dinsdag 25 juni 2019 08:45 schreef StarGazer het volgende:
[..]
De editie 2002-2003 was ook wel leuk. Met de 4-3 van Witschge tegen het Barcelona van van Gaal. De rest was poep.![]()
![]()
juve betrekt Kean in de Ligt transfer
broekje gaat uit hoor.
edit: Kean + 70 miljoen zou het dan zijn.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Bron?quote:Op dinsdag 25 juni 2019 09:48 schreef mokkiemok het volgende:
juve betrekt Kean in de Ligt transfer
broekje gaat uit hoor.
edit: Kean + 70 miljoen zou het dan zijn.![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Huur of defenitieve transfer?quote:Op dinsdag 25 juni 2019 09:48 schreef mokkiemok het volgende:
juve betrekt Kean in de Ligt transfer
broekje gaat uit hoor.
edit: Kean + 70 miljoen zou het dan zijn.Groot fan van User Wotte![]()
En of andere speler die niks voor elkaar bokste toen wij tegen ze speelden.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 09:48 schreef mokkiemok het volgende:
juve betrekt Kean in de Ligt transfer
broekje gaat uit hoor.
edit: Kean + 70 miljoen zou het dan zijn.
Hier word ik niet warm of koud van.![]()
staat er niet, moet wel zeggen dat dit "gerucht"(want dat is het wel natuurlijk) al drie keer voorbij is gekomen in een jaar tijd.quote:
het heeft vooral met raiola te makenFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Dat gerucht van Kean naar Ajax is echt al jaren gaande naar mijn gevoel.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 09:48 schreef mokkiemok het volgende:
juve betrekt Kean in de Ligt transfer
broekje gaat uit hoor.
edit: Kean + 70 miljoen zou het dan zijn.MMA is not a crime !![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Waarom zouden ze dat doen? Die Kean is de lieveling van heel Itali toch?quote:Op dinsdag 25 juni 2019 09:48 schreef mokkiemok het volgende:
juve betrekt Kean in de Ligt transfer
broekje gaat uit hoor.
edit: Kean + 70 miljoen zou het dan zijn.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Tadic zal wel weer als spits worden gebruikt en dan geef ik nog liever speeltijd aan Dolberg en Lassina Traore.
En lijkt me sterk dat Juve hun toptalent wil laten gaan. Geld hebben ze wel daar![]()
De Ligt is nu al groter dan Ronaldo daar geloof ik.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 10:19 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dat doen? Die Kean is de lieveling van heel Itali toch?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ook maar een helftje meegedaan. Is wel een groot talent. Maar die zullen ze niet willen laten gaan lijkt mij, hoogstens huur. (en dat hoeft van mij niet zo)quote:Op dinsdag 25 juni 2019 09:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
En of andere speler die niks voor elkaar bokste toen wij tegen ze speelden.
Hier word ik niet warm of koud van.![]()
Onze spitspositie is wel een beetje raar nu, ik zou een goede huur nu ook niet verkeerd vinden.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 10:26 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ook maar een helftje meegedaan. Is wel een groot talent. Maar die zullen ze niet willen laten gaan lijkt mij, hoogstens huur. (en dat hoeft van mij niet zo)![]()
Je hebt al Dolberg en Huntelaar, en voor de 'moeilijkere' potjes Tadic. Daarnaast vond ik Traor het ook heel behoorlijk doen bij Jong vorig jaar. Dan zou ik geen speler gaan huren, vooral niet een talent waarbij je ook geen garantie hebt dat hij er meteen staat.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 10:42 schreef Adames het volgende:
[..]
Onze spitspositie is wel een beetje raar nu, ik zou een goede huur nu ook niet verkeerd vinden.![]()
het houdt niet op al die onzinquote:Op dinsdag 25 juni 2019 09:48 schreef mokkiemok het volgende:
juve betrekt Kean in de Ligt transfer
broekje gaat uit hoor.
edit: Kean + 70 miljoen zou het dan zijn.![]()
Die man is echt gestoord.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 10:13 schreef mokkiemok het volgende:
Suarez![]()
![]()
https://www.telegraaf.nl/(...)=seeding-televoetbal
Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Wat een baasquote:Op dinsdag 25 juni 2019 10:13 schreef mokkiemok het volgende:
Suarez![]()
![]()
https://www.telegraaf.nl/(...)=seeding-televoetbal![]()
![]()
zo is hij toch altijd, fanatiek en over het randjequote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:03 schreef maxi-mus het volgende:
Suarez oogt altijd ietwat overspannen op toernooitjes.![]()
Viel mij bij Barca wel mee tot nu toe.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
zo is hij toch altijd, fanatiek en over het randje![]()
Hands roepen als de keeper de bal met zijn handen raakt binnen zijn eigen 16, is toch wel ver over het randje hoor.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
zo is hij toch altijd, fanatiek en over het randjeFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
kostte Barca de finale CLquote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:05 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Viel mij bij Barca wel mee tot nu toe.![]()
Ik vond het rennen naar de scheids om te vragen voor een kaart voor Jara eigenlijk net iets erger.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:06 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Hands roepen als de keeper de bal met zijn handen raakt binnen zijn eigen 16, is toch wel ver over het randje hoor.Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Mwuah, dat is volgens de regels eigenlijk ook een kaart volgens mij. 'Hands' van de keeper niet. (wel zeer onsportief natuurlijk)quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:08 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik vond het rennen naar de scheids om te vragen voor een kaart voor Jara eigenlijk net iets erger.![]()
Maar dat eerste lijkt me dom, maar wel onbewust. Dat tweede is gewoon bewust.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:09 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Mwuah, dat is volgens de regels eigenlijk ook een kaart volgens mij. 'Hands' van de keeper niet. (wel zeer onsportief natuurlijk)Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Hij kan het gewoon 'niet helpen', je ziet hem ook meteen reageren.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:10 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Maar dat eerste lijkt me dom, maar wel onbewust. Dat tweede is gewoon bewust.![]()
![]()
Tijd dat Suarez terugkomt, dat wordt weer genieten met dit soort acties.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Dit is toch niet goed manquote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:03 schreef maxi-mus het volgende:
Suarez oogt altijd ietwat overspannen op toernooitjes.Het ergste vind ik dan die krokodillentranen naderhand. Zo was zijn leven '1 grote hel' na het bijtincident. Ach en wee, boe en hoo; iedereen moet medelijden hebben met arme Luis. Maar dan wel gewoon weer dit soort dingen flikken
Sowieso al; dat je van binnen al zo verpest bent dat je al uit reflex hands gaat claimen als een keeper de bal met de handen raakt.
1 ding is zeker: dan ben je bij Barcelona in ieder geval op het juiste adres met types als Busquets en Alba![]()
![]()
Als ze consequent geel zouden geven voor het vragen om een kaart dan was Suarez op z'n 22ste al uitgevoetbald, dus hij mag van geluk spreken dat ze de regels niet altijd nauw opvolgen.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:09 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Mwuah, dat is volgens de regels eigenlijk ook een kaart volgens mij. 'Hands' van de keeper niet. (wel zeer onsportief natuurlijk)![]()
Als Lozano hetzelfde doet is het uiteraard geen puntquote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:28 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Dit is toch niet goed manHet ergste vind ik dan die krokodillentranen naderhand. Zo was zijn leven '1 grote hel' na het bijtincident. Ach en wee, boe en hoo; iedereen moet medelijden hebben met arme Luis. Maar dan wel gewoon weer dit soort dingen flikken
Sowieso al; dat je van binnen al zo verpest bent dat je al uit reflex hands gaat claimen als een keeper de bal met de handen raakt.
1 ding is zeker: dan ben je bij Barcelona in ieder geval op het juiste adres met types als Busquets en Alba![]()
Heel bijzonder dat jij dit dusdanig weet te verdraaien dat we op Lozano uitkomen. Lozano heb ik ook niet hoog zitten om dit soort redenen, maar Lozano is in alles echt een light versie van deze downie. Is dat moeilijk om toe te geven voor Ajacieden ofzo? Ik wist niet dat dat zo'n ding was joh, bij Toivonen had ik er ook weinig moeite mee om te zeggen dat het een mafkees wasquote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als Lozano hetzelfde doet is het uiteraard geen punt![]()
![]()
je hebt het over Busquets en Alba, dan is Lozano weer een slagje erger, dat Suarez gek is heb ik al gepost hierquote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:32 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Heel bijzonder dat jij dit dusdanig weet te verdraaien dat we op Lozano uitkomen. Lozano heb ik ook niet hoog zitten om dit soort redenen, maar Lozano is in alles echt een light versie van deze downie. Is dat moeilijk om toe te geven voor Ajacieden ofzo? Ik wist niet dat dat zo'n ding was joh, bij Toivonen had ik er ook weinig moeite mee om te zeggen dat het een mafkees was![]()
Het is een menneke hoor. Het is maar goed dat hij kan voetballen want met zo een temperament was irl al lang een keer de verkeerde tegengekomen.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:11 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Hij kan het gewoon 'niet helpen', je ziet hem ook meteen reageren.Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
het is dat Messi veel/alles bepaalt daar en ze nu eenmaal dikke maatjes zijn want een Barcelona speler vind ik het echt niet al is hij zeker van waarde.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:39 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Het is een menneke hoor. Het is maar goed dat hij kan voetballen want met zo een temperament was irl al lang een keer de verkeerde tegengekomen.![]()
Behalve dat hij daar door al die fascisten op de tribune wordt uitgejouwd omdat hij zwart is. Zou daarom ook zonde zijn als de Ligt daar heen zou gaan.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 10:19 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dat doen? Die Kean is de lieveling van heel Itali toch?![]()
De Ligt is blank.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:59 schreef Ascorbinezuur het volgende:
[..]
Behalve dat hij daar door al die fascisten op de tribune wordt uitgejouwd omdat hij zwart is. Zou daarom ook zonde zijn als de Ligt daar heen zou gaan.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Wat is dit nou weer voor een beredenering.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:02 schreef Ascorbinezuur het volgende:
[..]
Daarom moet je maar vrienden worden met dat soort types?FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
beetje overdreven ditquote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:02 schreef Ascorbinezuur het volgende:
[..]
Daarom moet je maar vrienden worden met dat soort types?![]()
'Welcome to Ajax, Kik!': pijnlijke panna voor Pierie op trainingskamp
https://www.voetbalprimeu(...)p-trainingskamp.htmlFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
komkommer tijd en het is leuk omdat het een nieuwe aanwinst betreft.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als zelfs een panna nieuws is dan is het wel erg treurig gesteld met journalistiek tegenwoordigFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Voetbalprimeur journalistiek noemenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
Als zelfs een panna nieuws is dan is het wel erg treurig gesteld met journalistiek tegenwoordig
Oh.![]()
FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Promes check.
Nu nog een leuke creatieve middenvelder (stiekem toch Odegaard please!), en een lekkere RCV. Zou Marc Toby zover kunnen krijgen?Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
Jong Ajax gaat weer meedoen om de prijzenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:44 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
komkommer tijd en het is leuk omdat het een nieuwe aanwinst betreft.RED ONS HENNIEGOD![]()
moeten zij weten.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:10 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Jong Ajax gaat weer meedoen om de prijzenFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Keukenkampioendivisie verbouwen genotquote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:10 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Jong Ajax gaat weer meedoen om de prijzenJack does it in real time...![]()
Scherpenbody genotquote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:28 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Scherpen gaat het wel nodige verbouwen jaFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
wel benieuwd of ze daar nog een behoorlijke keeper van kunnen maken, fysiek zit het wel goedquote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:28 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Scherpen gaat het wel nodige verbouwen ja![]()
MATCHDAYYYYYquote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:59 schreef Frozen-assassin het volgende:
Nog 4 uur en 2 minuten jaaaaaaaaaa![]()
ik heb geen Ziggo ;_;quote:Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
Motoriek en ogen moeten nog wel een opknapbeurt krijgen.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
wel benieuwd of ze daar nog een behoorlijke keeper van kunnen maken, fysiek zit het wel goedRED ONS HENNIEGOD![]()
ze hebben wel een aardig programma voor de keepers schijnt, qua trainen en verbeterenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 15:20 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Motoriek en ogen moeten nog wel een opknapbeurt krijgen.![]()
Dat wordt vast heerlijk zomeravondvoetbal zo in dat oefenpotjetwitter:AFCAjax twitterde op dinsdag 25-06-2019 om 17:36:53LINE-UP ?Kotarski, Dest, Magalln, Pierie, Martnez, Ekkelenkamp, Cerny, Gravenberch, Huntelaar, Lang, Labyad.#quiaja #PreSeason ?? reageer retweet
[ Bericht 77% gewijzigd door JR-Style-93 op 25-06-2019 17:39:01 ]Oh.![]()
Al die amerikanen gaan wel hard op Destquote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dat wordt vast heerlijk zomeravondvoetbal zo in dat oefenpotjetwitter:AFCAjax twitterde op dinsdag 25-06-2019 om 17:36:53LINE-UP ?Kotarski, Dest, Magalln, Pierie, Martnez, Ekkelenkamp, Cerny, Gravenberch, Huntelaar, Lang, Labyad.#quiaja #PreSeason ?? reageer retweet
![]()
Ja schijnt heel talentvol te zijn, dus die zie ik dit seizoen wel zijn kans grijpen in het eerste. Daarom moet Kristensen ook weg en kan Mazraoui wellicht vaak als middenvelder spelen.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:45 schreef Ascorbinezuur het volgende:
[..]
Al die amerikanen gaan wel hard op DestOh.![]()
Zou mooi zijn. Ik hoop dat dit jaar een paar talenten weer kunnen doorbreken naar het eerste. Die aankopen zijn leuk, maar ik hoop dat we niet te erg een koopclub worden. Dus ik hoop op genoeg speelminuten voor Dest, Eiting en Gravenbergh.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja schijnt heel talentvol te zijn, dus die zie ik dit seizoen wel zijn kans grijpen in het eerste. Daarom moet Kristensen ook weg en kan Mazraoui wellicht vaak als middenvelder spelen.![]()
Hoop ook dat Schuurs kan aantikken, al is hij natuurlijk niet eigen jeugd. Maar toptalenten in het team kunnen wel ervoor zorgen dat je kan pieken in Europa.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:53 schreef Ascorbinezuur het volgende:
[..]
Zou mooi zijn. Ik hoop dat dit jaar een paar talenten weer kunnen doorbreken naar het eerste. Die aankopen zijn leuk, maar ik hoop dat we niet te erg een koopclub worden. Dus ik hoop op genoeg speelminuten voor Dest, Eiting en Gravenbergh.
Al krijg je met die Gravenberch zo weer gezeik dankzij Raiola.Oh.![]()
Pique sprak met De Ligt op Bahama's'
Zelfs op zijn vakantieadres wordt Matthijs de Ligt geconfronteerd met een eventueel vertrek bij Ajax, als we journalist Francesc Aguilar van Mundo Deportivo moeten geloven. Gerard Piqu zou de Nederlander hebben opgezocht op de Bahama's om te praten over een mogelijke transfer naar FC Barcelona. De Oranje-international kan volgens de vele berichten rekenen op serieuze interesse van de Catalanen, maar ook van Paris Saint-Germain en Juventus. Voorlopig is De Ligt nog speler van Ajax.
(Bron: Mundo Deportivo)![]()
![]()
Waar zou mazraoui moeten spelen op het middenveld? Ben vang dat die uiteindelijk ook te kort gaat komenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja schijnt heel talentvol te zijn, dus die zie ik dit seizoen wel zijn kans grijpen in het eerste. Daarom moet Kristensen ook weg en kan Mazraoui wellicht vaak als middenvelder spelen.![]()
Als controleur beviel hij me wel die keren dat hij er afgelopen seizoen speeldequote:Op dinsdag 25 juni 2019 18:35 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Waar zou mazraoui moeten spelen op het middenveld? Ben vang dat die uiteindelijk ook te kort gaat komen
Oh.![]()
Als talenten goed genoeg zijn komen ze er heus wel in. Dat je uit arren moede moet gokken op talenten is veel kwalijker. Stel je nou voor dat Mazraoui zich niet zo in de ploeg gespeeld had (wat niet echt de verwachting was?), dan had je een minstens tot aan de winterstop met Kristensen moeten doorkomen. De selectie was enorm smal afgelopen seizoen. Het is een wonder dat er zo weinig blessures waren, dat had je veel kunnen kosten. Vanuit dat oogpunt (en dat je de vertrekkende spelers nooit met jeugd kunt opvangen) is het aantal aankopen niet gek. En nog steeds moet er centraal achterin en centraal op het middenveld eigenlijk wat bij.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:53 schreef Ascorbinezuur het volgende:
[..]
Zou mooi zijn. Ik hoop dat dit jaar een paar talenten weer kunnen doorbreken naar het eerste. Die aankopen zijn leuk, maar ik hoop dat we niet te erg een koopclub worden. Dus ik hoop op genoeg speelminuten voor Dest, Eiting en Gravenbergh.
Zo'n Gravenberch is net 17, nergens voor nodig om hem (te) snel door te schuiven. Als zo'n jongen opvalt is hij toch na maximaal 2 seizoenen weg, of hij nou op z'n 17e of op z'n 20e in de ploeg komt. Laat zo'n jongen rijpen in Jong Ajax en als hij helemaal klaargestoomd is (over 6 maanden, over 2 jaar, nooit?) geef je hem de kans.
En slapzak Eiting heeft begin vorig seizoen al laten zien er totaal niet klaar voor te zijn, dat zal na zo'n lange afwezigheid niet ineens anders zijn.![]()
Lekker hoor, kijken of Dest, Pierie en Ekkelenkamp aan kunnen sluiten.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 17:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
Dat wordt vast heerlijk zomeravondvoetbal zo in dat oefenpotjetwitter:AFCAjax twitterde op dinsdag 25-06-2019 om 17:36:53LINE-UP ?Kotarski, Dest, Magalln, Pierie, Martnez, Ekkelenkamp, Cerny, Gravenberch, Huntelaar, Lang, Labyad.#quiaja #PreSeason ?? reageer retweet
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Dat geld van Band kunnen we wel door de plee spoelen zeker?Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Vermoedelijk. Zal aan het einde van het jaar wel paar keer in mogen vallen tegen kutclubjes waardoor wat middenmoters in Frankrijk ofzo hem gaan kopen.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:04 schreef Mani89 het volgende:
Dat geld van Band kunnen we wel door de plee spoelen zeker?Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Quick kan er niks van!!!Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
Voorbereiding vorig seizoen was echt een fucking drama.
Al die verliespartijen tegen kutclubs.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
En dan zo’n prachtig seizoenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
Voorbereiding vorig seizoen was echt een fucking drama.
Al die verliespartijen tegen kutclubs.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Wel maar goed dat ze niet meer 5 keer tegen amateurteams spelen. Wordt je niet beter vanCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
FC Liefering was ook een soort amateurteam. Dat hebben we gewetenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:26 schreef franklop het volgende:
Wel maar goed dat ze niet meer 5 keer tegen amateurteams spelen. Wordt je niet beter van![]()
![]()
Daar worden die negertjes al volgestopt met Red Bull dopingquote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
FC Liefering was ook een soort amateurteam. Dat hebben we gewetenRED ONS HENNIEGOD![]()
Magallan en Pierie kunnen er dan ook niks van.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:43 schreef TheJanitor het volgende:
Twee goals tegen, tegen amateurs in 1 helft.Oh.![]()
Mokkiemok is nu ziedendquote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Magallan en Pierie kunnen er dan ook niks van.RED ONS HENNIEGOD![]()
Ik gok zomaar dat je niet hebt gekekenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Magallan en Pierie kunnen er dan ook niks van.![]()
De helft heb ik gezien.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 19:58 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik gok zomaar dat je niet hebt gekeken
Maar die conclusie trek ik op basis van hun eerdere wedstrijden
Oh.![]()
Dat is niks inderdaad.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 20:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Johnsen
Heel gauw dumpen
Brobbey mag terug naar A1
Mogen nog wel meer van dit elftal weg.Oh.![]()
21:00 NPO3Voor al uw FIFA lijstjes!
Op donderdag 7 november 2019 15:14 schreef Buitendam het volgende:
Ik heb z om je gelachen dinsdagavond, ouwe reus. :D![]()
Ik zou eerder klagen over 10 anderen maar wat jij wil hequote:Op dinsdag 25 juni 2019 20:38 schreef wimderon het volgende:
Is het een optie om het contract van Pierie te verscheuren en er nooit meer over te praten?![]()
Nietszeggend oefenpotje bij 34 graden in juni. Ik zou het sowieso lekker laten voor wat het is voor wat betreft conclusies
"The whole image is that eternal suffering awaits anyone who questions God's infinite love. Believe or die! Thank you, forgiving Lord, for all those options.”![]()
Als je wordt overklast door Frank Eulderink heb je niets te zoeken bij Ajax. En het is verder ook niet zo dat hij bij Heerenveen heeft laten zien op verdedigen te zitten ofzo.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 20:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik zou eerder klagen over 10 anderen maar wat jij wil he![]()
Heeft onze nieuwe vrolijke Frans van VI (Marco Timmer) eigenlijk al eens iets over Ajax laten horenMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Als je moet uitgaan van een oefenwedstrijd had je vorig jaar na de oefencampagne heel het elftal moeten verkopen. Pierie gaat een goede aankoop voor Ajax zijn.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 20:42 schreef wimderon het volgende:
[..]
Als je wordt overklast door Frank Eulderink heb je niets te zoeken bij Ajax. En het is verder ook niet zo dat hij bij Heerenveen heeft laten zien op verdedigen te zitten ofzo.![]()
Misschien nu Utrecht die back verkocht heeft is er wat geld.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 21:16 schreef Vjenne12345 het volgende:
Zijn we nog niet verlost van die Cerny.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Iemand die bij Heerenveen ook al door alles en iedereen voorbij werd gelopen? Hij mag me verrassen.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 21:25 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Als je moet uitgaan van een oefenwedstrijd had je vorig jaar na de oefencampagne heel het elftal moeten verkopen. Pierie gaat een goede aankoop voor Ajax zijn.![]()
Ga er vanuit dat Kotarski, zeker ook gezien vorig seizoen, zijn laatste minuten heeft gemaakt in het eerste elftal.![]()
Begint volgens mij pas 1 juli daarmee.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 20:53 schreef Tagliano het volgende:
Heeft onze nieuwe vrolijke Frans van VI (Marco Timmer) eigenlijk al eens iets over Ajax laten horen
En hij is nu nog bezig met het vrouwenvoetbal volgens mij.Oh.![]()
Ja dat laatste zeker, man man manquote:Op dinsdag 25 juni 2019 21:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Begint volgens mij pas 1 juli daarmee.
En hij is nu nog bezig met het vrouwenvoetbal volgens mij.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
Forum Opties Forumhop: Hop naar: